KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

+25
twinsi
Gramatika
Ancica 87
Niny
alisa
Zmajuška
Vanja80
SladZana
PalcicaBg
sanja 73
nina :)
Bobaue
HappyGirl
MalaSaJuga
Sofija Veks
mimi85
Blanka
Ema78
Jerapetra
bak
Sirijus
tatjanica
AriesGirl
BabyBear
BiKsi :)
29 posters

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od nina :) 16/4/2016, 11:29

simona nista nevredi da prijavim direktorici kad je I ona zena upucena u sve to I kaze da su uvek bile predrasude ako dete ima tamniji ten .misli od dece druge pa bila deca romi ili ne ali zbog boje koze ali mi stvarno zbog toga nemamo problema .a sto se tice prebacivanja nevredi nista jer su svi 2 razredi u istoj smeni tako da bi oni opet bili zajedno za vreme odmora sa ostalima.mozda sam se ja pogresno izrazila ali samo imamo osecaj da uciteljica I ta psiholog imaju osecaj da je on rom a niko vise.a kod nas ima samo 1 skola tako da nema prebacivanja jedino u drugo mesto da ga prebacimo a to je 5 km najblize mesto I svaki dan bi moro putovati a opet verujem da bi I tu bilo predrasude od nekih zaposlenih jer nasa opstina je puna roma po meni cak 40 posto je populacije roma.sto ja nisam protiv njih I druzim se sa dosta mama romkinja iz skole od oboje
miki se zadnjih par nedelja jako smirio u skoli zbog discipline I sad se primeti jako da su I druga deca kriva a ne samo on I da ga pretezno drugi prvo diraju pa tek onda on odgovori a dosad su svi govorili da je miki prvi bio,ali otkad imaju uciteljicu koja ih prati za vreme odmora odma je postala druga prica.
mo meni je mozda pametnije simona sto niste rekli da je viktor usvojen pogotovo zbog sve te situacije u skoli mozda bi bas I on imo tih problema ko miki .ali meni je miki bio da kazem lenj u skoli da pise ali zato je sve to kuci prepiso I radio domaci svaki dan u prvom tako da nemogu kazati da je zaostajao u gradivu uvek je neki prosecni vrlodobras sto je meni jako drago
nasa uciteljica se void kao jedna od najbojih uciteljica ima veliki staz u skoli ali jedino je problem sto ona vise istice devojcice nego decake I svi to u mestu znaju.a I problem je sto su njih 5 decaka upali iz zabavista zajedno a I tamo su imali nesuglasnice I sad je ispalo sto mi mame to nismo prijavili da bi oni znali da ih nestave zajedno u skolu nego da budu odvojeni ali sad je kasno.cak sam nesto nacula da ce im se odeljenje raspasti posle 4 razreda jer ih ima za sad samo 18 u grupi.ali se nadam da ce deca dotle sazreti malo I da se nece toliko tuci.mislim decije carke se u pitanju I obicne tuce
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od Simona 16/4/2016, 11:48

Kako su lepa dečica srca

PIsala sam već a vi koji me imate na fb i vidite da je moj otac isto tako tamne puti. Ni sestra ni ja nismo nasledile njegovu boju kože ali su zato pričali u kraju da je Arapin, da se moja majka preudala ma svašta nešto... Vidjala sam da se ljudi zabezeknu kad ih upoznam sa ocem ali mi niije palo napamet da se stidim rodjenog oca. Predrasuda je uvek bilo, pričajte o njima sa decom, objašnjavajte im, borite se.

Možda i da češće idete u školu, muž i ti, da razgovarate, pratite situacije... Mi bar jednom u dve nedelje razgovaramo više sa svakom učiteljicom (glavnom i onom iz boravka). Pratimo stanje sve vreme. Tako smo i doznali odmah kad je Viktor popustio i odmah razgovarali sa njim da počne više da uči. Rezultati su se vrlo brzo videli. Tako da ga sada hvale. Takodje svaku situaciju sukoba smo propratili. E sad kod nas učiteljice vole tako "dosadne" roditelje. Uvek na roditeljskom učiteljica kaže da ne čekamo ni otvorena vrata ni roditeljske nego da kad dodjemo po dete razgovaramo, da je bolje da tako pratimo. Ne davimo naravno svaki dan ali kažem bar jednom u dve nedelje same učiteljice nam ispričaju malo detaljnije o Viktoru. Ne znam da li bi kod vas učiteljica bila tako otvorena ali možda da pokušate ako nije praksa tako posle škole da priča da dodjete na otvorena vrata, da nekad dodjete i sa detetom a nekad sami... Kod nas učiteljice pričaju i pred Viktorom i on sam onda koriguje svoje ponašanje. Ili ga ja kad neće da uči podsetim šta je učiteljica rekla Very Happy
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od nina :) 16/4/2016, 11:55

simona to je kod nas normalno cak ona posalje poruku dali preko mikija ili dobijem sms ili me zovu direktno iz skole kad da dodjem ali veruj mi da drugi razred se vise druzim sa psihologom,pedagogom I direktoricom jer uciteljica sve to baci kod njih jer ona kaze da joj je vise dosta da izigrava zandara,policajca psihologa......... jer ona je ucitelj a ne sve to I da oni se ostali bore sa ponasanjem dece a ne ona.a nije samo meni tako nego svim mamama decaka.kao zovne nas da dodjemo kod nje mi kad se prijavimo u skoli dezurnom da smo stigli I da idemo kod te ite uciteljice ta deca odma kazu ma neidete kod nje nego kod direktorice tako su nam rekli da vam prenesemo poruku meni se odma smuci I iskreno vec bi se sa vrata vratila kuci
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od nina :) 16/4/2016, 11:56

bas mi zao sto sam ovaj deo foruma zaokupirala sa mojim problemom .izvinite jos jednom sve mame a I buduce mame sto morate citati I ovake predrasude u vezi dece uskoli a ako pisemo u zatvorenom delu usvajanja samo nas par vidi te poruke onda
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od Simona 16/4/2016, 12:03

Što se samog stanja tiče i kod nas je kao na Divljem zapadu. Very Happy Deca se tuku, vredjaju, Viktor svašta donese iz škole... Ali učiteljice nisu tako bespomoćne kako obično i ovde kažu da su prosvetari danas... i ne treba da budu. Ova iz boravka viče i kad sam ja tu, viče pa ori se ceo hodnik... Viktor se žali, naročito kad je jednom vikala na njega pošto se mi ne obraćamo tako u kući. Ali ne pada mi napamet da se nešto žalim mada znam da su se neki žalili ali nije ni imalo efekta. Treba "ukrotiti" te male "divljake". Ja se zapanjim da se već u prvom razredu raspravljaju sa učiteljicom i šta joj sve ne kažu ali ova naša ne ostaje dužna nego im odgovara na te bezobrazluke. Učiteljica sa časova isto ima svoje metode da ih umiri, ona ne viče ali isto im je autoritet i sprovodi kako ona smatra da treba. A na tuče se uglavnom reaguje odmah. Mada kažem da toga toliko ima da ne može niko na sve odreagovati. No koliko toliko s obzirom kakva su deca a još više roditelji je neki red kakav može u državnoj školi danas... Roditelji samo nešto kukaju, hteli bi da one izigravaju vaspitačice ali učiteljice ne pristaju. Naš Viktor se dosta osamostalio i naučio sam o sebi da brine. Zato mi u prvom razredu nije ni bio naglasak na učenju, prvo je trebalo da se navikne na tu samostalnost, učiteljice, decu. U početku je bio pola stvari zaboravljao, ne zna da se presvuče kad je znojav, uvek je to neko drugi razmišljao, ne zna da veže pertle... Sad je to savladao pa može učenje da mu bude prioritet...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od Simona 16/4/2016, 12:12

Nina,
pa znam da nije prijatno, ne uživam ni ja da idem kod učiteljica ali mislim da je tako bolje kad se situacije prate, da možeš da savetuješ dete, da ti je jasnije šta se dešava.

I ja se izvinjavam Kutanjkama, Nina je kriva Very Happy Šalim se, htela sam malo da pomognem pošto smo u sličnoj situaciji a ja ne mogu da se ne raspričam Very Happy
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od ivanicasale 16/4/2016, 12:14

Pa cure red je da se ja prijavim u ovaj april sa drugim trudnicama,navijam da nam se ispuni najveca zelja i da sledece nedelje pljuste bete Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy radost radost radost radost yes yes yes yes yes yes
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od nina :) 16/4/2016, 13:28

sve si upravu simona sto se tice dece I discipline a iroditelji su se jako ubezobrazili da cak I kad su deca njihova uzasno bezobrqazna ne prihvataju to nego kazu da svi lazu da su njihova deca mirna,ili ak ose malo poguraju odma se zale
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od nina :) 16/4/2016, 13:31

imam da vam se pohvalim sa necim lepim.malopre sam na fb videla poruku da sam dobila na poklon ove razboje za rad.jako sam se obradovala jer otkad ih ljurim imam par komada ali nemam tu pravu iglu sto ide uz njih jer sam uvek nalazila na decije modele razboja.
APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 11960016_1200342886650350_1544121867392497666_n
a dobila je samo sto sam lajkovala stranu na fb I podelila objavu.to mi nije prva nagrada tako preko fb.jako mi ulepsalo dan danas
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od mimi85 16/4/2016, 13:44

Nina i Simona ne ljutimo se, ako mozemo malo da pomognemo nekim savetom i treba da se ukljucimo. 
Sto se tice Mikija pa on i nije toliko tamnoput a i da jeste lepo je dete! Moja skola je specificna, zezamo se da je internacionalna, imamo crnce, francuze, engleze, slovake... Plus romsku inkluziju, decu u hraniteljskim porodicama, socijalno ugrozene kategorije, raspadnute porodice a najmanje imamo dece koja zive u zdravim porodicama (mama&tata koji im pruzaju sve sto im treba) 
Da imamo predrasuda ne znam kako bi funkcionisali! 
Imamo problematicnih ucenika (ne znam skolu koja ih nema) ali takvi ucenici nam uglavnom imaju i problematicne roditelje koji ne postuju skolu kao instituciju pa svojim stavovima zadoje i decu. 
Ovo sto Simona radi je ok, i treba roditelj da se raspituje i da zna sta mu dete radi ali verujte mi da je veci broj onih koji se nikad ne pojavljuju
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od Simona 16/4/2016, 16:02

Mimi,
drago mi je da misliš da dobro činim...

U mestima gde ima hranitelja često ima manje predrasuda nego u većim mestima. Tako su se hranitelji u jednoj školi roditeljstva koji su tu da bi usvojili čudili kad sam ja pričala sa kakvim se mi predrasudama susrećemo. Tako ni u selu gde je Viktor bio na hraniteljstvu nije bilo toliko predrasuda i bilo je uobičajeno da se imaju dve mame (biološka i hraniteljica). Tu se vidi kad bi usvajanje bilo češće, kad bi bilo više dece koja su usvojena bilo bi i više razumevanja za našu decu. I ovde ima dece u raznim nestabilnim situacijama i moj suprug se čudi što ja mislim da ćemo naše dete i mi biti izloženi većim predrasudama nego recimo deca razvedenih roditelja ali mislim da hoćemo. Razvod je ipak češći, deca to poznaju iz okoline a usvajanje ne. Znam kako je bilo kad je Viktor govorio drugarima iz vrtića, prvi dečak kome je rekao je vrištao od sreće Very Happy To zato što mu se za njegovih pet godina ništa uzbudljivo nije desilo i mislio je i da Viktor i sva okolna deca žive tako dosadne živote i sad odjednom Viktor živi tako uzbudljiv život, filmski.... Ali posle su se redjala pitanja i pitanja što je Viktoru smetalo.

Nina,
čestitam, dobro je da su krenuli i neki lepi dogadjaji da se malo oraspoložiš :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od Blanka 16/4/2016, 23:37

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 2hofxxh

A onda im ne Elektroprivreda CG napravila gnijezdo po standardima, i sad Perko svake godine dolazi ranije, i čeka Perku. U zadnjih 5 god.su izlegli puno mladih rodica. Ove godine je dosao ranije i čekao svoju dragu, i svi mediji su to objavili.
Za sve naše drage koračaljke- neka vam Perko i Perka donesu srecu i bebice sreca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od mimi85 17/4/2016, 09:01

Preslatki su! Nadam se da nisu stvarno jedine rode u cg...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od Blanka 17/4/2016, 11:54

Kazu da jesu, ali imaju puno mladih, i centar okupljanja im je Berane. Tamo sviju svoja gnijezda. sreca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od BiKsi :) 17/4/2016, 15:07

Kakve slatke rode. Meni je to tako romanticno sto se on vraca uvek njoj! A tolike hiljade km predje. Nestvarno!

Mah mah sa Zlatibora! Porodicno okupljanje, i uzivanje u lepom danu. Duva malo vetar, al nije strasno, navikli smo vec.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od mimi85 17/4/2016, 15:40

Jao Biksi al bih i ja rado tamo... ovde je vreme uzaaaas...tesko sparno a ja ne mogu disati....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od tatjanica 18/4/2016, 12:48

.....drugarice,samo da vas ljubnem,falite mi da znateeeee!!! APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Coffee-And-Cakes
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od mimi85 18/4/2016, 12:55

Ja moram u Su pod hitno na jos jednu pitu s visnjama :-)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od sanja 73 18/4/2016, 16:42

tatjanica ::.....drugarice,samo da vas ljubnem,falite mi da znateeeee!!! APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Coffee-And-Cakes
hvala, hvala zadovoljstvo je popiti kaficu sa tobom sunny love
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od Zmajuška 18/4/2016, 18:37

Joj, Tatjanice, Sanjice i sve ostale drugarice, meni bi tako prijala i kafa i to slatka i kolači, pite, torte i sve ali do daljnjeg ništa. Zato ovako virtuelno uživam.

Mimi, pitala si me na koracima za mace, dobro su, porasli su, igraju se i uživaju, vide se njihovi različiti karakteri. Milija je mamin sin, maza, a Zvezdica je jedna mala kukavica, lepotica. Nemam toliko vremena koliko bih želela da im se posvetim, ali mi pričinjavaju veliku radost i zadovoljstvo. Kad budem stigla postaviću fotografisaću ih i okačiću fotke.

Simona, zaista je divno čitati tvoje postove, pratim teme na kojima pišeš, ali kako nemam iskustva ništa i ne pišem.

Nina, ne znam šta bih ti pametno rekla, teško je boriti se sa predrasudama, ali ti voliš svoju decu i podržavaš ih, pratiš njihov razvoj, tu si za njih i to je najvažnije.

Kutanjke cveće cveće cveće
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od Simona 18/4/2016, 22:23

Zmajuška,
hvala na tako divnim rečima srca

Biće iskustva... igracice Meni i samoj nekad bude neverovatno kad pogledam Viktora koliki je ili kad pričam/pišem o školarcu, kad pre stigosmo dotle... A eto sve to dodje i prodje :)

Pozdravčići za tebe i Kutanjke d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od SladZana 19/4/2016, 16:38

Hej drugari sta radite?

Nina draga ja nemam rijeci za to sto se desava u skoli, nevjerovatno kako je sve poslo naopako.

A djecije ponasanje je posebna prica, da te strah uhvati od njih malih a takvih, kad sretnem pristojno i dobro dijete sunce me ogrije.

Tatjanice dojc pada prvom prilikom, a kad planirate u mletke da stizete? Very Happy

Blankice neka roda na jezeru?

Ivanice na vrijeme sam da poskocim za lijepu vecerasnju betu radost

Mi skitamo mada ovih dana najavljuju pogorsanje vremena, sa Vaskrs kisa ali meni stizu Prokupcani pa sam hepi Very Happy

p.s. Tatjanice ka smo kod Pk moramo i te korijene da procackamo yes pazi kad mi ne budes samo snajka nego i sveca. Razz

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od mimi85 19/4/2016, 17:08

Jedan skolski "biser" kaze meni jedna malecka od 14 godina kako joj me mama pod stare dane poludela, smeje se ko klinka dvosmislena je itd.. Ja je upitam a koliko joj mama ima godina...ona kaze 31.!!!!!! Rekoh joj da se njena mama ponasa u skladu sa godinama hahahaha 

Osecam se matoro hahahahaha al kad bi se zezali
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od BiKsi :) 19/4/2016, 18:10

mimi85 ::Jedan skolski "biser" kaze meni jedna malecka od 14 godina kako joj me mama pod stare dane poludela, smeje se ko klinka dvosmislena je itd.. Ja je upitam a koliko joj mama ima godina...ona kaze 31.!!!!!! Rekoh joj da se njena mama ponasa u skladu sa godinama hahahaha 

Osecam se matoro hahahahaha al kad bi se zezali
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Znaci vrh! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od BabyBear 19/4/2016, 18:19

Hahahahaha Mimiiiiiiii!!!
Jel zna dete koliko ti imss godina lol!
A zamisli tek da sam joj ja mama lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!  - Page 7 Empty Re: APRIL- najtrudniji u istoriji foruma!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu