KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svekrve

+111
Šašava
Blanka
pufnica34
tatjanica
dacans
Tangerine
Amna84
Zmajuška
jelena*mama2andjela*
srculence 84
Marie
lela1984
BabyBear
Ancica 87
MalaSaJuga
Ema78
mamadabudem
Sofija Veks
Vecka
MAAKKI
lelas
Tebi
Sofka
emilie
kornjaca
Klarica
leptirko82
zvoncica36
Veca77
Star77
neca73
JocY
Marija86
Xena
bak
cicsa80
fight&faith
tetreb
BiKsi :)
missile
hany
karakaca
Dacaa
nina :)
JAmajka
krol
Nensy85
vildana m
noja
Andjelcici
veki1
cici
red
Maza
Simona
lilya
Gramatika
Tanja83
anak
tink
Smoki
maja kg
buby
Botox
bobica83
lena
Cupava
KoMetaK
Mirjana
LaFolie
shenon
mumka
BABY SWEET <3
Nefertari
lolipop
liki
Milijana
dr mali pariz
jovana 77
Tinche
Danicab1
Pakki
gea
eni
mala parizanka
nena beba
adriatika
kasia
Masha UK
želja
MARA
tuli
Struzzo
ceca55
zalosna_sova
andjeoska
catherine290505
Sami
alo-alo
zoxa
Orline
bebko
HappyGirl
majce
maša
Jelence
brinbili
caci
palchica s
maus
Danicav
115 posters

Strana 17 od 29 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Sledeći

Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od lilya 7/3/2013, 12:53

Iju Tinche, pa nije valjda da pusi dok je dete kod nje affraid

Meni to sa uvaljivanjem stvari koje ni meni ne trebaju malo bzvz. Ajde da te neko otvoreno pita: "Imam to i to viska i ne koristim ga. Da li mozda tebi treba?" Ali poklanjati cinije i vaze koje ti se ne ukapaju u namestaj, to mi stvarno bzvz.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od hany 7/3/2013, 12:56

tetreb sveki tvoja je neki izuzetak ocigledno a i od mili,
a da se nadovezem na davanje stvari nemam protiv poklona , ali ne da bude od pre sto godina stvarno nisam muzej ,
Tinche da li mozda upotrebljava rec relna Wink
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od missile 7/3/2013, 13:02

Tinche ::Moja sveki, gospodja, istoricar umetnosti...koja insistira na cirilici i tako nekim forama...prica pogresno i koristi reci koje se ne koriste u srpskom jeziku. ne kapiram kako se to slaze sa njenom profesijom i ostalim...pogotovo kad mi kaze da je radila korekturu za neku knjigu...
I tako sada bata slusa nju (u penziji je pa vise vremena provode zajedno) i upija reci od nje...a meni se kosa na glavi dize. evo par primera:
čirilica, čebence, fem, fata, vintjaga, rugsag, đezva, belvju (belvil) rajzenfan (banka)
I uvek, ali uuuuuvek kada se vrati od nje mirise na cigarete i crni luk! Garderoba, kosica...ma sve...

Mozda preterujem...pogotovo sad...al mi smeta sve to, majke mi!

Ne preteruješ, Tinče! Rolling Eyes

Nego, cure, zamislite ovo- moja sveki ne pije mleko i ne jede sir zbog aflatoksina! Deverova deca piju mleko, mi takođe, ona to zna, ali ona neće. Zdravlje je najveće bogatstvo.  b  b  b U aprilu puni 86.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od hany 7/3/2013, 13:09

ha ha vi ste mladi a ona je starija zena i mora da vodi racuna
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od Tinche 7/3/2013, 13:40

Miss, zato je dozivela 86!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od tetreb 7/3/2013, 13:44

E ljudi oko poklona da se nadovežem nemam ništa protiv da se pokloni kupe ali ako već daje nešto što je neko nosio red bi bio i da se pita tipa"snajka bili ti obukla detetu tuđe" ili bi li ti nosila ovo moje je meni malo a onda ti odgovoriš ne hvala ne bih ili ok sviđa mi se i to je to
Ja ne bi držala tuđe stvari po ormanima rekla bi, nemojte da mi šaljete dete neće to nositi pa nek se ljuti koliko hoće ili jednostavo bi bacila te stvari.
Moja svekrva ima jako lepu garderobu i pitala me da li mi se nešto dopada od toga njoj je malo i ne moze da nosi a inače zna šta najviše nosim i u kom sam fazonu i ja sam uzela neki sako i džemper a ono joj rekla ovo mi ne stoji i sve ok bez ikakve ljutnje.
Komšinica njena prodaje neke haljine(trikotaža) pa ponudila svekrvi kao da odaberem ja ako mi se neka dopadne, a sveki je oladila ladno i rekla kako to nije u mom fazonu i nisu moje boje i da ne nemam šta da gledam.
Tako da voli da stane na našu stranu i hvala joj na tome
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od noja 7/3/2013, 13:54

Tetreb stvarno je kraljica, i bixi i mili za sad imaju dobre sveki Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od Ema78 7/3/2013, 20:56

Ja sam preventivno pocela da citam internu medicinu( udzbenik) i to za studente medicine...moram da obnovim sve moguce i nemoguce nacine analize krvi urina i sl...I da vidim da smislim neku zanimljivu dijagnozu, da ima sveki cime da mi se zabavlja...Ocekujem da je napadnu svakakve bolesti...Ne bi me cudilo da me pred sam porodjaj zove da mi me pita nesto... doktor
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od karakaca 7/3/2013, 22:41

Ema budi srecna ako ne pozove tm kad si u terminu da dodje kod nje da je pazi jer je i njoj lose, meni se i to desavalo kad je mm pored mene kad mi je lose ona odmah ne moze da podigne nista ili da radi po kuci i odmah ga zove boli je stomak, ledja, glava sve i svast kad se ja oporavim odmah i njoj bolje. Ja mu kazem da sedi pored nje jer me telefon izludjuje
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od Milijana 9/3/2013, 13:20

Ja i dalje mislim da nismo ni mi sjajne...
Pre par godina je moja svekrva za Bozic kupila meni i mojoj jetrvi po jednu tepsiju u Metalcu, onako manju, pravougaonu, meni crvenu, njoj zelenu i dala nam je sa recima: Treba nesto novo uneti u kucu za Bozic. To je tepsija koju moze svako da koristi, nema sta da ti se svidja ili ne, a sigurno ti treba, makar za musaku.... Posle godinu dana, kad su se moji dever i jetrva odselili iz tog stana, ostavili su da ga isprazne moji svekar i svekrva, i ona nadje neraspakovanu tepsijuu kesi u kojoj joj je dala. Pita jetrvu zasto je ne koristi i ova kaze: Meni to ne treba Shocked I sad, da je zena kupila samo meni, bilo bi da nas odvaja, ovako ta tepsija stoji kod moje sveki i dalje neraspakovana.... jer moja jetrva, zaboga, nije domacica, ona je doktorka i njoj stvari za kucu ne trebaju Rolling Eyes i po njoj, sveki joj daje poklone koji joj ne trebaju .... lol!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od hany 9/3/2013, 14:04

Mili nisu sve svekkrve dobre kao tvoje :) , veruj mi da kod nekih svekrva ne pali kad si fer i korektan prema njima , a isto tako ima i obrnutih slucajeva
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od Ema78 9/3/2013, 14:16

Milijana :: jer moja jetrva, zaboga, nije domacica, ona je doktorka i njoj stvari za kucu ne trebaju Rolling Eyes i po njoj, sveki joj daje poklone koji joj ne trebaju .... lol!


 b  b  b

Izvini Milijana, al ja mislim da tvoja jetrva nije normalana, ako joj zvanje dr ne dozvoljava da kuva...

Slazem se sa tobom, da ni mi nismo sjajne... Ja bih samo volela da moja sveki prvo pita ako hoce nesto da kupi, ili da nam da mogucnost da izaberemo... ovako, imam punu kucu stvari koje mi se ne svidjaju, nisu mi prakticne, koje samo skupljaju prasinu, pritom kostaju djavo i po...Na primer, kupila nam je krvet za spavacu sobu, koji izgleda lepo, ali nama ne odgovara, jer je kabast, tezak, sama ne mogu da ga pomerim, ne mogu da ocistim prasinu ispod njega, a zna da imamo pse i da sav namestaj mora da bude takav da se lako cisti... Ili, posudje ... nama je kuhinja mala, a ni ormara nemamo nesto puno, niti ja volim da gomilam stvari...a pogotovu ne volim teflon...i ne znam sta da radim sa teflonskim posudjem...meni je sasvim dobar Metalac, mada imam i neke njene skupe serpe, ali po njoj, sve sto se kupuje u Srbiji je bezveze, i tako mi kupi nemacki teflon...

Sto se tice ovoga sto Karakaca pise, moja pokojna baka je bila takva prema mojoj mami... ne mogu da gresim dusu, mene i sestru je ocuvala, tu je bila uvek kada zatreba, ali je mojoj mami dusu pokidala, i mislim da taj njihov odnos jednim delom jeste bio uzrok raspada braka mojih roditelja.


kada smo bili zajedno za praznike, sve mi je preselo... samo me je jurila da jedem, pri tom nije to bas hrana koju bi trudnice trebalo da jedu, s tim sto sam joj to oprostila, jer njoj nije imao ko da kuva kada je bila trudna, pa sada hoce meni da pomogne... ali komentari tipa- je l smes ti to da radis, ko ti je to rekao, ne smes ovo ne smes ono...kako to tako, zasto to tako... i onda vrhunac, pominjanje bivse devojke mog muza, koja ju je skoro zvala, treba joj pomoc...al da ne kazem muzu ????? !!!! pri tom, nas dvoje skoro deceniju zajedno, tu njegovu devojku i ja znam, i tacno znam sta se desava sa njom... Ali, sestra i mama mog muza mi saopstavaju to sta se desava sa njom, a da ne kazem mm, da se on ne potrese... I sada ja treba da krijem stvari od mm ????
Naravno da sam mu rekla, uz opasku da sam ja poslednja koja treba takve tvari da zna, na takav nacin...

Tako da...ja se trudim da budem na distanci, da ne komentarisem, ne zapitkujem, i uglavnom cutim, ali dosla sam do tacke gde vise ne mogu da pustim da me na tako " seljacki" nacin ponizava... a ponizila je sve, i moje poreklo, i moje vaspitanje, i obrazovanje, cak i mog mrtvog dedu...i sve tako na finjaka...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od karakaca 9/3/2013, 20:04

Ja dobila od sveki metalac serpu za 8 mart, serpa je super ja njoj kupila dzemper kao i mojoj mami tu ih nikad ne odvajam sta dobije jedna to i druga samo zamenim boje, obe zadovoljne popile kafu zajedno i ja se izvinim da moram da se spremam jer sam isla sa kolegama i kolegenicama na veceru a ona me pita jel ide i mm sa mnom ja joj objasnim da ne vodimo muzeve ona pa zar sama u kafani jesi pitala mm, affraid samo sam kratko promumlala da,da spremila se i krenem a on do koliko ces da budes affraid ja opet izmumlam ne znam. Stigla sam besna celo vece mi je bila u usima. Kao da imam 2 godine majko moja
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od BiKsi :) 9/3/2013, 23:37

tetreb ::Ja dobila od moje svekrve za 8 mart 5000 da kupim nešto sebi Svekrve - Page 17 388958
Svekrve - Page 17 612963Bravo za tvoju sveki!

Ova tema o svekrvama mi je jedna od omiljenih. Svekrve - Page 17 561840 Uživam da čitam tuđa iskustva i mišljenja i poimanja odnosa snaja-svekrIva! Very Happy
Ja se slažem sa Milijanom po pitanju poklanjanja stvari. Ako bi mi svekrva poklonila nešto što je njoj neko poklonio a treba mi, ja bih oberučke prihvatila, ako je nešto što mi ne treba, ja bih joj to iskreno rekla da mi nije potrebno i predložila da prosledi nekome kome to treba. Od Colove babe sam dobijala miljea i tako te stvari koje ne koristim, ali sam ih odložila, nikad se ne zna, možda nekad poželim i to da imam na stolu, vremena se menjaju, moda tek, te neka ga, zlu ne trebalo. Very Happy A možda se kasnije može i prodati za dobre pare! lol!

Ja sam za 8. mart od svekra dobila koverticu, doduše simboličniju nego Tetrebka od svekrve, al ako uzmemo u obzir da on koverticu daje ženi, dvema ćerkama, meni i trima radnicama, verujem da bi bankrotirao da nam je dao po više, a ja sam i sa ovim zadovoljna! Svekrve - Page 17 561840 Moj dragi je kupio neke sitnice mojoj mami i njegovoj mami za 8. mart, bez ikakvog preterivanja.

Ja sam ujutru, 8. marta, dobila poljubac od mm i sledeće reči: Srećan ti medjunarodni praznik žena i da sledeće godine postaneš žena! lol!
Inače, svekrvi sam juče uputila neke komplimente, jer smo zajedno gledali slike kad su ona i svekar bili na medenom mesecu, kad je rodila decu i tako taj period, a svekar i muž su me otkinuli od zezanja, i spržili me kao licnu, kao samo ti nju loži kako je bila zgodna i vitka, eno je već ti treću kesu puni i sprema da poneseš! lol! Ja inače retko delim komplimente, a ne sećam se ni da sam nekom iksanu kompliment udelila a da tako nisam mislila, te su komplimenti stvarno bili od srca i onako kako sam mislila.
Btw, juče sam zaključila da je moj muž bio mojim roditeljima na svadbi, tako što je bio u stomaku kod moje sveki, koja je mojim roditeljima bila na svadbi, kao i svekar, naravski. I tako mi je to nešto bilo romantično. Very Happy

Inače, Milijanina priča o svekrvi me podsetila na moju mamu. Ona tako kod snajke i brata kad čuva decu, iskoristi da popegla veš, opere ak ima sudova, usisa, šta god, samo da nije uzaludna. Te se i to može gledati iz tri ugla: 1) pomaže snajki, 2) pomaže sinu, 3) pomaže oboma. Zaokružite tačan odgovor! lol!

Bzvz mi je što Batica Tinčetov kući dolazi nadimljen od cigara i što ga žena pogrešno uči reči, naročito što je žena obrazovana. Rolling Eyes
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od hany 10/3/2013, 08:54

ne bi ja imala problem da uzmem poklon samo da hoce da ga pokloni :)
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od neca73 10/3/2013, 09:25

Vala bas hany! Da vidim i ja to cudo.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od neca73 10/3/2013, 09:31

I da dodam, nemam snage sad da komentarisem sta mi je jedan jedini put poklonila, jer stvarno nije za komentar, a i tad sam bas mom muzu rekla sve i svasta. Uh, sad se iznerviravm kad se setim. I znaci nije do mene uopste, kao verujem ni do Simone, vec bas do nje. Od mene zato uvek dobija primerene i lepe poklone, koje ja kupim, ne izvlacim sa dna ormana. Cisto da shvati sta znaci pokloniti nesto sa postovanjem.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od Simona 10/3/2013, 11:06

Moja svekrva je znala da kupuje i nove stvari ovo ju je uhvatilo u poslednje vreme. Možda i što češće dolazi kod nas pa hoće da nešto donese... Dala je detetu jedne nedelje neke čašice, sledeće je donela neke a treći put stolnjake za ručavanje. Stolnjake sam oprala i složila poput Bixi na dnu ormana, zlu ne trebalo... A ove čašice dobro ste me podsetile - sad ću da ih podignem taman dok Vilenjak i muž nisu kod kuće Very Happy Meni te stvari nose energiju drugih ljudi, koji su s nekom namerom to poklonili svekrvi i to mi smeta. Ako se samo još jednom dogodi reći ću mužu da joj nekako objasni i zamoli da nam njene stvari više ne donosi. Nudila je i ona meni razne stvari i ja svaki put odgovorim - hvala, ne bih, imamo to i to, kupiću ako nemamo... Mislim da bi osobi koja "čuje" bilo dovoljno ali očito nije pa stoga bolje muž da porazgovara da je ne uvredimo a zaustavimo taj talas donošenja njenih stvari.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od Ema78 10/3/2013, 11:21

Drage moje, jedno je poklanjati stvari od srca, a drugo je nametati svoj ukus i misljenje...I ja imam tako jedan ormar gde stoji svasta nesto...
Samo, sada se nadam da cemo posle krecenja i definitivnog sredjivanja stana dosta toga " izbaciti", jer i mene guse te neke energije koje osecam... ne kazem da meni sveki misli lose, nego jednostavno, ne prija mi...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od karakaca 10/3/2013, 22:33

Meni super ovaj poklon serpa i kvalitetna je, a pamtim kad sam bas dosla kod mm i kad smo kaasnije sredili nas deo u kuci i odvojili se i ja sam dobila te stolnjake uzela sam ih i spakovala sa maminim svekrva me bas kritikovala da stavim bar jedan sta sam stavila neke "prostirke za pod" da bi sad videla iste kod nje i pitala sam je jelda ti se ne svidjaju asure zasto si ih stavila a ona sta sta sta ti je to te prostirke sto ih zoves a ona pa prakticnije je niste vi mlade glupe.
A to oko izrazavanja imam i ja od moje i kad je Tince pisala prosle mi njene provale kroz glavu
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od JAmajka 10/3/2013, 23:34

I meni sveki uglavnom poklanja jeftine i nepotrebne stvari,ali ja se ne uzbuđujem(nema ih puno),spakujem ih i odnesem u vikendicu.Tamo mnoge i koristim.Cenim taj njen gest,jer je inače mnogo vezana za stvari i teško se odvaja od istih..Ja njoj svaki put,kad odem kupim neku sitnicu,slatkiše ili cveće(tako sam vaspitana).Ona se svaki put obraduje,a vremenom je počela i da se menja.Zna ponekad da mi pokloni po neki komad svog starog nakita(koji mi se mnogo dopada)ili da mi kaže da uzmem nešto iz njenog stana,ako mi se sviđa.

Ona,narodna da je važno umeti,a ne imati(ili slič)se kod mene pokazala na delu. Very Happy
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od Ema78 11/3/2013, 10:04

Ja sm pokusala na lep nacin, ali sam svaki put dobila po nosu...ovako ili onako...Mislim da je sustina naseg problema to sto poticemo iz potrpuno razlicitih sredina, i ni u cemu nemamo dodirnih tacaka. MM nije odrastao sa njom, i to se oseca, jer da jeste ne bi mi mogli da budemo zajedno.

U svakom slucaju, pocela sam neke stvari da rezem, i iskreno, bas me briga da li ce da se uvredi ili ne.Mene je toliko puta uvredula da bi trebalo da mi se do kraja zivota izvinjava.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od neca73 11/3/2013, 10:21

Ema i ne treba da se brines da li se je uvredila. Ako ona tebe vredja neophodno je da joj postavis granice. E sad ako ona postavljanje granica dozivljava kao uvredu, to je njen problem.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od noja 11/3/2013, 10:31

Ema nije to sto ste iz razlicitih sredina, to je tako
, imaju bakice (svekrvice) i neke koje su na selu odrasle dobrodusne dobronamerne dusice...
Mili moram da prokomentarisem tvoju sveki u ovom slucaju sa jetrvom kako ja to vidim, z
Zna ona dobro da ova jetrva nekuva pa je ispalo kao da je zaje...va, sa tom tepsijom,,
u mom okruzenju imam par drugarica koje znam i jedna cak ima troje dece,
hrane se u restoranu, znaci nekuvaju, nema veze sa kojom su strukom, nevole, ja nemam nista protiv nekuvarica...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od Star77 11/3/2013, 10:42

Ja sa svojom svekrvom hvala Bogu ne zivim..ali jedna njena recenica ce ostati u meni do kraja zivota..." Znas, ima ljudi koji zajedno ne mogu da
imaju djece, pa se razvedu i normalno dobiju djecu sa drugim ljudima" Na sta sam ja odgovorila pitanjem " Jeli ti to meni govoris da tvoj sin i ja treba da se razvedemo "? Nastao je tajac...poslije toga se ustrucava sta ce da mi kaze, ali zna da ubode...ne reagujem vise...
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Svekrve - Page 17 Empty Re: Svekrve

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 29 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu