KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jevremova- Iskustva

+104
Erata
tara@
M.
Goca ***
JecaPereca
Bleki
tuli
korpica
_luna_
missile
Diksica
sani72
Andjelina
grudva
Kamilica
vasilija1980
maza1972
Xena
senka
Palcica Zvoncica
tanjica
Ljubica
kejtica
KoMetaK
Ma'at
anna
tica
Mirjana
uplasena
Annie
JocY
LaFolie
Mali Princ
natalija
Kockica
Tanja83
dragmilk
Jejaaa
*AIDA*
Bokicalepotica
hany
Melina
viktorija
bobica83
bule74
lilly13
heart84
Deni
mala parizanka
lolipop
7-patuljaka
ŽenoLina
bebko
MAAKKI
sani
joja
anak
daco
Malina
racili
vajsi
Danicab1
BiKsi :)
Dionisia
Zoka83
lena
Bitter Sweet
Aida
bak
Precasni
mirjana valjda
ciklama
zoxa
milena durutovic
Jelena*
maki79
bombonica
blesavamala
dr mali pariz
Struzzo
mizera
Simona
nena beba
kasia
djole42
catherine290505
era
Tinche
nevena50
lasa
helga
MARA
Lily
natasa lt
Jelence
TetaSneki
nabla
andjeoska
lavica
Orline
maja76
HappyGirl
vakic
Gala
108 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Precasni 21/5/2010, 06:40

.


Poslednji izmenio Precasni dana 19/10/2010, 08:26, izmenjeno ukupno 1 puta

Precasni

Broj poruka : 15
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od catherine290505 21/5/2010, 10:15

Meni od svega ostaje sledeci utisak- bez obzira na pojedina pozitivna pa tako i negativna iskustva- a to je nemogucnost stupanja u kontakt sa doktorima u trenutku kad pacijent ima (medicinsku) potrebu za tim- a sve to fino i uredno placa kao da je uslugu konzumirao, to sam procitala u XY slucajeva koje su neki od vas opisivali i mislim da je to necuveno za privatnu kliniku (bilo koju) koja gradi i zeli da ostane dosledna nekoj, kakvoj -takvoj reputaciji..Da ne napominjem da su alergije potencijalno vrlo opasna stvar koja se mora blagovremeno tretirati i ispratiti od strane strucnih lica a ne priucenih sestara..
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Precasni 21/5/2010, 10:20

Pozdrav


Poslednji izmenio Precasni dana 19/10/2010, 08:26, izmenjeno ukupno 1 puta

Precasni

Broj poruka : 15
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od catherine290505 21/5/2010, 10:40

Ima jedna "izreka" -koju htedoh da dodam i u svom prethodnom postu - Americku medicinu su unapredili advokati
medjutim dok se to ovde ne pocne desavati mnogo ce jos vode proteci -ako se uopste nekada i desi
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Gala 21/5/2010, 23:03

kasia ::Ja u opste nisam uocila bliznakinje tamo Jevremova- Iskustva - Page 7 Icon_eek ...jesam sestru Danijelu....a ko je Olja? Aaaauuuu gde ja gledam....Jel lice?
Pa iste su! Nisam ni ja znala da ih ima dve, dok jednom prilikom nije bila primopredaja smene. A obicno ne rade istu smenu. Dolazi jedna na posao, a drugi malo pre videla na sasvim drugoj strani bolnice. Jevremova- Iskustva - Page 7 Affraid Mislila sam da haluciniram.

kasia ::
Meni
je samo neprijatna ona "glavna" sestra, starija, zaboravih kako se
zove.
I Boba i Maja se predstavljaju kao "glavne" Ne znam na koju tacno mislis, Boba je plava i ima 40+. Meni je ona ok. A Maja je tamne boje kose, mislim da ima 35+ i meni je ona vrlo neprijatna!
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od dr mali pariz 21/5/2010, 23:05

Prečasni,evo me tek sad...
Hvala ti na iscrpnom odgovoru.
kao prvo,ona moja prva rečenica se odnosila na "neke" ljude,tj . žene,pre svega,koje kad odu kod dr,legnu i slušaju,nemaju nijedno pitanje,a kad izađu,imaju sijaset pitanja,pa još ljute što im dr nije čitao misli...
U toj rečenici nisam podrazumevala vas,već konstatovala,tj.složila se s tobom da je prevashodno dobra komunikacija između dr i pacijenta ključ uspeha...a onda dodala kako one druge-ne razumem. O.K.? Very Happy
Idemo dalje.Ne shvatam brate kako si mogao postupak platiti unapred,kad se nikad ne zna hoće li biti ET-a,ili ne.O.k. za terapiju koju si kod njih kupio,i platio...ali platiti sve unapred...strava Božija,i još ne povratiti novac.
Nisi mi rekao šta je bilo posle aspiracije.Ja sam shvatila da je bilo aspiracije,ali Et-a nije bilo...to me inter.
dalje...pitaš me da li sam imala veze sa sudstvom.Jesam. Bila je to borba sa vetrenjačama,i bezazleni slučaj ( nekom sa strane može izgledati bezazleno) trajao je 2 godine,i još pola dok Apelacioni nije utvrdio pravosnažnost.
Tu su ti Prečasni,prazne priče da nema zakona,da je sve to uzaludno etc...uzaludno za čoveka koji nema snage da istraje u svemu tome-da,ali ja nisam u toj branši.
Naime,verovatno bi i za mene bilo takvo iskustvo da nisam našla aždaju od advokata.
Znaš,jeste da u našoj zemlji izgleda da sve može kako se hoće,ali kad nađeš čoveka koji proždire,da te zastupa,onda je Boga mi,mnogo lakše i isplativije.Nego,da ti bezveze ne držim predavanje o tome,moj savet je samo dobar advokat i nemoguće završava,a vaš slučaj je čist.
Platio si ceo postupak,a nije sproveden do kraja.To nije nedokazivo,i nije bitno zbog čega,ali nije sproveden,i tačka.Nisam mislila da tužiš Kliniku zbog alergije,mislim ...zbog nus pojava,već zbog novca,a time će to biti atak i na tretman.
Dalje...opisao si mi postupak,i prirodu alergije shvatam...nimalo bezazleno-def.od hormona,i to bih rekla od supresiva,jer pišeš da su problemi nastali 10-ak dana pre aspiracije...dakle pre početka stimulacije.Ona je odreagovala osipom na diferelin,ili suprefact,i još ako je mikroginon pila,onda je od toga,ali sa gonadotropinima-gonalima ili merionalima,čime je već stimulisana,to je samo pogoršalo stvar.
Kako ti je žena sad,i kakav joj je horm.status?Je l se sve sredilo?
Ti,naravno,imaš objašnjenje zašto nisi reagovao konkretnije-jer si smatrao da znaju poso koji rade,ali dobro.Meni sa ovog aspekta je lako da pričam,samo mislim da je trebalo biti konkretniji...no,to sad više nije ni bitno.
Za kraj...pitaš me gde sam ja Very Happy
Evo me,posle 2 neuspešna IVF postupka iz NS sam došla u BG kod dr Janićijević i prof.dr Ljubić,u Jevremovu,na naš treći,ovaj put-ICSI postupak. Trenutno sam na diferelinu,postupak u junu bi trebalo da se završi.
Nemam neki stav poseban o ekipi,prof.još nisam videla,videću ga za aspiraciju i Et,i to je tako kad si o Fondu u postupku.
Ishod bitke ,po mom mišljenju,je stvar sreće,tako da sam ovaj put dosta opuštenija,u nadi da mi se sreća ovaj put osmehnula.Ako zakasni na moja vrata sad...stići će kad tad.
Eto to ti je naša priča...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Gala 21/5/2010, 23:22

Joj, sada procitah post. Bas mi je zao sto vam se sve to izdesavalo. Nadam se da je supruga sada OK? Da li ste pokusali , opet, u nekoj drugoj klinici ili zauvek ne sme na IVF zbog alergije?

Koji su testovi koji su propusteni a trebali da se urade pre IVF?

I da, malo se zbunih... o kakvim mikrobiolozima pricas, da rade u laboratoriji u Jevremovoj, na zadnjem postu. Mislis na biologe?
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Gala 21/5/2010, 23:27

Mala Pariz, kod koga si ti kod Ljubica ili Vlaisavljevica? U moje vreme (a to je bilo pre 2 godine) oni nisu radili u istoj ekipi. Ljubic je cak imao i drugog biologa od VV.
Niti je Milica Janicijevic radila sa Ljubicem. Sa Ljubicem je iskljucivo radila druga dr. Milica ali preziva se Ilic.
Vidim da je doslo do nekih promena... Jevremova- Iskustva - Page 7 Icon_biggrin Ali dobro je znati, sada kada se vracam ponovo u Jevremovu...
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od dr mali pariz 21/5/2010, 23:30

Gala,sve si sama sebi odgovorila,jer sam i jasno napisla ekipu lol!
dr Janićijević Milica vodi stimulaciju,a prof.dr Ljubić A i ET.
Tako je u postupku o trošku Fonda.Kliniku sam birala,a oni su nametnuli dr
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Gala 21/5/2010, 23:33

mali pariz ::Gala,sve si sama sebi odgovorila,jer sam i jasno napisla ekipu lol!
dr Janićijević Milica vodi stimulaciju,a prof.dr Ljubić A i ET.
Tako je u postupku o trošku Fonda.Kliniku sam birala,a oni su nametnuli dr
Ahaa, e pa to je vec druga stvar. Ja razumela da si o svom trosku, a da ti stimulaciju vode Ljubic i Milica a ET VV(jer si ga pomenula), sto mi je prosto nezamislivo. Jevremova- Iskustva - Page 7 Icon_lol
Promakla mi cinjenica :"drzavni trosak"
E, pa srecno!
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Precasni 22/5/2010, 07:12

Izvini Gala, biologe, nema zabune to je isto. Ustvari oni su zapravo mikrobiolozi, ali je verovatno usvojen opsti naziv biolozi, sto ti pomenu.

Precasni

Broj poruka : 15
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Precasni 22/5/2010, 07:34



Poslednji izmenio Precasni dana 19/10/2010, 08:26, izmenjeno ukupno 1 puta

Precasni

Broj poruka : 15
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Precasni 22/5/2010, 09:09



Poslednji izmenio Precasni dana 19/10/2010, 08:27, izmenjeno ukupno 1 puta

Precasni

Broj poruka : 15
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Precasni 22/5/2010, 10:28



Poslednji izmenio Precasni dana 19/10/2010, 08:27, izmenjeno ukupno 1 puta

Precasni

Broj poruka : 15
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od dr mali pariz 22/5/2010, 17:20

Evo me ,P. sad stižem da pročitam tvoj odgovor...
Da,sećam se priče o aspiraciji,nego ne saznadoh šta bi sa vašim embrionima,pa sam i priču o A. potisla...
Gde ste radili ovaj VTO?Nadam se debeloj beti kod vas!
Moje zdravlje...hahaha...koliko mogu,pazim.Ipak su hormonske stimulacije atak na organizam,pogotovu 3 za nepunih godinu dana...ali šta je tu je- da bih podarila život,ne biram sredstva!
Umem da se čuvam,hvala u svakom slučaju.
Još bih nešto dodala. Ipak u ovom poslu stavljam embriologa iznad ginekologa.Samo toliko.Možda što je muški sterilitet u pitanju,ali svejedno,mislim da oni završavaju posao.
Nije mi bitno koliko ću puta videti Ljubića.
I ovoj dr sam iscrpan mail sa izvesnom dozom humora ,poslala sa mojim izveštajima o procesu postupka u prethodna 2 slučaja.Morala sam malo da ga začinim,da me ne shvati pogrešno,da se tu namećem,ali pošto me 1.put vidi,nalazim za shodno da ih obavestim o mojim reakcijama na lekove,i same postupke.
Dr me pohvalila zbog toga,i odštampala taj mail,i priložila mojoj istoriji.
Svideo joj se način na koji sam sročila sve to.
Eto, ja ne prepuštam slučaju,već se borim za sebe .Ovo kažem jer ono što ja primećujem da manjka svim klinikama,jesu upravo ti precizni izveštaji o samom toku postupka,a ne samo konačan izveštaj-broj injekcija,datum i ishod aspiracije i Et-a.
Sreća,pa beležimo same,ne znajući da će nam ikada zatrebati,kao meni,pri promeni klinike.
Srećno!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Precasni 23/5/2010, 07:08



Poslednji izmenio Precasni dana 19/10/2010, 08:27, izmenjeno ukupno 1 puta

Precasni

Broj poruka : 15
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Precasni 23/5/2010, 07:13

E da, zaboravih. Naveo sam u nekom postu da su ''Jevremova'' dobar izbor upravo zbog embriologa jer sam misljenja da bas u tom delu najbolji, i sto je isto vazno, ne igraju se vise, ne eksperimentisu i sl, kao neke ''taze'' klinike.

Precasni

Broj poruka : 15
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Struzzo 23/5/2010, 08:49

Precasni, iscitala sam vasu pricu i zao mi je sto ste imali tako neprijatno iskustvo. Da, bitni su detalji...zivotno bitni...Niko nazalost, nije mogao predvideti alergiju vase supruge, ali kad se ona vec desila, da, moralo se drugacije reagovati. Ali, to je sad daleko iza vas, a ispred je pozitivna beta i neke nove, "slatke" muke... Jevremova- Iskustva - Page 7 Icon_biggrin
Ja se inace, spremam da radim postupak kod VV u Mariboru. Iza sebe imam nekoliko neuspelih pokusaja ovde, ali ne u Jevremovoj (vec u drugoj beogradskoj klinici, podjednako poznatoj)...u Mariboru ocekujem profesionalnost, strucnost ginekologa i embriologa koja se ne dovodi u pitanje i te sitne detalje...I ja bih se slozila sa tobom da su podjednako bitni i ginekolog i embriolog (valjda sto je kod nas u pitanju zenski sterilitet), ali se ne slazem da je idealan broj od 10 do 15 folikula...Ne znam koliko godina ima tvoja supruga i kakav je njen hormonski status, broj antralnih folikula na pocetku ciklusa, odgovor na stimulaciju, ali 10-15 folikula je dosta folikula...da izuzmemo mene, koja sam poor responder i bez obzira na sve prethodno receno sasvim dobro, imam samo 4 folikula...mnogo bitniji je kvalitet jajnih celija u njima.
Pozdrav i srecno!
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Orline 23/5/2010, 11:31

Precasni, ti si pravo osvezenje za ovaj forum Jevremova- Iskustva - Page 7 Icon_biggrin
Znas o cemu pricas, i malo muske perspektive nije zgoreg na ove cvetice i smajlice.
Sad mi se posle objasnjenja, nick bas dopada Jevremova- Iskustva - Page 7 Icon_lol
Prosetaj malo, imamo mi jos zanimljivih tema.
Iskreno zelim da vam ovaj put uspe, to dete ce imati ko da izvede na pravi put.
Da, biolog je krucijalan kod muskog steriliteta, ali kad je bitan odgovor zene na stimulaciju, dobar ginekolog je zlata vredan. Nasoj nikki sa foruma bi dobar ginekolog sacekao jos dan dva i imala bi mnogo vise JC, prerano su joj dali pregnyl, i vecina JC je ostalo nezrelo.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od dr mali pariz 23/5/2010, 18:33

Mmmmmmmm P. Toronto!
baš me interesuje odakle vam ideja tamo da odete...
Vidiš,pričom smo se malo udaljili od teme pod kojom pišemo,pa ne bi bilo loše da otvoriš jedan IVF ili već Trudnički dnevnik... Very Happy pa da možemo da se pratimo.
Sa stimulacijom ću otvoriti nov dnevnik,a ovo ti je link mog starog,na kojem još pišem,doduše više recepte torti i kiflica...ali dobro de...i sve što mi se dešava u vezi sa IVF.Sad treći put,ćemo po 1.put raditi ICSI.
Ha-znanje o VTO...imaju ga sve devojke koje su ovoj priči više od jednog puta,ali slažem se sa tobom da je vreme da se bavim nekim dr.stvarima,npr.trudnoćom...
I kao i Struzzo,i ja mislim da nema ideale kad je broj jajnih ćelija u pitanju.
Ja sam za to da me hormoni što manje urnišu,da mi ne daju udarničke doze i da dam taman koliko treba,a da budu extra kvaliteta.
Moje laičko mišljenje kaže kod velikog broja jajnih ćelija teško da može da bude dobrog kvaliteta.
Link mog dnevnika https://kutak.forumotion.com/vto-dnevnici-f16/parizankin-2ivf-t1222.htm
Sa srećom,i otvaraj temu d ate propratimo i da se zajedno radujemo malim Kanađanima Very Happy
p.s. i ovaj dnevnik moj je secnut...ali na poslednjim nj.stranama su trenutna dešavanja
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Aida 24/5/2010, 13:11

Mali pariz , kako sam te razumela ti si u postupku u Jevremovoj trenutno o tršku fonda, ja očekujem (nadam se) pozitivan odgovor od KCS-a pa me interesuje kad mi odobri fond kada ću biti na spisku u Jevremovu da li da čekam da me pozovu oni ili ću im se sama javiti jer ja sam već privatno bila na pregled kod dr. Ljubića i reko mi je da se javim kad dobijem prvu mens. moj muž mu je reko da ako ne stignemo da završimo uput da ćemo nastavit privatno. Ja se nadam da stižemo uz konsultacije drugih cura, ali pošto si ti u istom programu ko ja htela sam da mi i ti pojasniš malo o tome ako možeš piši u mom dnevniku. Nadam se da ćemo biti u kontaktu, unapred zahvalna.... ljubav
Aida
Aida

Broj poruka : 154
Godina : 47
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od dr mali pariz 24/5/2010, 13:50

o.k. Aida,napisaću ti u tvom dnevniku. Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Aida 5/6/2010, 15:39

d
Aida
Aida

Broj poruka : 154
Godina : 47
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Bitter Sweet 6/7/2010, 01:52

Drage moje, vidim da se ovdje nije odavno pisalo, pa hajde da vam kazem o mom kratkom nedavnom iskustvu sa Jevremovom. Elem, posto sam 500 km od nje da bih samo pokucala na vrata, a VTO dosije i herbarijum nalaza mi je malo podeblji, smatrala sam da je najbolje ako sve to upakujem u jedan fini mejl sa par prikacenih dokumenata pristojne duzine i tezine i obratim se za savjet i zakazivanje konsultacija.

U mjesec dana nije bilo odgovora, kad god bih pozvala telefonom cinilo mi se da dobijam neku novu od najmanje 50 sestara koje tamo zaposljavaju i nijedna nije znala nista o mom e-mejlu. Ukupno osam puta sam zamoljena da isti mejl posaljem jos jednom jer ne mogu da ga nadju. Na kraju mi se najmanje ljubazna sestra od svih prethodnih javila na telefon i objasnila kako konsultacije ne mogu nikako da zakazem sa dr Ljubicem, to je nemoguce, pacijente iskljucivo prima dr Mlica Ilic, ali da se ne bojim, jer je to jedan tim i u procesu lijecenja ce dr Ljubic biti prisutan. Rekla mi je da nema mnogo cekanja i da moze da se nadje termin kod dr Ilic sa svega dva-tri dana najave ili cak i manje.

Kako se ja jos uvijek odlucujem na koju cu kliniku otici uskoro za svoj naredni VTO (koji za brojanje zahtijeva vec prste i druge sake), ovo mi nije ulivalo povjeenje ni nudilo pristup kakav trazim, te sam taman bila spremna da ih prekrizim sa svoje shopping liste kad najednom dan kasnije zazvoni mi telefon. Pitaju me iz Jevremove kako mi odgovara da mi dostave odgovor dr Ilic, faksom ili mejlom. Ja kazem mejlom i eto ga za minut predamnom, skeniram sa sve pecatom i imenima dr Ljubica i dr Ilic.

Mogu vam reci da me nakon groznih mjesec dana natezanja tipa jeste li dobili moj mejl, koji mejl, ovo ipak obradovalo. Vidim da se neko potrudio da zaviri u dokumentaciju, predlozi jos neke sitnije testove da se obnove ili dodaji i pozove da posaljem sve kopije nalaza pa cemo zakazivati VTO ako zelim.

To vam je bila prava kombinacija ukusa bitter/sweet :)


Poslednji izmenio Bitter Sweet dana 7/7/2010, 20:25, izmenjeno ukupno 1 puta
Bitter Sweet
Bitter Sweet

Broj poruka : 123
Location : CG
Datum upisa : 04.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od bombonica 6/7/2010, 13:15

bitter sweet, mozda nisu ni dobili mailove jer su attach bili preveliki... polako, spusti loptu, najgore je kad na pocetku se krene sa nekom vrstom optuzbi, a da se ni ne zna pravi razlog zasto se nesto desilo.

elem, ja sam radila u januaru kod Ljubica preko Fonda i u prvih nedelju dana, imala sam utisak da su sestre isto malo bezveze, i to sam povezala sa tim da je to zato sto idem preko fonda. Medjutim, kad sam vec usla u postupak i pocela sa kontraceptivima, i pocela tamo cesce da dolazim i komuniciram sa sestrama, shvatila sam zasto mi je prvi utisak prema njima bio takav. Danas znam da su te, sve do jedne sestre tamo, zaista pravi profesionalci i da im je i ljubaznost zaista na visokom nivou! Posebno kad ih poredis sa sestrama u Visegradskoj ili Frontu - neuporedivo, veruj mi!!!! Drugo, sad su godisnji odmori, koriste se jos i stari odmori, i ovi novi, i verovatno im je broj zbog toga smanjen, pa su u jos vecoj guzvi nego inace. Jer te sestre, ne samo da imaju posla preko glave, daleko vise nego sestre po drzavnim klinikama, nego su i obucene za mnogo toga sto druge sestre nemaju pojma i nikad se nece petljati i pokusavati da ti objasne nesto za sta nisu strucne i za sta nisu dobile uputstva od lekara u Jevremovoj. Na neki nacin one su tamo veliki filter, ali i mnogoo odgovora sam dobila bas od njih kad me hvatala panika u postupku i za mnogo sto sta, i to onda kad su lekari bili u najvecoj guzvi, pa nisu mogli istog momenta da mi se jave. Na mene su sve njihove sestre delovale kao penicilin na bolest, najiskrenije. Uvek osmeh, uvek docek na vratima, skidanje kaputa, besplatno su mi davale sve injekcije i u trudnoci, i sve savete, i umirivale me, i kad god mi je nesto ozbiljnije trebalo a lekar nije mogao da mi se javi odmah, zvale bi me posle da me povezu sa lekarom...

Nemas razloga zaista te uveravam da sumnjas u kvalitet rada bilo kog lekara u Jevremovoj. Ako te nesto zanima, slobodno tu sam...
bombonica
bombonica

Broj poruka : 65
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jevremova- Iskustva - Page 7 Empty Re: Jevremova- Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu