KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

+46
Bobac
Niny
lilly13
Amna84
Mimi12
BabyBear
saska1
d77
Sirijus
Vuchica
Strumfeta78
Bekanicaa
aurora
libra35
ivanicasale
AriesGirl
NikolaMaja
zsuki75
ganedina
Vanja80
bobica83
Zmajuška
OKacica
PalcicaBg
Blanka
Dora1
marina_82
Tavita
Jerapetra
Sofija Veks
fight&faith
sanja 73
mimi85
Bobaue
Nessi
BiKsi :)
bebana81
nina :)
noja
valika77
Ancica 87
Anka13
lolipop
SladZana
alisa
dusica78
50 posters

Strana 8 od 32 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Sledeći

Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od BiKsi :) 7/5/2017, 20:29

lol! lol! lol! Pa mislim stvarno, bas je dosadno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od mimi85 7/5/2017, 20:45

Biksi  queen
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Tavita 7/5/2017, 22:17

Palčice, pg depo sam primala do 24. nedelje, mada dr koja me ovde prati misli da ga je trebalo ranije isključiti. Ti bolovi mogu biti i od širenja materice, i od urinarne infekcije, ali će najverovatnije biti da ih uzrokuju lenja creva. Ja sam u poslednjih mesec dana zbog sličnih bolova dva puta bila u hitnoj, i oba puta je, nakon urađenog ctg-a, bilo isključeno da su kontrakcije, već pretpostavljaju da su u pitanju creva. Sad je zaista važno da miruješ što više. Videćeš da će pg depo sve lepo regulisati. Naravno, sve osim probave Sad
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od BiKsi :) 7/5/2017, 23:25

Mimi cvet zamisli da je orhideja.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 11/5/2017, 14:31

Stigao mi deo rezultata pa da prijavim i cujem vase misljenje,ja mislim da su ok.
PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Img_2010
D dimer je malo skocio,al mislim da nije strasno.
Bitno mi je da mi je crp dobar,trebalo bi da znaci da nema neke upale,infekcije ne daj boze.
Sutra rezultati kks i urina.
I briseve da odradim sutra i bicu mirna...5 dana lol!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Blanka 11/5/2017, 17:00

Palcice,ja mislim da je tebi d dimer ok mozda malo ispod donje granice za drugi trimestar. A ovo su samo vrijednosti laba. Ja imam odavno neku tablicu za d dimer sa Kutka i znam da vecina hematologa se po njoj vodi. Isto kao ovi moji u labu pisu njihove referentne vrijednosti, a to veze nema. Uvijek se moja dr bunila zbog toga. Sad cu je nakaciti i ti da imas,ali svakako ces pitati dr za to. PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Screen10
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 11/5/2017, 17:27

Hvala Blankic,i ja mislim da nije strasno,praticu ga i dalje,a svakako cu u ponedeljak videti s doktorkom.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od BiKsi :) 11/5/2017, 23:17

Super je sve oko drug, ne brigaj! Mislim da ce i kks biti ok. Urin hoce da menja boju u trudnoci,zbog lekica i vitamina. Lete mi tvije nedelje. Od sutra 14. masala! Gazis drugo tromesecjeeeeee, nek je i dalje lagano! Nasmeja me slatko za ovih pet dana. Za cetiri se opet gladas sa bekom, uzivaj!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Blanka 12/5/2017, 11:51

Samo da ljubnemo mamu i njeno pile srca srca srca ljubav ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 12/5/2017, 12:06

Blankic ljubimo i mi vas puno,puno! love

Biksi i meni leti vreme,mogu ti reci.Poljubac i za tebe i tvog guzanica! ljubav

13 okruglo.Jos dva puta ovoliko love
Dobro smo,mucnine imamo jos,ali manje nego pre.
Dva dana nisam pila femibion i vit B i primetila sam da mi ni sekret ni urin nisu tako jako zuti,da ne kazem fluorescentni.
Od pre par dana sam presla na femibion 2,ima jos neke dodatke koje nema femibion 1,plus omega masne kiseline,pa ceo dan podrigujem na ribu. v

Danas je sv.Vasilije,mnogo volim ovog sveca.Na danasnji dan prosle godine bila mi je pozitivna beta,ali nazalost nasa bebica nije uspela da se izbori za svoje mesto.
Danas ispod mog srca kuca jos jedno,tu je jedan mali vrtiguz koji nam je doneo najvecu radost i molim sv.Vasilija da ga cuva i da nam u novembru stigne ziv i zdrav.

PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Tavita 12/5/2017, 12:29

Nek vas oboje čuva Sveti Vasilije osmeh srce
Što se tiče tvog žućkastog sekreta, mislim da je u trudnoći normalan. Ja sam ga u prethodnoj imala sve vreme, a u ovoj mi je ipak bio pokazatelj infekcije (neka koka Very Happy, ali dr kaže bezopasna kad je nema i u urinu). Dobro je što ćeš uskoro imati rezultate briseva, da otkloniš sumnju.
Ljubac za tebe i vrtiguza ljubav
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 12/5/2017, 13:06

Super su mi krvna slika i urin,jedino za bakterije pise malo.Da li treba da se radi urinokultura ili je to ok?
Sad idem na briseve.

Tavita cmok za tebe i tvog bebirona!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Tavita 12/5/2017, 13:08

Normalno je da ima malo bakterija u mokraći, ne radi se urinokultura.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od ivanicasale 12/5/2017, 14:23

Bravo Palcice,za rezultate.
Blago tebi kad brzo prolazi vreme...Meni bas sporo
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od BiKsi :) 12/5/2017, 16:44

LJubac za guzanica sto kuca pod tvojim srcem! Nego kako nego ce Sv. Vasilije da vas cuva! Ljubac
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 13/5/2017, 08:45

Nama je dan bas bezveze poceo,svekru je bilo lose jutros,odvela ga hitna pomoc,imao je infarkt.Bas sam se potresla,htela ne htela,molim Boga da se oporavi,brinem i za njega i za sebe.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od ivanicasale 13/5/2017, 08:53

Jao Palcice zelim mu brz oporavak i znam da nije lako ali se potrudi da se ne potrisas puno...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Blanka 13/5/2017, 10:30

Bas mi zao. Zelim mu brz oporovak. A ti pokusaj da se nekako opustis koliko god je to moguce sada. Sve je to zivot, na te stvari ne mozemo da uticemo nazalost. Bice svekar dobro. Ljubimo te
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od BiKsi :) 13/5/2017, 11:06

Palcice, popij nesto za smirenje ako ne mozes da se smiris. Verujem koliko si se potresla. A verujem i da ce se svekar oporaviti. Cuvaj se,molim te. Grlim.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Tavita 13/5/2017, 20:07

Baš mi jee žao, Palčice. Nadam se da će se svekar oporaviti. A ti misli na svog vrtiguza, on je sada najvažniji... Napiši kako je deda...
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 13/5/2017, 20:18

Svekar je bolje hvala Bogu,cim su ga primili jutros ugradili su mu stent,bio je u jako losem stanju,ali ide na bolje.
Ja sam se bas uplasila jutros,narocito kad sam ga videla,nisam znala da je u tako losem stanju pa sam sisla da ga vidim.Odmah sam se vratila nazad,popila bromazepam,utrogestan me uhvatio pa sam ceo dan kao drogirana.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 15/5/2017, 19:05

Dobro vece,dobar dan! :-)
Mi danas bili na uz za dabl,radila u Frontu,brzo sam zavrsila,tamo je sve brzinski.
Rezultati za 2 dana.
Dr je jedva uspeo da izmeri to sto treba,kaze mnogo je nemiran,samo skace. :-)
Nosna kost +,nuhalni nabor 2.1,kaze sve ok.
Imamo 6,8cm :-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od BiKsi :) 15/5/2017, 20:08

Zdravo bebo, ljubim te u 6.8 cm! <3

Drago mi je da si nesto brzo zavrsila!

I zelim svekru da se sto pre oporavi.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Blanka 16/5/2017, 08:04

Bravo za dabl. Nadam se da ti je svakar mnogo bolje.
Ljubac za tebe i malo pile ljubav ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 17/5/2017, 18:46

Danas bila za rezultate dabla,pomesali me sa nekom imenjakinjom,kaze dr nije bas najbolji rezultat,kad ja vidim da to nisu moji papiri,ona proveri kad stvarno to neka druga.Moji su hvala Bogu dobro.
Imala sam problema da zakazem dnevnu bolnicu,na jedvite jade zakazah,23eg idem i nasla sam tamo dr koja ce da mi vodi trudnocu.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 8 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 32 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 20 ... 32  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu