KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oktobarska jutra

+17
gogs-ii
alo-alo
zalosna_sova
Nekica
Jelence
Hitron-Luka
lepa kata
mijica
NINA1
adriatika
terka
megica-pegica67
TetaSneki
vakic
maja76
maus
HappyGirl
21 posters

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od maja76 5/10/2008, 12:27

Jao kakvo zlato malo, ma ja sam pravi mali-veliki secerko. Tako milo dete, fino, dobro, ma ne znam sta bih ti radila sada Andreice da si pored mene naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare naočare zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od vakic 5/10/2008, 14:00

koja je ovo lutka sto se samo smesi tetkama srce moje ljubim te
1 0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
0000000000000000000000000000000 zagrljaj :bdlu: zagrljaj :bdlu: zagrljaj :bdlu: srca zagrljaj :bdlu: poljubac poljubac poljubac poljubac igra igra igra igra igra igra igra bravo poljubci navijači2 :dgkh: :dgkh: :dgkh: :dgkh: :dgkh: cveće
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od HappyGirl 6/10/2008, 06:47

Jutro cure! sreca
Uspešna vam bila ova poslovna sedmica a posebno nek nam zdravstveno grane sunny
Inače juče sam od muža dobila mače. Jurili ga kerovi, neki čika ga spasao a mm ga uzeo. Mnogo je sladak.Mm kaže devojčica ali ja sam utvrdila svojim oštrim okom da je dečak Laughing Nisam sigurna da li ćemo ga zadržati. Gricka kablove po kući, inače za ostalo je super.Već je skapirao gde mu je na terasi WC Very Happy Sinoć smo ga okupali.Volelal bi da ga zadržim a opet mi žao da bude u stanu, a opet da ga kerovi ne srede...uf baš sam na muci.

Devojke d
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od Hitron-Luka 6/10/2008, 07:28

Jutro cure!!!
Misicu vidim te dole viris,sta radis bre tako rano sto ne lalalas,
spavaj draga i skupljaj san trebaceti na izvoz kad bebac dodje .....Ajd ljubim vas sve ,odoh na rabotu yes yes


Haapyc pomazi mi mace malo,a muzica coki zato sto je pazljiv....
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od Hitron-Luka 6/10/2008, 07:32

Joj Andreice lepotice ,misicu mali slatki ,stvarno si kao bonbonica zajedno s' tom stolicom.... sreca sreca sreca sreca sreca

Srecica Mamina i Tatina
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od maus 6/10/2008, 07:35

Dobro jutro!
Hitron-Luka ::
Misicu vidim te dole viris,sta radis bre tako rano sto ne lalalas,
spavaj draga i skupljaj san trebaceti na izvoz kad bebac dodje .....
Draga, kako ne bi virila od rane zore kada sam sinoc zaspala pre 20h Sleep Sleep Sleep i samo sam se jednom probudila da pis pis(kako kaze Nadja), pa opet Sleep Sleep Sleep do 7 jutros. Spavala sam celih 11 sati i super se osecam.

Jelence slike su strava. Vidi ti nju lepojku kako sedi u stolici i njupa. Ljubim je u te slatke obrascice i rukice. angel angel angel
Happy, eto najzad kucnog ljubimca. Nadam se da cete zadrzati macu jer znam koliko zelis da imas neku zivotinjicu u kuci. Navijam da maca ostane sa vama.
Za sve usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od maja76 6/10/2008, 11:42

Navijam i ja za slatko macence, samo da ne izgrize te kablove previse Very Happy
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od Nekica 6/10/2008, 19:40

Uh sta sam sve propustila, trebace mi dani i dani da po'vatam sta se sve desilo dok nisam bila tu...Moje zadnje pisanje je bilo one nedelje , one famozne nedelje kad su se svi postovi koje smo pisali tog dana izbrisali v , tako da sad ispada da se nisam javila, ma ko zna od kad...
Mozda treba da se predstavim... zbunjen , daklem ja sam Nekica, zena putujuca, koja sticajem okolnosti vitla po drumovima na se drage zemljice :a131: , uglavnom zapadnim delovima (imam obicaj da kazem da radim na zapadu Wink ) ! Zbog prirode posla malo me ima kod kuce a i to malo kad sam, ne znam gde cu pre... pa se s'toga i u to ime duuuuboko izvinjavam sto sam ovde na preskoke, mislim preskocim mnoge bitne stvari i dogadjaje i svasta nesto jos...

.....i tako kad dodjem na Kutak sve mi teme crvene i ne znam gde cu pre....

Definitivno moram da zatrudnim, pa na bolovanje, lencarenje...pa ima da me ima svaaaaki, ali svaki dan i to po viose puta yes

Ono sto me odusevi svaki put kad dodjem su nasa slatka decica i trudnice koje rastu i raaaaaastu!!!
Bombonica je stvarno, bombonica prava, pravi mali secerko!!!!!
Lule nam se nadam se oporavio, a i sve forumasice-virusacice. Evo i ja bi se prijavila na listu smrcavih, virusnih saboraca.

Nadam se da su nam i sve vrednice vredne i da hitaju po svoju decicu ! Drzim fige svim radilicama i zelim da oktobar bude plodonosan mesec svakome ko to pozeli!!!

Drustvance se okupilo i vidim da je provod bio odlican i samo mogu da zalim sto nisam bila sa vama, pisacu dole za moj peh tj. biser sa telefonom, zbog kojeg nisam odgovarala na poruke Embarassed
Vi ste zene Carice, a moje drugarice i nadam se da vam ne smeta sto nekad kao padobranac upadam i vecito se izvinjavam sto ne stizem....

U to ime sve Vas srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci zagrljaj d zagrljaj
cveće cveće cveće cveće cveće cveće
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od HappyGirl 6/10/2008, 21:18

Svašta nekice pa dobro znaš da mi volimo padobrance srca srca
Oktobarska jutra - Page 3 5856-w10 yes srca
Dobro nam se vratila!osmeh srce ff Nego gledaj ti da se sa dragim susrećeš vođenje ljubavi a nas ćeš već nekako ubaciti u raspored. osmeh srce poljubac
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od Jelence 6/10/2008, 21:26

Nekice bravo Nekice bravo tapšanje ti si nasa i ne izvinjavaj se vise,nego jesi li se ti naFatala sas muza kad je trebalo????ajd prijavljuj odma ako jesi good job
Ljubimo te
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od HappyGirl 7/10/2008, 06:23

Jutro Very Happy
Uživajte! :alpe:
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od megica-pegica67 7/10/2008, 08:16

Dobro jutro radost .


Jao kakav bonboncic anđeo , Andreice dusice slatka, ljubi te teta Megi, pa ti vec cura velika srca , uh kako bi te sada stipkala, mazila, igrala se sa tobom, ljubim te tvoje slatke obrascice srcasti poljupci .
megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od TetaSneki 7/10/2008, 12:09

Andreica je prava lepotica , a i stolica joj dobro stoji Wink
ANDREA srcasti poljupci U TE SLATKE OKICE I ŠTO KAŽE ADRIATIKA NONICE srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
NEKICE JEL BILO vođenje ljubavi A?
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od Nekica 7/10/2008, 17:59

BILI, BILO sex , nego sta!!!! navijači1 navijači1
Mislim da smo ovaj put uboli ovulaciju i odmah posle nje pocele i grudi tj, bradavice da boluckaju (jos jedna potvrda ovulacije) ali na zalost to boluckanje pocelo da popusta posle par dana tako da se puno ne nadam. Ocekujem veštica sledece nedelje.

E nisam se hvalila da sam krenula na pilates i toplo ga preporucujem svima.
Super je za opustanje a mislim da deluje i na liniju (kod mene licno se taj efekat ne vidi jos, ali tek sam pocela pa se tesim Rolling Eyes )

Odo da sredim kuhinju...nakupe se oni sudovi kao da smo u kafani, a samo dva coveka jedu i piju u kuci?????

MWA (ako neko slusa Dizanje na B92 razumece sta ovo znaci a za neupucene objasnjenje : MWA je oponasanje poljupca, tako zvuci kad nekog poljubis, ma blesavi su skroz)
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od maus 7/10/2008, 19:57

Nekice, Nekice,dakleM ovaj put je bio pun pogodak. Bravo zeno, tako treba samo sex . Pa mozda i vesticara zakasni nekih 9 meseci yes
Ja ceo dan nesto bila van kuce i imala brdo posla. A i bili smo na uz i to na nekom svemirskom,cudo od tehnike,4D je u pitanju. Vise o tome u mom dnevniku.
A sutra cuvam Nadju radost radost radost Treba da sam kod Sneze pre 8h. Bice ludo i nezaboravno.
Ajd zene ljubim vas sve redom.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od HappyGirl 7/10/2008, 21:18

A ja se sve nadam da ti veštica neće stiči! jumping jumping jumping
Mišice izljubi mi Nađu i neka i kaži joj da otpeva još jednom balerinu za tete sa kutka Very Happy ff
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od HappyGirl 8/10/2008, 05:29

Jutro! sreca
Cmoka i zagrljaj za sve cure usne zagrljaj
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od maus 8/10/2008, 07:03

Dobro jutro,dobro jutro dobri ljudi!!!
Ja mislila da sam poranila, kad ono Happy me i to postenski preduhitrila. Nema sta-najvrednija cura na kutku.
Pre nego sto krenem kod Nadje morala sam malo da skoknem i do vas. Pa ne mogu ja tek tako a da se ne javim. Danas tetkina lepotica i ja imamo dan samo za nas. Dobro, uletece tu i teca Milan da pripomogne. U LO je decja nedelja, pa skoro po ceo dan ima svasta na setalistu za decu, tako da cemo danas ici da se druzimo sa ostalom decicom.
Drage moje, ja se spremam za sledeci petak. Otvara se neka diskoteka i bice vece Parnog Valjka i gost ce biti Aki Rahimovski. A bas sam se uzelela neke dobre zurkice i dobre mzike. Jedva cekam, bice nas oko 10-ak zena i zagarantovan je dobar provod f
E sad idem dalje. Sve vas ljubim i grlim
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od TetaSneki 8/10/2008, 13:25

Vidi se ko je ovde vredan. Mišica i Happy poranile, a mi ostale cure Sleep Rolling Eyes :aa6:
Mišice ti baš odlučila da budeš aktivna, pa čak i đuskaš, ali iskreno ne verujem da ćeš moći da obučeš kožne pantalone Wink da budeš u fazonu Laughing
Nekice oteraćemo mi tu vešticu veštica borba Neće ona doći narednih 9 meseci f
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od maus 8/10/2008, 16:44

TetaSneki ::
Mišice ti baš odlučila da budeš aktivna, pa čak i đuskaš, ali iskreno ne verujem da ćeš moći da obučeš kožne pantalone Wink da budeš u fazonu Laughing
Cu bre da nabacim koznu jaknu i cizme i ima da BIDNEM u fazonu Wink
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od HappyGirl 8/10/2008, 18:52

Maus ništa bez kožnih lona. Kožne lone su ipak kožne lone Laughing Laughing lol!
Danas lepa kata i ja bile do ws.Pzarile gaćarone Laughing Kupile smo i neke keksi affraid Embarassed Doduše zapazarile smo i bubrežnjače lol!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od Hitron-Luka 8/10/2008, 20:55

Dobro vece cure moje ,vidim da su danas i neki sopinzi pali ,pa rekoh da se i ja pohvalim
danas sam i ja sebe castila sa jednom braon torbom i jednom crrnom rolkom yes yes
a sto se tice bubreznjaca ja sam im i dalje verna,mama kad je bila odnela je veliku kesu tangica sa sobom da podeli dolje ,secate se da mi ih svekrvaa redovno donosi sa svih njenih putovanja...
Jos nesto ,(znate da mi je snajka trudan,trba svaki dan da se porodi) dok je mama bila ovdje rekli su da ce biti devojcica i mama je sve bebece stvari u roza boji odnela odavde ,da bi dva meseca u nazad stigla poruka meni" tetka ipak ce biti jos jedan pisonja" v a mene zamalo nije slognulo,jer je mama odnela pune one dve svercarske torbe ,a sve Lukine prnjice smo ostavili misleci da ce biti devojcica.... Rolling Eyes
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od HappyGirl 8/10/2008, 21:03

Ma ništa bez bubrežnjača! Bile i ostale zakon! lol! Hitroniška dobro si pazarila Very Happy I ja tražim torbe, crnu i braon ali nema za rajka kapa.Tačno zna šta želim ali nikako da nađem No
E ovo je slatko , da se tako prevarite Very Happy Ovo nam je svima nauk , kupovati unisex boje pa kad se rodi može i roze (ako treba) Nema veze imaće i curicu jednog dana, posluži će yes
Ej ženo da nas obavezno obavestiš kad postaješ tetka radost da slavimo radost cveće Napred hitronSsnajka da ti porođaj prođe lako i brzo navijači1 wavecrowd jumping molitva
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od Hitron-Luka 8/10/2008, 22:12

Dragani je termin sad 17_g savki dan ocekujem da mi jave Very Happy ,jedva ceka da se porodi ,kaze da je teska sama sebi ,a Neca ide po kuci i vice sad cu imati dva brata, brata Luku i ovog novog samo jos ne znam kako ce mu moj tajo Aco ime dati  b  b
inace malom je baka idol, kaze bako ti imas samo jednog unuka mene ,a deko ima dva ,mene i mog brata Luku....
ljubi ga tetka pametog..


Ja torbu slucajno nasla u radnji u kjou nikad ne zalazim,bila sa prijateljicom i slucajno usle,
mnogo je slatka ,sad bi je uslikala da vidis ali mi aparat na servisu vec par nedelja,slatka torba a skoro nista ne kosta..
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od HappyGirl 8/10/2008, 22:30

Aco king e srećo mila nasmeja me slatko  b  b  b poljubac
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 3 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu