KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

+65
micam
BiKsi :)
sretnazvijezda
mamadabudem
kale11
alisa
ArizonaTig
koko
Mimi12
mimi85
sanja 73
ne gubim nadu
jejana
tatjanica
andjeo77
SoJa
Jekicaks04081976
Mala maca
winni
belmica
LEPTIR
Tebi
Sofija Veks
stakleni.staklo
Principesa
Mrvica78
suzanasaki
d77
bombombica
leptirko82
ana78
sjujocaa
mashnica
beta
krol
anak
Erata
bubamara84
jacaa
Gabrielle
HappyGirl
flipi
Tinche
ŽenoLina
vašar
jul
JocY
ciklama
tuli
Struzzo
djole42
brinbili
MAAKKI
dr mali pariz
Nika
saskoplac
Orline
Sami
bokica
nabla
nena beba
black magic woman
MARA
vremejezabebe
vakic
69 posters

Strana 4 od 15 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Sledeći

Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Orline 14/9/2010, 20:45

To sve vrlo ozbiljno izgleda. Tebi je bilo smaranje, ali mi se svidja što je i psiholog uključen, verovatno možeš i ti njega da pitaš i rešiš neke svoje nedoumice, ako ih imaš. Mada, sumnjam...Ako neko se odluči na takav korak, već je sve nedoumice prevrnuo sto puta po glavi pre nego je doneo odluku.
Sve u svemu, drago mi je da su utisci pozitivni iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Icon_biggrin
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 14/9/2010, 20:47

Orline ni meni odluka nije bila laka, ali kada sam shvatila da radim samo da bih radila i da se kao zena ne osecam u potpunosti ostvarenom, odnosno da mi fali taj za nekoga mali detalj nije mi bilo tesko prevagnuti i doneti odluku.
Nadam se da ce tvoja prijateljica da cita ovo i da ce joj pomoci da donese odluku.
Najvecu dilemu sam imala kada sam odabrala donora jeli to ono sto sam zelela, ali covek koji je zaduzen za donirani materijal je jedna divna osoba koja verovatno shvata kroz sta jedna zena u tom momentu prolazi, dao mi je dosta vremena da se odlucim, a i kroz sam razgovor pre odluke mi je pomogao da i sama konaco shvatim sta hocu.
Moram priznati da je jedno kada imas zivog coveka pred sobom, a nesto sasvim drugo kada imas papir ispred sebe sa karakteristikama nake osobe.
Struzzo nijedan muskarac ne mora da potpise papir o donaciji obzirom da ulazim kao singl, a to je prema Makedonskom zakonu dozvoljeno.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 14/9/2010, 20:50

Orline i meni je bilo drago sto je psiholog ukljucen u celu tu pricu jer i ona mi je postavljala neka pitanja u kojima sam mogla da pronadjem odgovore sama u sebi, mada si u pravu samim ulaskom i kod psihologa mislim da su sve nedoumice ostavljene ispred vrata, ali mozda kada si sam u celoj toj prici negde podsvesno znaci i to da jedan priholog da zeleno svetlo da si sposobna za tako nesto. poljubci
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od dr mali pariz 14/9/2010, 21:03

Maakki,kakve vesti!
Sve si tako detaljno opisala,svaki segment tvog boravka u Sistini sam osetila.
Samo napred ka ostvarenju cilja!
Sev najbolje osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 14/9/2010, 21:18

Mali pariz hvala ti puno trudim se da budem sto detaljnija, jer znam da mnoge zene koje imaju dilemu citaju ovakve forume kao sto sam to i sama radila i traze neko resenje.
Sada sam krenula presrecna sam zbog toga i nadam se najboljem.
Ako se setite necega sto nisam napisala recite napisacu sve sto znam. sreca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od djole42 14/9/2010, 21:28

Maki drago mi je da si zadovoljna!
Iz svakog posta izbija tvoja sreca i ja ti od srca zelim da ubrzo kuckas postove na trudnickim dnevnicima!
Samo napred! osmeh srce
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 14/9/2010, 21:48

Djole hvala ti, nadam se da ce sada sve vec teci nekim svojim tokom koje su mnoge ovde prolazile i naravno nadam se jednom malom andjelu roda
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MARA 15/9/2010, 12:47

Maki super sto je sve lepo krenulo
Jesi li ti juce bila u Skoplju
Koje vreme
Mozda smo se srele Wink
Koliko sam razumela ti si kod doktorke
Koja je u pitanju
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 15/9/2010, 12:54

U Skoplju sam bila u ponedeljak i uspela sam da obavim sve sto je trebalo kako bih podnela zhtev Komisiji koja odobrava VTO zenama bez partera i kako bi se narucio donorski materijal, a pregledala me je doktorica Klementina Kuzeska za koju imam samo reci hvale kao i za svo ostalo osoblje.
No Maro mozda se i sretnemo ko zna! trudnica
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od tuli 15/9/2010, 16:09

Maakkice, svaka čast ženo iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 612963
Definitivno,kad žena ima cilj niko joj nije ravan, samo napred doiskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 413209
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od nena beba 15/9/2010, 18:38

maakki divno!
drago mi je da si prezadovoljna sistinom i celom situacijom! kad stignes i ako zelis pisi o tome sta si pricala sa psihologom... bas me zanima...
a jesi li zadovoljna smestajem :) ?

pratim te dalje...
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 15/9/2010, 19:33

Tuli i sama nisam verovala da mogu da donesem takvu odluku i da prodjem sama kroz nju, ali je to istina da zena kada donese neku odluku tesko sta je moze odvratiti od toga.

Neno sto se tice smestaja nisam imala vremena da vidim jer sam otisla naprecac u subotu su me zvali da u ponedeljak budem u Sistini, tako da sam u putu provela 30 sati i ceo dan u Skoplju ne pitaj kako mi je bilo, a trebala sam doneti tako vaznu odluku.Medjutim sve je proslo ok bili su svesni da sam umorna i dali mi vremena koliko god je meni to trebalo.

Sto se tice psihologa (moram da napomenem da mi je voz kasnio dva sata pa sam bila strasno nervozna) zena me je sacekala sa osmehom i jednom opustajucom atmosferom (znala je naravno zbog cega sam tu). Pocetak razgovora je bio neformalan znaci neki osnovni podaci o meni, odakle sam cime se bavim sa kim zivim itd. Da bi polako presla na temu zbog koje sam i dosla i postavila mi pitanje zasto nemam partnera jer je verovatno to i bila sustina moje posete njoj. Razgovor je trajao nekih 40 minuta i odlucila je da mi potpise potvrdu da sam sposobna za to. Doduse moram priznati da me je malo provalila koliko god sam se ja trudila da se to ne vidi na meni da sam skoro prosla neki veliki stres (otac mi je umro pre godinu i po) ali je ipak odlucila da mi da tu potvrdu.Rolling Eyes
Sto sam se ja raspisala ne mogu da verujem!!!!!! sunny
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Struzzo 15/9/2010, 19:43

I ja smatram da je razgovor sa psihologom bitan. Ja bih volela da mogu da imam i usluge psihologa kad prolazim kroz IVF proces...znam da mi on/ona ne može puno pomoći/odmoći, ali u svakom slučaju bi mi prijao razgovor sa nekim krajnje objektivnim koji bi onako neosetno usmerio razgovor u pravom smeru.
Drago mi je da si tako zadovoljna...to obećava! Very Happy yes

P.S. Samo se ti raspiši...kako ćemo drugačije da te upoznamo?! Very Happy Wink

cvet
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 15/9/2010, 19:49

Nisam sigurna ali miislim da mozes i da trazis uslugu psihologa dok si u postupku IVF-a, jer meni je ona napomenula da bi volela da razgovara samnom i za vreme samog postupka odnosno kada budem dosla u Sistinu na postupak posto cu biti tamo bar nedelju dana, pa da je posetim koji put, jer je kod mene "problem" sto ne ispoljavam emocije, a ja sam to znala i bez nje, ali sam joj rekla da mislim da mi je vreme najbolji saveznik u tome sto se meni desilo.
Mislim da psiholog kao neko ko je strucan, a sa druge strane emotivno neutralan moze da usmeri strah i neizvesnost u nekom drugom pravcu, a ne na to da budemo nervozne ili vec kakve sve.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od ciklama 15/9/2010, 20:50

Maakki navijamo za tebe

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 15/9/2010, 20:52

Hvala Vam svima za sada ste mi jedina podrska. ljubav
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 17/9/2010, 14:42

Cure sada sam dosla od mog ginekologa i mogu vam reci da sam strasno besna. Kao prvo on se jako iznenadio sto me je Sistina primila u postupak s tim da nisam uspela da odradim sve analize koje su trebale, imala sam samo hormone i tamo su mi uradili uz. Doktorica koje me je pregledala na uz je rekla da se na materici vidi oziljak koji je najverovatnije od operacije mioma koji je bio pre dosta godina, a on mi ladno kaze da opet imama miom, pa sad ne znam kome da verujem. Valda bi doktorica u Sistini videla da se radi o miomu i preduzela nesto da ne bih usla u postupak sa jos jednim rizikom vise.
Sada stvarno vise ne znam sta da mislim!? ljuta sam
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Struzzo 17/9/2010, 14:54

Ko je tvoj ginekolog, Maakki? Je l' u Domu zdravlja? Ako jeste, oni umeju da se prave pametni, pogotovo kad vide da žena ide negde privatno, pa prosto iz svoje obesti nešto da "dosole"...čisto da ti pomrse račune što ih ne "ceniš" dovoljno.
I ja mislim da UZ i ta dr u Sistini ne bi tako nešto prećutala i olako ti odobrila postupak. Ako bi želela da budeš 100% sigurna, što ne odeš do neke IVF klinike (ne znam koja ti je najbliža, Genesis u NS, ako si iz Vojvode), objasniš situaciju, pa da te pregleda neko stručan i neko treći.
Ili prosto da zaboraviš na tog tvog dr i šta je on rekao...prepusti se svom dr i timu iz Sistine... Very Happy
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 17/9/2010, 14:58

Ma ni sama ne znam obzirom da sam vec tako prolazila sa tim nesretnim miomom i dve trudnoce su mi bezveze prekidali zbog njega, u totalnom sam haosu sta da uradim, on mi je ginekolog dugo vremena, a i njegova zena je na ovaj nacin ostala u trudna. Jos mi je rekao da ima jednu pacijenticu koja je takodje bila u Sistini i uopste nije bila zadovoljna, ja mu kazem da je to individualno, a pomislila sam ko zna sta se jos toj sirotici sve izdesavalo ili je mislila idem tamo po bebu pa nije uspelo iz prve.
Tako sam se uzrujala da me evo i glava boli. Sad
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Struzzo 17/9/2010, 15:14

Na šta liče ti komentari o tamo nekoj ženi koja je bila u Sistini i nije bila zadovoljna?! Mislim da je to vrlo ružno. Razumem da je on tebe video ushićenu pa je hteo malo da te spusti na zemlju. Ali ne tako. Pogotovo ako su on i njegova supruga prošli kroz isto. Išli su na vantelesnu sa doniranom spermom? Gde? Pa, što se ne seti njih dvoje u tom periodu i kako im je bilo kad bi im neko rekao: tamo da idete, ja sam čuo da tamo nije nešto?!?!Mad
Naravno da je sve individualno. I to ništa ne znači. Nekom uspe, nekom ne uspe, neko je zadovoljan, neko nije, nismo mi svi isti, Maakki, pa tako ni naša očekivanja i zahtevi...Nemoj molim te, da se nerviraš...Ponavljam, ako želiš da budeš 100% sigurna idi kod doktora koji se bavi vantelesnom i ima kvalitetan UZ.
zagrljaj
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 17/9/2010, 15:26

Stuzo ne znam ni sama sta da mislim, verovatno cu se odluciti da odem na jos jedan uz, ali stvarno mislim da ni jedan doktor koji se bavi sa VTO ne bi dozvolio da se pojavi bilo kakav problem, a da zenu uputi na stimulaciju i sam postupak, jer i ako ne uspe delom je to i njegov neuspeh (jer znao je za mogudi problem ali nije reagovao). On i njegova zena su radili u BG ne znam na kojoj klinici i on je bio donor jer je ona imala neprohodne jajovode.
Moram ti priznati da nisam bas stigla ushicena jer sam premorena i ne znam kako se uopste krecem (racunale smo da sam preko 52 sata bila na putu i na nogama).
Ne zelim da pravdam ni njega ali mislim da nije ocekivao tako nesto, obzirom da smo pre nedelju dana uspeli samo da odradimo hormone, pa kao idemo polako, moram jos da napomenem da je on vrlo insistirao da idem u Prag pa je mozda i to jedan od razloga takvog reagovanja, mada on nema nista od toga gde cu ja to raditi. Bila sam besna jos tamo pa sam bila i malo grublja, ali mislim da je i on shvatio sta mi je rekao pa se na kraju povukao.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Struzzo 17/9/2010, 15:49

Tako je, Maakko. Smiri se, odmori se, idi na još jedan UZ, ali nemoj da sumnjaš u tim iz Skoplja. Naravno da nijedan doktor koji se bavi vantelesnom neće dopustiti da im pacijent uđe u postupak sa nekim očiglednim rizikom kao što je tebi bio taj miom. Zato ne brini i moraš imati poverenja u makedonske doktore i u postupak u koji se upuštaš...bez tog poverenja, slaba vajda, non-stop ćeš da se nešto preispituješ, a takvo opterećenje ti nije potrebno.
Tvoj dr je išao na vantelesnu zbog neprohodnih jajovoda svoje supruge, znači da nisu uzimali nikakav donirani materijal.
I moja dr iz Doma zdravlja kad odem po neki uput kod nje i pita me dokle sam stigla i ja npr. kažem "idem kod Goce Ivanović na vantelesnu", ona odgovori "ja imam 3 pacijentkinje kojima je u poslednjih mesec-dva uspelo u Jevremovoj", ili ja njoj "odlučila sam da idem u Sloveniju", a ona "ja sam čula sve pohvalno o Pragu"... v Na kraju sam digla ruke, odgovaraću na njena pitanja sa "da", "ne", "možda" i "ne znam". Tako je najsigurnije.
Ne brini, Makko...
ljubav
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 17/9/2010, 16:17

Ma mozda i ja malo impulsivnije reagujem na sve to, a moram priznati da me je i umor savladao, veruj da sam i sama svesna da je sam ishod toga neizvestan i sama sa sobom se borim da o tome ne razmisljam, citam forume i tako se obradujem kada neka od nas uspe na bilo koji nacin (pa na kraju i prolazimo dosta toga sto neke ne mogu ni da zamisle da takvi pregledi postoje) skoro kao da se i meni to desilo. Ali u pravu si kada kazes da je najpametije slusati jednog doktora, ja sam malo sela i razmislila zivim u malom gradu gde posteno ne mogu ni operacije da obave i sama sam isla u bg na operaciju mioma jer ovde nisu imali uslova, u svakom slucaju doktori u vecim sredinama imaju vise iskustva sa raznim problemima pa mislim da samim tim su i oprezniji kada su neki rizici u pitanju.
Kada mi je doktorica rekla da se vidi ta senka od operacije naravno moje pitanje kao iz topa je bilo hoce li to biti problem, ona nesto nije digla paniku oko toga i rekla mozda da a mozda i ne, ja sam na osnovu toga zakljucila da ona ne pridaje neki veci znacaj tome.
Da i jos sam mom doktoru rekla da sam iz Praga upucena u Skoplje od doktorice Sonje, pa ako je on mislio da su pare u pitanju valda bi dr u Prag pre uzela mene kao svog pacijenta i pare, nego me poslala u mk sa punim poverenjem u kolege koje tamo rade postupak.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 17/9/2010, 16:18

Joj izvini davim ali bas sam izbacena iz takta, kada sam dosla kuci nisam ni sama znala sta da mislim i sta da uradim. Embarassed
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od djole42 17/9/2010, 16:33

Maakki razumem te u potpunosti i slazem se sa Struzom da proveris sebe radi ali da ne treba da sumnjas u tim iz Skoplja.Ono sto takodje treba da znas je da postoje miomi koji smetaju i miomi koji nesmetaju.Konkretno ja ulazim u postupak sa sve adenomiozom,endometriozom i miomom za sve to moj dr kaze da bi bilo vece stete od uklanjanja nego koristi i ja mu verujem.

Ja mislim da si ti u sigurnim rukama ! osmeh srce
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 4 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 15 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu