KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

+46
Bobac
Niny
lilly13
Amna84
Mimi12
BabyBear
saska1
d77
Sirijus
Vuchica
Strumfeta78
Bekanicaa
aurora
libra35
ivanicasale
AriesGirl
NikolaMaja
zsuki75
ganedina
Vanja80
bobica83
Zmajuška
OKacica
PalcicaBg
Blanka
Dora1
marina_82
Tavita
Jerapetra
Sofija Veks
fight&faith
sanja 73
mimi85
Bobaue
Nessi
BiKsi :)
bebana81
nina :)
noja
valika77
Ancica 87
Anka13
lolipop
SladZana
alisa
dusica78
50 posters

Strana 9 od 32 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Sledeći

Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od BiKsi :) 17/5/2017, 20:39

Kakav stres Palcice draga, oni su haos. Dobro je da si nasla lekara. Ljubim te, pomazi bekicu od mene~! srca srca srca srca srca srca srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 24/5/2017, 07:34

Dobro jutro tete!
Mi smo sinoc dosli iz dnevne bolnice,lezali smo tamo od 7h.
Radili nam ultrazvuk,pregled,pritisak,urin,kks i dnevni profil glukoze.Danas idem po otpusnu listu,ali kaze dr da je sve ok.
Bas sam zadovoljna ovom doktorkom,od sada sam kod nje i trudnocu vodim tu u dnevnoj bolnici vrt.
Kod nje idem ponovo 31og na kontrolu i tada da zakazemo opet dnevnu bolnicu za mesec dana.
Radila mi je i 4d,Boze dragi kako se sve lepo vidi,kaze dr ne pricajte nikom,ali najverovatnije je devojcica osmeh srce
Ovaj put je bas bila mirna,prekrstila noge,ruke ispod brade,a kad sam rekla da je mrsavica stavila je ruke na lice i zabila glavu u posteljicu,kao da me cula. Razz
Mamina dusa ima 8.5cm srca
Sto se terapije tice utrogestan 2x200,vitamin E,vitamin C 2x500 do 20te nedelje,folnak 2x5mg i siofor do 24.nedelje,pa ga ukidam na nedelju dana i radim OGTT.
I ova dr predlaze neinvazivni test,panoramu,500e je osnovni paket.Ne znam sta da radim.Nisam bila za to,imam jos vremena pa cu razmisliti.
Toliko od nas za sad :-)
Ljubimo vas puno!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od ivanicasale 24/5/2017, 10:21

Palcice bitno da ste vas dve dobro,a sto se tice tih testova ne razumem se bas najbolje u njih pa ne mogu da komentarisem
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Tavita 24/5/2017, 11:41

Odlićno, Palčice, izveštaj ti je super. Eto, potvrdilo se Biksino gatanje u usnu Very Happy A čuju oni sve, u stvari osećaju. Ja sam se jednom našallila kad sam videla bambijevu glavicu na 4d i rekla da je nosonja, posle toga nije dopustio doktorki da pogleda srce. Što se tiče testova, moraš sama odlučiti. Ljubac za dve palčicd!!!
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Bobac 24/5/2017, 15:14

Dobro jutro mama Palcice, dobro jutro mala Palcice od 8.5cm. smajli angel
Nisam pratila par nedelja pa sad citam sta se desavalo. Kako je svekar, da li se stanje stabilizovalo?
Izvestaj je super.
Jako je dobro naci doktorku kojoj mozes da verujes, to mnogo znaci.
Sto se tice testova, sto kaze Taita, moras sama da odlucis. Ne znam da li ti je doktorka objasnila zasto preprucuje test, ti si bas mlada. Verovatno ga u dosta slucajeva preporucuju da skinu odgovornost sa sebe ili imaju neki interes. U svakom slucaju imas koju nedelju da odlucis.

Toliko mnogo primera sam cula i videla kako te male mrvice sve znaju i razumeju sta se desava oko njih jos dok su u stomaku, prosto neverovatno.

Ljubim i uzivaj u svakom danu.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 24/5/2017, 15:50

Bobac hvala na pitanju,svakar je dobro,izasao je iz bolnice kao nov :-)
Preporuka doktorke da radim taj test je zato sto je u pitanju vto,zato sto dabl je pouzdan 85 posto,kao imali su slucaj da je dabl bio dobar a dete nije.
Ali mislim da ima i toga da imaju neki interes,svaki dr razliciti test preporucuje i svi tvrde da je bas taj najbolji.
Ljubac za vas!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Blanka 24/5/2017, 20:00

Palcice bravo za devojanu malu , pilence malo mamino bice to prava mala mamina princeza bebe
Super sto je svekar dobro. Sjajne vijesti bas!!!
Panoramu sam i ja radila, ali mi cudno sto tebi preporucuje jer si dosta mladja od mene, i nemas predispozicije za njega. Ja sam se bas dvoumila i na kraju odradila Panorama plus paket zbog tog Dzordzovov simptoma koji je posle Daunovog najcesci. Onaj full paket nisam radila jer je cista glupost po meni, a razlika je u 80 eura. Bas minorno ali polne anomalije su tolika rijetkost da ih je besmisleno raditi. Mada mislim da je Panorama basic sasvim dovoljan, taj osnovni. Ali me nagovori ova da odradim ovaj plus zbog tog Dzordzovog simptoma ili kako se vec zove. Ti sama odluci sta ti je ciniti kao sto sam ja.
Ljubim vas žeMske srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Ancica 87 25/5/2017, 07:12

Jao ko ce to nas obradovati sa malom princezom...
Ja za taj test nisam pametna,mislim da svako ko ima finansija treba da uradi da bi bio mirniji u trudnoci,jer je psiha cudo....Ali ti si mlada ne vidim razloge za nesto tako osim ako nema nesto genetski..
Opet najbolje slusati lekara kom verujes... Super je sto imate varijantu dnevne pa sve odradis da se ne cimas stalno! Ljubim vas

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Sofija Veks 26/5/2017, 12:55

Bravo za curicu, draga! Jupi!!

radost yes srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od MalaSaJuga 26/5/2017, 13:45

Svratih da vidim kako ste. Divno za devojanu. Ne stizem da pisem ali mislim na vas...ljubimo vas
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Vuchica 26/5/2017, 13:49

Bravo za curicu! Ne mogu ni da zamislim kakva ce to lepotica biti!
sreca 
Moze unapred rezervacija za snajku?

Ljubimo vas puno! Javljaj sta si smislila za taj test. Kako god, sigurna sam da ce sve biti ok
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Jerapetra 26/5/2017, 14:51

Divno za devojčicu osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 26/5/2017, 14:57

Ljubim vas puno drage moje!
Vucice mi smo vec kaparisali zeta,sina od Tebi lol!
Zao mi je,zakasnili ste,hehe.
Danas smo punih 15.nedelja i mucnine i povracanje nas jos nisu napustili.Uvece je najgore,sto pojedem do rucka to je.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od valika77 29/5/2017, 12:53

A promenila si avatar....ja gledam ko je sad ovo sa istim imenom.....
Jel raste stomaćić a?
trudnica u trudnica
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od valika77 29/5/2017, 12:56

"U" slovo mi upalo, ko da sam napisala trudnica u trudnici..hahahaha
Garant se i tako osećaš zbog mučnina lol!
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 29/5/2017, 14:21

Valika raste tiba,malo,malo pa neko pita jel si trudna :-)
Znaci nije da umisljam.
Jao da znas da se osecam kao dve trudnice,haha.
Ljubim tebe i tvoju devojcicu!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od BiKsi :) 29/5/2017, 16:52

Da ljubnem moju okruglicu sa prelepim avatarom! srca srca srca srca srca srca srca Kod Blanke sam omanula, kod tebe nisam sigurno! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca cvet trudnica love ljubav
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 29/5/2017, 17:47

Ljubim i ja moju divnu drugaricu i drugara Arsu! ljubav
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od mimi85 29/5/2017, 21:37

Biksi nisi ti omanula, Blanka ti nije poslala dobru sliku pre i posle lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Bobac 29/5/2017, 21:53

Bravo, bravo! Jako lepa slicica! Sada ce tiba rasti svakim danom sve vise i vise. ljubav

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 31/5/2017, 13:16

Evo nas,bili na uz,sve je ok,15+5,po ultrazvuku 16+0,ne znam koliko smo dugacki,ali imamo 150gr osmeh srce
Gledala je dr protoke,sve kako treba,dnevna bolnica zakazana za 27.6.
Ova mala je stidljivica prava,ukljucila dr 4d i ona spusti glavu,nece da se slika.Nije mogla ni pol da potvrdi jer nece da se namesti.
Ljubimo vas moja palcica i ja! ljubav
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Zmajuška 31/5/2017, 13:44

Bravo za malu mrvicu i 150 gr! Ima šarma u toj stidljivosti. smajli angel

Novi avatar ti je baš lep.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Jerapetra 31/5/2017, 16:40

ljubav za mamu palcicu i bebu palcicu smajli angel

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Tavita 31/5/2017, 16:45

Eto, i to što je stidljivica je potvrda pola. Mada, Biksi ti je davno rekla, i tu nema šta da se potvrđuje. lol!
Bravo za 150 g, lepo vi napredujete osmeh srce
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od ivanicasale 31/5/2017, 17:31

Ljubimo malu drugaricu Palcicu
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 9 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 32 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 20 ... 32  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu