KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

+27
trkosoca
Roses81
Danara
nina :)
micam
Crvena detelina
Marina76
Rada74
mimi85
MalaSaJuga
Drina2
libra35
sanja 73
gremlin
BSNS
BiKsi :)
Blanka
Nella
Sanja78
Sanjosh88
lola1980
lilymar
HappyGirl
ixxa77
snedra
Palčica
Ambra
31 posters

Strana 3 od 21 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Sledeći

Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od snedra 6/5/2019, 16:20

Bravooo Sanjosh, divota! Rekoh ti davno da cete vi zbog svojih godina dobiti bepce...

Ljubav mala! sunny sunny sunny sunny

Mnogo srece!

Maj je mesec radosti, i mi smo pre 7 godina (ma dal je moguce da je toliko vec proslo ???!!!??!!!) u maju izbrani za naseg Lepotana!!!
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Lilly@ 6/5/2019, 20:34

Draga Sanjosh tako se radujem vašoj sreći, i kad čujem ovako lepe vesti to me digne iz bedaka. Mi smo dobili podobnost krajem januara ali još nas niko nije zvao, i tužna sam, ali posle ovakvih vesti ja opet dobijem nadu. Svaku sreću vam želim
Lilly@
Lilly@

Broj poruka : 28
Datum upisa : 25.03.2019

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Nella 6/5/2019, 23:18

ma braaavooooo! cestitam Sanjos!!!!
puno smeha, radosti i srece vam zelim!!!
a veruj mi bice na pretek toga! igracice angel

Nella

Broj poruka : 56
Datum upisa : 27.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Sanjosh88 10/5/2019, 18:46

Hvala drage dame, svima koji jos cekaju zelim da sto pre postanu roditelji i da se zahvalim na divnoj podrsci koje greje srcu i dusu. Mi smo danas upoznali Miciku! Isli smo kod hranitelja na upoznavanje i sve je proslo savrseno. Nije plakala, bila je prvo malo sumnjicava, ali posle se opustila, brbljala... sedela nam u krilu, igrali se, hranili bebuuuu, ma diiiivota jedna! By the way, svi kazu da je ista ja 😁 ja preponosna! U utorak nam princeza stize i ne damo je vise nikome 😉 presrecni smoooooo!!!
Sanjosh88
Sanjosh88

Broj poruka : 49
Godina : 35
Datum upisa : 31.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od BiKsi :) 12/5/2019, 13:04

Sanjos, ljubav na prvi pogled srca smajli angel osmeh srce . Trenuci koji se pamte citav zivot, taj osecaj koji preplavi telo, pa mislis da ce srce da iskoci od ljubavi. A tek ce ljubav da vam raste.
Zelim vam laku i brzu adaptaciju. Da sve protekne skolski.
A ti ces nam pisati kako se snalazite i kakva je Micika, kakvi ste vi, koliko se cesto pretvarate u baricu i tako to.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od snedra 16/5/2019, 09:45

Diiivnoooo Sanjosh!!!

Uzivajte!

sunny sunny sunny sunny
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Lilly@ 4/6/2019, 13:19

Mi i dalje čekamo na taj poziv... Evo peti mesec, i ništa, ni greškom da nas pozovu...
Lilly@
Lilly@

Broj poruka : 28
Datum upisa : 25.03.2019

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Bobaue 4/6/2019, 22:43

Lilly@ , ne znam ima li svrhe da pozoveš svoj centar , čisto da se kao raspitaš i eventualno ako to ima bilo kakav efekat izvršiš blagi pritisak na njih ,  mada čisto sumnjam . Javiće se sigurno neko sa više iskustva i pametnijim savetom . Vi baš niste postavili uopšte neke rigorozne zahteve , pa sam i ja mislila da će vas brže i pozivati. Ali imaj u vidu da su pola aprila i maja oni koristili za praznovanje a ne lome se oni nešto previše od posla . Tako da će sigurno krenuti ti pozivi , a do tada pokušaj da sačuvaš živce i svoj mir .

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Sanjosh88 4/6/2019, 23:27

Lilly, definitivno treba sa nazoves svoj centar i da pitas da li je inace praksa da toliko dugo ne zovu? Sigurno ste mooorali biti na nekom od spiskova koje salje ministarstvo ako ste dobilo podobnost ( a jeste u januaru). Ja sam moj centar i zvala i pitala a kad ce skolica a kad ce ovo a kad ce ono.. na kraju sam sigurna da je bilo ono kao izaberite njih dosadni su. Salim se ja malo, ali zaista sam zvala i zapitkivala. Bude malo neprijatno ali dobro..
Sanjosh88
Sanjosh88

Broj poruka : 49
Godina : 35
Datum upisa : 31.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Sanjosh88 23/6/2019, 18:20

Drage dame,

samo da vas pozdravim i da se zahvalim na svemu. Nas zivot je potpuno drugaciji od pre mesec dana i vi ste svi ovde doprineli tome i hvala vam. Puno ljubavi od Micike i mene 😘
Sanjosh88
Sanjosh88

Broj poruka : 49
Godina : 35
Datum upisa : 31.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od snedra 25/6/2019, 16:41

Draga Sanjosh,

Nema na čemu.

Kutanjke su uvek bile i ostale tu da pomognu!

Mnogo poljubaca i uživajte sa vašom Micikom!!!

Piši kad možeš! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Da i ti svojim iskustvom pomogneš devojkama koje hrabro koračaju ovim putem...
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od BiKsi :) 25/6/2019, 17:35

Sanjos, smajli angel srca

Uzivajte maksimalno sad kad ste se ostvarili kao mama i tata! Sreca sreca radost!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Roses81 25/7/2019, 22:39

Cao. Pre dva dana smo dobili poziv, idemo na razgovor sledece nedelje g To nam je prvi put pa nas drma trema. Mnogo smo srecni sto je konacno pocelo nesto da se desava. Videcemo kako ce biti...
Sanjos kako je vama sa Micikom? Verujem da se vec super snalazite igra
Pozdrav svima :-)
Roses81
Roses81

Broj poruka : 47
Location : Vojvodina
Datum upisa : 25.03.2019

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od nina :) 25/7/2019, 23:28

roses nadam se da je to pozitivan i dobitna trema,da sve bude uredu i poziv bude dobitan kako neko kaze
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Ambra 25/7/2019, 23:53

Aj nek je sa srecom. Budite ono sto jeste, prirodni i opusteni. To je recept za uspeh :)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Roses81 26/7/2019, 13:23

Hvala vam, i mi bismo voleli da je dobitna kombinacija ali videcemo. Trudicemo se da budemo prirodni i opusteni. Jutros mi je izasla groznica i igra mi desno oko, obecavam vec sto se tice opustenosti Very Happy
Roses81
Roses81

Broj poruka : 47
Location : Vojvodina
Datum upisa : 25.03.2019

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Roses81 1/8/2019, 22:17

Bili na razgovoru. Cekamo da nam jave da li smo izabrani. Drzimo palceve i nadamo se pa cemo videti sta ce biti :-)
Roses81
Roses81

Broj poruka : 47
Location : Vojvodina
Datum upisa : 25.03.2019

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Bobaue 2/8/2019, 11:35

Roses 81 , navijam i ja držim palčeve ! Da prvi razgovor bude uspešan !!! Da se ne iscrpljujete i da ne gubite energiju .

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od micam 2/8/2019, 23:00

Roses 81 drzim fige da to bude to ako je i vama leglo i sve po volji.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Roses81 3/8/2019, 12:09

Hvala vam puno. Nama jeste po volji. Malo je drugacije nego sto smo planirali u pocetku. Hteli smo jedno a ovde se radi o dve sestrice ali nam je i to jako lepo. Imace jedna drugu, da ne budu razdvojene. Bilo bi lepo da to bude to. Videcemo... Very Happy
Roses81
Roses81

Broj poruka : 47
Location : Vojvodina
Datum upisa : 25.03.2019

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Roses81 6/8/2019, 16:00

Pozdrav svima.Javili su nam se juce.Na zalost nista od ove price. Bice druga :-)
Roses81
Roses81

Broj poruka : 47
Location : Vojvodina
Datum upisa : 25.03.2019

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od BiKsi :) 6/8/2019, 17:35

Roses, zelim vam da vam sledeci razgovor bude dobitni!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Roses81 14/8/2019, 20:01

Hvala Biksi :-)
Roses81
Roses81

Broj poruka : 47
Location : Vojvodina
Datum upisa : 25.03.2019

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od ixxa77 15/8/2019, 09:27

Cao ljudi,
Nije me dugo bilo ali nije sto sam zaboravila na vas nego smo bili na odmoru sredjivali pasose papire ja sam pocela da radim pa sam morala da prilagodim sve ...
Sanjosh88 procitala sam divne vesti ljubi nam Miciku pozdravi od moje Une ...mnogo mi je drago
Roses81 polako samo srtrpljenja sve dodje na svoje
cirtala sam o pricalicama i malim "vragolankama" moja Una je ista ne zaustavlja se obozava muziku obozava da igra...bili smo na ,moru sa kumovima koji imaju dvoje dece tako da sam ja na letovanju uspela da procitam i dve knjige svi su imali neverovatnu zelju da se vezu sa Unom pa su max.provodili vreme u pesku i moru hahahah tako da sam se ja odmorila.
Evo prosla je godina i sada joj slavimo treći rodjendan
Ona je nas svet ona je moj zivot...e sad jedno pitanje ja sam i dalje u ok odnosima sa hraniteljicom čujemo se ali smo se videli samo dva puta jednom kada smo zavrsili sa papirima i pozvali smo ih kada smo pravili veselje povodom Une.Moja Una zna da sam je rodila iz duse i srca ali mislim da jojš ne razume ...ali kad je piam odakle te rodila mama ona kaze iz srca i iza duse hahaha ...divna je predivna ..
volim vas sve drago mi je zbog svih ....volim nase divne price smajli angel
ixxa77
ixxa77

Broj poruka : 62
Location : Cuprija
Datum upisa : 04.04.2018

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od trkosoca 16/8/2019, 08:01

Kontakt sa hraniteljima treba prekinuti što pre, ako ne u startu čim uzmete dete onda vremenom. Nama je socijalna radnica savetovala da je dobro za dete da održavamo kontakte sa hraniteljima jer je naš sin 4 g bio kod njim. 2017 kad smo ga usvojili nismo se videli sa hraniteljima samo se čuli porukama. 2018 smo ih zvali na 5 rodjendan i posle mi išli kod njih u goste jedan dan. Mislila sam da je zaista super imati kontakte jer su oni bili super prema našem sinu. Ali nisam znala da je hraniteljica patološki vezana za dete i da ga voli više od svoje troje dece i unučića. 2019 počinje zvanje svake nedelje pa poruke i mi opet ih pozovemo na rođendan pa onda odemo mi kod njih na rođendan njihove unukice. I dalje sam mislila da je to ok viđati se za rođendane ali kad smo išli početkom avgusta na krštenje njihovom unuku sve se menja. Primećujem da hraniteljica izbegava i mene i muža da tek po koju reč progovori sa nama i da sve vreme mazi i ljubi naše dete. I posle svega napravimo najveću grešku ikada. Na njeno insistiranje pustimo ga da prespava kod njih. Uveče se nisu uopšte javili. Sledeći dan , bila je nedelja nisu se javljali do podne i mi se uplašimo jako. Slala sam poruke zvala i ništa. Tek kad je muž nazvao javila se sa pričom da nema kredita da je zaboravila mobilni kući a oni bili u gradu itd. Popodne mi stižu slike da su ga odveli na ergelu konja i da jaše pravog konja a ne ponija a nas nisu ni pitali za dozvolu kao da ne postojimo. E tu presečemo i odlučimo da prekinemo svaki kontakt sa njima. Dovezli su ga kući tek u osam uveče i pravili se ludi. Trudila sam se da budem fina skuvala kafu a dete nije bilo više isto. Kupili mu farmerke, majicu, čarape i brdo igračaka Sve vreme se drao na mene i muža negodovao što se vratio... I eto. Sva sreća da su posle toga išli 10 dana kod mog svekra i svekrve na selo pa se vratio u kolosek. Posle svega hranitelje ne pominjemo uopšte a ako ih on pomene skrećem temu i kažem ok.
Nadam se da će nekome od roditelja koristiti ovo naće loše iskustvo.
trkosoca
trkosoca

Broj poruka : 180
Godina : 43
Datum upisa : 13.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti - Page 3 Empty Re: USVAJANjE od prikupljanja dokumenata do dobijanja podobnosti

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 21 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu