KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jevremova- Iskustva

+104
Erata
tara@
M.
Goca ***
JecaPereca
Bleki
tuli
korpica
_luna_
missile
Diksica
sani72
Andjelina
grudva
Kamilica
vasilija1980
maza1972
Xena
senka
Palcica Zvoncica
tanjica
Ljubica
kejtica
KoMetaK
Ma'at
anna
tica
Mirjana
uplasena
Annie
JocY
LaFolie
Mali Princ
natalija
Kockica
Tanja83
dragmilk
Jejaaa
*AIDA*
Bokicalepotica
hany
Melina
viktorija
bobica83
bule74
lilly13
heart84
Deni
mala parizanka
lolipop
7-patuljaka
ŽenoLina
bebko
MAAKKI
sani
joja
anak
daco
Malina
racili
vajsi
Danicab1
BiKsi :)
Dionisia
Zoka83
lena
Bitter Sweet
Aida
bak
Precasni
mirjana valjda
ciklama
zoxa
milena durutovic
Jelena*
maki79
bombonica
blesavamala
dr mali pariz
Struzzo
mizera
Simona
nena beba
kasia
djole42
catherine290505
era
Tinche
nevena50
lasa
helga
MARA
Lily
natasa lt
Jelence
TetaSneki
nabla
andjeoska
lavica
Orline
maja76
HappyGirl
vakic
Gala
108 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od vajsi 8/9/2010, 18:09

Pozdrav svima, ne stignem da vam se javim, ali ponekad uspem da procitam nesto. Drago mi je da je u medjuvremenu doslo mnooogooo beba! yes
I ja se spremam za konsultacije sa Vlaisavljevicem u novembru, pa onda i FET.

By the way, zanimljiva je prepiska o doktorima, ali najbolja je jedna nasa forumasica koja je za Vlaisavljevica rekla, EH STO NISAM MALO STARIJA, hahahaha Very Happy

Pozdrav i nadam se da cu vam se redovnije javljati. Sve vas srcasti poljupci
vajsi
vajsi

Broj poruka : 917
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od bombonica 10/9/2010, 23:49

I Ljubic je ozenjen, njegova zena je takodje gin i radi u Visegradskoj i imaju vev veliku kcerku
bombonica
bombonica

Broj poruka : 65
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Gala 12/9/2010, 22:27

A ko mu je zena?
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Jelence 12/9/2010, 23:20

Da se razumemo Ljubic dobar macan,nema sta i ima tri cerke iz prvog braka dve i iz drugog jednu.

Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od maja76 13/9/2010, 00:16

I ja sam cula da Ljubic ima tri cerke, od jedne sto je bila samnom u Visegradskoj na histero, ali ta izvesna mnogo zna o njemu zbunjen
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Dionisia 13/9/2010, 14:25

Ha, ha, znate sta kazu, ko pravi cerke...
Nego, napisah i na drugoj temi, bila sam sa prijateljicom u Jevremovoj, koja je u postupku kod Ljubica, ali ona njega uopste ne vidja, sve joj radi ona Milica sa kratkom kosom, izgleda da ce i aspiraciju ona da radi. Zar to i ET ne bi trebao on da radi bar, ako si njegov pacijent? Jel ima neko kod Ljubica, jel on radi aspiraciju ili ta Milica? Nesto mi se ne svidja ta njegova prezauzetost...
Dionisia
Dionisia

Broj poruka : 122
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od dr mali pariz 13/9/2010, 15:06

Dio,ja sam ti odgovorila na Koracima...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od bombonica 13/9/2010, 22:11

Milica ce ti raditi aspiraciju. Ljubic radi samo prvi UZ kad odredi stimulaciju, i radi transfer. Sve ostalo radi Milica, cak i korigovanje stimulacije (koje je najcesce u dogovoru sa LJubicem, ali ti ga neces tad videti).
bombonica
bombonica

Broj poruka : 65
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Dionisia 14/9/2010, 09:16

Eto, ne videh ovo ranije, ali u svakom slucaju, hvala bombonice, prenecu drugarici.
Da li je tebi radila Milica aspiraciju? Ako jeste, napisi kako je uradila, kako si se osecala posle, bolovi, krvarenja?
I jel se zna zasto on radi samo to? Ja znam da je ranije sve on radio. Zbog prezauzetosti ili cega? Bas me zanima kad bi insistirala da joj on radi, da li bi radio, tj. da li imas pravo na to da neces da ti rade asistenti?

P.S. videla sam, Pari
Dionisia
Dionisia

Broj poruka : 122
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od bombonica 14/9/2010, 10:58

Mislim da sa jevremovom oko toga nema pregovora, tako je kako je, ali svakako nista ne mozes da izgubis ako pitas.
meni je aspiraciju radila Milica Janicijevic, ja nesto ne volem Milicu Ilic, pa sam na sve konsultacije i sve ultrazvukove isla kod Milice Janicijevic, tako da je ona odradila aspiraciju. Bila sam prezadovoljna. Cak sam je zamolila u sali da se bavi spekulumom tek kad me bace u anesteziju i bilo je ok. Posle me prvo sestra probudila, i pitala da li sam dobro, rekla sam samo da mi se spava (bila sam u anesteziji 15 min, i 15 odspavala, ha ha ha... pustila me jos 15 minuta da odspavam a onda mi je u apartman dosla Milica, probudila me, posela i objasnila kako je protekla aspiracija, koliko imam ceilja, i sta je rekao biolog-embriolog kakvog su kvaliteta, i objasnila mi zasto mi nisu izvadili sve celije (izvadjeno 14, a bilo je jos nekoliko nezrelih - plasila se hiperstimulacije). Nije bilo krvarenja, nema bolova... Samo mi je jako prijalo lezanje narednih 3 dana, nisam spavala, nego bas odmarala (moram napomenuti da sam bila uzasno umorna, jer sam radila sve do aspiracije, i svaki dan trcala s posla na kliniku po stimulaciju i ultrazvuk, pa me to izmorilo do besvesti i to nikom ne bih preporucila, za psihu je bolje raditi do aspiracije, ali za telo je bolje da budete odmorne, pa otvorite bolovanje bar 4-5 dana pred aspiraciju...

Ne znam kad to ranije je Ljubic sve radio, po mojim saznanjima ovako je oduvek... Iskreno receno, za aspiraciju u UZ ti Ljubic ni ne treba, Milice i jedna i druga su vrlo iskusne i odavno rade aspiracije (nije da one to rade od juce i da ces im biti medju prvim pacijentima...), zato ne treba da brines oko toga... one samo nece da se petljaju mnogo oko izbora kasnijeg smanjenja ili povecanja stimulacije bez konsultacije sa njim...
Iskreno receno, meni je bilo i drago sto mi je Milica radila aspiraciju. Srecno i dok sam jos ovako +1, vucem te za nos!
bombonica
bombonica

Broj poruka : 65
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od racili 14/9/2010, 22:03

Devojke, moje iskustvo je suprotno, ja sam u Jevremovoj radila dve VT i jedan fet i svaki put je na svim UZ i na aspiraciji i na ET bio LJubić. Ja sam iznenađena da sada nije na aspiraciji, jer je do juna bio, znam zbog nekih mojih drugarica i po sebi, naravno. Meni se ovo što sam čula ne sviđa, jer svaka od nas odabere kliniku zbog dr. kod koga želi da radi VT i pri tom dajemo velike pare. Aspiracija nije uopšte tako jednostavna, jer nosi sa sobom mnoge rizike (povredu krvnih sudova, kasniju hiperstimulaciju itd), tako da je meni jako bitno da je odradi dr. za kod sam se odlučila. Naravno da dr. koji rade na klinikama imaju iskustva, ali ovakva organizacija u Jevremovoj mi se ne sviđa.
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od djole42 14/9/2010, 22:16

bombonica ::
Ne znam kad to ranije je Ljubic sve radio, po mojim saznanjima ovako je oduvek...
2002g prvi Icsi.Ljubic od pocetka do kraja ,sredom posle 20h se moglo zvati i razgovarati direktno sa Ljubicem o svakoj nedoumici,rezultatu..
2004g drugi Icsi,Ljubic od pocetka do kraja s tim sto je ovog puta uz Ljubica svaki put bio Z.Stankovic kao posmatrac.
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od bombonica 15/9/2010, 01:16

Pa eto, ja radila aspiraciju tako u januaru... Postupak poceo u oktobru prosle godine, zbog pocetnog pcos sam dugo bila na kontracepciji (puna 2 meseca).
Mada moj izbor uopste nije bio Ljubic nego prof. Sanja Stankovic kog sam izabrala, ali prestao da radi 2 nedelje pre nego sto sam usla u postupak i ubrzo je i preminuo, pa mi je posle bilo svejedno jer sam isla preko Fonda i vise nisam mogla da biram nanovo kliniku, nego je bilo ili Zoki Stankovic ili Ljubic...
bombonica
bombonica

Broj poruka : 65
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od bombonica 15/9/2010, 01:16

Mozda je tako u mom slucaju bilo jer sam bila preko Fonda.
bombonica
bombonica

Broj poruka : 65
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Dionisia 15/9/2010, 08:53

Nesto mi se cini, da mu to dodje kako ti zapadne, a ne bi trebalo. I ja mislim da bar na aspiraciji i et, treba da bude on. E, sad, ne znam kako to funkcionise, npr. moja drugarica ima zakazano pre podne, a on je tad valjda na svom radnom mestu u Visegradskoj. Predpostavljam da moze da izadje, ali da li hoce i kako to sve ide, ko zna... Uglavnom i meni se ne svidja, pogotovu za moje pare, da mi ne odradi onaj koga sam ja izabrala.
Dionisia
Dionisia

Broj poruka : 122
Datum upisa : 26.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od bombonica 15/9/2010, 09:03

To ti je fazon kao sa Vlaisavljevicem, samo sto kod Vlaisavljevica ne dobijes ni prvi ultrazvuk, nego ga vidis na prvim konsultacijama pre celog postupka i on tad daje predlog za stimulaciju i tad odradi ultrazvuk, i posle ga vidis jos na transferu. A sve UZ i ostalo kad postupak pocne radi neko drugi...

A Ljubic znam da u Jevremovu dolazi sredom popodne za UZ, trudnice i konsultacije, a znam i da dolazi i pre podne u zavisnosti od njegovih obaveza u visegradskoj, neki dan je bio u Jevremovoj od 6-8 ujutro. Mislim da sa njim nema nekih pravila, jer ga je moja poznanica zatekla i u 8 uvece u visegradskoj na odeljenju, radio je aspiracije i transfere, a i ja ga jedno vece videh tamo u 10 uvece kad sam lezala u visegradskoj...
bombonica
bombonica

Broj poruka : 65
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Simona 17/9/2010, 16:26

Dionisia ::Ha, ha, znate sta kazu, ko pravi cerke...
Nego, napisah i na drugoj temi, bila sam sa prijateljicom u Jevremovoj, koja je u postupku kod Ljubica, ali ona njega uopste ne vidja, sve joj radi ona Milica sa kratkom kosom, izgleda da ce i aspiraciju ona da radi. Zar to i ET ne bi trebao on da radi bar, ako si njegov pacijent? Jel ima neko kod Ljubica, jel on radi aspiraciju ili ta Milica? Nesto mi se ne svidja ta njegova prezauzetost...

Milica Janicijevic ima dugu kosu, ako se nije osisala otkako sam je ja videla Jevremova- Iskustva - Page 11 Lol

Pade mi na pamet posto vidim da Bombonica prica o njoj a tvoja drugarica je pretpostavljam isla kod druge Milice. Za tu drugu Milicu ne znam da li radi aspiracije. Meni je radila aspiraciju Milica Janicijevic. Inace sam bila kod Vlaisavljevica i tacno je ovako kako Bombonica kaze - videla sam ga na konsultacijama i na et sve ostalo je radila Milica.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Gala 17/9/2010, 22:20

I meni je sve radila Milica Janicijevic, u pocetku sa pokojnim Stankovicem, pa kada se on razboleo, usred moje stimulacije, Milica je nastavila sama da me vodi i jako sam zadovoljna njome. Aspiraciju mi je radio pokojni Staankovic kojeg su dovukli iz kreveta, ET VV.
A Milica mi je vodila trudnocu i tada sam se bila jako vezala za nju. Kad god sam bila u panici ili tripu mogla sam da nazovem Jevremovu a onda su mi ili dali Milicu, a ukoliko je zauzeta ona bi me zvala kasnije na mobilni.
Ne znam da li tako praktikuje sa svim pacijentima ali samnom jeste valjda jer je videla da sam panicar pa zato, hehe.
ja nju toplo preporucijem jer izmam + iskustvo s njom, ne samo zato sto mi je trudnoca uspela nego i jer je otvorena za saradnju i jako prijatna, strucna- bar je takav moj utisak, i prema meni je bila divna. Ne znam kako sa ostalima...


Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Gala 17/9/2010, 22:22

A onu drugu Milicu(Ljubicevu asistentkinju), ruku na srce ja ni ne znam kakav je strucnjak, verovatno dobar ali sam se pi pi od smeha jer je nju Nabla prozvala "majstor za kablove"
Naime radi se o tome da je stalno namestala neke kablove kad god Nabla dodje kod Ljubica, valjda je tako bilo, hehe
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Gala 29/9/2010, 22:20

Bila sam u Jevremovoj kod dr. Milice Janicijevic, juce na pregledu, jer od porodjaja nijedan UZ nisam odradila. Sve je OK, materica i jajnici u odlicnom stanju i samo cekaju novu bebu, hehheheh.
Milica se obradovala sto sam dovela Galu da vide ovi iz Jevremove njihovih ruku delo, hehheh:)) Susret je bio bas srdacan, izljubismo se nas dve, hehehe.
Kaze Milica da se jos uvek seca mojih tripova, panika, i svasta nesto. Ja joj obecala da cu ovaj put biti opustenija.
E, novost je da sada daju fizikalni racun, to nisam znala i bas sam se prijatno iznenadila.
VV dolazi u Novembru, tako mi kaze Milica.

Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Malina 1/10/2010, 20:08

Ovde negde, valjda u nekom dnevniku sam procitala da posle VTO u Jevremovoj imas pravo na 1 besplatan kontrolni pregled. Da li neko zna nesto o tome? Ja za ovih 5 puta nikad to nisam cula od njih, niti sam bila, obicno odem u DZ. Bila sam samo jednom pred novi posupak i to su mi regularno naplatili 50E. Iskreno, volela bih ako je to tacno, ne toliko sto je besplatno, nego sto bih volela da sa nekim popricam o svemu sto mi se dogadja. Tj. volela bih sa Ljubicem koji je moj dr, ali on je sad toliko zauzet da se vise ni na aspiraciji ne pojavljuje, a cula sam i da je na pola ET otisao, tj. pola pacijentkinja je odradila Milica Ilic. Tako da ne verujem da vise ima vremena za "caskanje".
Malina
Malina

Broj poruka : 815
Datum upisa : 02.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Gala 1/10/2010, 23:27

Hm, ne bih znala to za besplatan pregled. Cula sam da su neke cure isle na besplatan posle neuspesne VTO, ali one su same pitale da li imaju pravo na to i receno im je da imaju.A ne zato sto im je to saopsteno unapred. Mozda gresim.
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Danicab1 2/10/2010, 00:51

Ja sam isla na kontrolni pregled prosle godine i silno sam se iznenadila kad je Zoran Stankovic rekao onim sestrama da mi ne naplate. Dok pre toga kad sam isla kod Milice J. svaki put su mi oteli pare.
Danicab1
Danicab1

Broj poruka : 1192
Godina : 55
Datum upisa : 12.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Simona 2/10/2010, 01:17

Malina,
tacno je. Ja sam bila na dve bezuspesne vto u Jevremovoj i imala sam nakon svake kontrolni pregled koji je besplatan. U stvari nisu oni besplatni nego su uracunati u cenu vto koju si vec platila. Ja sam oba puta ponudila da platim ali su mi rekli da se ne placa. Nisu ni meni nista unapred rekli, to se njima podrazumeva, a eto ispadne da zene to ne znaju pa i ne iskoriste.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od djole42 2/10/2010, 08:49

Da ,kontrolni pregled posle neuspesne VTO je uracunat u cenu !Prilikom zakazivanja samo treba naglasiti da je to kontola posle VTO!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 11 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu