KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

+110
Šašava
saska1
tatjanica
SladZana
jelena*mama2andjela*
petra82
cimi
veki1
Galila
BabyBear
Pufnica.
Ica1171
MalaSaJuga
SofiaZoe
millena1987
Strumfeta78
amela123
Endzi
pufnica34
dinka
buby
maratea
SoJa
strunfeta
sanjica14
fmala
Roki
sara89
zvoncica36
fight&faith
laKole
leptirko82
winni
emilie
vero
Star77
bak
emina123
dakimiki
lenabeograd
malena123
nellad
anesa987
Nensy85
tibetanka
Anabela
M.
sareni leptir
KoMetaK
beta
Mali Princ
Enigma034
Juliška
Ema78
Zhanicca
Mirjana
JecaBull
bebanica89
eminna
tia
Likoli
~beba~
kristina33
almassa
fifi78
andjeo sa greskom
Orline
mimmi
Bokicalepotica
cicamaca
freya
Barbara
buba mara
JocY
stevan
Republica
Vanja20
Botox
nestrpljiva
denam
Aida
Alma87
heart84
lolipop
ninica
anak
vašar
arma
trudilica_maja
meli
mozartina
mala parizanka
Shizika
Ica
Kali
BiKsi :)
Vrijeme
Tinche
jaca
Tuzlanka90
Amora
dr mali pariz
nabla
Nina Tanasic
Milijana
Struzzo
biljanak
MARA
mila132
HappyGirl
114 posters

Strana 5 od 16 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Sledeći

Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od denam 11/4/2011, 14:50

bojana čestitike i od mene ljubav nekako sam znala da si trudna zato ti kažem ja bih opustošila sve apoteke u gradu...neka ti trudnoća bude laka i sve najbolje
denam
denam

Broj poruka : 20
Godina : 42
Location : BiH
Datum upisa : 08.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od denam 11/4/2011, 14:52

nestrpljiva ne budi tužna zbog testa, ja koliko sam shvatila ti još veštica nisi dobila, prema tome još si u igri...želim ti svu sreću ovog svijeta i nadam se da ćeš ugledati plusić
denam
denam

Broj poruka : 20
Godina : 42
Location : BiH
Datum upisa : 08.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od Botox 11/4/2011, 15:50

hvala devojke, kao sto sam napisala i tamo na simptomima, malo sam sva sad kao da me drma neka trema
plasim se malo
zelela bih da sve prodje kako treba
a citala sam da cak 25 posto trudnoca 'ode' u toj ranoj fazi...
ja drzim fige
strahovi su valjda normalna stvar
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od nestrpljiva 11/4/2011, 16:46

Sve cestitke za plusice, a ja osecam da cu dobiti svakog trenutka, a i zasto bi test bio negativan da sam trudna?
Bas sam se ubedacila Sad

nestrpljiva

Broj poruka : 13
Datum upisa : 03.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od denam 11/4/2011, 21:28

Nemoj se bedaciti bezveze, nekada test i ne pokaze odmah plusic, ja imam 5 prijateljica kojima je test tek posle 7 dana kasnjenja pokazao plusic, zato ne brini, a ako i ne bude ovaj mjesec ima da bude sledeci sunny
a da ne zaboravim najbolja prijateljica i prva komsinica je prva 3 mjeseca trudnoce imala redovnu mengu, tek joj 4 mj. izostala, kad je otisla dr. ima sta da vidi vec 3 mj. trudna.
Ja sam u iscekivanju 17-og, Very Happy Very Happy
denam
denam

Broj poruka : 20
Godina : 42
Location : BiH
Datum upisa : 08.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od denam 11/4/2011, 21:29

bojana nemoj da tre ti strahovi obuzimaju budi srecna i zaboravi na sve i pomilki stomacic i za mene jednom sreca
denam
denam

Broj poruka : 20
Godina : 42
Location : BiH
Datum upisa : 08.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od Botox 11/4/2011, 21:41

evo, pomilkila sam ga :)))))) hvala cure
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od nestrpljiva 12/4/2011, 16:26

Hvala draga sto me tesis, ne znam vise sta da mislim. Jos nisam dobila ali sad se tripujem da nisam dobro izracunala datume ili da sam svojom psihom pomerila datum, ne znam Rolling Eyes
Poslednja menstruacija mi je bila 14.03.

nestrpljiva

Broj poruka : 13
Datum upisa : 03.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od Vanja20 12/4/2011, 17:39

Drage moje,nadam se da cu dobiti neki utjesni odgovor...moj suprug i ja vec nekoliko mjeseci pokusavamo dobiti bebu..da pocnem...imam policisticne jajnike sto uz njih i idu neredovne men.(znala sam ne dobiti 2 mjeseca)...ljekar mi je propisao logest-kontracepcijske tabletice..koje sam pila 4 mjeseca...17.marta sam prestala..i od tada bas radimo na bebi..trebala sam da dobijem prije 4 dana..imam neke simptome:umor,ucestalo mokrenje,mucnina pre 2 veceri sam i povracala,bole me ledja...blagi bol u stomaku..bijeli isjedak...!!
Kupila sam test kao sto mi je Bojana rekla i plasim se da ga uradim...da se ne razocaram.. Sad Dali je rano ta 4 dana iliiii da ga ipak uradim??
Hvala unaprijed..ii sta mislite o ovim kontracepcijskim pilulama dali treba neko vrijeme da se saceka posle njih ili moze odmah da se zatrudni ljubav
izviniteeeeee sto sam opsirna...aalii treba mi pomooooc !!!!!

Vanja20

Broj poruka : 25
Datum upisa : 12.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od Botox 12/4/2011, 18:04

ja sam uradila test posle 4 dana kasnjenja :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od denam 12/4/2011, 19:09

nestrpljiva uhhh mjenjaj nick Very Happy Very Happy, znači još nisi dobila...pa to je super vijest lagano i opušteno uzmi križaljku puni, gledaj tv, izađi šetkaj se se radi samo da odvučeš pažnju znam da je teško pogotovo kad jedva čekaš bebača, ali malo moraš...ja navijam za tebe i za sebe da ne dobijemo
denam
denam

Broj poruka : 20
Godina : 42
Location : BiH
Datum upisa : 08.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od denam 12/4/2011, 19:10

pozdrav Vanja
sačekaj još koji dan pa onda radi test pogotovo zato što ti menge nisu redovne, za te pilule ne znam ti baš ništa pojasniti, ali što se tiče testa pričakaj još malo..želim ti veeeeeliiiiki plus
denam
denam

Broj poruka : 20
Godina : 42
Location : BiH
Datum upisa : 08.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od nestrpljiva 12/4/2011, 20:50

DENAM - Hvala draga na podrsci. Mogu ja da promenim nick ali nestrpljivost je u meni!!!!
Danas sam mislila da cu poludeti, nisam znala sta cu sa sobom. Otezavajuca okolnost je ta sto ne zivim u blizini prijatelja, daleko sam od svih dragih i nemam sa kim ni da razgovaram tako da mi puno znace razgovori sa vama.
Denam, koliko sam uspela da primetim ti si jedna divna osoba i bices divna mama.

nestrpljiva

Broj poruka : 13
Datum upisa : 03.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od denam 12/4/2011, 21:20

heheheh nestrpljiva ja sam jedno ZAJEBATALO heheh tako kaže moj muž, a zamisli kakva ću da budem kada budem trudnica heheh ima da mu krv pijem na slamčicu....
A hvala na komplimentu draga, i štagod ti treba tu sam ne brini. A mogu samo da pretpostavim kako ti je kada nisi blizu dragih ljudi ja sam od svojih udaljena kako to moja mama kaže samo dvije krivine Very Happy tako kada sam tužna ili vesela eto me kod njih za čas... A već ti pomenuh šta treba tu sam, šaljem ti jedan ljubaaac veliki i navijam za tebe, a sada odoh da siđem u kafić da pijem kaficu zovu me već treći put Very Happy čujemo se
P.S. poslaću ti porukicu na pp voljela bih da se malo bolje upoznamo
denam
denam

Broj poruka : 20
Godina : 42
Location : BiH
Datum upisa : 08.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od Vanja20 13/4/2011, 08:36

Bojana znam cistala sam...volilia bih da bude kao i kod tebe osmeh srce ali daj Boze...
Denam...hvala ti..ako sta saznas javis mi..:) Pozz...

Vanja20

Broj poruka : 25
Datum upisa : 12.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od Vanja20 13/4/2011, 09:06

Drage moje nisam mogla cekat...test uradjen i negativan Sad tuga uh...opet sam se razocarala po ko zna koji put...puknicu...Sad(

Vanja20

Broj poruka : 25
Datum upisa : 12.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od nestrpljiva 13/4/2011, 09:54

Eh Vanja, i kod mene isto.Ludilo na kvadrat. Obicno mi kazu - kad se najmanje budes nadala, desice se, ali kako da se ne nadas kad nesto zelis.

nestrpljiva

Broj poruka : 13
Datum upisa : 03.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od denam 13/4/2011, 12:21

Ja se pravim da se ne nadam..hehehe ajd rekoh da probam i tako možda bude..hahahahah ooooo bože počela samu sebe da lažem...ccccc
ma ne nadam se ja, jok to kakvi
denam
denam

Broj poruka : 20
Godina : 42
Location : BiH
Datum upisa : 08.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od Vanja20 13/4/2011, 12:36

Bas tako...samo mi je to u glavi...sve mi se vrti oko toga i bas kad se ponadam da je to-to...ono opet nista...nemam rijeci...Jestel cule za macinu travu ili ocajnica...cula sam da je to dobro piti 40 dana,1l na dan...pa cu pokusati i sa tim...pa vidicemo...
Jos sam ja napravila glupost doktorica mi rekla da pijem kontracepcijske tablete 6 mjeseci da bih se jajnici sredili..a ja pila 4 i reko da pokusam...samo sam sebe sad zeznula...Sad
Izvinite sto smaram ali moram nekom da se izjadam...

Vanja20

Broj poruka : 25
Datum upisa : 12.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od denam 13/4/2011, 16:25

ma ne smaras Vanja ne brini inace sve mi koje toliko zeljno iscekujemo trudnocu imamo osjecaj da smaramo, ali valjda od silne zelje za istom, tako da nam se to prasta lol! ja sam malo prestala daviti drugarice kao cooliram, a ustvari ocu da puknem..heheheh
denam
denam

Broj poruka : 20
Godina : 42
Location : BiH
Datum upisa : 08.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od Botox 13/4/2011, 19:59

meni se pojavi neki braonkasti isedak upravo...kao stara krv, ne znam kako da opisem, ja to obicno imam na polovini ciklusa, ne znam sta je sad ovo
plasim se i mislim da je ovde kraj mojoj sreci
ujutru idem kod doktora
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od Vanja20 13/4/2011, 21:28

Nemoj da se plasis...i mojoj drugarici je se to javljalo na pocetku trudnoce i sve je ok bilo....:) ti opet doktoru da si mirna...:)

Aa Denam...i ja sam navodno za sve drugarice *prestala da razmisljam o tome pustila da ide svcojim tokom*...a u sebi ...hm...sta da ti pricam...

Vanja20

Broj poruka : 25
Datum upisa : 12.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od Republica 13/4/2011, 21:38

Ja sam tek sada uhvatila kraickom oka ovu temu. Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 561840

Bojana Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 523476 koliko vidim ti si pre neki dan ugledala famozne dve crte.
CESTITAM. E sad taj braonkasti iscedak je neshto shto preko 70% zhena ima na pocetku tudnoce.To je stara krv , oksidirana.Ili je od impaTacije, kad se ugnjezdi tvoje maleno ili ostalo malo od ranije.
Jednostavno sekret ima malo krvi u sebi i oksidira i ti to vidish.
Ne brini i sacekaj sa ginekoloshkim pregledom.Vidim da si mlada tako da ne bi morala progesteron da uzimash ali ako nastavi duzhe od nedelju dana to braonkasto uzmi Utrogestan.

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 490909
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od Botox 13/4/2011, 21:40

hvala
imala sam ja i pre takav sekret, onako mi se pojavljivao uvek na sredini ciklusa, imala sam neku cistu
i pila sam neke hormone i onda se to krvarenje smirilo...
al isto ovakvo je bilo, bar izgledom, stara krv...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od stevan 10/5/2011, 22:35

Pozdrav svima, moje ime je Stevan a treba mi neka vasa sugestija ili misljenje. Moja devojka je pocetkom mececa aprila dobila menstruaciju, medjutim ista je bila oskudna i trajala samo tri dana( uvek joj traju 6 ili 7). Posle nekoliko dana je odradila test trudnoce koji je bio pozitivan, prosla su jos tri dana i opet je test odradila, kao vrsta provere i on je bio pozitivan. Medjutim vec na kraju istog meseca ona dobija menstruaciju koja je bila normalna po duzini i krvarenju, malo sam zbunjen, da li je trudna ili ne? Voleo bih da jeste.

stevan

Broj poruka : 4
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 5 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 16 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu