KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

+46
Bobac
Niny
lilly13
Amna84
Mimi12
BabyBear
saska1
d77
Sirijus
Vuchica
Strumfeta78
Bekanicaa
aurora
libra35
ivanicasale
AriesGirl
NikolaMaja
zsuki75
ganedina
Vanja80
bobica83
Zmajuška
OKacica
PalcicaBg
Blanka
Dora1
marina_82
Tavita
Jerapetra
Sofija Veks
fight&faith
sanja 73
mimi85
Bobaue
Nessi
BiKsi :)
bebana81
nina :)
noja
valika77
Ancica 87
Anka13
lolipop
SladZana
alisa
dusica78
50 posters

Strana 6 od 32 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 32  Sledeći

Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 28/4/2017, 07:31

Dobro jutro drage tete!
Danas smo okruglo 11.nedelja,jednu cetvrtinu smo presli. Very Happy
Mucnine i dalje imamo,za sad u manjoj meri nego pre i bez povracanja,grudi su mi porasle i mnooogo bole,nocu nikako ne spavam,ne mogu da se namestim i cini mi se kako se namestim tako mi se pripiski,bez dva,tri odlaska u wc ne prodje noc.
Mucim muku sa zatvorom,jedva nesto uradim na 2,3 dana,juce sam kupila sirup portalak,pa cemo videti dal ce pomoci.
Inace vec 10ak dana osecam pritisak u stomaku,tu gde su jajnici,nadam se da je to normalno.
Eto malo se izalih,sad odosmo da ruckamo,taja nam radi dnevnu danas pa ce biti smor,nemamo koga da davimo :-)
Bice valjda lep dan pa cemo negde u skitnju.
Ljubimo vas puno moj bebac i ja! ljubav
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od ivanicasale 28/4/2017, 09:35

Super palcice samo gurajte polako,nrisi u setnju jer vec od sutra najavljuju kisu...Tako da pravac grad
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od BiKsi :) 28/4/2017, 15:47

Pa dobro imas nas, hahhahaha

Sto se tice zatvora, dosta zen prodje kroz taj smor. Probaj kasiku maslinovog ulja nataste svako jutro. Ili kivi natašte, suve šljive potopiš, pet komada uvece, ujutru natašte popijes vodicu od toga i pojedes sljive. Zatvori utrogestan, nanu mu. Laneno seme u jogurtu potopljeno, ist je pomagalo curama.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od MalaSaJuga 28/4/2017, 15:54

Palcice ljubim ja taj stomacic...sto se tice zatvora ja sam kuvala kompot od suvih sljiva. A i toplo,vruce mleko ujutru pre jela...eto mozda pomogne
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od BiKsi :) 28/4/2017, 15:58

A sto se tice bolova, rasteze se materica. Ja sam dugo imala te bolove u jajnicima, kao mravi da su mi gamizali.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Blanka 28/4/2017, 22:33

Palcice ovi gore savjeti za stolicu su extra, isprobani pa probaj. Bolova ima i bice ih, sve normalno. Kako ce pred kraj tek da boli ali sve se izdrzi. Ljubimo vaaaaas srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od bobica83 28/4/2017, 22:43

Ooo palcice draga napredujete polako I samo neka bude sigurno. Pronasla lek za zatvor. Ujutro na taste casa mlake vode,casa donat mg,I posle balans jogurt...kuku bude veselo. Te neces moci da se namestis kad stignes do nekig osmog devetog meseca....samo polako ali sigurno
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 29/4/2017, 08:54

Hvala drugarice drage,sta bih ja bez vas i vasih saveta :-*
Juce sam uspela cak dva puta da idem u wc,jooj radosti moje.Dal je od sirupa nemam pojma,popila ga samo preksinoc.
Urekoh se za mucnine,juce sve sto pojela povratila.
Danas ce valjda biti bolje.
Opet nista nisam spavala,ovaj put zbog mm,vrteo se sto puta vise od mene,doslo mi da ga zadavim,haha.Reko sta ti je,sta se vrtis,kaze vrucina mi je.Znaci u roku od minut se okrenuo 10 puta,bez preterivanja.Mislim da cu ga uskoro preseliti u drugu sobu :-D
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od ivanicasale 29/4/2017, 09:11

Joj palcice dobra si za muza😊😊😊 I ja imam problem sa opstipacijom idem u wc na 5-7 dana ludilo jedno.I samo mi buckaju creva,stomace i dalje boli s vremena na vreme.Taman se poradujem da ne boli kad evo ga,ali cure kazu da tako treba i da ti kazem jedva cekam uz da vidim situaciju.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od BiKsi :) 29/4/2017, 10:18

Palcice, samo kad si se ti nama olaksala! Muza uvek mozes izbaciti u drugu sobu. E sad, ko nema drugu sobu, taj je je u problemu, tj. taj muz je u problemu, hahahahahah!

Imamo temu Trudnicka pitanja za brze odgovore, tamo je bilo tih saveta dobrih,ako se ne varam.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od BiKsi :) 29/4/2017, 10:19

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 29/4/2017, 13:25

Hvala Biksi,srce si!

Ivanice i meni je to cekanje ultrazvuka bilo strasno,mislila sam da cu da poludim.Jos sam ja radila uz u 5oj nedelji kad se video samo mesak,pa je trebalo docekati srce da cujemo,a pritom imala non stop braon iscedak,ponekad i svezu krv.Uh kad se setim.
Videces posle ce biti lakse,jeste da ces svaki put pred uz da budes kao luda,al ne moze da se poredi s ovim prvim.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od BiKsi :) 29/4/2017, 14:38

E bas tako. Teze je cekati prvi uz nego betu, ako mene pitate. Bar iz mog iskustva. Posle budes malo miran, pa opet razmisljas da li je sve ok. Hahhahahahah, kao da smo lude, a mozda malcice i jesmo! lol! lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od ivanicasale 29/4/2017, 16:40

Jao jos 6 dana do tada...Znate iz iskustva kako jedva cekam.Ja sam sad palcice 5 nedelja i 2 dana tako da cu do uz biti 6 nedelja valjda ce da se cuje i srce tada da odahnem malo
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 29/4/2017, 17:26

Ivanice ja sam bila 6+5 kad smo culi srculence.
Mislim da ce se i kod tebe cuti,a i ako se tad ne cuje ne brini,mozda bude rano.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od mamadabudem 30/4/2017, 19:49

Ček da vidi ovde šta se radi....A okej, samo guraj Palciceee srca srca srca srca srca
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 30/4/2017, 23:12

Mdb ljubim puno,hvala sto mislis na nas :-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od BiKsi :) 4/5/2017, 11:42

Prodje li juce bljaki dan? Ljubac za moju drugaricu i njeno pile!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 4/5/2017, 12:13

Prodje hvala Bogu!
Danas je vec druga pesma,malo sredjivala po kuci,sad spremam rucak,cekam Misu da ustane pa da skitamo negde.
Ljubim i ja vas petoclana porodico ;-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od BiKsi :) 4/5/2017, 12:20

smajli angel smajli angel

Uzivaj, sunce napolju obecava!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od BiKsi :) 4/5/2017, 12:36

Bobo, kad dospis, javi nam se. Verujem da ima najsladje treme!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Niny 5/5/2017, 00:10

Juce ne vidoh da imas dnevnik, coroskop sam pravi.
Draga moja drugarice, neka ti je srecan i veseo ovaj tvoj dnevnik, da do kraja bude sve lagano i skolski :)
Drago mi je da si otvorila dnevnik, ja i sad  moj nekad procitam pa me opale emocije hi hi.
Sto se tice zatvora, imala sam i ja muke sa tim. Pomagao mi je balans jogurt, kad sam ga pila redovno, bude sve ok, cim preskocim jedno vece, bude problem.
Ljubim puno mrvicu i tebe
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 5/5/2017, 08:13

Hvala Niny draga,bas nam nedostajes ovde.Kako ste vi?
Ljubim vas!

Danas 12+0,brzo mi ide vreme mogu vam reci.
Sto se zatvora tice malo se popravlja situacija,popijem onaj sirup svako drugo vece i ujutru idem u wc.
Merim se svake nedelje,400gr mi fali do kilaze od pre trudnoce :-)
Donji stomacic je provirio skoro,pa ga samo zagledam,hehe.
Inace smo dobro,ona napetost u stomaku skoro da je prestala,grudi i dalje bole,rastu,neka rastu,i ovako nisu bile nikakve :-)
Ne povracam vec par dana,mucnine su manje,bude po par puta na dan da mi se zgadi bukvalno nista,sedim i tako samo nagon za povracanjem.

Pozdrav od nas do sledeceg javljanja!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od ivanicasale 5/5/2017, 08:32

Palcice bas leti vreme,samo vi rastite...Ja si jos sad zagledjujem stomacic ali nema nista moram jos da cekam
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 5/5/2017, 08:35

Ivanice meni je od pocetka nadut stomak bio kao da sam 5.mesec,a od pre nedelju dana otprilike je malo splasnuo i samo je iskocio donji deo stomaka,ispod pupka.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 6 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 32 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 19 ... 32  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu