KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

+65
micam
BiKsi :)
sretnazvijezda
mamadabudem
kale11
alisa
ArizonaTig
koko
Mimi12
mimi85
sanja 73
ne gubim nadu
jejana
tatjanica
andjeo77
SoJa
Jekicaks04081976
Mala maca
winni
belmica
LEPTIR
Tebi
Sofija Veks
stakleni.staklo
Principesa
Mrvica78
suzanasaki
d77
bombombica
leptirko82
ana78
sjujocaa
mashnica
beta
krol
anak
Erata
bubamara84
jacaa
Gabrielle
HappyGirl
flipi
Tinche
ŽenoLina
vašar
jul
JocY
ciklama
tuli
Struzzo
djole42
brinbili
MAAKKI
dr mali pariz
Nika
saskoplac
Orline
Sami
bokica
nabla
nena beba
black magic woman
MARA
vremejezabebe
vakic
69 posters

Strana 3 od 15 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Sledeći

Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Nika 29/6/2010, 18:09

Hvala na dobrodoslici cvet
Slala sam mail dr. Lazarevskom pre dva dana, ali mi jos uvek nije odgovorio.. Ne znam da nisu mozda menjali i mail adrese Rolling Eyes
Elem, da ne idem off topic javljam se sa novostima od doktora, i ako bog da otvaram nov topic !
Hvala na savetima. Nabla queen
Wink

Nika

Broj poruka : 2
Datum upisa : 25.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od dr mali pariz 29/6/2010, 18:12

Nika,i ja sam mail dobila posle dva-tri dana...sigurno ćeš dobiti odgovor.javi vesti
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 10/9/2010, 10:30

Cao svima, nova sam na ovom forumu pa me zanima dali je neko skoro bio u Maloj bogorodici kakava su iskustva i cene za VTO sa doniranom spermom?
Pozdravljam sve trudilice.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MARA 10/9/2010, 12:02

Maki Laughing dobro nam dosla cvet
Ja sam cesto dole,sad u utorak imam zakazan 4d
Cene hm nize nego u Srbiji sigurno,a koliko iznosi VTO sa donatorskom spermom mogu da pitam kad budem isla,a mozes ih i ti nazvati na onom telefonu za informacije,jer znas sta te sve interesuje pa pitaj do mile volje.Za ove koji zovu iz srbije mora ovako 0038923099790 to je telefon za informacije sto se medicinskih usluga tice,i mozes ih slobodno pitati na Srpskom Laughing ,verovatno ces i na istom dobiti odgovor.
Ne znam koliko ti mogu pomoci,al mislim da na nekoj od ovih strana ima cene VTO sa donorom,pisao je neko.

MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 10/9/2010, 12:07

Hvala za telefon, citala sam ali ne videh nigde mozda mi je promaklo procitacu ponovo, a i mozda mi bolje da iz nazovem pa pitam imam neku informaciju od 1.100 do 2.500 eur pa sam htela da proverim.
Zanima me jos kako je tamo sa smestajem i cene ima li bolnica svoj smestaj ili trazis sam?
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MARA 10/9/2010, 12:15

Sto se smestaja tice,nase kutanjke koje su radile bile su smestene privatno po hotelima i kako gde kome odgovara,posto stara klinika nije imala mesta za sve to.Sad je nova i mnogo veca kl pa mozda imaju i obezbedjeni smestaj,koji bi svakome preporucila ako finansije nisu problem zato sto ima sve.Jedan bolesnicki dan sa punim pansionom kod njih kosta 110 e ,s tim sto imas sve.Sve sto te interesuje nazovi ovaj gore br i pitaj.Ja sam se sa prvom bebom porodila kod njih,sad ocekujem drugu inace IUI radjena kod njih i hvala bogu uspesna,tamo mi vode trudnocu,tamo cu se ponovo poroditi i9 ja sam prezadovoljna.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 10/9/2010, 12:18

Maro drago mi je zbog tebe i tvoj primer je jako veliki podstreh za sve nas koje tek treba da udjemo u ceo postupak, u pravu si da ih nazovem i direktno pitam tako cu dobiti najtacnije podatke.
Hvala javicu se sa kada budem imala nesto novo za objaviti.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od brinbili 10/9/2010, 12:49

Dobro dosla maakki,da nam zabebis sto prije iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Icon_wink
Nasa kutnjanka Sami je zabebila uz pomoc ove klinike i ima sina Sinana....Procackaj malo VTO dnevnike,mislim da je vodila dnevnik a i na Trudnickim dnevnicima ima nesto...
Puno srece iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 543728


Poslednji izmenio brinbili dana 22/10/2010, 00:05, izmenjeno ukupno 1 puta
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od brinbili 10/9/2010, 12:59

PS:nisam nasla njen VTO dnevnik,ali ima je medju trudnickim stranama...
brinbili
brinbili

Broj poruka : 1983
Godina : 39
Location : podgorica
Datum upisa : 04.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 10/9/2010, 15:19

Poslala sam mail dr. Lazarevskom pa cekam odgovor, cula sam se sa embriologom i rece mi da nije problem da se odradi, ali dr. danas nije tamo tako da ce mu on proslediti mail pa mi jedino ostaje da sacekam dan dva i vidim sta ce mi odgovoriti.
U medjuvremenu ja ne gubim vreme i vrsim sve potrebne preglede i analize tako da kada budem isla na konsultaciju imacu svu potrebnu kodimentaciju.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od dr mali pariz 10/9/2010, 15:24

Bravo Maaki! g
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 11/9/2010, 15:58

Cure van sebe sam od uzbudjenja u ponedeljak idem za Skoplje na konsultacije sa doktorom i ne mogu ni da razmisljam ni da disem. Morala sam ovo sa nekim da podelim, zvali su me da dodjem tako brzo jer vrse narucivanje materijala od donatora pa da ne bih cekala naredna tri meseca do nove narudzbe.
Ne mogu da verujem da se napokon pocelo nesto desavati, a sve mi je delovalo tako daleko i nestvarno. vv
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Orline 11/9/2010, 16:01

Maakki, čestitam iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Icon_biggrin
Želim ti da što pre ostvariš svoj san.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od dr mali pariz 11/9/2010, 16:04

Maakki,odlično! Samo napred!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od djole42 11/9/2010, 16:10

likeit napred scuro
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 11/9/2010, 17:39

Joj tako me neka frka uhvatila da sam stvarno van sebe, valda ce mi biti lakse kada krenem tamo i sretnem se sa doktorom. sreca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od djole42 11/9/2010, 18:11

Razumem te u potpunosti!Bice sve drugacije kad dobijes sve informacije ,onda nastupaju leptirici u stomaku Wink
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 11/9/2010, 18:39

Mislim da ovi moji vec rade i to naveliko, kada samo pomislim koliko sam cekala ovako nesto da mi se desi, nadam se naravno najboljem, no videcu kada zavrsim konsultacije.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od nena beba 12/9/2010, 07:17

makkii divno!
srecno ti bilo!
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 14/9/2010, 19:07

Evo mene da se javim, vratila sam se iz Skoplja i opsti utisci su mi predivni, od same bolnice do doktora i osoblja koji su fantasticni. Moram priznati da za sve svoje godine nisam dozivela takav pristup pacijentu kakav je bio tamo. Celo osoblje je veoma posveceno svom poslu i pacijentu kao jedinki.
E sada ono najvaznije prosla sam sve preglede i dobila odobrenje od bolnice za doniranje sperme, tako da mi je ostalo samo da sacekam da mateijals stigne i udjem u postupak stimulacije.
Naravo mojoj sreci nema kraja jer je to ono sto sam cekala nekih 20-tak godina, ali jos uvek nisam u potpunosti svesna cele situacije, verovato cu biti za koji dan kada mi se kockice posloze u glavi.
vv
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Orline 14/9/2010, 20:25

Bravo, maakki, sve si bliže, jednom kad lavina krene, teško je zaustaviti.
iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 512172 iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 512172 iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 512172 iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 512172
Jesu li ti rekli cenu kolika je?
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Struzzo 14/9/2010, 20:31

To, MAAKKI... f b
I šta su tražili od pretraga za tebe?
Jesi li se nešto izjašnjavala za donora? Potpisuje li neko muško nešto kao u Pragu?
Navijam za skorašnju akciju...
b b b b b b b b b b
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Orline 14/9/2010, 20:33

Mi smo pune pitanja, al si nam prva sa ovakvom akcijom. Mene i lično interesuje, mislim ne za sebe, već za dobru prijateljicu. Već se opasno oštri, samo odluka joj još nije sazrela
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Struzzo 14/9/2010, 20:36

I ja isto, Ori...imam prijateljicu koja bi se odlučila za ovakav korak... Very Happy
Da, MAAKKI, tak'e smo mi ovde...moraš mnoooogo da pišeš... lol!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 14/9/2010, 20:41

Od pretraga su trazili sve ono sto se trazi i na bilo kom drugom mestu tu nema razlike, i naravno ukoliko postoje neke analize od ranije, a vezano za operacije lecenja, pokusaje VTO itd.

Evo ukratko cu opisati moju konsultaciju:
Kao prvo sam morala da prodjem psihologa obzirom da nemam partnera to je verovato bilo jako bitno, dobar deo razgovora sa doktoricom koja leci dusu se vodio na temu same moje odluke za postupak i naravno njene ocene koliko sam sposobna za tako nesto
Dalje sam vrsila pregle u bolnici, a sveo se na razgovor da ginekologom o medicinskoj istoriji i naravo pregledu i ultrazvuku na osnovu kojih daje zeleno svetlo za ulazak u postupak.
Kao trece sam obavila razgovor sa osobom zaduzenom za donirani materijal koji mi je sve do tancina objasnio postupak doniranja, analize koje se vrse nad doniranim materijalom, pravne regulative vezane za to.
I napokon smo presli na biranje donora koje smo sveli na neke moje zelje moj izgled, ponudjeno mi je par donora koji bi odgovarali i naravno izvrsila sam odabir jednog (nadam se da nisam pogresila).
Sada mi ostaje da sacekam odobrenje Komisije u Makedoniji za sam postupak, dopremu donirane sperme u Makedoniju kako bih mogla da pocnem sa stimulacijom, mada mi je doktorka vec dala da pijem lekove za kontracepciju.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 3 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 15 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu