KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svekrve

+111
Šašava
Blanka
pufnica34
tatjanica
dacans
Tangerine
Amna84
Zmajuška
jelena*mama2andjela*
srculence 84
Marie
lela1984
BabyBear
Ancica 87
MalaSaJuga
Ema78
mamadabudem
Sofija Veks
Vecka
MAAKKI
lelas
Tebi
Sofka
emilie
kornjaca
Klarica
leptirko82
zvoncica36
Veca77
Star77
neca73
JocY
Marija86
Xena
bak
cicsa80
fight&faith
tetreb
BiKsi :)
missile
hany
karakaca
Dacaa
nina :)
JAmajka
krol
Nensy85
vildana m
noja
Andjelcici
veki1
cici
red
Maza
Simona
lilya
Gramatika
Tanja83
anak
tink
Smoki
maja kg
buby
Botox
bobica83
lena
Cupava
KoMetaK
Mirjana
LaFolie
shenon
mumka
BABY SWEET <3
Nefertari
lolipop
liki
Milijana
dr mali pariz
jovana 77
Tinche
Danicab1
Pakki
gea
eni
mala parizanka
nena beba
adriatika
kasia
Masha UK
želja
MARA
tuli
Struzzo
ceca55
zalosna_sova
andjeoska
catherine290505
Sami
alo-alo
zoxa
Orline
bebko
HappyGirl
majce
maša
Jelence
brinbili
caci
palchica s
maus
Danicav
115 posters

Strana 6 od 29 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Sledeći

Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od KoMetaK 21/9/2011, 01:57

I ja isto mislim, kako ste postavis, tako/toliko ces i dobiti! Very Happy
Sto bi se reklo- umiljato jagnje dve ovce sisa! lol!
Mislim da se uvek treba naci na pola puta, i pokusati da se razume i ona druga strana. Mada, ponekad je nemoguce.
Eto, npr. moja sveki lepo organizovala rucak kod nas sa gostima usubotu popodne, iako je meni vise odgovarala nedelja vece, ali u nedleju se na rucak ide kod njene sestre, pa onda nece moci da se vecera mnogo kod nas Rolling Eyes I, sve o ne bi bilo lose, da mi nije organizovala i zenu da u suboru od 13h (kad inace pocinje i rucak ovde) csti kucu. Ja se uopste nisam iznervirala, jer cu ja lepo sve da spremim u petak, pa ako njima/njoj ne smeta da se zena setka po kuci i cisti dok mi jedemo, ne smeta ni meni! lol! Eto, to je jos jedna od stvari koja mi se ne svidja kod moje sveki, sto voli svakoga da organizuje, i to unapred, iako od toga posle ne bude nista. Ali, eto, voli da bude glavna u organizaciji, pa to ti je! Samo joj ja uvek sj... m koncepciju, pa poludi, a meni lepo lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od Botox 21/9/2011, 12:31

eh kakve li cemo mi biti sa 60-70 godinica :))))
ma kad budemo imale unucice pa budemo hteli da im zvezde skinemo s neba
a snajka nam pripreti Very Happy lol!
salim se... ali stvarno... ko zna kakvi cemo biti i dal cemo mi nekom biti laki za saradnju :))))
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od Milijana 21/9/2011, 12:38

ja to uvek pomislim. Zamisli mucimo se ovoliko da dobijemo dete, pa jos vise da ga ocuvamo i od njega napravimo "coveka", a onda dodje neka i krene da mi prosipa pamet v Uhhh, bolje da nemam musku decu yes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od KoMetaK 21/9/2011, 17:29

Milijana, jesu li ti bese rekli pol bebe? Wink lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od Mirjana 21/9/2011, 17:39

Milijana ::U bre Miro što si ti stroga. Pa nije to Hitler lol!
:
Ko nije Hitler? Moja mama? Ti znači ne znaš moju mamu! zbunjen
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od maja kg 1/11/2011, 00:24

Evo mene i na ovim stranicama.Do sada sam samo citala,ali sada mi puno znacilo da se posavetujem sa vama na ovu temu.
MM i ja smo u braku sest godina,i sada u junu smo napokon dobili devojcicu.Roditelji mog muza su jako korektni,i nikada nam se nisu mesali,sve dok nije stigla beba.Nakon porodjaja sam zavrsila i na operaciji zucne kese,tako da je moja svekrva preuzela brigu oko bebe par dana,i na tome sam joj jako zahvalna.Ali od kako je to proslo ona BUKVALNO pokusava da preuzme na sebe sve obaveze oko bebe.Napustila je posao,i ako muz i ja uopste nismo bili za to,pod izgovorom da mi pomogne,i ako za tim uopste nema potrebe.Ujutru kako ustanemo ona ulazi u spavacu sobu i uzima bebu.Po sto puta dnevno mi je uzme iz ruku,i to je ono sto me najvise nervira,a da vam ne pricam da mi je par puta uzela sa grudi...kao "nece vise da sisa".Za vikend nam je usla ujutru u sobu,maltene smo jos lezali u krevetu,i uzela je iz kreveca,toliko se uzelela preko noci.Verujte mi nekada se osecam kao dojilja svom detetu.Do sada sam cutala,jer necu da ispadnem nezahvalna,stvarno mi je izasla u susret oko te operacije,ali posle toga ne znam sta joj se desilo,ona toliko preteruje da je to vec nepodnosljivo.Juce sam bila u komsiluku sa bebom,ona je dosla za nama,i kako je beba pocela da se kenjka ona je pocela da je uvija u cebence da je nosi kuci,bez pitanja.....e tu sam poludela.Jedino sto sam rekla bilo je da je beba gladna,ali da to sigurno nece moci bez mene.Ako neko dodje i uzme bebu,eto nje uzima je ona,ako zaplace,ostavlja sve,trci uz stepenice.....MM je pokusao u par navrata da joj skrene paznju,on me potpuno podrzava,ali ona kao da to ne cuje,primiri se malo i onda opet neki novi ispad.Moram ovu situaciju da resim nekako,dok to jos vise nije uzelo maha....dosadilo mi je da se po ceo dan otimam sa njom oko deteta! Ali kako? Cim budem nesto rekla,ispescu nezahvalnica,i ne bi volela da se ti odnosi poremete,ali definitivno ne mogu da funkcionisem ni ovako.....
maja kg
maja kg

Broj poruka : 362
Godina : 42
Location : Kragujevac
Datum upisa : 20.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od Mirjana 1/11/2011, 15:57

Majo, tvoja svekrva se zaljubila u svoju unuku i ne može da se kontroliše! U pravu si kada kažeš da će biti teško izaći iz takve situacije. Ja ti ne mogu reći koji način je pravi, ali mogu podeliti svoje mišljenje s tobom. Da se to meni dešava, ja bi jednog dana kada uđe i uzme bebu, naredila mužu da ustane, obuče se i bude spreman da odvede bebu u šetnju dok ti i svekrva popijete kaficu uz ozbiljni razgovor. Obrati joj se kao rođenoj majci. Kaži da si oduševljena što toliko voli bebu i što se toliko trudi da pomogne. Kao i da te je jako strah da je ne povrediš ili uvrediš, baš zato što je tako posvećena i divna baka i svekrva, ali da neke stvari morate menjati. I onda joj lepo objasni šta ti smeta...ali, ne preteruj na prvom razgovoru. Nek bar počne da izbegava vašu spavaću sobu za početak, pa ćeš kasnije stvar po stvar. Eto, nadam se da ćeš ti to mnogo bolje odraditi no što sam ti ja ovde predložila i držim fige! Ljubi bebca od mene, medena je smajli angel
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od Smoki 1/11/2011, 17:41

Majo, i ja sam misljenja da jednim otvorenim razgovorom mozes u mnogome promeniti situaciju.

E sad, moj svekar i svekrva, hmm.... Evo samo jednog primera, mislim da ce biti dovoljan za sada...

Posle mog prvog spontanog pobacaja, kada smo im rekli, svekar je napravio toliku dramu, pri cemu je mog muza grozno izvredjao recima: kako ne zna sta prica, kako je glup, budalcina, "laprda svasta"... I zacutao od nas. A, onda je svekrva, da bi "ublazila" stvari rekla svom sinu i meni kako oni nisu navikli da lazu ljude. Kako to, sad sam trudna, pa posle par nedelja nisam vese, to ne moze bas tako. affraid
Kada ih covek onako, na oko, pogleda rek'o bi fini i prijatni ljudi. A, u stvari veliki primitivci.
Smoki
Smoki

Broj poruka : 53
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od tink 14/5/2012, 11:58

Zdravo, evo da i ja nešto napišem o svojoj svekrvi:
mm i ja se zabavljamo od 2003. godine, i kada sam se upoznala sa njegovim roditeljima naš razgovor se svodio na formalna pitanja i odgovore. Tek kada smo se venčali (2010. godine) moja svekrva mi je rekla da je oduvek želela da ima ćerku (a ima dva sina) i da me prihvata kao svoju. Meni je moja svekrva super - viđamo se minimum jednom nedeljno - na ručku, nekada i češće, pričamo bukvalno o svemu, a imamo i sličan smisao za humor. Jedino što ne mogu je da je zovem ,,mama". Čula sam da se to najlakše rešava bebom, pa je onda odjednom zoveš ,,baba" umesto imena. Very Happy Šalu na stranu, što se moje svekrve tiče - as
tink
tink

Broj poruka : 14
Godina : 41
Datum upisa : 13.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od Ema78 14/5/2012, 12:58

Evo i mog doprinosa... i pre nego sto sam se udala draga majka me je naucila da snaja i zet nikad nisu rod... i da su retki slucajevi gde postoji ljubav. e sad, da li je ili nije u pravu ne znam... U svakom slucaju, ja svoju sveki postujem jer se kroz zivot jako mucila, sve sto je imala dala je deci ( mm i njegovoj sestri), kad god smo kod njih u gostima, tretira nas kao kraljeve...i ponsa se kao sluskinja. A sa druge strane voli sve da zna, mesa se tamo gde ne bi trebalo. Ono sto mi smeta je to njeno njuskanje, ai sto je panicarka, sto cim se ne javimo 10 min od njenog poziva misli da smo poginuli ili da su nas oteli vanzemaljci. Znam da je boli sto nemamo dece, pa i ona je majka, ali, ona u svemu tome nije takticna. U svakom slucaju, bilo je pad ispada, i to vecih, gde mi se digla kosa na glavi, ali resila sam to i stavila joj do znanja da ja nikom nisam sluskinja, da ne polazem racune da li sam jela, piskila, kakila ni majci, a kamoli njoj.
Ne znam kako ce se ponasati kad budemo dobili dete, ali, posto ne zivimo zajedno, pretpostavljam da ce sve biti manje vise ok. Ona ne ume da se opusti, da uziva u sitnicama,da se druzi sa ljudima, da bude srecna. Jos ne shvata da ja nisam balavica koja nista ne ume, pa zna da naprai sranje, ali,ajde...
Sto se tice svekra, sa njim je sve lakse, on je jedan veseljak koji voli i da popije, i da plese i da izlazi, da se druzi.... ali je tvrdoglav ko mazga...
Mene najvise nervira sestra mm ( je l to zaova) i njen odnos prema zivotu.Ovako prema meni je ok, ne vidjamo se cesto, ali mi se digne kosa na glavi kad joj udjem u kucu i kad vidim lom i prljavstinu.
E sad, koliko mene vole njegovi, toliko moji vole mm, i svi zivimo srecno, daleko jedni od drugih! pri cemu sve ima svoje prednosti i mane. Ni a nisam slatka, ustvari sam teska ko crna zemlja, pa je mojoj sveki dosta toga i oprosteno.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od anak 19/6/2012, 15:51

majce ::Sta reci za zenu koja mi u lice kaze da je posavetovala sina da se razvodi i otkci se JALOVE zene .
Sta reci za zenu koja kaze da ocima nemoze da me gleda
sta reci za zenu koja ima 3 dece i pravi razliku medju njima koju svi primecvuju
sta reci za zenu koja kada je neki skup ili slavlje pred svima krene da me kune i napada.
sta reci za zenu koja sinu u oci kaze ako bude stao da me brani istog momenta ce se ubiti v v v
sta reci za zenu koja me napadne ni krivu ni duznu (posto sam na pocetku ukapirala kakva je pa joj se i ne obracam niti joj govorim sta) a posle kaze da nije i krece sa kuknjavom
sta reci za zenu za koju cela njena porodica misle da je teska zena malo udarena (za moj ukus prilicno udarena)
sta da kazem za takvu zenu , da joj kazem da me se otkaci izgleda da nece pa koristi svaku ptiliku da me iznervira ili nagrdi izgleda da ni razdaljina od 130km nije dovoljna
da se sa svima svadjam da ne idem nigde zbog nje e pa ne pada mi na pamet pokusala je i to al joj nije uspelo moj suprug ima i brata i sestru i voli da ode kod njih volim i ja ok su hvala bogu da znaju kakva je doticna prema meni pa me brane kad krene da kune i zapomaze .Moja je sreca a i dragi bog gleda pa mi je muz normalan i gleda realno stvari milion puta joj je rekao da mu ona nece krojiti zivot da se ne mesa i da ako joj je do trabunjanja nek trabunja al za sebe mene nesme dirati.
Uh al sam se iznervirala samo kad se setim ja sam vaspitana da postujem starije da ako postoji problem sednem da razgovaram ako mi nesto smeta mirnim tonom kazem i da sve sto imam u lice kazem da se ne pretvaram i glumatam al sa nekim ljudima izgleda ni to nemoze .Nepada mi na pamet da se spustam na gospodjin nivo i da se ponasam ko i ona to ni u ludili znate ono strpljen spasen.Jos na pocetku kada me je prvi put nagazila i ja proplakala celu noc a ona se posle becila mm i vikala nije gde bi to ona nije ona takva znala sam sta me ceka pa sam sledeci put kada je opet pocela da svasta prica ja lepo uzela telefon ukljucila Voice recorder snimila je pustila i njoj i mm samo da dokazem sta gospodja prica cim uhvati priliku da ostane sama samnom.........i ko je ko
Ljudi moji nekad se osetim kao da sam u nekoj spanskoj seriji i prosto nemogu da verujem da se to meni desava jel moguce da postoje tako primitivne osobe pa u kom veku mi zivimo v v v
vec sam se iznervirala pisacu jos ima mnogo cega ljubim vas i nedajte se

A.....reći da nije normalna i smestiti je u neku istituciju
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od Tanja83 4/8/2012, 10:21

Da i ja dam svoj doprinos ovim stranama lol!

Elem,moja sveki ima 71god i dosta je starija od mene.Od pocetka zabavljanja sa mm ja sam njoj persirala i zvala je TETA pa njeno ime i tako je i dan danas.Dok smo se zabavljali ja i mm mogla sam da se kunem u tu zenu koliko je bilo dobro to stvorenje.Kada smo poceli da zivimo svi zajedno kod njoh u stanu,situacija je pocela da se menja.Tu i tamo smo imali carki(uvek sa njene strane jer ne mogu ja sa njom da se svadjam ili raspravljam,moze da mi bude baba jbt) koje su se zavrsavale mojim popustanjem.To je trajalo 2god i posle jedne,da kazem svadje sa njene strane,mm je odlucio da nadjemo sebi stan i da ne zivimo vise sa njima.Samostalni smo vec 4god.
E sad malo o mojoj sveki...

Ona je zena koja ima 71god i koja je ceo zivot stedela,to radi i dan danas iako joj u kucu ulazi mesecno blizu 1000e yes .Dajem primere: Ustaje u 5 ujutru da kuva na jeftinu struju jer je ista do 8h,ceka masinu da upali posle 12h uvece(a napuni je toliko da bubanj ne moze da okrene koliko je nagurala stvari Shocked ),redovna je u redovima kada su neke akcije u pitanju,popusti i sl,kupuje polutrule jabuke jer su iste duplo jeftinije,kupuje prekiseli jogurt pred istekom roka jer zaboga tako oni vole Shocked ,kuva i dok se to ne pojede nema drugo makar jeli i polupokvareno affraid ,za sir ide u Obrenovac jer je tamo jeftiniji a ona ima besplatnu markicu Shocked ,bojler pali samo kada treba da se kupaju i to kako ona kaze "samo smlace vodu jer njima to ne smeta sto bi nama lol! " i jos gomilu takvih stari. Koji je ona stek,prosle godine joj dosla cerka iz Australije posle 10god i otisle na pijacu,sestra mm videla borovnice i htela da kupi a ona "nemoj nista da kupujes,ima kuci malina i jagoda,dok se to ne pojede nema nista da se uzima affraid ".A pazite,dosla joj cerka posle 10god.

Ne mogu da gresim dusu,nikada nas nije smarala pitanjima o deci i sl.Kada smo radili IVF,mi smo sve finansirali,ona nam je platila zamrzavanje 400e.Kada sam se porodila,dosla ona i moja majka u bolnicu da me vide,i mm pita hocemo li da castimo nesto Ljubica?Kad je ona skocila ko poparena,"Sta ima da ga cascavaju,dosta su oni njemu dali kada su radili IVF"!Ko da nas je Ljubic terao da radimo kod njega ivf,strasno.

Ala se ja raspisah Very Happy
Da posaljem ovo da mi ne ode pa nastavljam Very Happy
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od Tanja83 4/8/2012, 10:39

Da napomenem da nema rodjendana,praznika i sl da je JA necim ne iznenadim,tj da joj ne napravim neko iznenadjenje i njoj i dedi(moj svekar).Npr,rodjendan joj je,ja joj kupim poklon,odem u cveraru,narucim veliki buket, stavim joj i poklon i da joj sve odnesu na kucnu adresu.Prosle god u saradnji sa dedom,nagovorio je da odu u restoran a mi dosli sa poklonom i i tako je iznenadili,nije ni znala da cemo doci.To su sve moje ideje jer mm je duduk za to lol!

Kada smo dobili decu,ja sam insistirala da mi nicija pomoc ne treba jer ne bi mogla da je slusam kako zvoca i ide gasi svetla po kuci,trkeljise po frizideru i sl,malo sam nervozna jos mi ona treba da mi dodatno dize pritisak. Naravno ona je svakog dana dolazila da ih vidja,drzi,NOSA(iako sam ja to zabranila) ne vredi,ljulja i sl.Mm joj kaze da ga ne ljulja a ona njemu:"Ti ces da mi kazes,pa ja cu cim vi izadjete preko vrata da ga uzmem".
Pa krece prica: Ja hocu dete da presvucem a ona"pusti ga nek se ikaki dobro,ima pampers,nista mu nece biti ako sedi malo usran affraid ",hoce da ga hrani i ja joj dam da ih nahrani a ona"ovo mleko ti je prevruce,ja kazem nije samo mu vi dajte probala sam,a ne jeste mnogo je vruce vidis da nece da jede"!Ja uzmem dete i nahranim ga.Danas npr dodje,deca samo u bodicu bez rukava,ona joj njima je prevruce,ja uzmem decu skinem ih,aj dok je tu da je ne slusam,kad sutra dolazi,ja ih skinem pre neko sto ona dodje da mi ne bi zvocala jelte,kad ona daj im obuci neku majcu,prehladice ti deca,mali su oni jos da budu goli affraid .Kada smo ih ostavljali kod njih ja joj sve objasnim kako sta i da mleko kada se napravi ne sme da stoji,ako dete nece da jede bacaj.Nek pocuti jos malo,greota da se baca,mozda ce posle da jede affraid .Ali sam pukla kada je mm rekla da mi je Novak debeo i da mu ne dajemo toliko da jede,pre bi bacala nego on da jede affraid . Kad je tu nisam borba nikad necu.
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od Tanja83 4/8/2012, 10:50

Ja se sa mm dogovorila jos pre 2meseca da u julu idem dole kod mojih na KiM. I on im rekao pre nego sto sam htela da idem,oni popizdeli sto vodim decu,rekli da ako odem da zaboravimo na njih,da je mm pao pod moj uticaj,da nisam normalno sto ih vodim dole i sl. Ja kazem mm da ako se ti ne slazes da mi idemo mi necemo ici,nasta je on meni odgovorio "Naravno da ces da ides,najbolje da ce majka i tata da odredjuju da li ces da ides ili ne". Od tad a to je bilo pre 2 nedelje od njih ni traga ni glasa.Ja terala mm da ih zove on nece,pitala ga hoces ja da je pozovem,on kaze ne.Masu puta sam ga terala,ranije,da idemo kod njih,da ih pozove i sl,sve da ne pomisle kako ga ja nagovaram da ne ide ali ovog puta me briga iskreno jer znam da nisam nista kriva.Njemu druga sestra dolazi iz Australije sa muzem sledece nedelje i videcemo sta ce biti.
Da jos napomenem da imaju stan od 72kv preko puta piramide i garsonjeru od 24 ili 27kv koju izdaju preko puta starog merkatora a mi zivimo privatno jer gospodja ne moze da zivi u garsonjeri,mala je affraid . E sad vi meni kazite koje ovde lud???

Svekar mi je super lik, king ali ne sme da pisne od nje,stalno ga ucutkuje,brani mu da jede,meri mu koliko je sta pojeo i sl.

Eto drage moje takva je moja sveki lol!
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od missile 4/8/2012, 16:28

Tanja, iščitah te, ne sekiraj se, mila, sve su takve. Npr, već sam pisala da sveki posle svekrove smrti živi sama u 80 i kusur kvadrata preko puta Sava centra. Nije htela odmah da zameni stan za 2, jer ima 2 sina, kaže neće da rasparčava imovinu. Kao da će oni zajedno da žive. Sad živi tamo sama, plaća ogroman infostan, ne može čestito da se ugreje zimi, a mi smo u iznajmljenom stanu od 33kv. Srećom, gazde su nam super i tu godinama nemamo probleme. Ali ni moja mama nije bolja, izgleda da postaju sebični s godinama, šta li. Btw, ja sam sa sveki na distanci, na vi, ne zanima me. Dosta sam ja nosila sve što nakuvam za novu god npr, pa da je sveže, a ona kaže- imam ja šta da jedem. A nepokretna, ne može da sprema.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od Tanja83 4/8/2012, 17:18

Uzas,da li je moguce da su sve krivo nasadjene na isti kalup v ???

Da li cemo mi biti takve pitam se ja!?
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od missile 4/8/2012, 17:35

Dobro pitanje!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od Gramatika 4/8/2012, 17:43

Što rekao mm, to je samo znak da smo svi psihički zdravi Shocked
(Ma šta to značilo!)
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od missile 4/8/2012, 17:52

Super je tm to sročio! lol! Tanja, ti ćeš biti dupla svekrva, pa ćemo videti...
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od bobica83 4/8/2012, 19:07

ja nikako da se upisem na ovu temu ali imam tolko toga da napisem naravno u negativnom smislu pa da vidite kakvu ja svekrvu imam i da goru nisam mogla imati ali hvala bogu ne zivim sa njom pa je lakse. Pisem sa tel sa Zlatibora pratim sve a pisem kad se vratimo. I da Tanja draga moja nemoj se nervirati ako tm tako odluci neka bude tako ja sam mog vukla molila da ih zove i ja opet najgora. Uzivaj sa svojom decom i muzem i briga te.
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od lilya 4/8/2012, 21:57

Ja na zalost nisam ni imala priliku da upoznam moju svekrvu. Umrla je pre nego sto smo mm i ja poceli da se ozbiljno zabavljamo.
Ovo oko putovana (gde god) mi nije jasno sta ono tu ima da se pita i ako se ne javljaju sta te briga tebi jos lakse. Sto se stana tice i moj svekar zivi u 80 i kusur kvadrata sam i takodje je slicno stedljiv. I mi smo u iznajmljenom stanu, ali kao sto moju mamu ne bih mogla da pomeram iz njenog stana (a ne bih ni mogla zbog komplikacije oko istog), ne bih migla da pristanem na to da svekra pomeramo iz njegovog. Njega za taj stan veze puno uspomena, sam ga je stekao i verovatno mu to jako znaci, a i stariji je covek pa verujem da bi mi promena tesko pala. Da ne bude da ga branim, kao ni tvoju sveki, samo eto nekako taj deo price razumem i na tu temu vise ni ne razmisljamo ni ja, ni mm,ni svekar. Ali to mesanje oko toga gde cete i da li su tvoja deca dobro obucena, e to stvarno ne znam da li bi i kako bi tolerisala.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od lena 4/8/2012, 22:47

Rolling Eyes u vezi sa matorcima u trosobnim stanovima, na koje su se navikli, i deci koja iznajmljuju garsonjere.... lepo rece Rambo Amadeus.....

"Bez mortaliteta nema nataliteta!".......Rolling Eyes
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od Simona 5/8/2012, 08:20

lilya ::Ja na zalost nisam ni imala priliku da upoznam moju svekrvu. Umrla je pre nego sto smo mm i ja poceli da se ozbiljno zabavljamo.
Ovo oko putovana (gde god) mi nije jasno sta ono tu ima da se pita i ako se ne javljaju sta te briga tebi jos lakse. Sto se stana tice i moj svekar zivi u 80 i kusur kvadrata sam i takodje je slicno stedljiv. I mi smo u iznajmljenom stanu, ali kao sto moju mamu ne bih mogla da pomeram iz njenog stana (a ne bih ni mogla zbog komplikacije oko istog), ne bih migla da pristanem na to da svekra pomeramo iz njegovog. Njega za taj stan veze puno uspomena, sam ga je stekao i verovatno mu to jako znaci, a i stariji je covek pa verujem da bi mi promena tesko pala. Da ne bude da ga branim, kao ni tvoju sveki, samo eto nekako taj deo price razumem i na tu temu vise ni ne razmisljamo ni ja, ni mm,ni svekar. Ali to mesanje oko toga gde cete i da li su tvoja deca dobro obucena, e to stvarno ne znam da li bi i kako bi tolerisala.

I ja tako razmisljam. Ne cini mi se da je neko sebican ako nece da se iseli iz svog sopstvenog stana pod stare dane. Naravno, moze biti nesebican pa taj stan proda, podeli ili moze da ponudi da "deca" zive sa njim, ali to je vise stvar dobre volje a ne neka duznost roditelja.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od Tanja83 5/8/2012, 08:55

Naravno da je stvar volje.Meni je nepojmljivo da moje dete zivi privatno a ja da izdajem garsonjeru umesto da je prodam i da sa tim parama nesto kupim sinu.To sto zive u 80kv njihova stvar,niko i ne kaze da treba nama da ga daju ali meni je krivo sto izdaju drugi stan a ja sam potstanar!
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od Gramatika 5/8/2012, 13:00

Znaju oni da budu mnogo sebični! Sebično je to i nepoverljivo! Znam, imam takav slučaj!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 6 Empty Re: Svekrve

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 29 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu