KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
cicsa80
korpica
dra00
Zoka83
mijaki
MAAKKI
buby
heart84
LaFolie
Bokicalepotica
Sneza
caci
sreda
Dacaa
Republica
bobica83
MARA
bak
Nefertari
dragmilk
nena beba
jaca*caca
djole42
Struzzo
nesalela
JocY
shenon
Milijana
Tanja83
zoxa
bebko
missile
Marija86
KoMetaK
Mirjana
*AIDA*
stefi :*
maki79
anak
Xena
lolipop
nacKa
Kamilica
lena
Botox
maus
lilly13
lilya
Mali Princ
BiKsi :)
noja
natalija
Akijeva
Sofka
vremejezabebe
dr mali pariz
Orline
Shizika
Mrvica
63 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 24/4/2012, 13:12

Takodje... Bokice, drz se!!!lol!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 24/4/2012, 14:08

Oooo, drugarice moje.... Pozdrav!
Juce ustala, crkao mobilni, crkao net. h
Telefon jutros zamenila, a net mi sad sredili.
Juce bila kod dr, opet ctg, dobar, uz dobar, malo manje plodove vode, ali podnosljivo. Bebac konacno napredovao, oko 3.250 i sve ostaje po dogovoru, u cetvrtak u bolnicu, a u petak upoznavanje. d d d
Saljite pozitivnu energiju malo na nasu stranu...
Jedno pitanje za one cure koje su radile cr na Betaniji, da li treba sve da se obrije dole, ili samo gornji deo? Ja sam se lepo sredila, ali bolje da skinem sve ako treba nego da me tamo cackaju.
I tako, kofer spakovan. yes
E sad, da bacim koji komentar.
Prvo Bokicilepotici da posaljem zagrljaj jer sam na nju pomislila bas svaki dan. Drzi se draga, nadam se da ce sve biti ok, moraju pronaci sta je i dati pravu terapiju. Proveru ces uraditi i kod hematologa pa pokriti i taj deo.
Pari, meni dr strogo naglasila nikako kad sedim a pogotovo kad lezim pojas. Samo za setnju. Po kuci ga nisam nosila jer sam, kao sto znas lezala. Kad sam izlazila, onda sam ga stavljala, u kolima ga potpuno otpustala, pa zatezala kad izadjem. Tako mi dr rekla, i mogu ti reci da sam primetila par puta kad sam sedela a nisam ga popustila da me je boleo stomak.
Bak draga, ti si prava lavica, kako se boris za svoju mrvicu, ima i to da bude malo zmajce, cije ce srce tuci kao ludo, nista se ne brini. I ja imam iskustvo sa razlicitim uz totalno razlicite mere i komentari. Zelim ti da sto pre cujes srculence, pa da budes mirnija.
Miro, nemoj biti tuzna i neraspolozena. Bolje sto si odmah otisla u bolnicu, svakako moras to obaviti, a bar ne gledas lom, pa ces biti mirnija. grljenje
Akijeva, napred scuro tiker je bombonica.
Uh, nemojte se ljutiti ako sam nekog zaboravila.
Citam vas i pisem jos danas i sutra, a zaduzenje sam ostavila, bicete obavesteni kad se sve zavrsi.
cveće
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 24/4/2012, 14:31

Lezala sam u visegradskoj kod ljubica na odeljenju.Naravno za sve to vreme nijednom nije on uradio uz.Radili su neki drugi u koje ja nemam poverenja.Da ne spominjem ni da otpustnu listu nisu mogli da napisu kako treba vec su gresili 4,5 puta.Svaki put kad napisu ja se potpisem,kad jaoj nesto smo jos zaboravili moramo ponovo da je kucamo itd.....Na otpustu kaze gl.sestra sad cemo ti dati otpustnu listu , a ja je pitam pa jesu li mis stigli ti nalazi,ona kaze jesu sve je stiglo i prof. je pogledao i rekao je da su uredu affraid I kad mi je dala listu krenula je da mi vraca sve moje analize koje su se nalazile u istor.bol. i ja tu vidim da mi nema tih rezultata.I onda oni izvade krv kao ups! zaboravili smo.A otpus.listu kad sam krenula da citam do pola moji podaci a od pola pise da su mi radili uz - a nisu otpustaju me bez uz!!!! i ladno pise da su ga radili ali podaci sledeci: beba u 6 mesecu tezine 2000gr....posteljica na zadnjem zidu (a kod mene na prednjem,zato mi i nije radio amnio) v
Vracam se kod sestre kao izvinite pogresili ste mi listu ovo od pola nije moje. I tako dok sam ja cekala ispravljanje liste 3.put,uhvati me jedan lekar i kaze ajde da vam uradim uz de ne bude da ste otisli a nismo ga uradili.(sto znaci da je lista bila uredu iz prve je bih otisla kuci bez uz).Ajde nema veze daj bar uz da se uradi.Radi dr uz i kaze: posteljica debljine 6cm,ja kazem pa kako kad sam dosla bila je 5cm,pa posle 2 nedelje se smenjila izmedju 4,5 do 5cm, kako se sad opet povecala i to na 6cm,a otpustate me kuci sa gorim nalazom nego kad sam dosla.On kaze ne,ne 6cm..... i onda jos gleda i gleda ...... i kaze pa ipak je 5 cm. v v pa zar za ceo santimetar da pogresi.I na kraju dok on meni govori kako oni ne znaju sta mi je,donose mi najzad otp.listu kao evo sve smo otkucali,kad ono mora ponovo da se kuca da se sad upise i ovaj uz.
Kad sam izasla otisla sam kod ljubica koji nije bas zadovoljan sto me vidi,posto kad jednom odes u bol. oni te preuzimaju i onda svaki mesec ides tamo da lezis kao na neku kontr. I kaze on meni zasto sam dosla ??? a ja mu kazem da mi je gl.sestra njegova rekla na dan otpusta da je prof pogledao sve moje nalaze i da su uredu i da me vi otpustate,a ja sam se pitala kako ste uspeli da pogledate kad su mi krv vadili na dan otpusta i rezultati stigli kad sam ja uveliko bila kuci.Nikako nije mogao da ih pogleda na dan otpusta kad je krv izvadjena kad je on otisao kuci(videla sam ga na hodniku). I zato vam sad donosim rezultate da vidite.i naravno rezultati nisu dobri.A ona sestra rekla sve je uredu rekao prof.
I naravno profesor se tu jos vise unervozi i pogleda bebicu na uz i kaze da je bebica ok,a posteljica i dalje iste debljine i jos se pojavila neka hiperehogena zona i zrelost posteljice je I/II. to je bilo u 25 nedelji.On ne zna sta je ,kod mene tu ima dosta stvari koje jedna po jedna moraju da se otklone...on misli da je mozda zbog tog dimera i obavezno moram kod hematologa.I tako sav je bio naelektrisan,bas me iznervirao.
Inace sam zakazala kod Miljica hematologa.Kazu da je on za trudnice dobar hematolog.
Ja sam ok,smirile su se te kontrak. sad ih imam samo kad ustanem.Pre sam imala i kad mirujem.Dobro se osecam,bebica je isto bila ok,ali se on pita doklece biti ok to ne znamo.Zbog posteljice,zbog kiseonika...... i tih kontrakcija je moguc i prevremeni porodjaj.Pojma nemam sta da kazem.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 24/4/2012, 14:33

I ja nosim pojas i bas mi pomaze

Pozdrav svim trudnicama osmeh srce osmeh srce
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 24/4/2012, 14:45

joj Bokice, ja sam mislila samo ovi kod nas brljaju.
To sve je stvarno neodgovorno sa njihove strane, a sa Ljubićeve ponajviše.
Kao da ti ideš kod njih što ih voliš pa da ti kažu šta bilo.

Nadam se da će to sve biti u redu i da ćeš proći bez dodatnih komplikacija (i ove su ti previše). Mogu samo da te zagrljaj
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 24/4/2012, 14:55

Bokice, stavrno je sve strašno što si opisala. I šta ti Ljubić kaže? Ne znam šta ti je Rolling Eyes...pa gde se to pacijentu govori...odmah šalji kod dr. dr, i Miljić radi s njim, što te nije toliko trudnu kod njega poslao, nego ćeš sama da se patiš.Jbga, to ti je u državnoj, tj, kad ne daješ lovu direkt.
Pustiti te sa skoro lošijim nalazima...Boki, strogo vodi računa o toj svojoj posteljici. Prati je što češće!
ljubac! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 24/4/2012, 15:08

Ali ja i idem privatno svakog meseca kod ljubica u jevremovu 100e uz,i zakazala sam kod miljica u jevremovoj.To me najvise i nervira sto sve zivo placam i opet vidis kako je.Zato i ne idem drzavno, da bi mi se malo vise posvetili ali nista.Ja sam kod ljubica od vantelesne pa sve do sada svakog meseca u jevremovoj.Na redovnim kontrolama.
Inace sutra idem i kod moje dr u dz koja me uporedo prati pa cemi ona uraditi ponovo uz.Mogu reci da je odlicna dr.Vrlo smirena i detaljna.Inace ljubice je ucenik,stvarno je profi.Pre 2 nedelje sam bila kod ljubica pa sutra kod nje,pa za 2 nedelje opet kod ljubica.Moram cesce na uz.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 24/4/2012, 15:23

Joj bokice kakva priča affraid
Ništa ja tu nisam shvatila sem javašluka i dezorganizacije, sram ih bilo.
Samo da ti i bebac budete dobro Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 561840

Mrvice, pa baš se približilo... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 275568
Sledeće nedelje ti sa bebom kući Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 196545
Držimo ti palčeve, jako, jako, i jedva čekam žurku, da se ponapiujamo ovde lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 24/4/2012, 16:09

Jao Mrvice sledece nedelje bebac kuci, jupi!!!

Bokice, strasno, nisam bas sve razumela ali oni su totalno neorganizovani!
Ultrazvuk u Jevremovoj 100eur Shocked
Ja sam na ultrazvuku bila za srcanu radnju pa tek u 13. nedelji imam zakazan dabl. mislila sam na kontrolu izmedju kod Jevremovaca ali sad se premisljam.
Kad se obicno radi drugi ultrazvuk? Jel kasno 13 nedelje posle 7.ned?
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 24/4/2012, 16:09

Orline skroz si upravu,to je mene uzasno nerviralo dok sam lezala.Upravo taj javasluk i neodgovornost.Kada lezis i nista ti ne rade,a ne znaju sta ti je i mesto da ubrzaju to ispitivanje oni ga odugovlace,a vreme ide i treba brzo da se reaguje.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 24/4/2012, 16:11

Kod ljubica je 100e,a kod Milice na primer je 50e.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 24/4/2012, 16:11

Jesam ja to dobro shvatila mrvica se porodila?
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 24/4/2012, 16:19

nije još, u četvrtak ili petak ima dogovoreno
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 24/4/2012, 16:32

U bas lepo!!!!!!
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 24/4/2012, 16:58

Ajme mene, da te jeza uhvati, em im daješ pare, em se ponašaju kao da nisi živo biće! Srbijoooooooo, ima li nadeeeeee?!

Bokice, ti češće kod te tvoje dr da ideš, zbog tih kontrakcija i ne daj Bože prevremenog porodjaja! I baš me zanima šta će ti reći hematolog?! Čuvaj se i miruj što više!

O Mrvice, još koji dan i tu ste, oči u oči, novi život, nova ljubav, nova životna sreća! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 196545

Ostale debele, okruglaste trudnice, ljubim i stiskam!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 24/4/2012, 17:14

E, Srbijo, međ šljivama Mad Meni je treci dan posle porodjaja pocela da raste temperatura, i konstatovano je da imam ugruske krvi u materici. Pet dana su mi davali injekcije dva puta dnevno kako bi to izaslo napolje i nista. Sestog dana konacno mi urade kiretazu i posle toga sve ok. Sreca pa sam zbog beba ostala duze u bolnici, da sam izasla ranije, ko zna sta bi bilo sa mnom. Mnogo su neorganizovani, malo sestara, puno sujete.
100 evra za pregled, mnogo, brate, a on se ponasa ko primadona kad dodjes kod njega u Visegradsku, nije u redu.
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 24/4/2012, 17:32

Mrvica ::Oooo, drugarice moje.... Pozdrav!
Juce ustala, crkao mobilni, crkao net. h
Telefon jutros zamenila, a net mi sad sredili.
Juce bila kod dr, opet ctg, dobar, uz dobar, malo manje plodove vode, ali podnosljivo. Bebac konacno napredovao, oko 3.250 i sve ostaje po dogovoru, u cetvrtak u bolnicu, a u petak upoznavanje. d d d
Saljite pozitivnu energiju malo na nasu stranu...
Jedno pitanje za one cure koje su radile cr na Betaniji, da li treba sve da se obrije dole, ili samo gornji deo? Ja sam se lepo sredila, ali bolje da skinem sve ako treba nego da me tamo cackaju.
I tako, kofer spakovan. yes
E sad, da bacim koji komentar.
Prvo Bokicilepotici da posaljem zagrljaj jer sam na nju pomislila bas svaki dan. Drzi se draga, nadam se da ce sve biti ok, moraju pronaci sta je i dati pravu terapiju. Proveru ces uraditi i kod hematologa pa pokriti i taj deo.
Pari, meni dr strogo naglasila nikako kad sedim a pogotovo kad lezim pojas. Samo za setnju. Po kuci ga nisam nosila jer sam, kao sto znas lezala. Kad sam izlazila, onda sam ga stavljala, u kolima ga potpuno otpustala, pa zatezala kad izadjem. Tako mi dr rekla, i mogu ti reci da sam primetila par puta kad sam sedela a nisam ga popustila da me je boleo stomak.
Bak draga, ti si prava lavica, kako se boris za svoju mrvicu, ima i to da bude malo zmajce, cije ce srce tuci kao ludo, nista se ne brini. I ja imam iskustvo sa razlicitim uz totalno razlicite mere i komentari. Zelim ti da sto pre cujes srculence, pa da budes mirnija.
Miro, nemoj biti tuzna i neraspolozena. Bolje sto si odmah otisla u bolnicu, svakako moras to obaviti, a bar ne gledas lom, pa ces biti mirnija. grljenje
Akijeva, napred scuro tiker je bombonica.
Uh, nemojte se ljutiti ako sam nekog zaboravila.
Citam vas i pisem jos danas i sutra, a zaduzenje sam ostavila, bicete obavesteni kad se sve zavrsi.
cveće

Mrvice ja sam sve skinula sama...sestra se bas iznenadila i obradovala..ko zna kakve im dolaze Very Happy
A videla sam kakav brijec je uzela neki iz neke plastike tako samo bacen..moj savet ti je odradi to sama osmeh srce klizma nista ne boli nemoj da brines dok se ti snadjes kad te salete sa svih strana tvoja beba ce vec biti tu radost yes lol! osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 24/4/2012, 17:38

Bokicalepotica ::Lezala sam u visegradskoj kod ljubica na odeljenju.Naravno za sve to vreme nijednom nije on uradio uz.Radili su neki drugi u koje ja nemam poverenja.Da ne spominjem ni da otpustnu listu nisu mogli da napisu kako treba vec su gresili 4,5 puta.Svaki put kad napisu ja se potpisem,kad jaoj nesto smo jos zaboravili moramo ponovo da je kucamo itd.....Na otpustu kaze gl.sestra sad cemo ti dati otpustnu listu , a ja je pitam pa jesu li mis stigli ti nalazi,ona kaze jesu sve je stiglo i prof. je pogledao i rekao je da su uredu affraid I kad mi je dala listu krenula je da mi vraca sve moje analize koje su se nalazile u istor.bol. i ja tu vidim da mi nema tih rezultata.I onda oni izvade krv kao ups! zaboravili smo.A otpus.listu kad sam krenula da citam do pola moji podaci a od pola pise da su mi radili uz - a nisu otpustaju me bez uz!!!! i ladno pise da su ga radili ali podaci sledeci: beba u 6 mesecu tezine 2000gr....posteljica na zadnjem zidu (a kod mene na prednjem,zato mi i nije radio amnio) v
Vracam se kod sestre kao izvinite pogresili ste mi listu ovo od pola nije moje. I tako dok sam ja cekala ispravljanje liste 3.put,uhvati me jedan lekar i kaze ajde da vam uradim uz de ne bude da ste otisli a nismo ga uradili.(sto znaci da je lista bila uredu iz prve je bih otisla kuci bez uz).Ajde nema veze daj bar uz da se uradi.Radi dr uz i kaze: posteljica debljine 6cm,ja kazem pa kako kad sam dosla bila je 5cm,pa posle 2 nedelje se smenjila izmedju 4,5 do 5cm, kako se sad opet povecala i to na 6cm,a otpustate me kuci sa gorim nalazom nego kad sam dosla.On kaze ne,ne 6cm..... i onda jos gleda i gleda ...... i kaze pa ipak je 5 cm. v v pa zar za ceo santimetar da pogresi.I na kraju dok on meni govori kako oni ne znaju sta mi je,donose mi najzad otp.listu kao evo sve smo otkucali,kad ono mora ponovo da se kuca da se sad upise i ovaj uz.
Kad sam izasla otisla sam kod ljubica koji nije bas zadovoljan sto me vidi,posto kad jednom odes u bol. oni te preuzimaju i onda svaki mesec ides tamo da lezis kao na neku kontr. I kaze on meni zasto sam dosla ??? a ja mu kazem da mi je gl.sestra njegova rekla na dan otpusta da je prof pogledao sve moje nalaze i da su uredu i da me vi otpustate,a ja sam se pitala kako ste uspeli da pogledate kad su mi krv vadili na dan otpusta i rezultati stigli kad sam ja uveliko bila kuci.Nikako nije mogao da ih pogleda na dan otpusta kad je krv izvadjena kad je on otisao kuci(videla sam ga na hodniku). I zato vam sad donosim rezultate da vidite.i naravno rezultati nisu dobri.A ona sestra rekla sve je uredu rekao prof.
I naravno profesor se tu jos vise unervozi i pogleda bebicu na uz i kaze da je bebica ok,a posteljica i dalje iste debljine i jos se pojavila neka hiperehogena zona i zrelost posteljice je I/II. to je bilo u 25 nedelji.On ne zna sta je ,kod mene tu ima dosta stvari koje jedna po jedna moraju da se otklone...on misli da je mozda zbog tog dimera i obavezno moram kod hematologa.I tako sav je bio naelektrisan,bas me iznervirao.
Inace sam zakazala kod Miljica hematologa.Kazu da je on za trudnice dobar hematolog.
Ja sam ok,smirile su se te kontrak. sad ih imam samo kad ustanem.Pre sam imala i kad mirujem.Dobro se osecam,bebica je isto bila ok,ali se on pita doklece biti ok to ne znamo.Zbog posteljice,zbog kiseonika...... i tih kontrakcija je moguc i prevremeni porodjaj.Pojma nemam sta da kazem.

Cuo bi on mene mamicu mu bezobraznu,pa sta oni misle da su bogovi???? Ju sto me nerviraju ti tako naduvani i prepuvani lekari fd fd fd fd
on se unervozio,a ti se nisi unervozila sto su nesposobni i neorganizovani i sto samo gledaju kako da se otarase pacijenata! Verovatno bi bio raspolozen da si izvadila 100e...grrrrrrrrrrrrrrrrr fd fd fd fd
Izvini molim te ali jako me nerviraju! Ljubimo te u pupu c
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 24/4/2012, 17:44

usne usne
Sledeci put kad odem kod njega u jevremovu,moram ga pitati za neke pare jos da se daju,tipa za porodjaj ili slicno.Bice kuku meni ne poznaje me kad budem trebsala da se poradjam.A ne znam ni kako to ide,samo da ga pitam koliko trazi za porodjaj?! Mislim jos je rano,ali ko ce znati. Sta vi mislite jel bukvalno da pitam koliko trazi ili sta?
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 24/4/2012, 17:50

Mi to nismo radili,mm je mom lekaru odneo onoliko para koliko smo mi smatrali da treba da mu damo,a njemu ako je malo on nea vrati pa lepo bebi kupis nesto...jako su ti doktori bezobrazni!! Ja mog nisam pitala nista pa valjda je toliko covek da ce doci da te porodi Rolling Eyes srca
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 24/4/2012, 18:02

Ako je carski to mora da se dogovori,ali ako ides prirodno,sigurno nece doci ako krenes vikendom ili nocu da se poradjas.E sad ako das pare valjda ce da dodje i tada.Ma pojma nemam sva sam u haosu oko toga.Ako nije tajna jel mozes na pp da mi kzes koliko ste dali para.Ili orijentaciono kako se krecu te cene.Jel minimum 500e,1000e?
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 24/4/2012, 18:48

Bokice, poslala sam ti pp, ali me nesto zeza net pa ne znam da li si dobila. Ako nisi, napisacu ponovo.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 24/4/2012, 19:44

Bokicalepotica ::Ali ja i idem privatno svakog meseca kod ljubica u jevremovu 100e uz,i zakazala sam kod miljica u jevremovoj.To me najvise i nervira sto sve zivo placam i opet vidis kako je..
Au draga, zaboravila sam, mislila sam samo da je Princ njihov pacijent u trudnoći...Nemam reči, jako neprofesionalno, moram priznati,ali mi se sviđa kako si mu rekla kad si ga posl. put videla u Višegradskoj.

Bokicalepotica :: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 582639 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 582639
Sledeci put kad odem kod njega u jevremovu,moram ga pitati za neke pare jos da se daju,tipa za porodjaj ili slicno.
U bre...pa nemoj ga pitati, ja mislim da se to ne pita. Ne znam, grešim li? Rolling Eyes

Bokicalepotica ::Ako je carski to mora da se dogovori,ali ako ides prirodno,sigurno nece doci ako krenes vikendom ili nocu da se poradjas.E sad ako das pare valjda ce da dodje i tada.Ma pojma nemam sva sam u haosu oko toga.Ako nije tajna jel mozes na pp da mi kzes koliko ste dali para.Ili orijentaciono kako se krecu te cene.Jel minimum 500e,1000e?
Da, lakše je kad je carski, jer dogovorite kad mu je smena. Ali Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 109639 koje cifre ti spominješ?? Molim vas, recite mi, je l to uobičajeno za BG? Možete isto na p.p.,ako nećete javno...ja stvarno nisam mislila toliko da častim svog dr...ali Bože zdravlja, ima vremena...

Mrvo, zaboravih ti se zahvaliti na postu o pojasu. Isto tako i ja. Ne nosim kad sedim- niti mi prija, a i lomila bih ga, niti kod kuće. Samo dok sam u pokretu, i tad mi baš prija.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 24/4/2012, 19:57

Kod nas se dr-i za porodjaj časte od 50 evra, 70 evra, 100 evra, uglavnom, sve preko toga je već onako za one dobrostojeće, rekla bih!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 24/4/2012, 20:22

Uobicajena brojka za CR u bgd. porodilistima je 500 evra. Mozda neko bude skromniji pa uzme "samo" 300 evrica.
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 19 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu