KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+42
kornjaca
BabyBear
jelena.kuburic
tiramisu
Tavita
branka86
MalaSaJuga
mamadabudem
nina :)
Jerapetra
BiKsi :)
Blanka
daduska
saska1
kolibri5
masato
alisa
kiki5
marina_82
winni
Tebi
Zmajuška
Lija
Vanilla
Mimi12
lolipop
fight&faith
zsuki75
Ancica 87
PalcicaBg
Lena_83
Lola021
HappyGirl
Šašava
Bobaue
alex11
Sirijus
bak
bebko
Vanja80
mirjanamirjana1986
Amna84
46 posters

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 10/10/2016, 21:23

Jupii!!!!!!! Vanja draga cestitam ti od srca. Sad bih necim zalila ali sam fraksi primila pre dva sata ☺
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanja 73 10/10/2016, 21:37

Čestitam draga Vanjice,ljubi nam malu princezu srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srca srca srcasti poljupci srcasti poljupci
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daduska 10/10/2016, 21:55

Iskrene Cestitke za malu Kaću! Neka vam je ziva i zdrava, A i vi sa njom! Uzivajte!  bebe
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 10/10/2016, 22:34

Vanja divnooooo cestitamooooo od srca...Uzivajteee.
osmeh srce
Mimi iz nekoliko razloga sam krenula u Front.Prvo moja doktorka ne radi vise u Betaniji i ne moze da me porodi, drugo taj lekar je porodio dve moje drugarice koje su bile prezadovoljne, trece moja komsinica je tamo sestra na njegovom odeljenu visoko rizicnih trudnoca, cetvrto je sto sam se plasila da ne krene nesto ranije i sa tim je Front koliko sam citala najopremljeniji...I eto sta mi se desilo.
Posle prvog puta kad sam bila u haosu kod prof.Novakov rekla mi je da ga ispostujem i odem na kontrolu koju je zakazao.Tako sam i uradila. I stavila tacku na njega i Front.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 39
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 10/10/2016, 22:55

Vanja, čestitam! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 41
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 10/10/2016, 22:56

Vanjuska, neka je srecno i blagosloveno rodjenje male Katarine! Ljubimo vas srca srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 43
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 10/10/2016, 23:06

Vanjaaa, čestitam! srca srca srca srca srca srca srca
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 10/10/2016, 23:09

Hvata me prehlada 😖 Zapušen nos, oči peku, kijavica... nećuuu..
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 10/10/2016, 23:13

Vanilla ::Hvata me prehlada 😖 Zapušen nos, oči peku, kijavica... nećuuu..

Vanila, limuna, meda, sto vise tecnosti. Ako pocne grlo da boli propolis sprej, on me je spasao, a bogami i bijeli luk. lol!
U 7- om sam bas bila zaglibila dobro.
Nadam se da je prolazno osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 43
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobaue 10/10/2016, 23:19

Vanja , cestitam i ljubim vas ! ljubav ljubav ljubav d d d ff vv vv vv

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od alisa 11/10/2016, 05:26

Cestitam Vanjaaaaaa!!! Neka nam je malena Katarina ziva o zdrava jos godina 100 !!!


Jos Amna da nam se javi, gde li nam je ta cura b
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 46
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marina_82 11/10/2016, 07:55

Vanja divno!! igra  Od srca ti cestitam ljubav
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 11/10/2016, 08:11

Vanjaaaaa, čestitam osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 11/10/2016, 09:10

Vanja, cestitam! čestitamo čestitamo čestitamo
Jedva cekam da nam napises kako se razresila tvoja saga sa porodjajem.

Tebi, da, pretpostavila sam da postoji razlog sto se patis sa tim dr. Mozda i jeste dobar hirurg, ali mu UZ zaista nije jaca strana zbunjen .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 11/10/2016, 09:13

Vanilla ::Hvata me prehlada 😖 Zapušen nos, oči peku, kijavica... nećuuu..

U Bg postoji neki mali virus koji se tako ispoljava, mozda ti je to. Ja sam ga imala pre 3 nedelje. Ali dobra stvar je sto prodje za par dana. Popila sam sve ukupno mozda 3 paracetamola.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sirijus 11/10/2016, 09:14

Vanja čestitam na maloj princezi, neka je na sreću i radost mami i tati srca srca srca srca srca
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 11/10/2016, 10:04

Vanja, čestitam!!! Katarina, dobro došla i ulepšala život svojim roditeljima!
cveće
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 11/10/2016, 10:48

Drage zene,pitanje...
Prijateljica mi je 7.mjesec ( nakon 3 vto ostala trudna) ima polip u materici, blago krvarenje, terapija klasika utrogestan 3x200. I pg depo svaki 5. dan. Savjetovano strogo mirovanje. Zvala me za misljenje jer zna moju situaciju sa polipima, ali ja ih nisam imala u trudnoci. Mislim da nema bojazni za bekca, jer ipak je on veliki. Sta vi mislite, jeste imali iskustva sa tim ili znate nekog. Znacilo bi mi pa da je malo smirim. Hvala
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 43
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daduska 11/10/2016, 11:43

Blanka, zaista neznam nista o miomima. Ima li iko informacije o Amni? Nadam se da je sve u redu!
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bak 11/10/2016, 12:12

Vanja cestitam igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Debelice osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od kiki5 11/10/2016, 13:35

Vanja cestitam od srca,sve najlepse  srca srca srca srca srca

Blanki ja zaista ne znam nista o polipima  ljubav

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 11/10/2016, 14:05

Blanka, ja o polipima isto ne znam nista, ali imam neke male miome. Ako je suditi po njima, ne bi trebalo da bude nekih problema. Beba se smesta u neki drugi deo materice. Krvarenje je verovatno pod uticajem hormona. Nadam se da ce biti sve ok, vec je to 7. mesec.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 11/10/2016, 15:16

Blanka ja ne znam za polipe i koja je razlika, ali moja prijateljica je imala igroman miom, koji se na stomaku video golim okom u trudnoci, a plus je nosila blizance.Nije krvarila ali je isto savetovano mirovanje.Porodila se u punom terminu.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 39
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 11/10/2016, 17:49

Vanjice, cestitam od osmeh srce na maloj princezi Katarini. Ljubim vas obe!
srca srca srca srca srca
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Amna84 11/10/2016, 20:13

Evo i nas, imateveliko  mahanje ljubav hvala sto mislite na nas
Digli smo ruke od interneta poslije bolnice iscrpila nas je i psihicki i fizicki..
U nekakvom cudnom sam raspolozenju.
Vanja bas sam zbog tebe usla ,kontam sta se desilo s tobom..
Bas mi je drago neka je sa srecom.

Mi smo u petak bili na kontroli kod nase doktorice ona je optimisticna ali 2 hematom i dalje su tu..
Danas smo isli na  Kombi test ikao nismo planirali raditi iz krvi vec samo UZ greskom su uradili sve ..ali ispali su svi parametri savrseni,nuhalni nabor i sve ostalo na hormozome 21 ,18 su odlicni ..Oni grantuju da je ovo danas od njih 92% tacn test.
Cudno je sto je svabo posten,rekli smo da bi radili i nifti test i kazu da ne treba .Stavili smo tacku na to,poslije svega ,placa i straha odustajemo od ispitivanja samo se molimo!
Pozitivno da je danas samo jedan hematom bio ,izgleda da je drugi otisao jer kako sam dosla iz bolnice curi  braon,nekad vise nekad manje
Guramo dan za danom za nas je svaki dan uspjeh i malimo se da izguramo..
Mi se vec toliko volimo ufffff!!
Danas smo i na glavi plesali a onoj teti smo okrenuli guzu kad je htjela na 4D  da nas gleda bas se namucila da nas okrene..
Mimi pitala si kakva je razlika sto ovdje kosta toliko ovaj test ,ako ne grjesim ,ne znam kako je dole,ali ovo danas je bilo savrseno! Svaki pacijent ima oko 40min,oko 20min se radi ultrazvuk na velikom ekranu i skenira svaki dio ona objasnjava.Mozak se jos razvija a ostali organi su izasli iz faze.Na kraju se radi 4D i u toku toga pregleda njoj dolaze i rezultati krvi i onda se ide kod nje za sto  i onda ona sve objasnjava i pita sta bi dalje,sta trebate ili ne.itd ..
Eto vam slicica,imam i video ali ne znam staviti
Sretno svima dalje u semu sto su naumile ..pusaaaa


Poslednji izmenio Amna84 dana 14/10/2016, 20:05, izmenjeno ukupno 1 puta
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 15 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu