KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

+65
micam
BiKsi :)
sretnazvijezda
mamadabudem
kale11
alisa
ArizonaTig
koko
Mimi12
mimi85
sanja 73
ne gubim nadu
jejana
tatjanica
andjeo77
SoJa
Jekicaks04081976
Mala maca
winni
belmica
LEPTIR
Tebi
Sofija Veks
stakleni.staklo
Principesa
Mrvica78
suzanasaki
d77
bombombica
leptirko82
ana78
sjujocaa
mashnica
beta
krol
anak
Erata
bubamara84
jacaa
Gabrielle
HappyGirl
flipi
Tinche
ŽenoLina
vašar
jul
JocY
ciklama
tuli
Struzzo
djole42
brinbili
MAAKKI
dr mali pariz
Nika
saskoplac
Orline
Sami
bokica
nabla
nena beba
black magic woman
MARA
vremejezabebe
vakic
69 posters

Strana 5 od 15 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Sledeći

Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 17/9/2010, 16:42

Djole vec sam prosla sve to sa miomima i bilo mi je jako jako traumatcno, narastao je jako velik i pre operacije je bilo neizvesno hoce li materica ostati ili ce je morati izvaditi (ja sam tada imala 29 godina).
Znas valda moram da prevarim ovo sto mi je rekao, ali stvarno mislim da me ne bi uzeli u postupak da su primetili bilo sta sto bi moglo smetati i da dodje do ociglednog neuspeha.
No videcu kako ce se stvari dalje odvijati mislim da ce i on doci sebi na kraju.
Stvarno smo mi zene mnogo pametnije i izdrzljivije od muskaraca naravno ne mislim svih.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od dr mali pariz 17/9/2010, 22:31

Maakki,bez sekiracije,ne troši energiju na beznačajne ljude i stvari.
Ideš na drugi UZ,i tamo ne pričaj zašto si došla.Pusti da te gleda,a ti polako ispipavaj pitanjima posle.
Slažem se sa Struzzo, i smatram da nijedan dr koji se bavi VTO,ne bi te uveo u postupak sa nečim što bi ometalo poz.ishod.
Polako,i samo napred! igracice igracice igracice
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 17/9/2010, 22:35

Pariz sada sam se vec malo smirila i resila bas to sto ti kazes odem na drugi uz i cutim da vidim sta ce mi reci, a svakako smatram da dr koji rade VTO ne bi dozvolili tako nesto, a i da je smatrala da treba nesto da se uradi da bi mi vec rekla i uputila sta i kako da radim. love
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 20/9/2010, 13:11

Cure ja sam se skroz pogubila u celom ovom postupku, taman kada sam mislila da sam sve shvatila ono haos u glavi.
Zanima me kada pocinje stimulacija posto su mi rekli da treba da se pojavim treci dan ciklusa posle kontracepcije i onda dalje naveli dane, a ja se iskreno receno pogubih u svim tim danima. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od djole42 20/9/2010, 13:58

Maakki,3dc ce te pogledati na UZ i eventualno proveriti estradiol.Stimulaciju mozda krenes odmah posle toga ili narednog dana .Iskucaj nam sta su ti tacno napisali pa cemo razjasniti Very Happy
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 20/9/2010, 19:47

Jos mi nista nisu napisali samo su mi usmeno rekli, a ja sam naravno sve zaboravila i to odmah, no doktor je rekao da ce mi to sve i napisati kada dodje vreme. Danas sam dobila mejl od njega da vidim kada treba da se pojavim na klinici kako bih mogla da organizujem obaveze i ovako mi je napisao:
"treba da budete ovde treci dan ciklusa posle kontracepcije(12-14 dan od primanja Suprefacta), a zatim nakon 6-7 dana je sledeci pregled i tada je najbolje da ostanete u Skoplju. (otprilike 7 dana)".
Deo koji meni nije jasan je ovaj" (12-14 dan od primanja Suprefacta) to ne razumem o cemu se radi? Rolling Eyes
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 30/9/2010, 17:20

Imam lepe vesti iz Skoplja Komisija mi je odobrila postupak i sada samo cekam da stigne donirani materijal pa da krenem sa postupkom.
Jako sam srecna danas pa da tu srecu podelim i sa vama. jumping
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od JocY 30/9/2010, 17:25

lol! bravo Makki!!!!! radost igracice likeit
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 8/10/2010, 19:04

Cure ja jos uvek trazim smestaj u Skoplju koji je najblizi Sistini (na novoj adresi) medjutim ne uspevam da pronadjem nista sto je dovoljno bizu sve se nalazi u samom centru grada, ako neka zna slucajno neki hotel ili hostel nekam mi napise, jer trebala bih krajem meseca da idem tamo. osmeh srce
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MARA 8/10/2010, 19:12

Mako tu ti je najblizi Aleksandar palas,mada mislim da skup,pitaj.
Sigurna sam da oni pripremaju hranu za sistinine pacijente.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 8/10/2010, 19:49

Maro hvala provericu, mada sam iza bolnice videla neki hostel ali nisam zapamtila kako se zove ko velim imam vremena pa nisam toliko ni obracala paznju, gde si ti smestena kada si tamo?
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od BiKsi :) 8/10/2010, 21:40

MAAKKI ::Imam lepe vesti iz Skoplja Komisija mi je odobrila postupak i sada samo cekam da stigne donirani materijal pa da krenem sa postupkom.
Jako sam srecna danas pa da tu srecu podelim i sa vama. iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 85613
iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 612963 iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 612963
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MARA 9/10/2010, 13:54

Verovatno mislimo na isti
On je preko Vardara,Sistina s jedne strane Aleksandar s druge.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 9/10/2010, 18:24

Hvala Biksi krecem pa sta mi Bog da!!!!! angel

Maro videla sam taj preko Vardara, ali na strani gde je klinika pa iza nje ima neki hostel ali ja glupaca nisam otisla da vidim a imala sam vremena, no nasla sam nesto na netu pa i kontaktirala sa njima cene su od 25-30 eur za dvokrevevetnu sobu i to mi je pristojna cena.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 12/10/2010, 15:56

Evo jedino ja nesto ovde objavljujem i za sada samo radosne vesti danas su me zvali iz klinike da je stigao donirani materijal tako da sada idem tamo da me dr. pogleda i prepise situmulaciju koju treba kako bi na korak bila blize svom cilju smajli angel trudnica
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od jul 13/10/2010, 14:33

Maakki najpre da ti pozelim srecu u tvom postupku. Samo da ti kazem da si u dobrim rukama, ja sam iz Sk, radila sam tamo IVF i uspelo mi je. Potrazicu i ja neki smestaj, ako nadjem nesto jeftinije od toga, pisacu ti pp
jul
jul

Broj poruka : 616
Location : ...na jug
Datum upisa : 11.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 15/10/2010, 14:30

Jul puno hvala cini mi se da jesam i naravno nadam se najboljem:aa27:

Cure upavo se vratih iz Skoplja i dobila sam od dr protokol a on je sledeci
od 01.10 Mikroginon do 21.10. , od 15.10. Suprefakt prvo 0,5 pa je smanjio na 0,3, kada dobijem sledecu drugi dan vadim E2 pa ce mi onda reci sta jos da uzimam , a u medjuvremenu od drugog dana Fostimon i Polyginax vaginalete, po njemu aspiracija i transfer se ocekuju oko 03.11.

Eto to je ukratko to sada ostaje da se pocnem bockati o ocekivati najbolje, inace na uz je video po tri jc u svakom i veoma je zadovoljan ostalim sto je video.
Moram priznati da je skrt na recima, ali kada ga pitam nesto veoma detaljno mi objasni. Very Happy

Sto se smestaja tice nasla sam nesto veoma blizu bolnice zove se Virgina i nisu skupi kada se ostaje vise dana spuste cenu tako da je meni ponudjen smestaj sa doruckom za 50 EUR za dve osobe.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od vašar 15/10/2010, 14:34

Bravo maaki napred scuro
tapšanje tapšanje tapšanje
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MARA 15/10/2010, 14:40

Maki jel to Lazarevski skrt na recima?
Super za smestaj i sve ostale pripreme
Mi juce bili u Sistini,mozda smo se i videle
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od djole42 15/10/2010, 14:43

MAAKKI ::Jul puno hvala cini mi se da jesam i naravno nadam se najboljem:aa27:

Cure upavo se vratih iz Skoplja i dobila sam od dr protokol a on je sledeci
od 01.10 Mikroginon do 21.10. , od 15.10. Suprefakt prvo 0,5 pa je smanjio na 0,3,
Znaci od danas kreces sa suprefactom tj postajes bockalica radost


MAAKKI ::kada dobijem sledecu drugi dan vadim E2 pa ce mi onda reci sta jos da uzimam , a u medjuvremenu od drugog dana Fostimon i Polyginax vaginalete, po njemu aspiracija i transfer se ocekuju oko 03.11.

Ovde mi malko nejasno ,verovatno si mislila da ce ti posle nalaza E2 reci koliko ces ampula Fostimona primati na dan ?
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od ŽenoLina 15/10/2010, 14:54

Čestitam Maki, divno je sve počelo.

Ali, hajde pređi na temu VTO dnevnici, da možemo lakše da te pratimo.
Lepo je otvoriti svoj dnevnik, to i drugima puno pomaže, a i mi možemo da navijamo i da stalno gvirakamo šta ima novo kod tebe.
Ovo je za one kojima treba neka info o klinici... Npr. možeš da ostaviš podatke o tom smeštaju, adresu, tel, email... Sledećoj curici koja bude išla u Sistinu to će sigurno puno značiti.

Uz tebe smo
ŽenoLina
ŽenoLina

Broj poruka : 545
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 02.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od nena beba 15/10/2010, 15:07

bravo maaki!
srecno bockanje!
pa da nam doneses makedonske bebe!
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Tinche 15/10/2010, 19:05

MAAKKI ::

Cure upavo se vratih iz Skoplja i dobila sam od dr protokol a on je sledeci
od 01.10 Mikroginon do 21.10. , od 15.10. Suprefakt prvo 0,5 pa je smanjio na 0,3, kada dobijem sledecu drugi dan vadim E2 pa ce mi onda reci sta jos da uzimam , a u medjuvremenu od drugog dana Fostimon i Polyginax vaginalete, po njemu aspiracija i transfer se ocekuju oko 03.11.


Sva sam se najezila...a evo i zasto:

Ista klinika, isti doktor, ista terapija, ovo vreme prosle godine, stimulacija fostimonom dve ampule dnevno...aspiracija 02.11, a ET 05.11. Beta 17.11. bila 156! A sada mazimo naseg andjela!

Od srca ti zelim isti epilog!!! U odlicnim si rukama, veruj u uspeh!

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 0913
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 15/10/2010, 20:11

Maro i ja sam juce bila oko pola 11 bilo je ljudi tamo i bas sam rekla mojoj kumi koja ide samnom da mozda neku od njih i poznajem sa foruma ali ne znam kako izgleda uzivo, a bilo bi mi drago da smo se i licno upoznale.
A jeste jako je juce bio skrt na recima tako je u pocetku bio smrknut da sam se ja presekla da nije nesto u redu, ali kada sam pocela da postavljam milion pitanja sve mi je lepo i polako objasnio. Rolling Eyes

Djole evo upravo sam stigla sa prve boce dr mi dao u ruku, a od sutra pocinjem sama da dajem, za Fostimon mi je vec dao na protokolu ali verovatno to nije konacno, vec kad mu javim E2 onda ce mi tacno reci koliko samo ga je upisao.

MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 15/10/2010, 20:22

Otvoricu dnevnik samo danas sam jako jako umorna i samo sam htela da objavim da se nesto desava, pa mi nekako najlakse bilo ovde za pocetak.

Neno moram te ispraviti ovo nece biti makedonske bebe nego danske, posto je donirani materijal stigao iz Danske. Very Happy

Tinche obzirom da je isti scenario i delom isti glumci nadam se da ce i ovaj moj film da ima srecan zavrsetak. trudnica
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 5 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 15 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu