KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

April - Puno sunca i puno visokih beta

+6
mamadabudem
MalaSaJuga
sanja 73
nina :)
mimi85
Lola021
10 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od BiKsi :) 2/4/2019, 11:57

Dobro nam došao novi meseče!

Budi nam lep, nasmejan, pruži nam puno lepih dešavanja, puno visokih beta, puno uživanja i lepih vesti!

osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od Nessi 2/4/2019, 12:20

U aprilu
sunce prede žutu svilu,
јedra vedra za јarbole
da prolećna plovi lađa,
ptice pesme pletu, pletu,
svaka pesma po list zelen,
po cvet beli što se rađa osmeh srce

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od micam 2/4/2019, 12:41

Auuu kad vec april.Ni aprili nisu sto su bili...
Ajde da procvetamo zajedno sa prirodom...
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od Lola021 2/4/2019, 14:15

Da se nasmeše bete, da se naprave šeme, da se ugreju smrzlići u stomacima svojih majki  srca

I da breza prestane da cveta, jer ja crkoh od alergije!  Razz
Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od mimi85 2/4/2019, 16:45

Vadi brzo ja se smrzo!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od Blanka 3/4/2019, 21:48

O Aprilu dobro nam ti dosao ❤❤❤
Vidim ja zahuktavanje na Kutku pocinje, dace Bog i nebesa da ovdje sada prsti od pozitivnih beta.
LJUBIM SVE OD REDA 😙😙😙😙😙😙
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od BiKsi :) 4/4/2019, 19:22

mimi85 ::Vadi brzo ja se smrzo!!!!


doktor igra igra igra love trudnica bebe bebe love

Ja izrežirah, pa ti vidi može li ovako! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od nina :) 5/4/2019, 17:00

April - Puno sunca i puno visokih beta 56387451_2241623662565458_7891726274362605568_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fbeg2-1
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od micam 5/4/2019, 19:58

Naci cemo im posao nista ne brini za to je alo, samo nek dodju Wink
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od Blanka 5/4/2019, 22:53

Vala nisu moji tipovi, ne volim ja ove sto se napucavaju u teretanama bajo,i piju kojekakve napitke i sranja da bi bili ovako nafurani. Ne, ne, ja volim krsne momke, da imaju u glavu a ne u misicima..
Kako ste mi zene?
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od micam 5/4/2019, 23:40

Blanka draga lepo Nina rece samo za kosenje,okopavanje i slicne fizicke poslove imaju misice,a nama ce biti lakse imacemo vremena da se druzimo sa onima sto nemaju pamet u misicima nego u glavi
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od BiKsi :) 6/4/2019, 12:32

Helou svima.
Kod nas nerad i kuluranje.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od sanja 73 15/4/2019, 13:14

Mah od mene u aprilu,za visoke bete i puno sunca!! d d d poljubci poljubci poljubci
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od Blanka 15/4/2019, 23:46

Hello evribadi 😍😍😍😍
Kako ste mi??? Kako zivite?? Kod mene stanje redovno, jurcam, trcim i derem se po cijeli dan, hvala Bogu pa nas u ovoj zgradi gdje smo se preselili svi razumiju jer svi imaju malu djecu pa urlaju, nisam jedina 😂😂😂😂😂

Micam ❤️❤️❤️❤️
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od Lola021 16/4/2019, 12:36

Zdravo bile, drage Kutanjke :)

Odbrojavam dane do odmora i 26. aprila, i pravac Portugal! radost
Frka i strka na poslu mi traju već nedeljama i neeeeee moguuuuu da dočekam da se malo maknem od svega. Ako ne odem, neće valjati "po okolinu" (<-čitaj: koleginice i kolege) v
Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od MalaSaJuga 16/4/2019, 22:49

Zdravo u aprilu. Eto u aprilu, moj rodjus, napunih 28 ,eeee matora Sam😊😁😂. Kod mene radno. A to Sam I zelela tako da to je to. Bila I prva platica, castili se malo😀
Ljubac za sve
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od micam 18/4/2019, 08:37

Da zabelezim i ovde zene drage jutros na TV-u najavise da se usvajaju podzakonska akta za donaciju 20.aprila i da ce krenuti donacija i kod nas u Srbiji.Ajde da im verujemo.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od mimi85 18/4/2019, 10:34

Mala srećan ti rođendan! Čuj matora!!!!

Micam bilo bi lepo ali im ja ništa ne verujem. Dok pređe sa mrtvog slova na papiru u praksu ima da prođu godine... tamo negde pred sledeće izbore
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od micam 18/4/2019, 13:46

Mimi nacelnik Visegradske jutros na TV Prva bio i rekao tako prvo ce raditi sa bankama u svetu dok se kod nas ne otvori banka.Ako bude tako bice dobro.Sudeci po svemu izbori nisu daleko pa valjda ce se usaglasiti.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od BiKsi :) 21/4/2019, 14:15

Blanka ::Hello evribadi 😍😍😍😍
Kako ste mi??? Kako zivite?? Kod mene stanje redovno, jurcam, trcim i derem se po cijeli dan, hvala Bogu pa nas u ovoj zgradi gdje smo se preselili svi razumiju jer svi imaju malu djecu pa urlaju, nisam jedina 😂😂😂😂😂

Micam ❤️❤️❤️❤️
lol! lol! lol! lol! Slatko me nasmeja.

Lola021 ::Zdravo bile, drage Kutanjke :)

Odbrojavam dane do odmora i 26. aprila, i pravac Portugal! radost
Frka i strka na poslu mi traju već nedeljama i neeeeee moguuuuu da dočekam da se malo maknem od svega. Ako ne odem, neće valjati "po okolinu" (<-čitaj: koleginice i kolege) v

Uzivaj u Portugalu, to je jedna od destinacija koju bih volela da posetim.


MalaSaJuga ::Zdravo u aprilu. Eto u aprilu, moj rodjus, napunih 28 ,eeee matora Sam😊😁😂. Kod mene radno. A to Sam I zelela tako da to je to. Bila I prva platica, castili se malo😀
Ljubac za sve
Sa srecom Mala. Bas si mala. Tek 28. lol! Bebo. lol!
Bravo sa platicu, bitno je da si zadovoljna! osmeh srce

micam ::Da zabelezim i ovde zene drage jutros na TV-u najavise da se usvajaju podzakonska akta za donaciju 20.aprila i da ce krenuti donacija i kod nas u Srbiji.Ajde da im verujemo.

Drzim fige da to sto pre zazivi kod nas, da ne bude mrtvo slovo na papiru, kako Mimi rece.

Kod mene nista specijalno. Usla u osmi mesec juce. Arsa mi za vikend kod mame, tako da vise mogu da odmaram. Beba je bas aktivna u stomaku, izvodi vratolomije povazdan. Bice neko brzo dete na mene,po svoj prilici. Juce mi bila sestra od tetke, ofarbala me, imamo svadbu 4. maja. Zeni mi se brat od ujaka,planiram da odem na dva do tri sata ako budem mogla naravski. Decaci ce svakako ici. Mislila sam pravo u salu da dodjem i da sedim pa koliko izdrzim, da se bar slikam sa mladencima i osetim malo atmosferu. Ako procenim da ne mogu,necu ni ici. Ali bih svakako volela. Rodjeni juce doterao krevetac, bio nam kod devera. Polako ali sigurno zmarci i trema krecu. Sredila sam po kuci sta sam planirala. Jos mi samo ostalo da odvojim slike za rad,pocela sam, imam jos time da se bavim. Stvari za bebu cu uglavnom dobiti od kume,drugarica sa kutka, devojcica od mog brata, drugarica. Mama ce kupiti minimalno, rekla sam joj da nema potrebe da se izlaze trosku, posebno sto cemo puno toga dobiti. Sve drugo imamo od Arse, pa mi je i to olaksanje, da nista ne moramo da nabavljamo i petljamo se oko toga.

Eto, ljubim vas puno i zelim da nam ovo prolece donese konacno lepe i slatke bete, stvarno je vise vreme! osmeh srce
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od mamadabudem 22/4/2019, 09:16

Mala, bravo da si se izborila za svoja prava u braku sunny sunny sunny I da je muž shvatio da si samo želela da radiš i oseti se korisnom.
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od mamadabudem 22/4/2019, 09:17

A ovo za donaciju...ne verujem dok ne vidim i ne čujem uslove...
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od Nessi 28/4/2019, 11:39

Hristos vaskrse! Srecan praznik! Zelim vam svima srecu, zdravlje i sto vise visokih beta da vidimo na Kutku!

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od BiKsi :) 28/4/2019, 17:36

Srecan praznik ko slavi! Nek nam donese zdravlja, ljubavi, blagostanja na svakom polju!

Ljubac za svracalice
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od micam 28/4/2019, 21:55

Srecan Vaskrs svima koji slave.Puno zdravlja i ostvarenje zelja.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

April - Puno sunca i puno visokih beta Empty Re: April - Puno sunca i puno visokih beta

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu