KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oktobarska jutra

+17
gogs-ii
alo-alo
zalosna_sova
Nekica
Jelence
Hitron-Luka
lepa kata
mijica
NINA1
adriatika
terka
megica-pegica67
TetaSneki
vakic
maja76
maus
HappyGirl
21 posters

Strana 8 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od maus 24/10/2008, 07:51

maja76 ::Misice mozes za te parice da se ponovis u tvojoj "dronjari"!  b  b  b
Ce da padne nesto lepo sigurno yes
DOBRO JUTRO!!! c
poljubac
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od adriatika 24/10/2008, 09:31

Dobro jutro spavalice (izuzev ove dve). igra
Danas Petak i divno je.Mi u firmi imamo rostiljadu.Organizujemo se tako s vremena na vreme. kuvar1
Rostilj je mnogo dobar kod "Majka" na Autokomandi.I nije skup.
Juce sam bila kod cika zube.Popravila dva zuba.Ej dva zuba. f
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od HappyGirl 24/10/2008, 18:03

Bravo za zubiće g
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od Hitron-Luka 24/10/2008, 19:50

Cure samo da vam mahnem na brzaka,opet mi dete bolesno Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
bas sam tuzna ...opet usi c c preksinoc smo noc proveli u hitnoj, ziva nisam k'o zombi hodam ,danas sam uspela cela 3 tri sata da odspavam,
u sl.petak sam zakazala kod specijaliste,ranije na moze da nas primi fd ....

pozdravcic svima pa se pisemooooooo
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od vakic 24/10/2008, 20:05

Joj srce tetio zar opet uvce a grip jel prosao kasalj
e te skolice
Luka nam je dosta osetljiv
porasuce on pa ce sve ovo biti iza njega
zagrljaj poljubac
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od maja76 24/10/2008, 21:00

Sta se to dogadja sa nasim Lukom? Hoce li ta boljka vec jednom da ga pusti, da se dete vise ne pati c Ljubi mi i mazi malog slatkisa usne :aa47:
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od HappyGirl 25/10/2008, 07:53

Jutro sunny

Drage moje kutanke i prijateljice da vam šapnem jednu lepu vest, naša draga gogsi se vratila i poslala mi mail. Uskoro će se i ovde javiti. Rekla sam je koliko nam je nedostajala srca srca
GOGSI KUTANKO NAŠA DOBRO NAM DOŠLA
srca srca srca srca srca

Hnitroniška draga moja, pominjala si neke čepiće koji roditelji ugrađuju tu deci.To je verovatno ok , čim to stavljaju deci.Možda bi to bila dobra opcija.Razmisli, jer strašno je da se i on duša mila pati a i vi zajedno sa njim. Nadam se da će specijalista znati da reši problem, izdržite do petka. navijači1

Znate da sam trebala na odmor od juče, ali mi je brat u bolnici pa sam odložila put za ponedeljak. U svakom slučaju da znate da je Bog milostiv i da je operacija prošla odlično, dobro se oseća i danas idem da ga vidim. Hvala ti Gospode!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od maus 25/10/2008, 08:42

Dobro jutro!
Hitron bas mi je zao...i nadam se da ce specijalista definitivno naci pravi lek i da vise nikada ne oseti taj bol. Ljubim vas milion puta.Draga mogu da zamislim koliko ste oboje iscrpljeni.Za vas dvoje zagrljaj
Happy pozdravi batu. Bitno je da sve proslo kako treba. I bice sve u redu, nemoj se nista sekirati.
Gogsii zeno draga gde si bila, gde si dangubila??? Jedva cekam da se javnes i da se ponovo sa nama druzis.
Svima usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od TetaSneki 25/10/2008, 09:15

Dobro jutro,
Evo ja i danas na poslu. Radna subota Mad . Bezveze.
Hitron baš mi je žao što Lulete opet bole ušići tuga . Mazi ga zagrljaj i ljubi ga usne
Happy, pozdravi batu, a kad se on oporavi ti i seka u provod radost
Gogsi zagrljaj c
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od vakic 25/10/2008, 10:22

Pozdrav za brata molitva molitva molitva molitva molitva
Cico a gde ti to putujes ako nije tajna ajde ispricaj nam
MA gde i da ides lepo se provdi sa tvog dragana

Gogsi jedva smo te docekale samo da zna da se ne zezam ali si nam puno puno falila zagrljaj poljubac

A za Luleta nemam reči koliko su se napatile i on i mama
zadnjih dva meseca glavu nisu podignuli
Hitronice samo budi jaka znas da ni nasim mamama nije bilo lako kad su nas podizali
Tako se deca cuvaju c

Pozdrav do Moju mezimicu Andreicu i sve bebice koe su u maminim apartmnima cveće
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od maja76 25/10/2008, 10:37

Happy drago mi je sto je sa batom sve u redu, sad si me bas rastuzila, mislim kad cujem operacija sigurno nije bilo bas svejedno. Pozdravi ga puno! :aa1:

Gogsi stvarno gde si se sve ove dane krila, imaces ti nama svasta da ispricas radost Jedva cekam igracice igracice igracice
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od TetaSneki 25/10/2008, 12:43

Zaboravih da čestitam Maus na 5 bravo svaka čast sestro slatka
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od vakic 25/10/2008, 15:34

ja sam danas bas srecna b
megi pegi trudna i videla sam naseg malog Luku bas kad je misica poslala poruku Hitronici mi smo bile u kontaktu
Znate sto bas sam uzivala dok sam ga gledala on je jedno prelepo slatko stvorenje tako milo a uvce ga boli pa plus alrgija rukica mu otekla
A sad su otisli da ga malo prosetaju jer je vreme kod njih super
srca
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od Jelence 25/10/2008, 18:42

Pozdrav za sve tete i hvala teta Vakic sto misli na Andreicu,a trenutno smo u ________ fazi pa se pisemo kad nam malo bude bolje da ne sirimo negativnu energiju.
Ljubac
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od Hitron-Luka 25/10/2008, 21:08

Evo tetkice drage jedan veliki cmokic vam salje Luka... usne usne usne usne usne usne usne usne usne eto za svaku po jedan Wink
Danas smo vec malo bolje,ali je dobio alergiju na lekove pa smo nazalost morali sa svim stati,sad smo na kucnoj radinosti...
Happy vodimo ga sl.petak kod speci....pa cemo se dogovoriti sta i kako oko ugradjivnja tuba,sad i onnako nista ne moze da uradi dok su usi pod upalom....

Nego Misicu cestitam na dobitku,i hvala ti puno za dansnju porukicu,srce si ti moje veliko zagrljaj love

Vakic c ,mnogo je dobra veza preko Messengera (tj.sa Makedoniom) video i zvuk je odlican,ja kad sa svojim roditeljima pricam samo mogu audio da koristim,video nikako jer stalno blokira c ....

Jeco zagrljaj poljubac
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od Hitron-Luka 25/10/2008, 21:33

Happyce pozdravi brata,nisam znala ,sad si me malo zatekla,nadam se da je sve proslo kako treba i da ce se brzo oporaviti.. v cmoka
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od maus 26/10/2008, 07:56

DOBRO JUTRO!!!
Da li ste vratile vase casovnike 1 sat unazad? Ako niste OMA da ste to uradile. I sta ste se uspavale?
Happy kako je brat? Nadam se da ce uskoro izaci iz bolnice. A curo, sutra putujes na zasluzeni odmor. Lepo se provedi,odmori i nemoj puno da smekas frajere. Mislim, ti i Lepa Kata idete same, bez muske pratnje. Srecan vam put i mislite na nas!
Hitron,drago mi je sto je Luki bolje,srce nase maleno. I ta alergija na lekove,ih...sta ga sve nece snaci. Brzo ce petak, pa ce cika specijalista da nadje pravo resenje za njega. A za porukicu, pa nije meni dzabe Happy dala ime MILOJKO PANTIC Very Happy
ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od HappyGirl 26/10/2008, 08:44

Nisam vratila i sad gledam u comp i vidim da se vreme razlikuje pa onda se setih, baš me mrzi da vraćam sad sve satove unazad, imam ih ukupno 6 Rolling Eyes Laughing
Brat je dobro, ima bolove pa je strašno nervozan, neće da priča na tel. plus moli sestru da ga previje jer je krv probila preko zavoja i izgleda odvratno i smrdjivo, noge su mu obe u zavojima, a ona će ladno nije mi dr rekao. Naravno on kaže pa kako nije predamnom je rekao da to uradite, ali đaba ona nećuje izgleda dobrro. i tako jadan pored sve muke još mora da trpi tu neradnicu, koja je neće da radi ono za šta je plaćena. Ništa me više ne nervira nego kad pored sve muke koje imaš, umesto da ti olakšaju uvek se nađe neko ko te dodatno maltretira.Ali to nije ništa novo u našim bolnicama.Nažalost!

Vakic ma kakva tajna, ne idem tamo da pljačkam Laughing lepa kata i ja idemo u budimpeštu kao što maus reče bez muževa Laughing Nekoliko sam puta prošla kroz isti i nikad stala da uživam, pa rešile ajd da odemo da vidimo tu lepotu, Very Happy Naravno da ćemo misliti na vas i ako uspemo negde nanađemo int.cafe eto nas do vas osmeh srce Naravno ako s edesi nešto bitno očekujem od Milojka izveštaj Very Happy yes

CCure uživajte danas, evo ga kod mene srednje dete pa odo da se malo gnjavuckam sa njim Very Happy

Luka dušo moja, oduvek si bio borac i pobednik.Tako će biti i sada! Grlim te i ljubim srca poljubac
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od gogs-ii 26/10/2008, 09:36

Dobro jutro svim curama,
Evo mene opet. Nemam bas vremena sve da citam, ali svim trudnicama cestitke, a radiicama puno uspjeha. Ma zelim vam svima puno uspjeha.
kod mene su kontatovali tumor na malom mozgu na lijevoj strani, sutra idem u bolnicu, a u utorak na operaciju. Molim se Bogu, i dalje sam pozitivna i tako. Ne znam sta jos da kazem.
Imam jednu molbu za vas. Znam da u Beogradu ima crkva Svete Petke, a posta ja sutra idem u bolnicu, ne znam da li neka mozda moze da ode tamo pa da za mene zapali svijecu. Ja imam Happin mob. pa cemo se za sada tako cuti.
Eto toliko od mene.
Ljubim vas sve najvise na svijetu.
gogs-ii
gogs-ii

Broj poruka : 269
Location : Nederland
Datum upisa : 01.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od maja76 26/10/2008, 10:12

Ne znam sta da kazem Googsi sem da cu se moliti da operacija prodje kako treba i da sve bude u redu. Upalicu svecu za tvoje zdravlje ali nisam sigurna da cu stici do crkve Svete Petke, posto vec od danas mrak pada vec oko pet sati a mozda i pre.
Srecno draga Gogsi srca
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od NINA1 26/10/2008, 11:59

gogsi zelim ti da operacija prodje kako treba u utorak.samo se nemoj jako nervrati i videces da ce sve biti u redu
ostalim devojkama veliki pozdrav
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od vakic 26/10/2008, 13:26

Gogsi zelim ti svu srecu ovog sveta i molicu se da sve ovo progje u najboljem redu
A BOG je svemocan i cuce nas molitve molitva
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od vakic 26/10/2008, 13:30

Happy nisam ni mislila da ces pljackati samo sam bila radoznala gde ces odleprsati od sveg srca ti zelim i tebi i Kati lep mini odmor i da znas da sam mislila da ides sa MUZA PUZA

A sto se brata tice zelim mu brz oporavak
ista prica i kod nas zdravstvo je katastrofa
a sto je bilo sa njegove nogice kako je doslo do operacije molitva molitva molitva

Pozdreav do tvoje srednje malo i najveliko dete zagrljaj
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od Hitron-Luka 26/10/2008, 13:59

Gogsi ,ne znam sta da ti kazem sem da mi je jako jako zao,iskreno se nadam da ce se operaciom resiti sve ....i stvari konacno krenuti na bolje... molitva molitva molitva
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od HappyGirl 26/10/2008, 20:39

Gogsi curo draga, molim se za tebe i nadam se najboljem grljenje cmoka
Brat mi je mnogo bolje, nema više onako jake bolove i samim tim je veseliji. Sad mogu mirno da otputujem. Vakic mm ne voli da putuje, zato ja uglavnom idem bez njega, kaže da ima pametnija posla. Voli da ode na reku u neki deo gde noga ljudska nije kročila i satima sedi. Kaže to mu je odmor a za ostalo tj. svetla nekog velegrada nije uopšte zainteresovan. Very Happy Mada mu je profesija vezana za arhitekturu, knjiga o arh. imamo na izvoz, često crtkamo i analizirama projekte... ali da ih uživo gleda nema šanse. Čudan čovek, majke mi Laughing
Cure sve vas ljubim i pozdravljam. Uživajte i budite dobre love cmoka
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobarska jutra - Page 8 Empty Re: Oktobarska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu