KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

+65
micam
BiKsi :)
sretnazvijezda
mamadabudem
kale11
alisa
ArizonaTig
koko
Mimi12
mimi85
sanja 73
ne gubim nadu
jejana
tatjanica
andjeo77
SoJa
Jekicaks04081976
Mala maca
winni
belmica
LEPTIR
Tebi
Sofija Veks
stakleni.staklo
Principesa
Mrvica78
suzanasaki
d77
bombombica
leptirko82
ana78
sjujocaa
mashnica
beta
krol
anak
Erata
bubamara84
jacaa
Gabrielle
HappyGirl
flipi
Tinche
ŽenoLina
vašar
jul
JocY
ciklama
tuli
Struzzo
djole42
brinbili
MAAKKI
dr mali pariz
Nika
saskoplac
Orline
Sami
bokica
nabla
nena beba
black magic woman
MARA
vremejezabebe
vakic
69 posters

Strana 6 od 15 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Sledeći

Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od nena beba 15/10/2010, 20:34

maakki kad rekoh makedonske mislila sam na zemlju nastanka :)))) kao sto su moje ceske iako kod nas nije bilo donacije...

ma samo nek ih bude i nek su zive i zdrave!
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 15/10/2010, 20:36

U pravu si Neno samo neka ih bude beba beba beba beba
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od flipi 15/10/2010, 21:08

Maaki sada samo hrabro napred pozitivne misli i bebci ce biti tu.Pozdrav

flipi

Broj poruka : 5
Datum upisa : 10.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MARA 16/10/2010, 13:55

Maki i mi u to vreme bili tamo
Mozda se i srele,ja nakratko bila u delu za ginekologiju,samo da vidimo dr i izasli.
Uh ovoj temi nije mesto ovde al...
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 16/10/2010, 18:51

Otvorila sam dnevnik i sve ste dobrodosle sa savetima i pitanjima osmeh srce
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 18/10/2010, 14:34

Maro koliko je tebe izasao ceo postupak zanima me jer nikako da dodjem do neke konacne cifre, na sajtu klinike stoji 1800 eur, ali ne znam sta je tacno uracunato u tu cenu, a nisam se setila pored svih drugih pitanja da pitam i to. smajli angel
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Tinche 18/10/2010, 16:27

Maaki,
u tu cenu ulazi sve od prvog dana ciklusa kada ce se vto raditi:
Folikulometrija tj uzltrazvuk koliko god puta da ti rade
E2 vise puta za vreme stimulacije
davanje stimulacije ako ne zelis sama to da radis
davanje stop inekcije (sam pregnyl placas)
aspiracija sa anestezijom
embrio transfer

sve je jaaaako cisto, svi su ljubazni, niko me nijednom nije pogledao cudno, odgovorio grubo...ako ne znam odgovor, uputi te na osobu koja je strucna za to.

Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 18/10/2010, 18:20

Tinche hvala i mislila sam da je tako samo me nesto u celoj prici bunilo, vodio me covek koji je zaduzen za donaciju kroz skoro ceo sprat i jako sam se iznenadila koliko je cisto i koliko je nekako intimno.

Obzirom da kada kod nas u bolnici ides na pregled to ti je kao na autobuskoj stanici svi prolaze ulaze i privire da vide kakava je Mad smajli angel a ovde sam bila sama sa doktorom i sestricom i u potpunosti je ispostovana moja privatnost ili intima ne znam kako to da nazovem, i osecala sam se kao zena. srca1
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Sami 21/10/2010, 22:46

Javljam se samo da podrzim nasu MAAKKI i ja dolazim iz iste klinike sa velikim uspjehom nasim sinom, zelim i tebi da osjetis tu srecu.
U dobrim si rukama samo moras da se smiris i sve ce biti OK
drzim palceve Razz
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 22/10/2010, 15:56

Sami puno ti hvala citala sam tvoj dnevnik i puno mi je pomogao oko samog razumevanja celog postupka, nadam se da cu stvarno i napokon osetiti tu srecu, a sto se same klinike tice za sada imam samo reci hvale, srca1
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 24/10/2010, 20:51

Ne znam smem li ovo da objavim ali ako ne sme neka neko izbrise, nasla sam smestaj u Skoplju po veoma povoljnoj ceni a udaljen je od Sistine 2.5 km, cena je 25 eur za dvokrevetnu sobu (cena je za dve osobe), ali nemaju dorucak.

Mozda nekom zatreba jer ja sam se dobrano namucila oko trazenja povoljnog smestaja. osmeh srce
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od HappyGirl 24/10/2010, 21:39

MAAKKI, napiši slobodno punu adresu.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 25/10/2010, 09:16

Ok nisam znala smem li "Ars hostels" Skoplje Zagregacka 41 a, a telefon je 00389 71 816 518 e mail arsnokevaliste@gmail.com pa nekome ce trebati Very Happy
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 2/11/2010, 14:08

Evo jos jedne informacije vezane za kliniku a vezana je za lekove odnosno terapiju koju sam primala. Naime bolnica ima svoju apoteku koja je veoma dobro snabdevena, ali cene lekova su duplo skuplji nego u bg, tako da sam 4 kom fostimona juce platila 91 eur, a u bg me te iste ampule kostaju 5.600 din, pitala sam dr koja je razlika obzirom da su oni na klinici original, a ovi u bg rade madjari po licenti i rece mi covek da nema razlike osim u ceni.
Eto tek da se zna pa ko ne mora da ne odvaja puno vise novca na terapiju. Rolling Eyes
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 8/11/2010, 20:25

tinche ::Maaki,
u tu cenu ulazi sve od prvog dana ciklusa kada ce se vto raditi:
Folikulometrija tj uzltrazvuk koliko god puta da ti rade
E2 vise puta za vreme stimulacije
davanje stimulacije ako ne zelis sama to da radis
davanje stop inekcije (sam pregnyl placas)
aspiracija sa anestezijom
embrio transfer


E ovako cure da vas obavestim posto sam najsvezija u postupku u Sistini sta sve ulazi u cenu koju su dali>

- svi ultrazvukovi
- aspiracija i embriotransfero

sve ostalo :
davanje inekcija bilo stimulacije ili stop inekcije se placa 150 denara (po inekciji)
vadjenje krvi za E2 se placa 710 denara (po vadjenju)

Eto tako je meni bilo naplaceno
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Tinche 8/11/2010, 21:13

Bezveze...bas mi je zao.

Mi smo bili u postupku u ovo vreme prosle godine, u medjuvremenu su se preselili...nova klinika nova pravila izgleda.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 8/11/2010, 22:19

Verovatno jeste tako, a jos su ovih dana upali u neku svetsku organizaciju zabravih kako se zove.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od jul 24/11/2010, 18:12

MAAKKI ::Evo jos jedne informacije vezane za kliniku a vezana je za lekove odnosno terapiju koju sam primala. Naime bolnica ima svoju apoteku koja je veoma dobro snabdevena, ali cene lekova su duplo skuplji nego u bg, tako da sam 4 kom fostimona juce platila 91 eur, a u bg me te iste ampule kostaju 5.600 din, pitala sam dr koja je razlika obzirom da su oni na klinici original, a ovi u bg rade madjari po licenti i rece mi covek da nema razlike osim u ceni.
Eto tek da se zna pa ko ne mora da ne odvaja puno vise novca na terapiju. Rolling Eyes
Maaki toliko sam i ja platila fostimon kad sam radila VTO (pre 2 godine). Mislim da je cena jednog fostimona bila 1450 denara,sto mu dodje oko 25 E. Valjda su uopste kod nas cene fostimona vece, bez obzira u kojoj apoteci kupujes Crying or Very sad
A za naplacivanje kad ti daju inekciju - to prvi put cujem. Tada nije bilo tako, nije se nista placalo. Bas je bezveze da naplacuju takve usluge kad si vec njihov pacijent Mad
jul
jul

Broj poruka : 616
Location : ...na jug
Datum upisa : 11.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 24/11/2010, 19:13

Jul nisi me razumela kod nas je fostimon jeftiniji nego kod njih, tamo je i dalje oko 25 eur a kod nas jedna ampula izadje oko 12 eur. affraid

Sto se naplacivanja tice i meni je bilo bezveze i ostala sam malo zatecena, ali to su sada valda nova pravila, napisala sam iz razloga da jos neka ne bi ostala zatecena. Rolling Eyes

MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 24/11/2010, 19:15

MAAKKI ::Ok nisam znala smem li "Ars hostels" Skoplje Zagregacka 41 a, a telefon je 00389 71 816 518 e mail arsnokevaliste@gmail.com pa nekome ce trebati Very Happy

Evo da prenesem iskustva i iz hostela u kome sam odsela tokom postupka. Meni je sasvim ok obzirom da je u pitanju hostel, gazde su veoma susretljive i ok, cisto je i moze da se koristi cajna kuhinja. Nije daleko ni od bolnice, a ni od centra, tako da smo kuma i ja dosta isle peske jer smo imale vremena, smesten je u veoma mirnom delu. likeit
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od jul 25/11/2010, 10:31

MAAKKI ::Jul nisi me razumela kod nas je fostimon jeftiniji nego kod njih, tamo je i dalje oko 25 eur a kod nas jedna ampula izadje oko 12 eur. affraid
Ja sam te savrseno razumela Maakki, ali ja sam jedna od "njih" - iz Skoplja sam lol!
jul
jul

Broj poruka : 616
Location : ...na jug
Datum upisa : 11.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MAAKKI 25/11/2010, 11:03

Ok mislila sam da se nismo razumele, samo ne bih zelela da jos neka bude iznanadjena kao ja c
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MARA 25/12/2010, 14:12

Evo pisacu malo i ovde ko sto rekoh,mozda nekome bude od koristi
Dakle,ja se odlucila porodicu se ponovo u Sistini
Posto moj veliki decko ne zeli da bude bez mame odlucili smo se da i on bude sve vreme u Sk dok mama tamo boravi
Odluka je pala za privatn apartman,koji po danu kosta 500e,medjutim tu nastaje problem
Na klinici,odnosno u delu za akuserstvo,porodjajnom delu je strogo zabranjen pristup deci mladjoj od 12 g.Bas sam se rastuzila.Pa sta onda vredi taj privatni apartman od 500e,da mi muz zuji tu non stop e pa ne treba mi,bicu u obicnoj sobi u kojoj dan kosta 110 e.
E sad malo cenovnik
Spontani porodjaj 42000 denara ili ti 700 e
Ortopedski pregled novorodjenceta 1000 denara
Bolnicki dan 6500 denara X3=19500
Produzeno lecenje 3500 denara
Druge usluge 1000 denara
UKUPNO 67000 DENARA ILI 1100 E
Carski rez sve isto +3 bolesnicna dana x6500
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MARA 17/1/2011, 11:55

Samo da ispravim
Ovog puta porodjaj je kostao
82.600 denara ili ti nesto vise od 1350e
Razlika je samo u epiduralnoj i spinalnoj anesteziji
Epidural je 9000 denara ili 150 e dok je spinal 6000 denara ili 100 e.
I sad su bila 4 bolesnicka dana znaci +6500 i jos neke sitnice tipa krvna grupa,ortopedski pregled koji je sad skuplji i to.........
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od MARA 12/4/2011, 13:49

Najnovija sveza informacija
Sistina uskoro otvara svoju bolnicu u Beogradu i Pristini
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

iskustva - Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 6 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 15 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu