KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+42
kornjaca
BabyBear
jelena.kuburic
tiramisu
Tavita
branka86
MalaSaJuga
mamadabudem
nina :)
Jerapetra
BiKsi :)
Blanka
daduska
saska1
kolibri5
masato
alisa
kiki5
marina_82
winni
Tebi
Zmajuška
Lija
Vanilla
Mimi12
lolipop
fight&faith
zsuki75
Ancica 87
PalcicaBg
Lena_83
Lola021
HappyGirl
Šašava
Bobaue
alex11
Sirijus
bak
bebko
Vanja80
mirjanamirjana1986
Amna84
46 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 1/10/2016, 20:08

Amna, draga, drži se, ništa još nije gotovo. Uz tebe smo, molim se iz duše za tvog malog borca!
Vanilla, čekamo dobre vesti!


Poslednji izmenio Ierapetra dana 1/10/2016, 20:09, izmenjeno ukupno 1 puta

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zmajuška 1/10/2016, 20:08

Amna, draga, verujem da si uplašena i zabrinuta, ali veruj u svoju bebicu i da će ona sve to izgurati i pobediti te hematome. Se
ćaš se kako je bilo kritično kod Annci pa sad nema vremena od Djoleta.
Mislim na tebe i tvoju bebu, biće to sve dobro, samo budi hrabra koliko god možeš!
zagrljaj
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 1/10/2016, 20:20

Amna mislim na tebe i ubjedjena sam da ce sve biti ok. zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 1/10/2016, 20:56

Bebko, onda pisi prirodnjak :)

Amna, drzi se! Moras da verujes! Nemoj da bedacis!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Amna84 1/10/2016, 20:56

Po njegovoj prici kao da je sve prepusteno prirodi i mozda akp se natavi to zgrusavanje da mora abortus...on je lud....
pricala sam sa curama u sobi jedna je kratko prije mene usla i ostavio je na lezanju ..ona je 14sedm a istu pricu je i njoj rekao..idiot..
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Amna84 1/10/2016, 21:00

Slabo znam o tim hematomima..odem da citam..znam da se.moze izgurat sa jednim ali dva??? I jos rastu..nekako vjerujem ako od utorka smanjim dozu svega da se povuku a utorak mi je puni 12...
bila sam optimista al ovaj idiot uffd.sve ovisi i od doktora kako oni to gledaju i prenesu...
moram da vjerujem
vanila
vanja
ima li vjesti
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daduska 1/10/2016, 21:01

Amna, zaista se nadam da ce se ti hematomi povuci. Najvaznije je da je beba veca od njih! Misli na to malo cudo, nije jos nista izgubljeno! Molim se za tebe!  molitva
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 1/10/2016, 21:58

Amna nemoj da se bedacis,znam dosta zena koje su tridnoce provele vise u bolnici nego kuci pa rodile zdravu decu. Samo treba ostati normalan pored svega toga...drzi se,sta da ti kazem..
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 1/10/2016, 23:17

Amna, svi doktori na zalost ne obracaju paznju na nase emocije, mi smo njima neki slucaj sa strane te i te u knjizi. Posebno sto si ti mlada, verovatno ne sanja kroz sta si ti sve prosla do sad. Bebica je velika, bice to ok, ali ostani do daljnjeg u bolnici, molim te, cak i kad ti ponude da ides kuci.
I ne citaj sad o hematomima na netu, vec pokusaj samo da se smiris. Vrlo su cesti. Ja licno iz svoje okoline ne znam nikog da je zbog hematoma izgubio bebu, ali su svi strogo mirovali dok se nije povukao i bas zna dugo da traje. Zato samo strpljenja i smiri se. Tu si gde je trenutno najbolje da budes.


Poslednji izmenio Mimi12 dana 1/10/2016, 23:18, izmenjeno ukupno 1 puta

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 1/10/2016, 23:17

Amna, jako mislim na tebe i tvoju bebu i molim se za vas da ostanete zajedno do kraja
molitva molitva molitva
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 2/10/2016, 00:08

Amna, nemoj da te pogađaju doktori i uopšte osoblje, ne možemo od njih očekivati neko saosećanje nažalost. Samo se čuvaj, nemoj puno plakati, biće sve u redu videćeš!
Bila u betaniji, nakrpili me što nisam odmah došla, iako je sve u redu! Nema hematoma, sve je dobro, beba je malo aktivnija, ima 1kg. Dr kaže da je to bilo verovatno od grlića jer tu ima dosta kr sudova, a inače je grlić zatvoren i čvrst.
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 2/10/2016, 00:11

Amnice, znam da ti je najgore sada, al preklinjem te nemoj da places.Ja sam sebi nabila pritisak. I kod nas je bio kolabirani gestacijsko mesak koji se pretvorio u ogroman hematom iznad bebe, beba mala, a hematom se vidi cim upale UZ.Samo lezi, oni ce ti davati terapiju, idi da piskis, nemoj ni da se kupas i bice sve dobro.Lezanje i mirovanje to je najvaznije. Navijamo svim srcem za tebe.Kad ti kazu doktori lose, na jedno nek udje, na drugo nek izadje.Bice ti lakse.Vazno je da hrabris sebe i govori sebi lepo- Amna ovo nije nista, ti si borac, beba je borac, ovo je mala bitka i ima da je dobijemo i tako ce i biti...
osmeh srce
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 2/10/2016, 00:13

Bas sad htedoh da pitam sta ti uradi Vanila.Joj super da je sve dobro.Mnogo je lakse kad odes kod lekara...
Koji dan, joj samo da se isporadjamo svi vise....
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 2/10/2016, 00:21

Jeste lakše, i blaženo stanje malo sutra...
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tebi 2/10/2016, 00:23

E bas tako...Sve sto je moglo snaslo nas.Ni sedam dana mira nemamo...
Ajd na spavanje draga, odmaraj, dosta ti je stresa za danas... osmeh srce
Nadam se da se i Amna smirila i uspavala...
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanilla 2/10/2016, 00:26

Šaljemo Amni mirne snove i da sutra bude sve bolje...
Poljubac devojke divne, brižne pametnice osmeh srce
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 2/10/2016, 00:59

O Vanilla, neka si se i ti javila da zakljucimo ovaj dan. I dobro da je dobro ljubav .

Nadam se i ja da Amna spava i da se smirila.

Jos Vanja da nam se javi...

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Amna84 2/10/2016, 07:26

Svaka vam je rjec ko melem na ranu citam i sta pisete i hvala vam od srca..
mimi , bb :-*
Tebi i ti si imala..
valjda ce biti dobro jos samo da smanjim estrofem od utorka..kaze da rastu pod hormonima..urtice ne znam da li da smanjim...za prag da pisem glupo mi ..potacu ovdje..
Boli me glava puno od placa sinoc..da je bar od vina..
vanila drago mi je da si dobro i da si otisla... bebica od kilo :-)
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobaue 2/10/2016, 08:02

Vanila hvala Bogu da je sve dobro . Amna ljubim te i dace Bog da sve to bude dobro a budalastih doktora ima svuda od njih se na zalost nemoze pobeci. Samo da sve bude dobro a njega ko sisa.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Amna84 2/10/2016, 08:06

Poslije ove sad vizite mogu vam sa sigurnoscu reci da su oni svi ludi..Ovaj mi rece da smijem da setam i kaze napisacu ovdje da si mobilna..Neka to braon izlazi. ???????
Proslu sedmicu sa jednim malim hematomom zabrana kretanja sad sa dva vec ja kao mobilna..
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 2/10/2016, 08:22

I pustaju te kuci?
Ajde videces kad odes kod svoje doktorke na pregled, iz bolnice znam da jedva cekaju da te posalju kuci zbog troskova. To bese nesto za nedelju dana?
Nego mi nesto pade na pamet....ti bese ne primas heparinske injekcije?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Amna84 2/10/2016, 09:11

Ne pustaju me jos .Ali lezim kao i kod kuce, bez terapije..Sutra ce sigurno.
A ne primam ja te inekcije.sta je to?
Bas se pitam kako mi ne daju jos doatno progesteron ..kaze ne moze vise od ovoga..
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 2/10/2016, 09:18

Grlim i ljubim biće to sve ok Amna
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 2/10/2016, 09:21

Amna84 ::Ne pustaju me jos .Ali lezim kao i  kod kuce, bez terapije..Sutra ce sigurno.
A ne primam ja te inekcije.sta je to?
Bas se pitam kako mi ne daju jos doatno progesteron ..kaze ne moze vise od ovoga..

Lezi, lezi. Neka si tu. Sigurno ce proveriti stanje na ultrazvuku pre nego sto te puste, pa ces biti mirnija. Citaj nesto, ili jos bolje ako mozes da spavas Sleep Sleep Sleep .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 2/10/2016, 11:14

Ja zaista ne znam sto da radim vise sa ovom kiselinom i gorusicom. Danima niti spavam normalno, niti jedem. Jos kad procitam savet "jedite vise manjih obroka dnevno", zaista poludim i znam sigurno da to nije napisao neko ko je ovo cudo iskusio. Ranije je bila samo uvece, pa sam kalkulisala nesto sa vecerom, ali sad je 24 sata. Zbog bebe treba da sam sto vise u vodoravnom polozaju, a zeludac podnosi samo poziciju 90 stepeni, tj. da sedim. Ja ta dva zahteva ne mogu da pomirim. Vise ne pomaze ni polulezeci polozaj, nekad je pomagao....
Znam da mi ne mozete pomoci ni vi ni niko drugi....ali sam morala da vam se bar pozalim. Toliko sam umorna i iscrpljena od nespavanja...A onda kad sretnem komsinicu na stepenistu, pa mi da savet "Spavaj sad sto vise, jer neces moci kasnije", zamisljam scenu iz crtanog filma da sam je nokautirala i da joj je glava odletela u svemir!!!!!
E, u takvom sam raspolozenju!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu