KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svekrve

+111
Šašava
Blanka
pufnica34
tatjanica
dacans
Tangerine
Amna84
Zmajuška
jelena*mama2andjela*
srculence 84
Marie
lela1984
BabyBear
Ancica 87
MalaSaJuga
Ema78
mamadabudem
Sofija Veks
Vecka
MAAKKI
lelas
Tebi
Sofka
emilie
kornjaca
Klarica
leptirko82
zvoncica36
Veca77
Star77
neca73
JocY
Marija86
Xena
bak
cicsa80
fight&faith
tetreb
BiKsi :)
missile
hany
karakaca
Dacaa
nina :)
JAmajka
krol
Nensy85
vildana m
noja
Andjelcici
veki1
cici
red
Maza
Simona
lilya
Gramatika
Tanja83
anak
tink
Smoki
maja kg
buby
Botox
bobica83
lena
Cupava
KoMetaK
Mirjana
LaFolie
shenon
mumka
BABY SWEET <3
Nefertari
lolipop
liki
Milijana
dr mali pariz
jovana 77
Tinche
Danicab1
Pakki
gea
eni
mala parizanka
nena beba
adriatika
kasia
Masha UK
želja
MARA
tuli
Struzzo
ceca55
zalosna_sova
andjeoska
catherine290505
Sami
alo-alo
zoxa
Orline
bebko
HappyGirl
majce
maša
Jelence
brinbili
caci
palchica s
maus
Danicav
115 posters

Strana 29 od 29 Prethodni  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Ići dole

Svekrve - Page 29 Empty Re: Svekrve

Počalji od Amna84 18/6/2016, 19:48


Moja svekrva je stvarno ok,ali eto dobro je sve proslo..
Meni je to jako tesko palo,jer sam sama ovdje,pola torte je zavrsilo u kanti za smece.
Cekala sam je i narednu sedmicu Sad
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 29 Empty Re: Svekrve

Počalji od Šašava 18/6/2016, 23:56

Znaci, moguce je! To je lepo znati!
Al ima vremena i za mene...
sve to dodje valjda na svoje :)
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 29 Empty Re: Svekrve

Počalji od alisa 19/6/2016, 01:02

Znas kako, ja samo mislim da treba shvatiti da su i one ljudi od krvi i mesa i da grese i da ne treba bas sve primati licno. Sigurno vas je i majka nekad nesvesno povredila, nervirala i sl. pa sta je bilo, nista.... Ako nista drugo ta zena treba da se postuje zato sto je majka coveka koga volite... Evo ja npr mogu da kazem da je moja majka najgora tasta na svetu lol! i hiljadu puta sam se svadjala sa njom zbog toga... jako je teska kao osoba, i jako cesto zna nesvesno da uvredi coveka ali je u sustini jako dobar covek i svakom ce uvek da pomogne, cak ce da ide i preko svojih mogucnosti... cak je i moj bivsi muz to shvatio posle xy godina lol!  ovog novog ne pustam precesto u njenu blizinu lol!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 29 Empty Re: Svekrve

Počalji od mimi85 1/7/2016, 21:23

Ja imam strasnu zelju da ovu moju puknem jednom prko usta da zacuti vec jednom! odvratna je prema mm, dopustila je sebi da mu kaze, prebaci kako mi nikada i necemo imati decu (?!?!?) i rekla mu da joj je najveca greska u zivotu sto je njega rodila, zbog njega fakultet nije zavrsila i tako gomila gadosti. Da sam bila prisutna pukla bih je preko usta ma stoput mu bila mama! Ja je izbegavam vec neko vreme u sirokom luku jer mi takva samoziva osoba u blizini ne treba, u svemu i uvek gleda samo sebe... Mi triput isli za Prag a nju nijdnom nismo vodili ej, pa kakvi smo mi to ljudi, pa zamislite kakvi smo mi to ljudi, pa ni android telefon joj nismo kupili(trazila nam ga vece kad smo saopstili da krecemo u vto), svekar sad poginuo a ona kuka trebao da mi kupi autooooo...i da ne duzim vise... Ne zasluzuje ni mrvu vise mog vremena i paznje. 
Uh.... Ispraznih se malo.....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 29 Empty Re: Svekrve

Počalji od Blanka 1/7/2016, 21:40

Mimi, treba nju motikom po prknu ja da ti kažem!!!
Zgrozih se čitajući ove redove. Izbjegavaj napast.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 43
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 29 Empty Re: Svekrve

Počalji od Amna84 1/7/2016, 21:57

Boze !! Zar je to ljudsko bice i zasluzuje da se zove mama!!
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 29 Empty Re: Svekrve

Počalji od mimi85 1/7/2016, 22:08

Ma sta da vam kazem... Zao mi dragog... A ona ce da istrune sama u svojoj kucerini a srecom moja joj se kuca gadi jer je na selu pa ce je izbegavati u sirokom luku...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 29 Empty Re: Svekrve

Počalji od Amna84 1/7/2016, 22:31

Onda bar u tome imas srece lol! lol!
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 29 Empty Re: Svekrve

Počalji od alisa 1/7/2016, 22:34

Mimi jel si sigurna da mu je to mama lol!
Sta kaze tm, jel ona oduvek bila takva???
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 29 Empty Re: Svekrve

Počalji od mimi85 1/7/2016, 22:49

ona je oduvek samoziva... I sve mora biti po njenom... A dok se on tome nije opirao(nije znao da postoji drugacije) to je bilo kanda ok. Otkako on misli svojom glavom i ne zive pod istim krovom dolazi i do problema... Rasterala ih iz kuce svojim ponasanjem...svekar je ziveo da bi radio, stalno je gledao da ne bude kod kuce jer mu nije davala da zivi, na kraju ga posao i u smrt odveo. 
Sta da vam kazem cure, u toj kuci jedes kad ti ona da da jedes a ne kad si gladan, kafu pijes kad ona misli da treba da pijes kafu a cak i ako kazes da je ne pijes ona ti je ipak skuva i stavi pred tebe(mm nikad u zivotu kafu nije pio), ne dao ti bog da joj isprljas tepih, kuca je ko muzej skockana ali nema toplinu doma. Mm ne podnosi miris parfema jer se ona redovno svako jutro pred posao spricala u sobi gde on spava(jer pobogu u toj sobi joj stoje parfemi) a koristi samo one najjace, ne postoji cosak u kuci u kom mozes rci aha ovo je od svekra kutak/ili mog muza, uselila se u svaki ormar,  garderobe ima u vrednosti od min 10 000eura a pola nikad ni obukla nije, izigrava veliku gospodju (trenutno gdju udovicu) a zapravo je najveca moguca seljancura sa zatucanim pogledima na svet. Mm kad je poceo da dolazi kod mojih kuci prosto me zivcirao nekim pitanjima sme li da uzme jos jedno parce kolaca/mesa cega vec jer kod mojih vazi da sve sto je na stolu/frizideru/spajzu je za jelo uzmi i jedi koliko ti se jede... 
Mogla bih do prekosutra opisivati sve i svasta, meni je najdraze od svega sto se moja ljubav opustila i zivi jedan normalan zivot sada, cak je bio u fazi da ostavlja stvari svud po kuci ali sam ga pustila, to je bio revolt jer nikad u zivotu nije smeo da pravi nered....
Meni je drago da nase dete ne moze imati njene gene...eto i srece u nesreci...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 29 Empty Re: Svekrve

Počalji od BabyBear 2/7/2016, 00:34

mimi85 ::ona je oduvek samoziva... I sve mora biti po njenom... A dok se on tome nije opirao(nije znao da postoji drugacije) to je bilo kanda ok. Otkako on misli svojom glavom i ne zive pod istim krovom dolazi i do problema... Rasterala ih iz kuce svojim ponasanjem...svekar je ziveo da bi radio, stalno je gledao da ne bude kod kuce jer mu nije davala da zivi, na kraju ga posao i u smrt odveo. 
Sta da vam kazem cure, u toj kuci jedes kad ti ona da da jedes a ne kad si gladan, kafu pijes kad ona misli da treba da pijes kafu a cak i ako kazes da je ne pijes ona ti je ipak skuva i stavi pred tebe(mm nikad u zivotu kafu nije pio), ne dao ti bog da joj isprljas tepih, kuca je ko muzej skockana ali nema toplinu doma. Mm ne podnosi miris parfema jer se ona redovno svako jutro pred posao spricala u sobi gde on spava(jer pobogu u toj sobi joj stoje parfemi) a koristi samo one najjace, ne postoji cosak u kuci u kom mozes rci aha ovo je od svekra kutak/ili mog muza, uselila se u svaki ormar,  garderobe ima u vrednosti od min 10 000eura a pola nikad ni obukla nije, izigrava veliku gospodju (trenutno gdju udovicu) a zapravo je najveca moguca seljancura sa zatucanim pogledima na svet. Mm kad je poceo da dolazi kod mojih kuci prosto me zivcirao nekim pitanjima sme li da uzme jos jedno parce kolaca/mesa cega vec jer kod mojih vazi da sve sto je na stolu/frizideru/spajzu je za jelo uzmi i jedi koliko ti se jede... 
Mogla bih do prekosutra opisivati sve i svasta, meni je najdraze od svega sto se moja ljubav opustila i zivi jedan normalan zivot sada, cak je bio u fazi da ostavlja stvari svud po kuci ali sam ga pustila, to je bio revolt jer nikad u zivotu nije smeo da pravi nered....
Meni je drago da nase dete ne moze imati njene gene...eto i srece u nesreci...
osmeh srce love
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 29 Empty Re: Svekrve

Počalji od Mimi12 2/7/2016, 09:35

Joj Mimi, citam i ne verujem. Nekako je uobicajeno da se svekrve ponasaju grozno prema snajama, ali prema sopstvenom detetu tako?
Tvoj muz se sigurno preporodio otkad je upoznao tebe i sto je to porodica. Budite s njom kad i koliko morate, ni minut vise. Da je promenite-ne mozete. Samo sluzbeno.
Ja slucajno svratih na ovu temu, jer sama nemam problem sa svekrvom. Nismo mi nesto bliske, ima i ona svojih bisera kad zeli da privuce paznju i kad misli da smo je zapostavili. Ali to je sve zanemarljivo. Ja je postujem prvenstveno kao majku mm, ona ceni sto se nas dvoje volimo i postujemo i to je to. Korektno.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 29 Empty Re: Svekrve

Počalji od mimi85 2/7/2016, 10:02

Ja sam pokusavala da budem fina, da cutim, da pustam&prastam gospodjine ispade...
sad je jednostavno izbegavam jer mi ne prija i ne zelim je u svojoj blizini. a i necu da se spustam na njen nivo pa da joj uzvratim, da vidi kako reci mogu da bole.
ona se uvek pravda posle da ona to nije rekla i da ona to ne misli. po meni neko od 50 i kusur godina mora da nauci da govori i da bira reci koje izgovara.
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 29 Empty Re: Svekrve

Počalji od Mimi12 2/7/2016, 10:08

Pa neces je promeniti niti urazumiti. Samo je izbegavaj kolikogod mozes, kao i sve druge negativne ljude. U isti kos i nju.
Cuvaj sebe i svoje zdravlje.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 29 Empty Re: Svekrve

Počalji od Tebi 2/7/2016, 18:37

Mimi draga toliko te razumem da ne bi verovala. I ja sam na prethodnim stranama pisala o odnosu svekrve prema meni.To je bio horor sta sam ja prezivela sa njom.
Sad dok sam trudna tako mi se vrate neke stvari.Kad smo se zabavljali muz i ja ona je govorila kako hocu da ga uhvatim na dete, kako dete koje ja rodim ona nece pogledati, kako sam kurva i da cu mu doneti tudje dete kuci, do toga kad smo saznali za njegov los spermogram i hlamidiju koju ima da sam za to ja kriv i da sam mu to prenela....Ma jos gadosti i gadosti sam se naslusala...
Onda se promenila u nekoliko dana.Sad obigrava oko mene....
Mada i dalje ne moze da shvati kroz sta smo prosli.Kad su nam na prvom UZ rekli da je devojcica, ona je rekla -pa dobro, bice i decak....Izgorela sam! Sve sam oprostila ali to nisam.Ma sta god da je, samo da ga privijem iz grudi i da mu tepam i volim ga posle svega sto smo prosli....Zar ljudi mogu biti tako sebicni. Koliko sam bila srecna i koliko mi je bilo nebitno, ali nikada ona nece moci unistite trenutke nase srece....
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 29 Empty Re: Svekrve

Počalji od mimi85 2/7/2016, 22:50

Joooj Tebi... Ja s mojom makar ne zivim... A ispostavilo se da je 10km sasvim dovoljno da je ne moram vidjati svaki dan... Jer jednom je izjavila da smo u gradu, ona bi svaki dan dolazila kod nas. Bespotrebno je reci da sam se zagrcnula kafom koju sam tad pila....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 29 Empty Re: Svekrve

Počalji od Tangerine 3/7/2016, 11:01

mimi85 ::Jer jednom je izjavila da smo u gradu, ona bi svaki dan dolazila kod nas. Bespotrebno je reci da sam se zagrcnula kafom koju sam tad pila....
Moja se i u drugi grad dovlačila kad god joj padne na pamet. Sad, kad živimo u istom gradu, na 12-13km rastojanja, bane svaki drugi-treći dan. Kad smo kući, kad nismo...
Tangerine
Tangerine

Broj poruka : 354
Godina : 39
Datum upisa : 25.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 29 Empty Re: Svekrve

Počalji od tatjanica 3/7/2016, 20:37

...joj,tebi bas mi je zao,pa zar nije dosta muka kroz koju ste prosli,nego sad i ona soli ranu...ali kad ti svoju bebicu uzmes u ruke,ma,ceo svet je tvoj!!! ...inace,posto je mm iz cg pojedini rodjaci pametni su komentarisali kad se sofka rodila,srecno pa nek dovede bracu...na taj komentar sam samo uz osmeh rekla,ona je hvala bogu dosla i ceo je nas svet obasjala!!!

...mimi,tangerine citam i ne verujem...ali ono sto znam da cete biti divne svekrve i taste!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 29 Empty Re: Svekrve

Počalji od mimi85 3/7/2016, 20:57

prvo da ja budem mama... A lako cemo posle sa tim novim ulogama :-)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 29 Empty Re: Svekrve

Počalji od Ancica 87 4/7/2016, 09:22

Joj,bre zene svaka nam cast! Tebi citam i neverujem...
Moja se jako promnenila kako sam se porodila...Sad samo strika kako ja kazem :)

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 29 Empty Re: Svekrve

Počalji od ivanicasale 5/7/2016, 13:00

Slusajte zene kad citam vase postove cudim se cudu,mada sam predpostavljala da postoje i takve zene.Ja imam tu srecu da imam odlicnu svekrvu sa kojom inace i zivim i odlicno se slazemo.Naravno ne odgovara ni sve njoj ni meni ponekad ali se do sada nismo posvadjle ili imale bilo kakav konflikt.
Vama stvarno svaka cast i puno srece sa takvim svekrvama
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 29 Empty Re: Svekrve

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 29 Prethodni  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu