KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

+25
twinsi
Gramatika
Ancica 87
Niny
alisa
Zmajuška
Vanja80
SladZana
PalcicaBg
sanja 73
nina :)
Bobaue
HappyGirl
MalaSaJuga
Sofija Veks
mimi85
Blanka
Ema78
Jerapetra
bak
Sirijus
tatjanica
AriesGirl
BabyBear
BiKsi :)
29 posters

Strana 8 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od mimi85 19/4/2016, 18:36

Rekla sam da nije u redu da mi kaze da sam matora hahahaha a ona se dete sokirala kaze ma nemoguce vi ste mladji hahahahahaha
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od mimi85 19/4/2016, 18:40

A onda su usledila pitanja a sto ja nemam dece....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od BabyBear 19/4/2016, 19:01

Klasika...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od HappyGirl 19/4/2016, 21:26

Zašto se simona i nina izvinjavate :) Jutra i jesu naenjena za sve teme i dileme :)
mimi, meni se danas obraća neka žena "gospođice jel možete da mi kažete..." Posle se mislim dobro je nisam se skroz ofucala lol! Laughing
Inače učenici vole da pitaju za decu a i da špijuniraju naše profile na fb i svim ostalim društvenim mrežama. Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od BiKsi :) 19/4/2016, 22:39

Deca ko deca, kao i mi,kad smo bili mali. Ono kad se neko ne uda do 25, u mojim ocima je bilo ajoj. lol! lol! lol! Kao, joj muke. lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od bak 20/4/2016, 00:03

Nista to nije. Moj brat je 12 godina od mene mladji. Znaci on ima 18 a ja 30, neke davne godine i prica meni i mojoj kumi koja je moje godiste, o nekoj konobarici. I kaze " ma nije losa, al maaaaatora, ima bar 23!!! " Kad ga nismo zgromile. On se mukica zbuni pa kaze "ma neeee niste vi matore, ona je " lol! lol! lol! lol!

Tako da... Od tada strogo vodi racuna sta prica Razz
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od tatjanica 20/4/2016, 12:30

SladZana ::
Tatjanice dojc pada prvom prilikom, a kad planirate u mletke da stizete? Very Happy

p.s. Tatjanice ka smo kod Pk moramo i te korijene da procackamo yes pazi kad mi ne budes samo snajka nego i sveca. Razz


....verovatno pocetkom juna,dok jos ne opali vrucina u kotoru gradu!  sunny .....jedva cekam neku kafu na donjem putuuu!!!! srca srca srca

....kazem ti ja,videces da ti dodjem makar zaovicic!!! lol!   ...ljubim  mi onu malu ridjokosuuuu,kakav je to meeed!!!   cvet


Poslednji izmenio tatjanica dana 20/4/2016, 12:47, izmenjeno ukupno 1 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od tatjanica 20/4/2016, 12:31

mimi85 ::Ja moram u Su pod hitno na jos jednu pitu s visnjama :-)


...ahahahahaaa...samo dodjiiii,ima da bude i sa visnjama i sa jabukama....nego,bas mi je zao sto se za vikend nisam videla sa aries,oni bili na palicu a mi u kanjizi,,,grrrrr....
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od tatjanica 20/4/2016, 12:34

sanja 73 ::
tatjanica ::.....drugarice,samo da vas ljubnem,falite mi da znateeeee!!! APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Coffee-And-Cakes
hvala, hvala zadovoljstvo je popiti kaficu sa tobom sunny love


...sanjaaaaa,nista vise ne stizem da ispratim,kazi dokle ste stigliiii???? sunny roda igracice
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od tatjanica 20/4/2016, 12:36

Zmajuška ::Joj, Tatjanice, Sanjice i sve ostale drugarice, meni bi tako prijala i kafa i to slatka i kolači, pite, torte i sve ali do daljnjeg ništa. Zato ovako virtuelno uživam.

Mimi, pitala si me na koracima za mace, dobro su, porasli su, igraju se i uživaju, vide se njihovi različiti karakteri. Milija je mamin sin, maza, a Zvezdica je jedna mala kukavica, lepotica. Nemam toliko vremena koliko bih želela da im se posvetim, ali mi pričinjavaju veliku radost i zadovoljstvo. Kad budem stigla postaviću fotografisaću ih i okačiću fotke.



....zmajuskaaaaa,cekamo slicice !!!! osmeh srce
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od BiKsi :) 20/4/2016, 12:57

Tatjanice, Arsa mi u krilu, i eto ga odmah vice, pupak, pupak, mamaaa, pupak!

Ljubim vas sve.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od tatjanica 20/4/2016, 13:03

...kazem ja tebi,ne gine ti pupkovana snajka! lol!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od BiKsi :) 20/4/2016, 15:18

lol! lol! lol! Po svoj prilici! lol! lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od BabyBear 20/4/2016, 18:26

Kakva je to PUPKOVANA snajka? Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od BiKsi :) 20/4/2016, 20:27

Pa ona sa pirsingom! lol! lol! lol! Arsi je fetis zenski pupak, vec sada!

Juce je najboljoj drugarici rekao:Pokazi mi sise! affraid affraid affraid

A danas kad je ona rekla da nema decka, on je rekao da je on njen decko! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od mimi85 20/4/2016, 20:41

Biksi opasan je!!!! Dusa mala!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od BabyBear 21/4/2016, 00:35

BiKsi :) ::Pa ona sa pirsingom! lol! lol! lol! Arsi je fetis zenski pupak, vec sada!

Juce je najboljoj drugarici rekao:Pokazi mi sise! affraid affraid affraid

A danas kad je ona rekla da nema decka, on je rekao da je on njen decko! lol!

Hahahahahahahahahahaha! lol! lol! lol!
Znaci ne verujem! Koliko su sad ta deca napredna osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od Blanka 21/4/2016, 01:04

BiKsi :) ::Pa ona sa pirsingom! lol! lol! lol! Arsi je fetis zenski pupak, vec sada!

Juce je najboljoj drugarici rekao:Pokazi mi sise! affraid affraid affraid

A danas kad je ona rekla da nema decka, on je rekao da je on njen decko! lol!

lol! lol! lol! lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 43
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od Vanja80 21/4/2016, 07:53

BiKsi :) ::Pa ona sa pirsingom! lol! lol! lol! Arsi je fetis zenski pupak, vec sada!

Juce je najboljoj drugarici rekao:Pokazi mi sise! affraid affraid affraid

A danas kad je ona rekla da nema decka, on je rekao da je on njen decko! lol!

Laughing Laughing lol! lol! Kakva su to vremena dosla, napredna deca, sta li nas tek ceka! lol!

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od BiKsi :) 21/4/2016, 13:20

Dete ne gubi vreme! lol! Al mislim da kod Anje nema sanse! lol! lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od AriesGirl 21/4/2016, 16:13

tatjanica ::


...ahahahahaaa...samo dodjiiii,ima da bude i sa visnjama i sa jabukama....nego,bas mi je zao sto se za vikend nisam videla sa aries,oni bili na palicu a mi u kanjizi,,,grrrrr....

I meni je zao, ali bice prilike. Jedino je pitanje da li u Novom Sadu, Palicu ili u CG :-*

Devojke, sve vas grlim.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od AriesGirl 21/4/2016, 16:16

BiKsi :) ::Pa ona sa pirsingom! lol! lol! lol! Arsi je fetis zenski pupak, vec sada!

Juce je najboljoj drugarici rekao:Pokazi mi sise! affraid affraid affraid

A danas kad je ona rekla da nema decka, on je rekao da je on njen decko! lol!

Arsa je fantasticno dete, svaki put kad Biksi napise sta je uradio ja se odusevim.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od Niny 21/4/2016, 16:42

Devojke, samo sa vam mahnen i ljubnem vas sve redom.
Kod nas jurnjava non stop za Kokom, nema stajanja :)
Biksi, Arsa je blesav skroz, jel moguce da sve to zna sa 2.5 godine?
Tatjanice, Sladjo, na leto cemo i mi da se druzimo sa vama u Cg :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od BiKsi :) 21/4/2016, 19:22

Hvala cure, on je blesav za medalju. Niny,on zna sve,mene plasi njegov recnik, veruj na rec. S njim bukvalno razgovaras kao sa detetom koje je prvi razred.Nema da ga zeznes. Jos ga mm dribla ne pitaj. Tipa, kaze mu konj me to zove, umesto ko me to zove, namerno ga cima, klinci obicno to ne provale, pa se upecaju, a ovaj iz cuga,nije konj, nego Arsa! lol! Pa kad sam kaze to su ruzne reci, nisam dobar, jer ima obicaj da kaze ruzan kao govno,picku materinu, jebem ti misa. Sve kupi, ma kako sta od koga cuje. Pritom ga svekar malo i uci,namerno. A znate kakva su deca, upijaju kao sundjeri. Arsa zna da otpeva Pogledaj de mala moja skoro celu,pa ga mm ucio da to peva na engleskom, pa zna na engleskom boje, zna sve aute na parkingu da prepozna koje su marke, zna da broji, zna i na srpskom decije pesmice, zna i na engleskom neke sto gleda cesto. Samo se tako zaigra ipocne da peva,ja se bukvalno iznenadim kad je to naucio. A on kupi usput. Zna kako se zove, preziva, kako mu se zovu roditelji,mesto u kom zivi, kako se zovu babe, deda, tetke,i ostala rodbina! lol! Svasta zna i vrlo bisto zakljucuje o svemu. Najzesce sto je pokupio izraze od nas i sto zna kad ih treba upotrebiti,tipa Boze sacuvaj, majko rodjena, i tako to. Videla je Soja,on je kao veliki decko. Igrao se s njenom bratanicom koja je sad napunila sest godina,bas su se lepo igrali, mislim da im nije bilo problem sto je tolika razlika u godinama. Dosta se on druzi sa Anjom i Dudom, one su sedmi razred, pa pokupi od njih te fazone,tipa kad mu kazu ajde selfi, on napuci usne. Komedija od deteta, zaista! Uzivanjac i zezanje neprekidno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od SoJa 21/4/2016, 21:12

BiKsi :) ::Hvala cure, on je blesav za medalju. Niny,on zna sve,mene plasi njegov recnik, veruj na rec. S njim bukvalno razgovaras kao sa detetom  koje je prvi razred.Nema da ga zeznes. Jos ga mm dribla ne pitaj. Tipa, kaze mu konj me to zove, umesto ko me to zove, namerno ga cima, klinci obicno to ne provale, pa se upecaju, a ovaj iz cuga,nije konj, nego Arsa! lol! Pa kad sam kaze to su ruzne reci, nisam dobar, jer ima obicaj da kaze ruzan kao govno,picku materinu, jebem ti misa. Sve kupi, ma kako sta od koga cuje. Pritom ga svekar malo i uci,namerno. A znate kakva su deca, upijaju kao sundjeri. Arsa zna da otpeva Pogledaj de mala moja skoro celu,pa ga mm ucio da to peva na engleskom, pa zna na engleskom boje, zna sve aute na parkingu da prepozna koje su marke, zna da broji, zna i na srpskom  decije pesmice, zna i na engleskom neke sto gleda cesto. Samo se tako zaigra ipocne da peva,ja se bukvalno iznenadim kad je to  naucio. A on kupi usput. Zna kako se zove, preziva, kako  mu se zovu roditelji,mesto u kom zivi, kako se zovu babe, deda, tetke,i ostala rodbina! lol! Svasta zna i vrlo bisto zakljucuje o svemu. Najzesce sto je pokupio izraze od nas i sto zna kad ih treba upotrebiti,tipa Boze sacuvaj, majko rodjena, i tako to. Videla je Soja,on je kao veliki decko. Igrao se s njenom bratanicom koja je sad napunila sest godina,bas su se lepo igrali, mislim da im nije bilo problem sto je tolika razlika u godinama. Dosta se on druzi sa Anjom i Dudom, one su sedmi razred, pa pokupi od njih te fazone,tipa kad mu kazu ajde selfi, on napuci usne.  Komedija od deteta, zaista! Uzivanjac i zezanje neprekidno!

Ja mogu samo da potpišem smiledraw

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 8 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu