KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
Milijana
*AIDA*
dragana76ns
Akijeva
key
bak
viktorija
pegaz
seka 35
MIRKA85
MAAKKI
buby
heart84
KoMetaK
Xena
Shizika
Zoka83
lolipop
Kamilica
natalija
Mrvica
lilya
djole42
Sneza
maus
Neeela
Nefertari
rada78
lena
anak
noja
bebko
Mirjana
cicsa80
Tanja83
darija79
lilly13
missile
saška
Mali Princ
Botox
cufta
Orline
makababy
shenon
Marija86
BiKsi :)
mijaki
stefi :*
dragmilk
Bokicalepotica
dr mali pariz
56 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 30/5/2012, 06:22

Heart Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 679696 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 679696 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 679696 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 679696! Ni lepse vesti, ni prizora, ma sve!!!!!!!

Marija, jos jednom cestitam Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 582639

Akijeva, mene je do druge polovine trecag meseca svaki cas nesto zigalo, nista nisam pila. Jedino, a to i vama preporucujem, u vreme kada bi imali ciklus - MIRUJTE.

Ja sam juce provela pola dana na ctg-u... Prvo sat - mali kao na vrtesci, nista nije vredelo, pa setnja i sokic - pauza oko 1h, pa opet, ali ne da se tako lako zavarati vrteo se opet...
Tako da sam vam bila na pregledu od 14.30-skoro 19 Shocked... Pa mi onda kazu - ctg - caskom ces Rolling Eyes

A danas opet ctg +Ljupce. Inace, kako za sad deluje dr juce kaze, pa nece ovo za desetak dana Shocked, sve izgleda ok.
Mislim se dok ne kaze Lj - nista ne verujem lol!

Ljubim vas sve Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 543728
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 30/5/2012, 09:08

Marija, cuh juce divne vesti u vezi tebe...cestitam od srca
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 30/5/2012, 10:26

heart84 ::KUC,KUC.... PRIMATE LI NOVU TRUDNICU osmeh srce


ljubav ljubav ljubav Dobro nam dosla!
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 30/5/2012, 10:46

Trudnice dobar dan!

Pokuca HERATH na vrata pokuca i MARIJA radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost Dve nove trudnice Very Happy Ima li sta lepse?Zelim vam mirnu i laganu trudnocu.

Mijaki bravo za 33mm osmeh srce PRELEPO!!!

Mali Prince danas Lj+CTG Sutra 38. nedelja. Blizi se blizi se radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Darija mucnine jesu gadne i nadam se da ce brzo proci.

Mala sta rade Dusan i Ivona? jesi li im pricala da si sredjivala ormar?

Shenon, Stefi, Lilly13, Miro i ostale trudnice veliki poljubac za sve!@
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od missile 30/5/2012, 10:52

Prinče, približilo se... g
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 30/5/2012, 10:58

Debelice moje samo da vas sve odreda ljubnem po jednom usne
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 30/5/2012, 11:43

Au Prince, juce si im se bas bas dala...ali i danas ces. Very Happy
Jos 10-ak dana...too zaista zvuci jako blisko.
Srecan ulazak u 38. !! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 275568
Loli,pozdrav, hvataj zalet za ove strane! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 561840
Mima,pricam i samo izvoljevam u raspremanju...sad teba svoje silne sveske, beleske i dr. papircine da uklonim sa polica, a u miraz sam ih donela lol!...uvidjam da mi na za sta trebale nisu...
Bila jutros, dala krv za hepat. B
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 30/5/2012, 12:14

jutro trudnicice!!!
samo da vas ljubnem!

meni je doktorka Sonja poslala tako divan mail da sam se rasplakala (doduse to bas i nije tesko u poslednje vreme) i rekla mi da slobodno idem na UZ na svake dve nedelje da nista ne skodi i da je u mom slucaju to skroz razumljivo i neophodno...eto znala sam da me ipak neko razume.... Very Happy

kks, d-dimer ok, malko povecani limfociti - danas put pod noge pa u DZ, po doznake i recepte...

i dalje izolacija, malo malo pa cujem da je neko bolestan affraid

sve vas d




mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 30/5/2012, 12:19

lol!
ma skontala je ona tebe jos na prvom susretu... lol!
Salim se...zaista-jedna je Sonja!
Cuvaj se draga! Koliki je dimer?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 30/5/2012, 12:24

...d-dimer 180 (ref do 500) tako da je valjda oket

da, da , Sonja je jedinstvena u svakom pogledu osmeh srce

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 30/5/2012, 12:25

dobar je, ucini mi se da kazes da je visi...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 30/5/2012, 14:41

Mijaki i Marija smajli angel
Sve vas ljubav
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 30/5/2012, 16:39

mijaki ::
MOJA BEKANA, MOJE SVE
Jao mijaki, prelep si ovo napisala. Ni kraće ni jače rečenice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 275568
Akijeva ::
Ja da se požalim isto, jel neka od vas imala slabe bolove ko da žigne povremeno dole ka cerviksu i gore ka vrhu tibe malo ispod pupka. Ja sam bila na uz juče, moja beba ima 230 gr. i sve je ok, međutim nekad me bolucne, ne mogu da objasnim, drugačije, počela sam i da je osećam kad se mrda... Ne znam da li me to ona mune u živac ili je nešto drugo. Tek 7og juna idem kod moje dr a do sad su me gledali sve neki drugi, pa mi je i to onako, verujem ima ali moja je moja i ona kad me gleda, baš se trudi... Šta mislite o ovome?
Divno akijeva, napredujete Very Happy
ja od pre dva dana identične senzacije sam imala. Neprijatnost, pa može se reći i bol, ali bukvalno na ta dva mesta. Nisam se premnogo zabrinula, mada mi se prvi put desilo u gradu i što jes-jes požurilo me je kući da odmorim.
heart84 ::KUC,KUC.... PRIMATE LI NOVU TRUDNICU Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 275568
Štaviše, jedva te čekamo lol!
Dobro nam došla, dušo, i da pišeš samo lepe izveštaje, važi Very Happy

Prinče, iskucalo, što bi rekla moja baka draga Very Happy
Još malo druže, i princ će biti sa vama u krevecu svome.

Pariz, moram ovde prokomentarisati one tvoje divne postove i slike. Nisam sigurna gde ih pročitah sinoć, sve mi se pomešalo, jutra verovatno. Predivno je sve...i postovi puni ljubavi, i ljubav tvojih drugarica koje šalju "raznosače" svaki dan. I sličice same robe. Duše male, ih -kad ih uparadiš za šetnju Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 30/5/2012, 17:41

joj mene nesto muci danas bol u donjem stomaku onako ka ledjima,kazem necu da se plasim ali opet ne mogu,mozda je sto sam malo vise bila u pokretu ne znam...ali sutra idem na kontolu pa cu videti
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 30/5/2012, 17:57

ma to ziganje i blagi bol u donjem stomaku, malo, malo pa se jave....ja cak kada ga nema par dana pocnem da brinem sto ga nema Wink
ali kako se javlja kod skoro svih nas, racunam da je normalno...
stefi, samo se zabaci u horizontalu, i do ujutru ce vec proci..to bekana raste pa pravi sebi mesta

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 30/5/2012, 18:03

Sta nam beba dolazi. Marija, pa to je vec velika beba. tacno godinu dana razlike.....:))))). Ne moras nista novo da kupujes, sve ti se divno "namestilo". Heart, dobrodosli vi nama. Kuca srceeeeeee.....
Akijeva, te senzacije su normalne, i skoro sve trudnice ih imaju - samo uzivaj i ne brini nista
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 30/5/2012, 19:56

Ćuftice Very Happy de si

Stigli mi rezultati amniocenteze Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 275568
Hvala Bogu sve je u redu, normalan muški kariotip!
Ja sam osećala da je dobro, nisam se brinula previše, ali opet, kad čekaš...nije svejedno.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 30/5/2012, 20:08

Mijaki bas vala,ali sta ces sve nesto brines..i lakse je kad s nekim podelis.. usne
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 30/5/2012, 20:11

Orle, svaka čast!!
Baš sam se pitala da li je stigao nalaz, ali ne htedoh da pitam, jer pretpostavljam za tremu.
I? Šta kažeš? Mamin soko, ko što rekoh,a ?
lol!
Dušo, koliko sad lakše dišeš, je l' da?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 30/5/2012, 20:26

Pticurino nasa najdraza!!!!! DECKONJAAAAAA!!!!!!! Nisam ni znala da si je radila. A danas sam se bas slogirala kada sam videla da si vec 19. nedelja. Coveceeeeeee........ Evo meni jos jednog zeta...... Orle ovaj tvoj je poseban jer je borben i pobedio sve lekare, ove zakone medicine za koje mi znamo....iznenadio i tebe i mm.........on je jedan vrlo poseban muskarac!!!!!!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 30/5/2012, 20:38

Pariz, lakše, kako ne...Tešilo me što je muž kul sve vreme, kao da zna da je sve OK, ali poslednjih par dana sam baš bila onako Rolling Eyes
Samo pogledam u telefon, kad mail ih pretekao, ovi iz Konzilijuma mi poslali- našli me u bazi valjda Laughing (radjeno u Helix-u)
Nakon sat zovu iz Jevremove a ja ladna kao špricer, kad znam rezultate Laughing

Ćufto, može, može, staćemo u red, ako bude na tatu biće uporan sa devojkama (doduše, jedino tu je i uporan Laughing )

Juče smo bili na UZ kod moje dr, više zbog supruga...nije dugo trajao, malo mere da uzme, meni bitno da vidim da skače posle AC. Samo što je naslonila sondu, Q iskoči Laughing (ćuna na bosanskom) A mamu ti tvoju, jure te nedeljama okrećeš guzicu, sad kad stigli rezultati, skidaš gaće lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 30/5/2012, 20:41

E da...jesu li vama mere varirale. Meni pre AC sa 15 nedelja bio dva-tri dana napredniji po UZ, a sad sa 18 u dan sa amenorejom, ne ide više unapred. Onako...nije me zabrinulo, pitala sam odmah dr, ona kaže normalno da odstupa ponekad, malo i do merenja, milimetar-dva znači puno i sl. Ali eto...pusta IVF trudnica, odmah nadje potpitanja Laughing
Inače ima 210 g. Guzica mala Razz
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 30/5/2012, 20:43

cufta ::Pticurino nasa najdraza!!!!! DECKONJAAAAAA!!!!!!! Nisam ni znala da si je radila. A danas sam se bas slogirala kada sam videla da si vec 19. nedelja. Coveceeeeeee........ Evo meni jos jednog zeta...... Orle ovaj tvoj je poseban jer je borben i pobedio sve lekare, ove zakone medicine za koje mi znamo....iznenadio i tebe i mm.........on je jedan vrlo poseban muskarac!!!!!!
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 275568
Fala dušo, Bog te čuo. Možda i zaradi da bude zet iako je mladji malo Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 512172
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 30/5/2012, 20:47

orlic, sjajno za malog deckica!!! sto bi rekla moja koleginica ''nosim muskarca'' a meni to tako slatko...
sada ide uzivancija...opustencija!!!
Ljubac za guzu!!!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 30/5/2012, 20:48

orline ::Samo što je naslonila sondu, Q iskoči Laughing (ćuna na bosanskom) A mamu ti tvoju, jure te nedeljama okrećeš guzicu, sad kad stigli rezultati, skidaš gaće lol!
lol! lol! lol! e, evo je Orline...velkom bek, draga!
Ne znam, meni su uvek neki dan ispred, ništa značajno.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu