KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

+25
twinsi
Gramatika
Ancica 87
Niny
alisa
Zmajuška
Vanja80
SladZana
PalcicaBg
sanja 73
nina :)
Bobaue
HappyGirl
MalaSaJuga
Sofija Veks
mimi85
Blanka
Ema78
Jerapetra
bak
Sirijus
tatjanica
AriesGirl
BabyBear
BiKsi :)
29 posters

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od BiKsi :) 10/4/2016, 21:25

Haj ho! 

Kao prvo,  juce sam propustila,  no bila sam izgubljena,  pa se iskupljujem veceras! 

Draga Happy,  kad porastem zelim da budem kao ti,  sto bi rekla naša bak!  Hvala ti što si deo mog života! Srecan ti rodjendan,  da si nam ziva i zdrava stotinu godina,  da ispuniš one zamišljene planove,  jer ovo su godine za ispunje kvih zelja!  Volim te!  Srecan i bati rodjus! 

Ancice,  ljub za Aleksu! 

Stisak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od HappyGirl 10/4/2016, 21:49

Hvala, kokice draga osmeh srce
Cure, čitam vas ali ne pišem, ne stižem nešto da se usresredim na pisanje. Danas sam bila kod stomatologa radio mi 3 zuba, vilica me ubi. Moj muž konačno odahnuo, usta ne otvaram lol!

Ljubim vas i želim vam divnu novu sedmicu cvet
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od Blanka 10/4/2016, 22:04

Srecan rodjendan Happy, godinica 100 igra c
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od mimi85 11/4/2016, 00:06

Happy srecan rodjendan!!! Nedostajes nam ovde!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od tatjanica 11/4/2016, 09:05

mimi85 ::Happy srecan rodjendan!!! Nedostajes nam ovde!

...sve isto tako i ja mislim! osmeh srce
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od tatjanica 11/4/2016, 09:18

...zene moje,imam dobre vestiiiii.....jutros rano(to je u koreji vreme rucka) mi je dragi umesto uobicajenih poruka na viber opalio sliku avio karteeeeeeeee.....skratio je ugovor i stize nam u cetvrtaaaaak,pa jednostavno sam odlepila od srece....003....sitno brojim,ne mogu da stojim!!!! likeit srca1 family i samo da dodam anegdotu nasih komsija iz kotora,otac pomorac isto,sin 2,5 godine....tajo stigo sa broda a mali vice preko celog dvorista,maajkooo majkoooo(nikad mi nece biti jasno zasto u cg mamu niko ne zove mama!)stigo neki ciko,kaze zove se tata! as
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od Zmajuška 11/4/2016, 09:40

Happy, srećan rođendan i sve najbolje! cvet

Tatjanice, to su divne vesti, mogu da zamislim koliko se raduješ. Tvoj dragi je doneo pravu odluku, sigurno mu mnogo nedostajete, sada ćete uživati skupa.
poljubci poljubci poljubci
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od mimi85 11/4/2016, 10:02

Jaooo vestice moja lepo si ti predosetila da ti kuva dragi iznenadjenje!!!!! Divnoooooo srecna sam zbog tebe, sofke i tate! Spremaj meso raznih fela hihihi
Imam i ja anegdotu... Kad sam bila mala moj tata je radio godinu dana u Libiji... Imala sam 2-3godine... Kad je otisao izgledala sam ko zensko, lepe lokne, odran nosic(to su zvali znacka uvek sam grebala nos neverovatno nesto)...i kad se vratio kaze mama ja mu trcim u susret vicem tata, tata i kacim mu se za nogu a on jadnicak kaze, mali nisam ti ja tata(glupava baba me osisala na musko) a onda je ugledao sestru i mamu i shvatio da je taj krpelj oko njegovih nogu zapravo njegova cerka....i rasplakao se jadan(nikad babi nije oprostio sto me unakazila tom frizurom)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od Jerapetra 11/4/2016, 10:35

Mimi, mnogo slatka anegdota, smesna i dirljiva u isti mah, raznezih se nesto sva... srca
Tatjanice, bas divno iznenadjenje!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od Blanka 11/4/2016, 11:29

Tatjanice bravooo, stiže mužić pužić , baš suuuper jumping g bravo
Mimi, bas slatka i tuzna pricica sigurno je neces nikad zaboraviti.
Ljubim vas sve redom poljubci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od PalcicaBg 11/4/2016, 12:11

Jao Tatjanice,divno!Ne mogu da zamislim tvoju srecu i neizdrz :-)
Slatko se ismejah za anegdotu :-D

Mimi i smesna i tuzna ta tvoja pricica.
I moj tata je davno radio u Becu,ode na par meseci i secam se da sam mnogo patila zbog toga.Ali ja sam tada imala 10ak godina,ne znam kakav je osecaj manjoj decici,da li isto osecaju.

Ljubac za sve!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od Vanja80 11/4/2016, 13:27

Tatjanice, ne mogu ni da zamislim kako ti je, kakvo iznenadjenje, jos malo pa uzivanje!!! igra love
Mimi, Tatjanice, nasmejah se slatko a i raznezi od vasih prica!

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od BabyBear 11/4/2016, 14:35

Hahahahahaha......e lepo ste me nasmejale vasim pricama, i ti Tatjanice i ti Mimice ljubav

A tebi Tatjanice zelim da od cetvrtka uzivas i samo uzivas sa tvojim muzicem. Volim takva iznenadjenja. ljubav

Ljubim vas sve i brisem. Malo sam u nekoj guzvi Wink
srca
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od tatjanica 11/4/2016, 20:16

...hvala vam drage moje...ja vec vilenim...hihihiii...jos 3 puta spavam!!! :) ...sve vas ljubim i odoh da raspremam od sofkinog kupanja,ona spava kao da je pored morave...hihiiihiii...
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od HappyGirl 11/4/2016, 22:33

Hvala cure!
Jao tatjanice baš sam srećna zbog vas osmeh srce

Cure, evo jedne zanimljivosti :) Naša dr mali pariz je napisala knjigu o vto. Treba je pomoć oko izdavanja. Hajde ako možete pomozite. https://kutak.forumotion.com/f83-knjiga-nase-elanice-o-vto
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od Gramatika 12/4/2016, 00:13

Evo i mene posle sto godina, znam samo vas 3-4, nove drugarice, sadašnje i buduće trudnice i mame, su tu.
Samo da mahnem, pa ću da čitam i pohvatam konce i ovde i na ostalim temama. ljubav
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od HappyGirl 12/4/2016, 07:07

Di si bre gramatika osmeh srce
Lepo te je opet videti na našim stranama.Šta ima novo? Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od Gramatika 12/4/2016, 08:20

Tu sam, drage moje!
A novo je to da mi je sin već oduzeo pristup računaru, uguši nas nekim pesmicama, tako da mi pristup netu imamo samo uveče kad zaspi...
Moram još da čitam da vidim gde je ko i kako smo love
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od SladZana 12/4/2016, 15:14

Zdravo drage zenice sunny

Tatjanice draga pa tosu super super vijesti, stize nam pomorac i vasa sreca osmeh srce a to za majko nije ni meni jasno, mi smo uviejk morali mamu da zovemo mama i svi nam se sprdali Laughing ps. mama mi je iz Prokluplja inace bi bila majka vjerovatno Razz

Gramatika zeno ni ja nisam cesta ovdje al mi milo sto te vidim usne

Idem da vidim sta nam je Pari zakuvala igra

d
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od twinsi 12/4/2016, 15:34

Zdravo drugari ff

Pa da se i ja upišem na jutra posle duuuugo vremena yes

Vidim dosta novih (meni barem) ženica, pa će mi trebati vremena da pohvatam konce.

Svima vam želim divan i uspješan ovaj mjesec.
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od tatjanica 12/4/2016, 15:38

....hijihiiiii,sladzooo moja,sad je jasno zasto je tvoja mama a ne majka....inace,imam familiju u prokuplju,jos cemo i rod biti....hihihiii....ma,ljubim ja tebe i onog slatkog zvrka malog...medena je na kvadrat!!! :* ...kad budemo u mne,javim ti seeeee da opalimo po dojc kafu....hihihi...sad se sigurno kutanjke pitaju sta je to? Wink

...mi nove pozdravljamo stare kutanjke,twnisi i gramatiku,lepo je videti da se vracate na kutak! :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od nina :) 12/4/2016, 15:54

twnisi i gramatika dobro nam se vratili odavno niste pisale a m istare forumasice se uvek obradujemo kad vidimo nekog starog I jos ako ima neka nova desavanja oko njih jos vise se obradujemo
kako decica ajde okacite koju sliku da ih vidimo odavno niste
pozdrav od marije mikija I mene za stare a naravno I za sve nove clanice naseg dragog kutka
drzite mi pesnice jer idem na roditeljski kod mikija da se ne slogiram od discipline njegove a I celog drugog razreda jer uciteljica vise nezna sta ce sa decacima iz celog razreda koliko su dobri,da su ih stavili na neki program od 40 dana koji je poceo 23.3 da ih posmatraju I nagledaju I ko se nesmiri dobice ukor iz vladanja I smanjenu ocenu na 4 sto se oni opste ne opterecuju I nastavljaju po svome a nemogu verovati da su pola decaka jos iz prvog razreda kod psihologa poslati u ns zbog discipline I da idu znaci skoro 2 g svake nedelje,kad smo culi 23.3 jako smo se iznenadili nas par mama .I naravno I nas su bili poslalai bili juce I zena nas vratila irekla da mikiju netreba ona nego skola da se bori sa njegovom disciplinom I tako naznacila na njenom izvestaju
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od tatjanica 12/4/2016, 21:00

...nina,kako je prosao roditeljski?
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od Gramatika 12/4/2016, 22:50

O, Nina, javi kako prođe roditeljski. Meni malo sumnjivo to slanje kod psihologa zbog discipline... zbunjen
Pozdrav svima!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od nina :) 12/4/2016, 23:16

za sad je sve dobro kazu da se smirio I da se nadaju da ce ostati do kraja skolske godine ,ali uciteljica se bolji da samo jedan dan nepukne I napravi neku glupost sa tezom povredom nekog deteta jer je to kod njih postalo normalno,I da joj se nesvidja ta njegova faza ali kazem joj mozda je to sto mu je mm obeco lego kocke koje pozeli samo da se smiri sto se I ja nadam
lepo me je iznenadio sa par ocean za koje nisam znala da ima po ovom proseku sto sam dobila ocene danas najmanje ce biti 4,00 do 4,44 sto sam ja prezadovojna mi smo rekli da ima I 3 bicemo zadovoljni ali se nadam da ce ostati tako da nece pokvariti ocene do kraja skolske godine
a pedagog iz skoloe mi je rastumacila sta je psiholog napisala da je miki ispo jako los dzak I da su mu poklonjene sve ocene jer po njoj on nezna da cita,pise,crta da je sve ispod proseka za dete iz 2 rqazreda sto su se obe pobunile I rekle da to nije tacno da on perfektno crta ,da je savlado citanje oba pisma medju prvima jer je latinicu cito jos u prvom razredu,a uciteljica kaze cak je 90 posto bolji u razredu po brzini pisanja I citanja da ima dece koja jos ni cirilicu nisu savladali a kamoli latinicu,I da ona ne priznaje ovaj izvestaj validan,sto smo mm I ja rekli jos juce kad smo ga procitali jer poznajem svoje dete sta zna a sta nezna a I sa svakim sa kome sam pricala juce I danas kazu da to nije tacno I da je on iznad proseka samo da se jos malo potrudi da bi bio 5,00 jer se vidi po njemu koliki potencijal ima
videcemo sta ce se desavati do kraja drugog razreda sto bi ja volela da ostane disciplina I sve na ovom nivou makar,jer kaze sad su I devojcice pustile jezike I na sred casa krenu da pricaju sa drugaricom iz druge klupe.danas su joj napravili so na casu muzickog da ih je snimala kaze razbili bi yutub.pustila im sopena da slusaju jer im je u program a oni poskakali svi I zaigrali kolo kako je ko znao I umeo ali su krenuli svi da igraju da je par puta se proderala I rekla svi na mesto ali niko je nije posluso da je nakraju odustala I ostavila ih da igraju kolo porede ozbiljne muzike
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 5 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu