KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

+64
karakaca
JednaSova
Endzi
Timica
PalcicaBg
saska1
Sofija Veks
MAAKKI
luckystar74
mamadabudem
lenjivica
Vecka
Tebi
Afrodita
Vuchica
djole42
Lucija85
Vilhelmina
Star77
kockicaaa
leptirko82
OKacica
neca73
fight&faith
lilya
Dacaa
Dionisia
Skay
korpica
Djordjee
bak
caci
missile
Divina
dra00
Malina
pegaz
lolipop
lilly13
JocY
Alex Jasmin
Simona
Struzzo
KoMetaK
Cranberry
Mali Princ
HappyGirl
LaFolie
Kamilica
dr mali pariz
Mirjana
BiKsi :)
cicsa80
Shizika
anak
Jelence
kasia
Orline
Kata
Cupava
Lily
nevena50
nabla
vajsi
68 posters

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od JocY 7/3/2014, 14:08

Onda kad si devojci koja je cekala betu iz donacija isprosipala svoje negativne stavove to je prvi put a kasnije su se samo nizali. Majkama usvojene dece si rekla da cuvaju tudju decu i tako. Ali ovo nije tema o Lucky Star tako da se više ne bi nastavljala ...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od luckystar74 7/3/2014, 14:11

Izvini ali to je moje misljenje i moj stav, da sam protivnik donacije....
izvini ali pogresno si mi napisala nick pise se kao jedna rec!
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od leptirko82 7/3/2014, 14:12

Nije Kutak jedini forum. Kome se ne svidja......
A nije ni gospodjica koja ispravlja Jocy profesor srpskog jezika....
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od luckystar74 7/3/2014, 14:16

U pitanju je engleska rec, a engleski mi je radni jezik!
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od leptirko82 7/3/2014, 14:17

Lakistar, lakistar.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od neca73 7/3/2014, 14:18

Lucky, a zasto mislis da nekoga ko se odlucio na donaciju, uopste zanima tvoje misljenje i tvoj stav o tome. Takve odluke u zivotu svako donosi sam za sebe, i nisam sigurna da ga imalo zanimaju povrsni stavovi i misljenja okoline.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od leptirko82 7/3/2014, 14:20

Hocemo li se busati koliko imamo znanja iz oblasti jezika?
Svako je napisao sta misli. Kutak je vise od foruma.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od JocY 7/3/2014, 14:20

Sad cu u off ali to je jače od mene: Lucky star se po egleskoj gramatici piše odvojeno i znači srećna zvezda. Ja od engleskog jezika živim tako da vrlo dobro znam kako se šta piše.

Opet izvinite za off.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od Vuchica 7/3/2014, 14:22

leptirko82 ::Lakistar, lakistar.
leptirko,  queen 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od luckystar74 7/3/2014, 14:25

neca73 ::Lucky, a zasto mislis da nekoga ko se odlucio na donaciju, uopste zanima tvoje misljenje i tvoj stav o tome. Takve odluke u zivotu svako donosi sam za sebe, i nisam sigurna da ga imalo zanimaju povrsni stavovi i misljenja okoline.
Valjda je ovo forum na kome se razmenjuju misljenja...
I ja zivim od jezika vec jako dugo... znam kako se pise lucky star, a moj nick se pise zajedno jer sam ja tako htela...
nebitno totalni off...
Ne nije tema o meni, ali kada sam napisala moju situaciju kako je problem uticao na moju vezu i moj stav po pitanju muza odmah ste sve skocile...
kada sam pisala o donaciji otvorena je tema koja se svodi na napade na moju licnost...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od Struzzo 7/3/2014, 14:34

Luckystar,
ja te podržavam da odrasteš emotivno I mentalno kako bi SVOM budućem detetu bila emotivno stabilna I odgovorna mama.
I dalje tvrdim da si jako infantilna za svoje godine I da si slaba, uskogruda i nedovoljnog samopouzdanja (otud je jako bitno šta je rekla drugarica ova ili ona, doktorka I dr.). Čini mi se da se tu "valja" još štošta I u jednom trenutku mi bi žao kad čitam tvoje postove.

Eto, iskreno navijam da ti se najpre desi mentalna promena i napredak!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od Tebi 7/3/2014, 14:38

luckystar74 pogresno si me shvatila!
Idi na donaciju sperme,jer je ocigledno da ti tvoj ''md'' nije bitan zbog ljubavi,nego da ti napravi dete.Donacija je bezbolnija,neces nekog potciniti sebi, zbog problema u glavi koje imas!
Ako hoces javi se na pp da ti dam broj dobrog psihijatra,mozda ti bude lakse posle razgovora sa njim!
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od Struzzo 7/3/2014, 14:41

luckystar74 ::
kada sam pisala o donaciji otvorena je tema koja se svodi na napade na moju licnost...

Izvini, moram te ispraviti. Kad si pisala o nekoj "tuđoj deci" otvorena je istoimena tema na usvojenju gde su tvoje predrasude podstakle na raspravu. U svakom slučaju tema nije samo o tebi I tvojoj ličnosti nego o ljudima kao što si ti I pogrešnim stavovima koji oni imaju o usvajanju I usvojenoj deci.

A ti pokušaj, evo, zamisli sutra situaciju da si ti majka I da neko "prosipa" (sa punim pravom) predrasude o tvom detetu. Nećeš se uvrediti? Nećeš mu ukazati da greši? Nećeš braniti integritet svog deteta?
To smo mi radile, Luckystar, to... Kao što bi svaka mama radila.
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od BiKsi :) 7/3/2014, 15:34

luckystar74 ::
Za mene je donacija no option... jer to bi bilo dete md i neke druge zene, ja da prolazim trudnocu, hormone i ostale a za dete koje ne bi bilo moje no way no chance... to mi je rekla i drugarica koj je doktor. Kaze poznajem te, znam tvoju naslednu istoriju raka dojke nemoj to sebi da radis, to rade samo zene koje zele da zadrze svoje muzeve...
Ono sto sam primetila na ovom forumu je da ste sve tu kada treba da me napadnete, a kada treba podrska nikom nista.

Lakistar74, donaciju rade žene koje žele da budu majke, a nemaju svoje jajne ćelije, samo toliko prenesi tvojoj drugarici koja je doktor.

A koliko se sećam na koracima, a i po drugim temama, dosta cura ti je poželelo sreću, i da što pre ispuniš svoj plan da budeš roditelj, tako da nisi upravu. Mi ti i pružamo podršku, samo je nisi svesna! Žao mi je što nisi okružena drugaricama koje imaju šira shvatanja i šire poglede na život i životna dogadjanja, sigurno bi i ti bila drugačija, jer očito nisi samostalna u donošenju mnogih životnih odluka.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od JednaSova 7/3/2014, 17:21

Auuu cure, ja zavirila prvi put na ovu temu, da malo skrenem misli od simptoma dok cekam betu - kad ono opet je glavna tema Lucky i njeni stavovi... Ja necu da komentarisem bilo cije stavove, pa ni njene, nego -'ajde da se vratimo lagano na topic  Wink 
Moj dragi i ja se relativno kratko nosimo sa problemom steriliteta, zajedno smo 6 god, a trudilice smo od pre 2 godine, ovo nam je prva vto i do sada nismo imali bas niakavih problema u nasem odnosu zbog bilo cega vezanog za to.
On je meni jako velika podrska u svemu, uvek je svuda isao sa mnom, ucestvovao u svakom koraku maksimalno koliko je mogao i sto je najvaznije - sve vreme je strasno pozitivan, sto kod mene nije uvek slucaj.
Danas na primer, pitam ga ja - sta mislis, hoce li da nam uspe ovaj put? On kaze - Hoce! (ozbiljan), a onda sa osmehom dodaje - A mozda i nece :) ali mi u svakom slucaju ustajemo i idemo dalje, je l' tako? :) O emocionalnoj podrsci koju svakodnevnio dobijam od njega ne moram da pricam, najvaznije mi je da znam da na njega mogu da se oslonim u svakom trenutku, da se osecam voljeno i sigurno jer je on uz mene. Kod nas se ne zna gde je problem, jer je kod oboje sve u redu. Nadamo se da ce i nasa ljubav biti krunisana nasim detetom. :)
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od Sofija Veks 7/3/2014, 17:43

Sovice, sjajan stav, to je to, i to je bas prava vrsta podrske od partnera koju ocekujemo.

I ja se takodje nadam da ce vam se snovi ostvariti, i uskoro jedno premedeno bebce!  Very Happy   trudnica   beba 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od neca73 7/3/2014, 18:14

luckystar74 ::
neca73 ::Lucky, a zasto mislis da nekoga ko se odlucio na donaciju, uopste zanima tvoje misljenje i tvoj stav o tome. Takve odluke u zivotu svako donosi sam za sebe, i nisam sigurna da ga imalo zanimaju povrsni stavovi i misljenja okoline.

Valjda je ovo forum na kome se razmenjuju misljenja...

I ja zivim od jezika vec jako dugo... znam kako se pise lucky star, a moj nick se pise zajedno jer sam ja tako htela...
nebitno totalni off...
Ne nije tema o meni, ali kada sam napisala moju situaciju kako je problem uticao na moju vezu i moj stav po pitanju muza odmah ste sve skocile...
kada sam pisala o donaciji otvorena je tema koja se svodi na napade na moju licnost...

Jeste ovo je forum, i bas me zanima na kojoj si to temi iznela svoje misljenje o donaciji.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od Simona 8/3/2014, 07:09

Struzzo ::
luckystar74 ::
kada sam pisala o donaciji otvorena je tema koja se svodi na napade na moju licnost...

Izvini, moram te ispraviti. Kad si pisala o nekoj "tuđoj deci" otvorena je istoimena tema na usvojenju gde su tvoje predrasude podstakle na raspravu. U svakom slučaju tema nije samo o tebi I tvojoj ličnosti nego o ljudima kao što si ti I pogrešnim stavovima koji oni imaju o usvajanju I usvojenoj deci.

A ti pokušaj, evo, zamisli sutra situaciju da si ti majka I da neko "prosipa" (sa punim pravom) predrasude o tvom detetu. Nećeš se uvrediti? Nećeš mu ukazati da greši? Nećeš braniti integritet svog deteta?
To smo mi radile, Luckystar, to... Kao što bi svaka mama radila.

Problem je Struzzo što mi nismo 'svaka mama', mi gajimo "tudju decu", šta se bunimo kada nam se to i kaže? To je samo mišljenje... Wink

I da, tema nije otvorena o Luckystar nego o takvom stavu i sličnim stavovima tačnije predrasudama...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od luckystar74 11/3/2014, 12:42

Struzzo ::
luckystar74 ::
kada sam pisala o donaciji otvorena je tema koja se svodi na napade na moju licnost...

Izvini, moram te ispraviti. Kad si pisala o nekoj "tuđoj deci" otvorena je istoimena tema na usvojenju gde su tvoje predrasude podstakle na raspravu. U svakom slučaju tema nije samo o tebi I tvojoj ličnosti nego o ljudima kao što si ti I pogrešnim stavovima koji oni imaju o usvajanju I usvojenoj deci.

A ti pokušaj, evo, zamisli sutra situaciju da si ti majka I da neko "prosipa" (sa punim pravom) predrasude o tvom detetu. Nećeš se uvrediti? Nećeš mu ukazati da greši? Nećeš braniti integritet svog deteta?
To smo mi radile, Luckystar, to... Kao što bi svaka mama radila.

Struzo, ja nemam pogresan stav o usvojenoj deci! Ja smatram da je usvajanje jako human cin...
Ja samo se nikada nisam lozila na tudju decu, nikada mi nije bilo slatko kada vidim necije dete.... Sada od kako sam u ovoj prici primetim po neko slatko dete....
A da cula sam sada pricu da je najveca uvreda medju decom da prozivaju decu da su zaceta putem VTO....
Naravno da cu ga braniti...
Opet kazem pogresno si me shvatila... nisam pljuvala nigde nikoga.... samo sam rekla da ja to ne bih nikada radila, a u tome je velika razlika....
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od Struzzo 11/3/2014, 13:31

luckystar74 ::

Struzo, ja nemam pogresan stav o usvojenoj deci! Ja smatram da je usvajanje jako human cin...
Ja samo se nikada nisam lozila na tudju decu, nikada mi nije bilo slatko kada vidim necije dete.... Sada od kako sam u ovoj prici primetim po neko slatko dete....
A da cula sam sada pricu da je najveca uvreda medju decom da prozivaju decu da su zaceta putem VTO....
Naravno da cu ga braniti...
Opet kazem pogresno si me shvatila... nisam pljuvala nigde nikoga.... samo sam rekla da ja to ne bih nikada radila, a u tome je velika razlika....



Ne vredi, Luckystar, nepopravljiva si.

Ja nemam ništa protiv što ti nikad ne bi usvojila dete... Samo ne dozvoljavam da moju decu nazivaš "tuđom". TO je uvredljivo. Znači, moja deca sa kojima se budim I zaspivam, koju gajim, negujem, volim, pazim, brinem, vaspitavam, učim, usmeravam, hranim, oblačim itd ne smatram "tuđom" - oni su moja deca.


Želim ti mnogo sreće u VTO, vanbračnoj zajednici I životu uopšte!


Izvinjavam se na off-u... znam da nije u redu da ja kao stari član Kutka to činim.
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od luckystar74 11/3/2014, 13:58

Sve sto nije moje je tudje dete.... ocigledno pricamo razlicitim jezicima!
Lepo sam rekla da nemam nista protiv ljudi koji usvajaju i da je to jako humano!
Vidis mene je juce md pitao jel idemo ponovo u pokusaje...
Rekla sam mu da, mada se moja drugarica koj je dr ne slaze samnom!
Sinoc smo pricale i rekla mi je da dobro razmislim o svemu i koliko to utice na moje zdravlje!
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od Simona 11/3/2014, 14:04

Evo premestila sam na odgovarajuću temu o "tudjoj deci" ova ranija dva komentara pošto su ovde off...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od leptirko82 11/3/2014, 14:04

Mozemo joj zeleti srece na tone, a ona ne zna da bude srecna. Zadojena predrasudama, moderna zena, pomodarka, a recnik kao tinejdzerka.
Lozila na decu... Ne lozis se na tudju decu...
Pravi si Kandid. Ne razmisljas svojom glavom. Ako i razmisljas, previse si infantilna. Da, napadam te. Moj napad je odbrana svih zena koje vrede onoliko koliko ti neces nikada. Ne umes da slusas, nemas takta za ljude. To nisu dobre osobine za majku. Mozes samo da ucis od onih koje odgajaju 'tudju decu'. Ja ti ne bih dala ni zeca da mi cuvas. Jesam li okrutna? Mozda. Pisem ono sto mislim, kao i ti. Pogadjam u centar, ne vodim tacuna o tvojim emocijama. Vidis li kako je to?
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od luckystar74 11/3/2014, 14:09

Ne ovde se nisam nasla uvredjenim...
Na nekim drugim temama je bilo mnogo vise vredjanja a ako se ovako nastavi i te kako umem i ja da vredjam... necu biti fina vise!
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od Tebi 11/3/2014, 14:15

Nije majka samo ona koja je rodila ( pa ostavila ),majka je ona koja je podigla,koja je volela, koja voli...

Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku? - Page 9 Empty Re: Koliko je problem neplodnosti uticao na vaš odnos u braku?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu