KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

+65
micam
BiKsi :)
sretnazvijezda
mamadabudem
kale11
alisa
ArizonaTig
koko
Mimi12
mimi85
sanja 73
ne gubim nadu
jejana
tatjanica
andjeo77
SoJa
Jekicaks04081976
Mala maca
winni
belmica
LEPTIR
Tebi
Sofija Veks
stakleni.staklo
Principesa
Mrvica78
suzanasaki
d77
bombombica
leptirko82
ana78
sjujocaa
mashnica
beta
krol
anak
Erata
bubamara84
jacaa
Gabrielle
HappyGirl
flipi
Tinche
ŽenoLina
vašar
jul
JocY
ciklama
tuli
Struzzo
djole42
brinbili
MAAKKI
dr mali pariz
Nika
saskoplac
Orline
Sami
bokica
nabla
nena beba
black magic woman
MARA
vremejezabebe
vakic
69 posters

Strana 10 od 15 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Sledeći

Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Principesa 28/3/2014, 16:11

Joj hvala ti puno  radost 

Imam zakazano kod dr. Lazarevskog
nisam dugo cekala termin.....dr. Janevski mi je sve organizirao...on je embriolog.
U roku 7 dana sam dobila termin  Very Happy 

Naravno.....sve vam detaljno javim.....uh kako sam napeta ko puska  Rolling Eyes 

Sve vas ljubim i pozdravljam  osmeh srce   d 
Principesa
Principesa

Broj poruka : 15
Datum upisa : 28.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Principesa 8/4/2014, 14:34

Ovako dr. Janevski mi je sve organizirao i svaka mu cast na tome a i na trudu  Very Happy 

Na aerodromu me je docekao taxi koji je njihov covjek od povjerenja i on me je odvezao kod notara...
potpis dokumenata i kopija pasosa me je kostala 7 eura....

sljedece je bilo psiholog...razgovor i ispuniti par pitanja, kopija pasosa i to je kostalo 33 eura...
sve vas taxi vozi i to je bilo to za taj dan jer sam ja sletila u 15 h i obavila to dvoje.....

sutra ujutro je bio drogovor sa dr. Lazarevskim koji me je cak primio i prije zakazanog termina....
jedan divan covjek.....pogledao je jos jednom nalaze koje sam mu slala mailom, postavio mi par pitanja naravno sto se vec treba razovarati. opcije koje su otvorene sta moze sta nemoze i onda smo isli napraviti ultrazvuk...rekao je da mu je to najvaznije bez obzira na nalaze hormona koje sam ja vec donijela i da se nekada ne poklapa to sve sa ultrazvukom sto je bas bio slucaj kod mene....

Predlozio mi je prvo inseminaciju jer sam zdrava zena, maternica lijepo stoji, endometrij na 11 dc 10 mm sto je on jako zadovolja....al smo se ipak u dogovoru sa dr. janevskim naravno i samnom dogovorili da idemo na IVF pa sam se ja na kraju zezala da sam ispala veliki ziheras....al da vam neduzim, sad idemo do dr. Janevskog za odabir donatora  roda      
e tu se dosta vrema potrosi...dr je se maksimalno potrudio i sve smo detaljno pogledali i prokometirali i ODABRALI DONATORA  d   

ko sretniji od mene  b 

sad cekam da prodje komisija i mogu u postupak  b bb 

pregled kod dr. Lazarevskog kosta 33 eura a donator kojeg smo odabrali kosta 2650 eura pa tako da me je to sve kostalo zajedno 3075 eura (225 eura avionska karta, 45 eura hotel, 60 eura taxi i 22 eura parking na aerodromu za auto) to je bez vadjenja hormona, papa testa, briseva, markera na hepatitis...to je sve jos kostalo 500 eura.....

eto drage moje ako sam nesto zaboravila samo pitajte ili ako mislite da je jos nesto vrlo bitno da napisem a nisam samo pitajte......
 


Poslednji izmenio Principesa dana 8/4/2014, 14:46, izmenjeno ukupno 1 puta
Principesa
Principesa

Broj poruka : 15
Datum upisa : 28.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od LEPTIR 14/4/2014, 22:49

Zdravo drage moje drugarice

Interesuje me da li neko zna koliko kosta vto iz prirodnog ciklusa tamo?
LEPTIR
LEPTIR

Broj poruka : 23
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Principesa 15/4/2014, 14:49

Leptir......na stranici ispred imas sve cijene sto sam napisala u postu pa pogledaj sta te zanima  Wink

a i bombombica na str.14 je pisala cijene......sretno  Very Happy 
Principesa
Principesa

Broj poruka : 15
Datum upisa : 28.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od stakleni.staklo 8/6/2014, 23:38

evo ja samo dda napisem za one sto imaju azospermiju kao moj sl da urade punkciju ili biopsiju testisa pa tek onda da se odluce za donorsku oplodnju ja tr. trazim gde se radi biopsija u bg pozz
stakleni.staklo
stakleni.staklo

Broj poruka : 4
Datum upisa : 28.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od belmica 7/7/2014, 17:04

pozz cure da li jos ima ikoga na ovoj temi?

belmica

Broj poruka : 4
Datum upisa : 07.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 7/7/2014, 22:09

Belmico dobro dosla ovde uvek ima nekoga  cvet 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od winni 15/6/2015, 10:08

Very Happy Da pitam i ovde ima li nekih svezih iskustava sa ove klinike u vezi donacije j.c cene ,kolko se ceka ..i tako ja im pisala i cekam odgovor...
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Mala maca 21/8/2015, 22:13

belmica ::pozz cure da li jos ima ikoga na ovoj temi?
Evo ima.... zna li netko koliko kosta donorska sperma i o kojoj se MOT radi? Mene su u Sisitini trazili 2800 eura za MOT20. Kakva su vasa iskustva?

Mala maca

Broj poruka : 1
Datum upisa : 08.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Jekicaks04081976 27/10/2015, 13:11

Zdravo Svima,
ima li nekog da je u postupku u Sistini?Treba da idem na prvi pregled sledece nedelje
Jekicaks04081976
Jekicaks04081976

Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od ne gubim nadu 2/11/2015, 11:17

ja sam cula da se donacija j.c. radi u remedika makedonija u saradnji sa dr.ljubicem iz Bg. zna li neko vise o tome?

ne gubim nadu

Broj poruka : 73
Datum upisa : 19.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od SoJa 27/2/2016, 18:02

Da pribeležim, vezano za ovu kliniku, kontaktirala sam dr. Lazarevskog putem mail-a, moram da priznam da sam oduševljena brzinom odgovora. Prvi mail sam poslala kasno uveče, ujutro me je čekao odgovor. Na svaki naredni je stizao odgovor u roku od sat vremena. Inače, što se tiče cena postupaka, odgovorio mi je sledeće:

>Aspiracija folikula je oko 200 evra
Embriotransfer:
- prirodni ciklus: oko 700evra (za modifikovani ciklus nije ukljucena
terapija)
- stimulirani ciklus: oko 1750evra (nije ukljucena terapija)


Eto, to je sve za sad, možda će značiti nekome sunny

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od andjeo77 30/3/2016, 02:53

Zdravo svima. Nova sam u Kutku Wink Molila bih za pojasnjenja informacija o cenama u Sistini:
- znate li da li je u cenu IVF ukljucen Assisted hatching?
- da li se radi klasican IVF (sa spontanim spajanjem spermatozoida i jajne celije u lab. uslovima) ili ICSI (Intracytoplasmic Sperm Injection)?
- da li se aspiracija folikula posebno placa ili to ulazi u cenu od 1750E koju je SoJa objavila?
- ima li neko konkretnih iskustava, odn. da je zavrsio proces u Sistini?
Hvala lepo unapred na odgovorima :)

andjeo77

Broj poruka : 31
Datum upisa : 29.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od tatjanica 30/3/2016, 06:55

...andjele,sigurno ce ti se javiti neka od cura sa iskustvom vezanim za ovu kliniku,a ti u medjuvremenu svrati na " korak po korak do bete",to je najprometnija tema,tu je najvise cura pa mozes svasta korisno da saznas i razmenis iskustva a i da se druzimo :) ....pozz generacijo i puno srece ako sad pocinjete!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od andjeo77 30/3/2016, 10:05

Draga Tatjanice,
Hvala na javljanju i lepim zeljama Very Happy Upravo sam pocela da skupljam informacije, a i novac koji je prava investicija u ovom slucaju. U celu pricu idem sama, kako sad stoje stvari, s materijalom donora, pa mi je svaka informacija dragocena... Jos jednom ti hvala.

andjeo77

Broj poruka : 31
Datum upisa : 29.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od tatjanica 30/3/2016, 10:41

...bravo hrabra zeno i da znas tvoj mali/mala ce jednog dana biti ponosan/ponosna na mamuuuu!!! :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Sirijus 30/3/2016, 10:44

Dobro došla andjele, i neka ti je srećo i uspešno i Sistini. MAAKKI je bila kod njih isto kao ti kao pojedinac na donaciji pa probaj nju da pitaš na pp. Srećno
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od andjeo77 1/4/2016, 11:01

Hvala svima na dobrodoslici i zelji da pomognete. :) Iskustva i saveti koje sam imala prilike da na Kutku procitam, vrlo su korisni i nekako usmeravaju sve one koje su se ovde nasle u zelji da dodju do svog potomstva. Jos jednom - hvala :)

andjeo77

Broj poruka : 31
Datum upisa : 29.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od andjeo77 22/9/2016, 15:59

Da li je neko skorije radio VTO u Sistini? Pogotovo me zanimaju procesi sa donacijom sperme. I da li neko ima info da li moze da se kupi samo jedan uzorak ili samo paket za tri pokusaja?

andjeo77

Broj poruka : 31
Datum upisa : 29.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 27/9/2016, 16:12

Ja sam radila vto u Sistini.
Ovo za donaciju neznam da ti odgovorim al posto si se vec cula sa Bobanom Janevskim pitaj ga dal moze.
Evo tacno sto ti sve treba ako se odlucis za njih.
Mi ne zivimo u Srbiji pa smo bili u Skoplju 14 dana.
6 dan ciklusa sam morala biti dole. Drugi dan od transvera smo isli nazad avionom. Hotel smo platili 490 €.

Jedna analiza krvi LH I E2 je 1820 denara oko 29€
Stop injekcija i.m. 320 denra ides kod njih da ti daju.
Punkcija s anestezijom 13450 denara oko 219 € ( punkcija 10500 i anestezija 2950 denara) znaci mozes i bez anestezije.
Ivf spontani ciklus 37000 oko 603€.

Stimulisani ivf je sve ukupno oko 1650 € s anestezijom i punkcijom. Bez lijekova.
Embryogen je 150 €
Haching je 650€
Zamrzavanje 650€

Gonal dodje 1673 denara, Cetrotide 2699. Ima apoteka u Sistini.
Stop jedna ampula od 5000 i.j je 454 denara. Femibion 1 630 denara.

Sve ovisi i koliko ces trebati za lijekove. Neko prodje za 800€ a neko bome plati terapiju i 1600€.
Vrlo ti je bitan prvi pregled da se vide jajnici i stanje maternice.
I naravno kakvi su ti hormoni, koliko imas antralnih folikula i AMH hormon koliki je .
Na osnovu ovog svega ti odredjuje terapiju.
Eto nadam se da sam ti bar malo pomogla.
Ako te jos nesto zanima pitaj jer sam vrlo rijetko na forumu.

SRETNO
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 14/1/2017, 19:21

Cure zar niko ne ide na vto u Sistinu??
Ama bas se nista ne pise o njima!!!
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od jejana 23/2/2017, 09:25

Pozdrav,
evo da i ja probam da malo pokrenem temu. Imamo zakazan 20.03. prvi pregled tj konsultacije kod Dr Lazarevskog. Da li znate koja je cena za taj pregled, Dr mi nije odgovorio, a sa sestrama se ne razumem baš najbolje.

jejana

Broj poruka : 4
Datum upisa : 23.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od alisa 23/2/2017, 13:55

Jejana mislim da niko skoro nije bio u ovoj klinici... tvoja iskustva ce nam dobro doci zato molim te pisi kako napredujes i srecno! osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 23/2/2017, 18:35

jejana ja sam bila u Sistini. Pregled je oko 40 €
Bila je jos jedna cura mislim da se zove enap i pisala je dnevnik.
Ako te jos nesto zanima pitaj.
Sretno!!!
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 23/2/2017, 18:37

https://kutak.forumotion.com/t2964-enap-icsi-u-sistini-u-skoplju?highlight=

Evo nasla sam pa procitaj malo.
I ja sam ponesto napisala.
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 10 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 15 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu