KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
cicsa80
korpica
dra00
Zoka83
mijaki
MAAKKI
buby
heart84
LaFolie
Bokicalepotica
Sneza
caci
sreda
Dacaa
Republica
bobica83
MARA
bak
Nefertari
dragmilk
nena beba
jaca*caca
djole42
Struzzo
nesalela
JocY
shenon
Milijana
Tanja83
zoxa
bebko
missile
Marija86
KoMetaK
Mirjana
*AIDA*
stefi :*
maki79
anak
Xena
lolipop
nacKa
Kamilica
lena
Botox
maus
lilly13
lilya
Mali Princ
BiKsi :)
noja
natalija
Akijeva
Sofka
vremejezabebe
dr mali pariz
Orline
Shizika
Mrvica
63 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 20/4/2012, 10:06

Drage trudnice ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 20/4/2012, 10:11

bak ::Ori, u Belmediku! Prava antireklama, al sta da se radi....


Nama kuca srculence Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 0913 veliki smo 3,5 mm, aparat u dz je krs pa ne moze da se cuje srculence ali se vidi, kako kucka!

Dr je zadovoljna, kaze da sve izgleda savrseno osim jajnika koji su veeeeliki, al ko ih sisa lol! Po uz smo 6+0 po mc 6+3, kaze da na tom uz uvek razlika postoji, da se ne traumiram. Otkud bih ja lol!
Da istrpim svrab jos malo, pa ako se ne smiri, menjacemo.
Povecala mi je progesterom na 3. dan, sad ce morati muzic da mi daje, nalog mi je na 5. dan, kaze da mi je materica manja, pa da se lepo rasiri.
Veceras pada obuka na Baku lol!

Pritisak mi je skocio, bas me cudi pa me je slala i kod interniste, naravano, sve je ok.
Kontrola kod nje za 2 nedelje.
U ponedeljak se gledamo u Frontu, bebac i ja Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 512172

Eto, tiker mozda veceras, mada verovatnije sutra, natenane
najlepsa vest definitivno :)
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 275568
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 20/4/2012, 11:25

Pozdrav okruglice.
Pari, dvocifreno brojis radost
Ja danas idem na ctg a posle cemo malo lunjati po NS. Juce me nesto boluckao stomak kao da cu dobiti, pa me dole probadalo, sekret curi kao lud, ja pomislila gotovo, to je to. Kad od jutros sve ok, samo sekret ostao.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 20/4/2012, 11:41

Ljubac za moje drugarice oblice ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 20/4/2012, 11:49

Shenon, promenila sam dr u dz, ova kod koje sam sad inace radi privatno u jednoj vto klinici, radi bas na postupcima, uz...
Tako da je vrrrrlo upucena, strucna i krajnje neposredna. Ranije nisam htela da prebacim karton kod nje, cekala sam trudnocu, posto su kod nje guzve neneormalne, zvanicno je ginekolog sa najvise trudnica u Srbiji. Koje vodi, naravno.
Verovatno cu ici i u savetovaliste u Frontu, jos nisam odlucila.

Danas mi je muz dao progesteron Very Happy Nisam ni osetila. Imam novu patronaznu yes

Loli srca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 20/4/2012, 11:52

Ma gdje si Bak, moja draga, najnovija mi trdničice, Jurim te još od sinoć da te ljubnem tako trudnu poljubac
Čestitam ti mila moja, da trudnoća bude lagana, školska
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 20/4/2012, 12:52

lilly13 ::Znači u Republici Srpskoj se estrofem ne može više nabaviti, eventualno ga ima u Hrvatskoj i to vam treba recept (prihvataju i naš) ili nalaz od ljekara i košta oko 150 kn

ispravljam se 1 kutija je oko 50 kn, a 3 kutije koliko sam ja uzela su oko 150 kn nešto malo manje
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 20/4/2012, 12:55

Mrvo, jes, i Mima ,čini mi se, jutros primeti dvocifreno,a ja odavno u svojoj glavi brojim dvocifreno. Nema čekanja do 40. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 561840
Ti, kako opisuješ sebe, samo očekujem da odjednom nestaneš do onog posebnog izveštaja Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 561840 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 196545
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 20/4/2012, 13:18

vidi stvarno jos samo 99 dana ostade :))))
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 20/4/2012, 13:34

Bak trudnjaco, ceeestiiitam!!!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 20/4/2012, 13:50

Bak cestitke na srculencu koje kuca ispod tvog.
Parzanka i tebi cestitke na prelasku na dvocifreno brojanje.
Mrvo ja mislim isto kao i Parizanka da ces ti samo odjednom nestati na par dana i onda najlepsi moguci izvestaj.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 20/4/2012, 13:52

osmeh srce
Ja jos ne verujem, iskreno, kaze moja mama juce, e jesi sad mirna, rekoh ne, kako da budem! Ostala je zena u soku. Pa uz, videla si srculence, sve je ok... Eeee, mislim se, kolko jos prepona treba da preskocimo....
Mislim nisam pesimisticna, vrlo sam optimista ovaj put, ali doza rezerve je jos prisutna, i mislim da ce biti do porodjaja tu negde, u dnu mozga.
Jedva cekam ponedeljak i uz radost Mada mislim da cu opet da umrem od straha Rolling Eyes Tako je valjda vecini
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 20/4/2012, 14:27

shenon ::Bak,

Gde ces nastaviti sa odrzavanjem? Front ili dz. Meni u Frontu rekli da sve radim u domu zdravlja, sutra idem i spremila sam hrpu pitanja. E sad cisto sumnjam da ce oni tamo znati odgovore.

Zanima me i vase misljenje, naime za 9 dana sam kuma na svadbi i to na 3 sata voznje od Bg-a, spavamo tamo ali kako da se ponasam, mislim prvo voznja 3 sata pa stajanje u crkvi, u opstini pa posle nema smisla da kuma samo sedi, a lezanje tek uvece. Ne znam da li je to sve prerizicno.
Drugo, progesteron depo moram primiti taj dan pa me zanima da li mora u isto vreme uvek?

Shenon,prvo duso da ti cestitam na bekani i da ti trudnoca bude prava skolska,dosadna i laka(ja sam vec negde cestitala ali nije zgoreg ponoviti Very Happy )

Sto se tice svadbe,u toku trudnoce sam imala 3ili 4 svadbe(poslednja je bila u devetom mesecu Very Happy ) i na svakoj se sjajno provela i izigrala kao niko igra igra igra ),a sto se tice puta,isla sam do Madjarske,Austrije,Nemacke autom,isto vise puta i sve super,samo se namestis da tebi bude udobno i to je to.Ti zeno nisi bolesna samo si trudna a to je divno stanje yes .Kada osetis umor sesces i to je to.Stajanje isto.Ja sam se isetala po soping molovima katastrofa,sve radnje su bile moje lol! .Kad bih se umorila.a to bi bilo retko,taman posla da nesto preskocim lol! ,sela bih,podigla noge i opet u novu skitnju lol!
Ako pitas dr,svaki ce ti isto reci,da NE IDES jer niko nece na sebe da preuzme bilo kakvu odgovornost prema tome radi kako zelis,tj osecas


Elem,da ne pametujem,moj ti je savet da radis po sopstvenom misljenju tj osecaju.Kako se ti budes osecala tako ce i beba i to je to,znaci UZIVANCIJA i lep provod na svadbi osmeh srce
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 20/4/2012, 14:51

bak :: osmeh srce
Ja jos ne verujem, iskreno, kaze moja mama juce, e jesi sad mirna, rekoh ne, kako da budem! Ostala je zena u soku. Pa uz, videla si srculence, sve je ok... Eeee, mislim se, kolko jos prepona treba da preskocimo....
Mislim nisam pesimisticna, vrlo sam optimista ovaj put, ali doza rezerve je jos prisutna, i mislim da ce biti do porodjaja tu negde, u dnu mozga.
Jedva cekam ponedeljak i uz radost Mada mislim da cu opet da umrem od straha Rolling Eyes Tako je valjda vecini


Uzela si mi rec iz usta!!!
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 20/4/2012, 14:55

bak :: osmeh srce
Ja jos ne verujem, iskreno, kaze moja mama juce, e jesi sad mirna, rekoh ne, kako da budem! Ostala je zena u soku. Pa uz, videla si srculence, sve je ok... Eeee, mislim se, kolko jos prepona treba da preskocimo....
Mislim nisam pesimisticna, vrlo sam optimista ovaj put, ali doza rezerve je jos prisutna, i mislim da ce biti do porodjaja tu negde, u dnu mozga.
Jedva cekam ponedeljak i uz radost Mada mislim da cu opet da umrem od straha Rolling Eyes Tako je valjda vecini
kao da sam ja pisala, mislim sve super i nema nekih krvarenja i sl (hvala Bogu) ali mi se čini kad prevalim 12 nedelju biće mi lakše
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Republica 20/4/2012, 14:57

Shenon...tup i ti si nam mila TRUDNA Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 523476

CESTITAM curo, CESTITAM !!!!!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 490909



Bak sam vec cestitala....Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 582639
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 20/4/2012, 15:12

Repi osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 20/4/2012, 16:02

Ako se desi da nestanem na par dana, mm ima instrukcije da vam javi sta se desava.
Bak, citam tvoju poruku, i kao da slusam sebe. I ja mira nemam dok ne zagrlim svoje cedo i kazu mi da je sve ok.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 20/4/2012, 16:03

dr mali pariz ::Mrvo, jes, i Mima ,čini mi se, jutros primeti dvocifreno,a ja odavno u svojoj glavi brojim dvocifreno. Nema čekanja do 40. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 561840

Verujem , nego i kad vidis na tikeru ono nekako slatko izgleda.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 20/4/2012, 16:28

srca1
ljubav
Bak, Lili, shenon smajli angel
Pariii dvocifreno osmeh srce
Miro ljub,
Mrvo pravo usitnilo, sretno !
Trudnice jedan pozdravcic iz setnjice sunny
Koristimo dok se kisa nesljusti Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 20/4/2012, 16:50

Liliy13 tako sam i ja mislila kad preguram 12 na konju sam medjutim i dalje nemam mira i isla bi svaki dan na uz da vidim moju bebicu kad bi mogla. Evo proslo je 9 dana od naseg poslednjeg virkanja i vec me kriza hvata da vidim sta radi moja bebanica, a treba da izdrzim jos dve ipo nedelje do sledeceg virkanja. Mislim da cu ipak zvati ranije ja mog druga i otici kod njega na virkanje.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 20/4/2012, 17:04

E drage moje, da vas ljubnem ljubav
Ma kakvi mirne, pa tek kad se rode krecu brige. Sto bi rekla moja sestra: "Ja mislim da vise nikad necu mirno ko covek da se naspavam."
Ali sve u rok sluzbe, slatke su to muke. Da su vam trudnoce lake i skolske, a deca zdrava i vesela yes

Nego, gledam opet kako da se uvalim u ovo kafance. Vatam niski strart, samo sto jos uvek ne znam da li trcim na kratke ili duge staze, alli znam da prepona ima onoliko Wink
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 20/4/2012, 17:21

ah Lilya sestra ti je upravu tek sad krecu brige a tek kad se rode... sto smo spavale mirno spavale smo Laughing
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 20/4/2012, 18:07

Bak, bravo za srculence! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 21831

Mala, dvocifreno i zvanicno! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 612963Znam da ne planiras 40. nedelju, al eto, i 38. je nekako bas zvucna! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 20/4/2012, 19:44

cao drugarice,samo da vas pozdravim,ja polako udjoh u 14.u nedelju,samo sa vama sve mnogo lakse prolazi moram reci osmeh srce ja zivim od uz do uz da se uverim da je moja beba dobro,tako da za dve ned.opet kontrola..pozdrav
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu