KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan

+6
Blanka
SladZana
BiKsi :)
MalaSaJuga
Ancica 87
alisa
10 posters

Ići dole

OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan Empty OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan

Počalji od alisa 1/10/2018, 10:06

Drage moje stize nam i oktobar... evo ova trudnjaca da jednom i ona otvori kafanicu i sve vas jako povuce za nosice osmeh srce
Ujedno koristim priliku i da vas sve pozovemo na proslavu 11- tog rodjendana Kutka 😀
Vise detalja mozete naci na sledecem linku https://kutak.forumotion.com/t3296-proslava-11-tog-rodjendana#599249
Ljubim vas sve osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan Empty Re: OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan

Počalji od Ancica 87 2/10/2018, 09:27

Evo jos jedna da povuce oktobar i cekalice za nos.. U septembru se valjda nisam ni upisala..
Aleksa je proslavio treci rodjendan u septembru i bojkotuje vrtic .. Cuvamo se kuci,istovaramo kukuruze i eto jesenjih zanimacija dok bata ne stigne...
zelim vam lep provod na rodjusu..

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan Empty Re: OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan

Počalji od MalaSaJuga 2/10/2018, 11:00

Mah I od nas. Uskoro pisemo cesce😉
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan Empty Re: OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan

Počalji od BiKsi :) 5/10/2018, 17:07

Dobar dan.

Srecan oktobar.

Ja sam resila da ga od ove godine zavolim.

Videcemo sta je on meni spremio.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan Empty Re: OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan

Počalji od BiKsi :) 6/10/2018, 22:36

Bobo, tek procitah da si postala strina, nek ti je sa srecom, pa uskoro da se porodici pridruzi jedan brat ili sestra od strine i strica! Pratim te na usvajanju! I drzim fige! Jako, najjace za svaki naredni korak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan Empty Re: OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan

Počalji od Sirijus 9/10/2018, 19:01

Mah mah oktobru i od mene Laughing trenutno zucke bez. Ali sa avionskom kartom za Afriku osmeh srce moj san sto se tice destinacija za putovanja.
Do druzenja cu da se ocitavim i da djuskaaaaam.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan Empty Re: OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan

Počalji od BiKsi :) 9/10/2018, 22:55

To Sirijus mackenzi bez zucenzi! Jedva cekam to putesestvije!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan Empty Re: OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan

Počalji od SladZana 13/10/2018, 12:16

Drugarke drage masemo vam i saljemo puno pozdrava. 😘
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan Empty Re: OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan

Počalji od BiKsi :) 14/10/2018, 13:21

Sladjo, ljubac za Ksenu i Urosa!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan Empty Re: OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan

Počalji od BiKsi :) 14/10/2018, 19:57

OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan 20181011

Malo mog Zlatibora da podelim s vama.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan Empty Re: OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan

Počalji od SladZana 15/10/2018, 15:01

I ovdje da poskocim u cast teta bete radost radost radost likeit likeit likeit
Joj kako bih ti ja sad rado tamo pravila drustvo ☺
Ksenija od subote neki virus fasovala, danas bolja a mi premoreni. Nadam se da ce zaobici Urosa.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan Empty Re: OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan

Počalji od Blanka 19/10/2018, 02:16

Oktobar dodje ja se ne upisah nisam imala.vremena ni za sta. Svo troje bolesni ali sada su hvala Bogu bolji.

eto danas je Kolev prvi rodjus.
Evo mog posta sa fejsa, da ne kuckam... hvala Kutku i svim dragim zenama na neizmjernoj podrsci prosle godine u ovo vrijeme.
A danas je i pored toga sto je Kosti rodjus inace dan kada sam prije 3 godine saznala da sam trudna sa skocicana. ❤️❤️❤️❤️

Uskoro ce ponoc, i 19.oktobar Kao i svake noći, ulazim polako da te ne razbudim provjeravam da li te je tata ušuškao dobro. Ljubim polako moje vesele obrascice, pomilkim te po glavi...

Jos par minuta i tvoj rođendan. Prvi rodjendan je ozbiljna stvar sine moj.

U ovo doba prije godinu dana vodili smo ljutu bitku mili moj, za ovaj život što živimo danas. Bitku koju mama nije predavala , bitku za tebe, za Katju i Kasiju, za tatu, za sve nase najmilije i najdraze, bitku za sopstveni zivot. Dobili smo je sine moj, jer nisam ni ja znala koliko sam jaka do onog trenutka kad su neki ljekari rekli „Možda, ipak neće uspjeti. A vidi nas sad!
Sad smo jaki i najjaci, puni ljubavi i zivota. Zahvalni Bogu, sv Petki i svim dobrim ljudima. Hvala ti Boze sto nam zivot i radost donese.
Kosta, sine moj, srecan ti prvi rodjendan ❤️
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan Empty Re: OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan

Počalji od micam 19/10/2018, 09:18

Kole srecan prvi rodjendan!

Blanka,zeno najezih se sva i suze mi podjose same.Al bitno je da je pobeda tu.Oktobar ces zapamtiti dobro.

micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan Empty Re: OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan

Počalji od Nessi 19/10/2018, 16:20

Blanka, srećan rođendan Kosti! I mene si rasplakala...

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan Empty Re: OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan

Počalji od BiKsi :) 19/10/2018, 20:08

Blankic, i mene si rasplakala! U zivotu da nizete samo i iskljucivo pobede! Srecan rodjendan tvom pobedniku i tebi! Ljubim mi one male blesice! smajli angel osmeh srce srca srca srca srca srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan Empty Re: OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan

Počalji od Sirijus 20/10/2018, 08:38

Blankic, neka je srecan prvi rodjendan Kosti osmeh srce neka bude prvi od mnogih divnih rodjendana koje ce slaviti sa porodicom na celu sa mamom lavicom osmeh srce
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan Empty Re: OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan

Počalji od libra35 21/10/2018, 14:54

Uh srecice nase,srecan rodjendan vas Kosti!!!!
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan Empty Re: OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan

Počalji od Blanka 22/10/2018, 00:56

Hvala vam.zene moje drage. Ljubimo vas moj 3K i ja 😘❤️😍🌼
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan Empty Re: OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan

Počalji od BiKsi :) 23/10/2018, 19:05

Vece. Leskarim uz tv. Dete smugnulo kod Anje. ❤
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan Empty Re: OKTOBAR - u znaku visokih beta i pripremama za rodjendan

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu