KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošao mart, proljeće i bebe

+24
Sofija Veks
Sirijus
MalaSaJuga
SoJa
bobica83
lenjivica
Jerapetra
sanja 73
Ancica 87
bak
BiKsi :)
BabyBear
HappyGirl
AriesGirl
Zmajuška
ganedina
Niny
Vuchica
medolino
Ema78
nina :)
mimi85
tatjanica
Blanka
28 posters

Strana 2 od 17 Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći

Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BabyBear 4/3/2016, 13:24

Tatjanice, tu sam ja, ali sam zaboravila da predjem ovde u mart i jos se pitam sto vas nema lol! lol! lol!

Sve znas, tako da cu preskociti mart, tj. u njemu cu se pripremiti sto bolje, a ona jedva cekam Aprilcic jer je to mesec i moga muza i mene (rodjendani nam u 2 dana...doduse i 6 godina razlike Very Happy ), tako da sam odlucila da to bude i mesec kada cu ostati trudna sreca
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Blanka 4/3/2016, 13:35

Bravo Baby, navijamo onda za vas april, da vam bude najljepsi do sada, da vas aprilsko sunce ogrije i samo nek sija i obasjava tvoj trudnički stomačić. igracice srca sreca likeit
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od tatjanica 4/3/2016, 13:41

...tako je baby,lepo si odlucila i tako biti mora...taman mami i tati za rodjos....i onda posle nove godine cekamo bebuuu!!! :*


...happy,navijam za ideju i glasam na blanko,sto bi se reklo!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Ema78 4/3/2016, 14:57

Ganedina, srecan rodjendan i sve naj naj !!! love

Hepi, saljem pozitivne vibracije, i jedva cekam da cujem sta se to sprema. d

A ja sam prehladjena,nista strasno, ali treba izdzati Petrovu energiju....Juce me zvali iz vrtica,kazu ima temperaturu. Ja dosla po njega, stvarno dete toplo....dok smo otisli kod dr ( pravo iz vrtica), nista mu nije bilo. Dobio kapi za nos. Al danas ne moze u vrtic, kao ni u ponedeljak, jer mu dr radi popodne, i nema sanse da dobije potvrdu. v Inace imam problem sa njegovim cuvanjem u ovakvim situacijama, jer ga nemam kome, ja radim,a nikog ne mogu da nadjem da ga cuva povremeno....i sve se nadam da ce moja mama uskoro da se vrati da mi malo pripomogne. Bas je zeznuto biti sam sa detetom...
No, bitno je da je uglavnom zdrav i nemiran, sve ostalo nekako hendlujem.
Ljubim vas...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od ganedina 4/3/2016, 15:21

Vuchice, Happy, Ema hvala vam puno . Ljubimo vas moj Laza I ja .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Blanka 4/3/2016, 15:42

Happy, jedva čekamo, i šaljemo dobre vibracije sta god da je nek uspije, a vjerujem da je nesto sjajno! srca srca srca likeit sreca


Poslednji izmenio Blanka dana 4/3/2016, 15:44, izmenjeno ukupno 1 puta
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od nina :) 4/3/2016, 15:43

jedva cekam novosti heppi
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BiKsi :) 4/3/2016, 19:12

Happy, vibre poslate~~~~~~~! Sad me zanima sta je! lol!

Ganedina, srecan rodjus, ljubi cedo sto je pocelo sa mamamamamamma! Zivotic mili!

Da nam mart bude lep!

Ja sam zavrsila te vece obaveze na poslu, al me stigao umor.

LJubim vas sve, posebno grlim nasu Mimi, da istisnem tu tugu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 4/3/2016, 20:06

zagrljaj
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Niny 4/3/2016, 22:49

Happy, jedva cekam da cujem o cemu se tacno radi :)
Ema, mogu misliti koliko ti je nezgodno samoj. Nadam se da ce ti mama uskoro doci pa da imas na koga da se oslonis.
Tatjana ljubi princezu pricalicu slatku :) ti si bas pocela rano da radis? Kako se snalazite sada?
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od tatjanica 5/3/2016, 09:20

,,,,niny,vlasnice najlepse frizure na svetu! osmeh srce  
...morala sam da pocnem jer mama zbog te invalidske penzije vise ne moze da bude u agenciji zbog inspekcije,pa ja preuzela firmu da ne zatvaramo......sofka uziva sa bakom,obraduje mi se kad se vratim,ali uopste ne place kad odem...njoj samo da je setati i naravno ruckati i mirna backa,u nasem slucaju ,macka! lol! .....fali mi,pa ih zivkam a njih dve samo sto ne kazu,ajde bre mama,dosadna siiii....eto,nini,tako je to za sad,pa cemo videti dalje,imamo jednu radnicu na obuci,pa ce i ona poceti samostalno popodne da radi ....
...a kazi kako si ti resila svoje radno vreme?...ko cuva konstantina?...i kad cu ja videti tog lepotana u skorije vreme,jedna slika i smiricu se!!!.....ljubim vas sve u martu,prolece nam je na vratima zato otvarajte prozore da nam udje sreca,suncano vreme i puno lepih vesti ovde na kutku!!! sunny sunny sunny
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Ema78 5/3/2016, 11:52

Dobar dan i od mene...Petar trenutno sedi Emi na glavi, a ne meni, pa mogu da se druzim sa vama. Wink
Niny, mm je hronicno odsutan, a samo njega imam( ko da ga nemam sto se pojedinih stvari tice), pa ce mi mama itekako znaciti.     A ni na mamu se necu moci osloniti puno, nije ona bas taj tip, tako da mi jedino preostaje da nadjem neku zenu koja ce da ga cuva, sto mi bas tesko ide.Mama ce vise biti za stani-pani situacije...Mada, ja sam vec prezivela vecinu tih situacija sama, tako da mi je sad pesma...Volela bih da je drugacije, da je mm makar vikendom kuci, ali koga nema, bez njega se moze...samo da mi je dete zdravo.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od AriesGirl 5/3/2016, 15:46

Happy, saljem dobru energiju za uspesnu realizaciju tvoje ideje i jedva cekam da nam kazes o cemu se radi.

Tatjanice preduzetnice, svaka cast na brzom povratku na posao. Ja imam jos dosta da uzivam na bolovanju, ali me vec hvata panika pri pomisli na povratak na posao. Ne znam kako cu sve postici. Grlim tebe i Sofku.

Ema, navijam da Petar bude zdrav i da uspes sve da organizujes, kao i da nadjes zenu koja ce ga cuvati.

Devojke, ljubim vas sve.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Blanka 5/3/2016, 16:15

Tatjanice carice, preduzetnice Razz Ne sumnjamo da ces ti maminim stopama, pa da sve to drzis pod kontrolom,a mama neka se zanima unukom Very Happy

Ema, dosta si toga pregurala sama, sad ce biti lakse kako Petar raste. Zelim ti da sto prije sve to rijesis ,a ne sumnjam da neces. Ljubac za vas dvoje osmeh srce

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BiKsi :) 5/3/2016, 16:20

Aries, ne razmisljaj o povratku, uzivaj maksimalno u sadasnjem trenutku, a kad pocnes da radis, tad ces vec o tome razmisljati. Sve se stigne, samo vise nemamo onoliko vremena kao na pocetku s decom, meni je to najzalije. AL mora se i hleba jesti! Probaj da produzis porodiljsko ako ikako budes mogla. Meni je najlepsi zivotni period bio te dve godine dok sam bila na porodiljskom, jesam ja fizicki bila iscrpljena i umorna, al psihicki odmorna i puna energije!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od bak 5/3/2016, 20:24

O stigao nam mart! Neka bude suncan i procveta svima! Na svim poljima!

osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Ema78 6/3/2016, 17:22

Aries, iz licnog iskustva znam da je sve moguce... zastanes, izduvas se, zasuces rukave, eventualno obrises suze, i resavas stavku po stavku.Ono sto je sigurno drugacije,sto drugacije postavljas prioritete, i mozak ti malo brze funkcionise. U neke aktivnosti ukljucis dete, u neke ne, u nekim okolnostima se snalazis bolje, u nekim bas i ne, ali plivas...Na kraju dana, bitno je da ti i tvoje dete zaspite zajedno, nasmejani. I obavezno, nadji pomoc u kuci. Nisu to neke pare, a mnogo znaci, veruj mi... dovoljno ti je da 1x mesecno neko dodje i sve oriba za 1500 din...

Blanka, tek sad shvatam sta sam ssve prevalila preko glave... bilo je mnogo tesko, i fizicki i psihicki,ali, prezivela sam, i jako sam ponosna na sebe zbog nekih stvari.Verovatno ce biti jos teskih situacija, ipak je to malo dete, ko zna sta m e sve ceka, ali, mogu ja to...kako ne znam, ali znam da mogu...

Dan po dan.... Wink
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Ancica 87 6/3/2016, 17:35

Nema me dugo....Mrte dobro dosao i donesi lepe stvari.... :)
Hepi,sta god da je cekamo da nam dojacvis i saljemo energiju...
Ganedina srecan rodjus....
Aries,da znas da i ja razmisljam kao i sta a ima jos 5 meseci do tad :)
Ema ,svaka cast na stavu!!!!
Devojke,pozdrav svima...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BabyBear 6/3/2016, 17:38

Nedelja popodne, ja u vozu...mom divnom novom crvenom Stadlerovom vozu iz NS do BG. Obozavam da putujem vozom. Razvedrava se, pada mrak, a nebo je predivno tamno plavo - crveno. Sanjam da sa svojim detetom putujem jednog dana zajedno.

Kako je lepo ziveti!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 6/3/2016, 17:56

Bb osmeh srce lepo tebi... Sanjari, mastaj... Ja sam godinama putovala Beovozom sat vremena 18km nesto ne vidim da cu u voz skoro sesti. Lazem, vozila sam se vozom od amsterdama do Roterdama i nije bilo zabavno ne mozes da gledas kroz prozor koliko brzo ide lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Zmajuška 6/3/2016, 18:00

BabyBear, podsetila si me na detinjstvo i na vreme kada smo mama i ja uvek vozom išle u Hercegovinu Very Happy  . San ti je divan i od srca ti želim da ti se ostvari. cvet

Happy, šta se dešava sa Majom76, kako je sada?

Kutanjke cveće
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BabyBear 6/3/2016, 18:04

Hvala Znajuska. Ostvarice se znam. Pa moran i ja da rodim jednog malog zeleznicara, da ne prekinem lozu zeleznicara Very Happy
Mimi, sad idemo 90 km/h. Meni sasvim dovoljno...za sad Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BabyBear 6/3/2016, 18:11

Nemam opciju Edit na telefonu pa se izvinjavam zbog gresaka n -> m Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 6/3/2016, 18:11

E to je vec pristojno to moze :-) e ali kad odes negde preko skontas koliko smo mi zapravo srecan narod. Njima em juri voz ko blesav, em panika ako kasni 5minuta. A mi em polako klac klac em kad jave da voz kasni pola sata, mirno nastavis da citas knjigu ili jedes il sta vec radis... I ne uzrujavas se previse.... A onda posle 45min cekanja jave da voz izuzetno ne saobraca a da sledeci kasni lol! u polasku... Imamo vremena:D pola fakulteta zavrsis u Beovozu na relaciji Pa-Bg hihihi.....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 6/3/2016, 18:13

Bice mali zeleznicari bb cekaju te u zlatnom Pragu :-)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 2 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 17 Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu