KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
Ancica 87
enap
libra35
SoJa
bobica83
daduska
Sofija Veks
JocY
jelena.kuburic
vero
SannI-AlL
dada88
MaloMorgen
winni
mimi85
Amna84
alisa
Jerapetra
valika77
luckystar74
sunny.tp
mirjanamirjana1986
srecica3112
Zmajuška
mmakica
daki_mm
Pikseta
aurora
sanja 73
ragaco
Bekanicaa
rada78
PalcicaBg
zsuki75
Vanja80
nina :)
dr mali pariz
saska1
Tebi
srculence 84
Nataly17
Dora1
tiramisu
spring
Iskra
TrebamNaDijetu
dusica78
mimi84
bak
ivanicasale
Vanilla
Blanka
Sirijus
Tavita
Lola021
BiKsi :)
mamadabudem
lela1984
BabyBear
Bobaue
Mimi12
65 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 18/7/2016, 10:28

Meni od jutros tako neko muljanje u glavi neka cudna vrtoglavica nije prava ali nisam bas sva svoja plus pogubljenost i zaboravnost. Ne znam dal je od ovog blesavog vremena ili Dostinexa mada ga pijem skoro 3 meseca. Sve u svemu nisam svoja a na poslu sam pa je to bas zabavno No

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 18/7/2016, 10:40

😀 oće dostinex da napravi gužvu po glavi, i meni je svojevremeno. Nego mislim da sam samo ja u nekom napetom nervozno-pasivnom stanju. Izgleda da sve od spolja utice. Inace , od danas sam na bolovanju. Iznervirali su me sa platom 😈 ista je da li bila na bolovanju ili radila - uvek je minimalac
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 18/7/2016, 10:44

Jelenko pravi izraz nadje -guzva u glavi , bas to , ja nisam mogla da pronadjem pravu rec. Very Happy

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 18/7/2016, 11:16

mimi85 ::Biksi, nedostajala si na ovim stranicama! Navijam za jedno lepo prolece da Arsica dobije Bambinu!

cvet Hvala Mimi85, ako je sudjeno, bice! srca
tackicabg ::Drage moje, nemam lepe vesti. Sad
Beta <1.
U pon zaključujem bolovanje.
Kad ovaj osećaj malo prodje, pravimo plan za dalje.
Hvala što ste me bodrile, uz vas je sve lakše srca1
Tackcie, jako mi je zao, bas sam verovala da ce vam uspeti. Kao i sve cure, svi borci ovde, otplaces, otreses kolena, pa u nove planove i borbe!

daduska ::Nadam se da primate jos clanova u ovo predivno drustvo
Pratim Vas vec neko vrijeme,pa sam se napokon udostojila da vam se i javim.
Koliko god da postoji foruma po pitanju ovog/ ovih problema, KUTAK je zaista nadmasio sva ocekivanja,i bacio u sjenu sve druge foruma! Divne ste!!! Toliko informacija, pomoci i podrske...... Ma,nemam rijeci! 
Ukratko o nama: Do Sada smo bili u dva postupka VTO . U prvom nismo docekali betu,dok se drugi zavrsio kiretazom. Sada se pripremamo i za treci postupak, mozda bude i dobitni!
Dobrodosla i sto pre te prebacili na trudnicke!

mimi84 ::RESILA SAM CVRSTO DA SE PRIDRUZIM VAMA JER OD LEKARA SAM ODUSTALA.
IMATE LI NEKI SAVET STA TREBA ODRADITI OD ANALIZA JER POSLE SPONTANOG
BEZUSPESNO POKUSAVAMO EVO GODINU DANA I NISTA...JA NA SVOJU RUKU KRENULA
PA CU ISKOPATI U CEMU JE PROBLEM! Rolling Eyes

Dobrodosla jos jedna mimi, i da i tebe uskoro saljemo na trudnicke, sto pre!

winni ::Mi bili u hitnoj zbog bolova i dr.nam rekao lezanje obavezno ili kuci ili tamo i video nam je mesak jedan od 6mm a danas smo 4=5... sta mislite jel o.k Very Happy
srca srca srca


winni ::osmeh srce osmeh srce mi sad stigli i vidli smo se veliki smo celih 1.8mm a mesak je 19.2... srdasne namjos ne kuca ali je i rano kako kaze Kopit. sada smo 5=2 yes yes i ukinula mi je bromokriptin estrofem i pg depo za koga sam bar ja sada cula jednu novost kaze ona da ob nevalja dugo da se daje kada se cuje srcana radnja jer ako je decak moze da bude feminiziran.. a u slucaju krvarenja da imam kod sebe uveg pregnil od 1500...hvala sto mislite na nas
Amna sutra cu ga obavezno pogledati
Jelenko bravo
smajli angel Divno Winni, nek sve bude skolski i samo odmaraj!

BabyBear ::Zene, ja sam u sredu, dan posle histeroskopije, dobila ciklus (16i dan od proslog i opet u sred cikloproginove). Jel to moguce???
A da nije krvarenje od histeroskopije, otkud znas da je ciklus Bejb?

Jelenko igracice !

Bobo, sugradjanko, da se sto pre razmota to po glavi! lol!

Sve vas pozdravljam i zelim svaki korak uspesan!

Amna, i meni se svidja to ime bas, tresni po pivce pa nek ide zivot! Ziveli!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 18/7/2016, 13:34

BiKsi :) ::
BabyBear ::Zene, ja sam u sredu, dan posle histeroskopije, dobila ciklus (16i dan od proslog i opet u sred cikloproginove). Jel to moguce???
A da nije krvarenje od histeroskopije, otkud znas da je ciklus Bejb?

Pa i ja sam to prvo pomislila, ali tesko sine, tesko...cisto sumnjam.
Elem, histero mi je radjena u utorak u 8 ujutru. Taj dan i u sredu pre podne nisam ni imala krvarenje, vrlo malo nesto, tek tek na ulosku. I onda mi je u sredu popodne pocelo kao menzis, prvo tamna krv pa sve svezija i trajalo je do juce, 5 dana, kao ciklus, ono drugi dan najjace, treci manje, cetvrti i peti jos manje i to je to.
A drugo, i u maju sam dobila isto tako 16-og dana novi ciklus, tako da mi je to nesto "deja vu" zbunjen
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 18/7/2016, 13:42

Eto mimi rece sta je radler,kod nas je malt ako ne grijesim..
Joj ja ne mogu cisto pivo a kupi vec gajbu radlera,sladak je ali malo ,maloo ...
Mi smo u kuci bas pivopije ,svako ima svoju pivu :-)
Prag je stvoren za nas!!  b
Hajde bujrum kafica kod mene,ja sad s posla.
Sutra kod doktora po uputnicu za tsh,prekosutra na mjerenje endometrijuma pa Prag ,brojim sitno radost radost
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 18/7/2016, 13:47

Priblizilo se Amna, jedva cekam da odes i da se vratis sa bebicom napred scuro
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 18/7/2016, 13:57

Amna 😍😍😍😍😍😍😍
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 18/7/2016, 14:04

Uhhh samo vi znate kakav je to osjecaj,koje su to molbe,zelje i nade i kako srce igra ko ludo..
A posla sam da napisem nemate pojma ,kako mi srce tuce lol!

Jelenko,da ti nisi dosla do mog radlera :-) nesto mi ti osmjesi sumnjivi

Ejj Biksi,, neka te vala da se javis ,valal ti bas zafalis..
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 18/7/2016, 14:41

Moj radler se danas sastoji u: solja kafe, kukuruzne pahuljice sa jogurtom, integralne plocice, opet kafa, heljdina pita sa sirom, pola dinstanog pileceg mesa sa senfom. Evo sad cekam u dz i grickam krastavac.
Samo da je tiba puna.. odma osmeh i lepo raspolozenje 😍😍
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 18/7/2016, 15:11

Pa dobro,kafa,... kafa,.... kafa....  primjetila sam ponavljanje  ,i to je opijat lol!

Javili su mi sad iz Praga da su svi ultrazvuci donatorki petkom.U petak tek poslije 15h cu znati sta dalje.
Poucena vasim iskustvima a i mojom racunicom nema sanse da je punkcija u ponedeljak..
petak je 11 ili 12 .d.c. donatorke
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lola021 18/7/2016, 16:00

Ne znam gde da napišem, a moram nekome da kažem (puca me PMS, hormoni šize, i bolje da otkucam ovde nego neku drugaricu da nakrpim  Laughing  )
Evo, mesec dana kako svraćam na Kutak a već mi u svemu ovome značite više nego bilo koja drugarica...

Nekoliko mojih prijateljica/rođaka zna moju situaciju, i ono što mi očajno ide na živce je što mi je baš svaka od njih rekla otprilike isto:
"Aaa, pa nije to ništa...znam ja jednu **ime osobe**, i ona je isto išla na VTO i eno ima sada bebu"

Imam osećaj da sve žene koje nemaju/ne planiraju još uvek decu, ili su koje su rodile bez problema, kao da misle da mi samo odemo kod Dr, legnemo, raširimo noge, on uzme jajnu ćeliju, smućka je tamo sa nečim, vrati to u nas i to je to - imaš bebu. Rolling Eyes

Da ne pominjem koliko me je zabolelo kad mi je najbolja prijateljica neki dan, videvši me da proveravam rezultate hormonske analize na plaži (jbg, dragi preuzeo rezultate i poslao viberom jer sam ja bila s njom na moru), kada mi je ona, onako malo s visine rekla: "Ne čini li ti se da si malo preopterećena sa svim tim...?"
A meni u glavi: žene sa Kutka bi razumele. Žene sa Kutka bi mi znale reći jesu li rezultati OK Sad

P.S.
Žene sa Kutka i jesu znale, jurim sutra Dr za hormone
Very Happy
Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 18/7/2016, 16:37

Kutak je zaista najbolji forum, zato što je on više od foruma. Nisam do sada pročitala nijednu ironičnu ili podsmešljivu, a kamoli neprijateljski obojenu poruku usmerenu ka nekoj od članica. Ovde se nalaze odgovori na mnoga pitanja, ali i preko potrebna podrška dok koračamo ka poztivnoj beti... Ja sam više puta zažalila što nisam u toku svoje trudnoće boravila na Kutku, umesto što sam posećivala doktore koji su me zastrašivali i uveravali da ne smem da provodim vreme sedeći, da zaboravim na kompjuter, da ne gledam forume... Ovog puta će sve biti drugačije. Elem, u išekivanju smo drugostepene komisije u Betaniji, a onda, Bože zdravlja, na jesen u novi postupak. Ovog puta smo izabrali Feronu.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 18/7/2016, 16:40

Lola021 ::

Imam osećaj da sve žene koje nemaju/ne planiraju još uvek decu, ili su koje su rodile bez problema, kao da misle da mi samo odemo kod Dr, legnemo, raširimo noge, on uzme jajnu ćeliju, smućka je tamo sa nečim, vrati to u nas i to je to - imaš bebu. Rolling Eyes

lol! lol! doktor  b  b [/i] Very Happy

isto sam se osjecala i jos uvjek ..Ne mogu da kazem svojoj kolegici s kojom cu provesti proljednji vikend pred vto da idem na vto ..Ne bi razumjela,vidim osjetim..samo bi bila prica vise za nju..

Nisi preopterecena,moj mm je meni cesto rekao to,kad sam ja istrazivala dio po dio ali sad pred VTO ja znam da je moja kucica cista,da su moji nalazi svi odradjeni ,da ja imam znanja i sikustva( vaseg) i znam kad i sta provejriti i pomoci sama sebi..

Pazi ovo ,moja sefica u jednom razgovoru na temu da ja nemam djecu ..Kaze da ona misli da je teze muskarcima,da oni to teze podnose jer moraju da idu i pokaza mi sta da rade tamo!!!
Bila sam toliko razocarana i tiha da dugo nisam evo nikome to rekla,zena toliko malo zna o tome..
Njegovi 5min..drk... je teze od mojih tableta,psihe i moje celije!!
I skim da razgovaras??Batali!
Jedino ih zanima sto nemas bebu,kad ces i sta cekas..
Moja najbolja kolegica zna za moj problem (ne donaciju) ali na to sve ja joj pisem jadam se,vidim ne moze da osjeti to, ok razumijem ,nije prosla kroz to..
Ali dolazim na odmor,srecem nju i covjeka u restoranu, sjedimo ,pricamo i on nam 3-4 puta hladno rece,sta cekamo sto ne pravimo bebu,restoran pun!!Ponavlja jedno,3 puta kod 4 sam stala brojati,moj MM se pomjera.ja cekam da mu kolegica skrene paznju ,ona suti..On predlaze da idemo kod njih na more da se dobro odmorimo i napravimo bebu a onda da idemo nekom doktoru kojeg on zna..Pa prica za sestru kako je bila bolesna ostala neplodna medicinksi a eno u braku odma zatrudni..Meni se srce slama,ponos mi na podu,osjecam se ponizeno ulazi u nesto meni sveto,slusam i samo sam izustila, ko nije u tome ne moze da razumije..tad je tek reagovala..
Dolazim kuci i ne mogu da dojdem sebi par dana..Pitam se kome sam se ja to ipovjedala,pa zar nije bar imao kulture pa napravio se da ne zna za nase razgovore..Ili bar manje bahat bio...Evo i sad s grozim..Od tad nikome osim ovdje vama

Istina da su ovdje najbolje kolegice
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 18/7/2016, 16:40

Lola draga, normalno je da ljudi koji nemaju veze sa VTO ne mogu da te razumeju kao ljudi koji su prosli kroz bar jednu VTO. Normalno da razmisljaju da je to samo legnes, rasiris noge i dobijes bebu jer vecina njih na taj nacin i dobija bebu ne razmisljajuci o hormonima, danima ciklusa, secerima, analizama na sve i svasta. A i to ti neka vrsta mita da je VTO cudotvorno resenje i odma i blizance dobijas.

Posle nekog vremena uhvatis sebe da si umorna da objasnjavas prijateljima, rodbini, komsijama, kome god, da je to zapravo komplikovano i da puno faktora utice na uspesnost i onda krenes da zapravo o VTO pricas samo sa zenicama sa Kutka (bar je to moj slucaj) jer te one apsolutno razumeju, i mogu ti realno i ponuditi neki trazeni odgovor.
Naravno da smo opterecene, trudimo de da napravimo nov zivot a idemo zaobilaznim putem.
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 18/7/2016, 16:48

A kad smo kod sefica... Moja je meni rekla da biram da li mi je vazniji posao il to cime se vec bavim(a pritom zna da idem na vantelesnu, a ona je majka dvoje dece). Verujte da sam vise podrske dobijala od muskaraca u celoj ovoj prici nego do zena
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 18/7/2016, 17:00

Moja je u 40 tim nema djece ,nije srela covjeka pravog prije a sada NECE DA RADJA U OVOME SVJETU ,vidis kaze meni,,kakav je Svjet reci mi ima li smisla radjati i da djete odrasta u ovome...Odgovorila sam nema ...
Muk,srce da ti stane sa takvim ljudima,gusis se sa rjecima i vriskom u sebi
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 18/7/2016, 17:05

Ne daj da te dotice, ja sebi bar ne dam
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 18/7/2016, 21:00

Au, cure. Citam i moram reci da se slazem sa vama. Ko nije osetio na svojoj kozi ne moze da razume kroz sta se prolazi. Ne treba obracati paznju na te ljude, nisu oni zli. Oni to rade ne namerno. Nemaju pretstavu kako to izgleda i koliko je zaista energije potrebno. Na njihovu srecu pojma nemaju. Pa samim tim im je na neki nacin i oprosteno.
Ja mogu da se pohvalim mojim gazdom 😁 do sad nemam dana bolovanja a svaki put sam izostajala sa posla i to je za njega ok post zna na sta idem.
Amna duso, drzim palceve i na rukama i na nogama i moje macke obe drze i navijaju da ti Prag bude dobitni prag. U to ime nazdravljam sa somersbi-em. ZIVELI!!!!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 18/7/2016, 21:17

Eh moje drage zene, sve se slazem , sve potpisujem. Ljudi to rade najcesce iz neznanja. Mene su moje drugarice koje imaju jedno, dvoje djece, pitale o samom procesu,i cudila sam se da one koje imaju djecu ne znaju ni sta je jajna celija a ne sta drugo. Ali majke mi istinu pricam. I onda svaka dalja prica je suvisna. A bilo je tu raznih situacija...

Baby, ja sam isto pomislila da ti to nije ciklus nego da ti je krvarenje od histeroskopije. Meni je tako znalo da ide kad sam pila kontraceptive posle intervencije,kasnije kad ih nisam pila nisam puno krvarila, skoro ni kapi. Tako da je moguce da je od neke terapije.
Zene srecni vam koraci..
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 43
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 18/7/2016, 21:23

[quote="sirijus"]Au, cure. Citam i moram reci da se slazem sa vama. Ko nije osetio na svojoj kozi ne moze da razume kroz sta se prolazi. Ne treba obracati paznju na te ljude, nisu oni zli. Oni to rade ne namerno. Nemaju pretstavu kako to izgleda i koliko je zaista energije potrebno. Na njihovu srecu pojma nemaju. Pa samim tim im je na neki nacin i oprosteno.

Nakon četiri godine borbe sa sterilitetom, mogu samo da izdvojim ovaj Sirijusin zaključak kao identičan onom do kog sam ja došla...

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 18/7/2016, 21:27

Al zato mi ne samo da znamo sta je jajna celija vec razlikujemo ko experti dobar od loseg embriona Laughing Laughing
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 18/7/2016, 21:27

Da mi nema Kutka bilo bi mi milijardu puta teze. Da vas nema, trebalo bi vas izmisliti osmeh srce
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 18/7/2016, 21:48

Blanka, imam ja poznanicu (ne mogu bas da kazem "drugaricu") koja ima dvoje dece i ne zna sto je ovulacija. Tako da sve verujem. Kod takvih zena je trudnoca nusproizvod sexa, ne primarna zelja i namera.
Ali se isto slazem da treba i to razumeti. Nismo svi iz iste price. Prosto ne treba ocekivati da razumeju nesto o cemu ne znaju skoro nista. Pa da podjem od sebe, ja danas i ja pre 5 godina....dve osobe u stavovima, znanju,..a na sve to je najvise uticalo iskustvo. Kako neko ko nije upoznao ovaj nas problem moze to da zna i razume?
Meni ne smeta stav pojedinaca, vec sto se u drustvu to i dalje smatra nekim velikim problemom, defektom, a ne normalnom pojavom ako vec jedan od tri para ne moze prirodnim putem da dodje do trudnoce. Cak i doktori, koji nisu iz te branse, drugacije nas tretiraju.
E, to mi smeta!!!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 18/7/2016, 21:59

I moram profil ljudi kao sto je Amnina sefica da prokomentarisem:
ja ne mislim da ona to ozbiljno misli. Cesto zene koje nemaju partnera tvrde tako nesto kao ona, ali to je zapravo bezanje od stvarnosti. Ono sto se nema, a da to ne bi nedostajalo, kaze se "ma ja to i tako ne zelim". Pravi se da je to njen izbor, iako mozda i nije.
Kad bi ona nasla nekog baju u kojeg bi se zaljubila, da vidis kako bi promenila plocu.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu