KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošao mart, proljeće i bebe

+24
Sofija Veks
Sirijus
MalaSaJuga
SoJa
bobica83
lenjivica
Jerapetra
sanja 73
Ancica 87
bak
BiKsi :)
BabyBear
HappyGirl
AriesGirl
Zmajuška
ganedina
Niny
Vuchica
medolino
Ema78
nina :)
mimi85
tatjanica
Blanka
28 posters

Strana 3 od 17 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Sledeći

Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od sanja 73 6/3/2016, 18:16

BabyBear naši snovi su ostvarljivi,radujemo se svakom novom danu,uživamo u svakom trenutku jer znamo da je naša sreća dostižna i čeka na nas srca srca srca srca srca srca srca srca
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Zmajuška 6/3/2016, 18:18

Mimi, jesi li studirala hemiju na PMF-u?
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BabyBear 6/3/2016, 18:19

Ostavila sam ih malo tamo da se poducavaju pa ih na prolece vracam u BG na sporije pruge, da se celice Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 6/3/2016, 18:23

Da, na PMF-u
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Zmajuška 6/3/2016, 18:27

Svaka čast, Mimi! To nije lako, studirati hemiju i putovati. Ja sam pokušala ali mi nije išlo baš najbolje, pogotovo matematika i fizika, pa sam se nakon 2 godine prebacila na geografiju, samo za mene je ključni bio autobus pa mogu da se uklopim uz pesmu " Šta će nama šoferima kuća" Wink , trećinu života sam provel u njima.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 6/3/2016, 18:39

U cetvrtoj sam se "izbezobrazila" pa sam putovala autobusom, kombijem Very Happy a bolje da sam studirala farmaciju za njih vise posla ima...ili nesto sto se trazi...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Zmajuška 6/3/2016, 18:45

Opet radiš u školi i mislim da imaš veći izbor. Kao diplomirani geograf, ja sem škole nigde ne mogu (bez veze da se razumemo), mada znam da je u prosveti već godinama katastrofa.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 6/3/2016, 18:48

Ma radim, na odredjeno... Dece sve manje, fond se svima osipa...a nije mi bio cilj u zivotu da radim u skoli da se razumemo... Onda bi upisala smer prof hemije koji je kudikamo laksi.
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 6/3/2016, 18:50

Al zivim u takvoj okolini da moja struka trenutno nema gde... Osim ako nisi politicki angazovan+veze ko konopci... A to ne mogu makar kopala kukuruze!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Zmajuška 6/3/2016, 19:06

Malo ko uspe da diplomira na hemiji, znam po mojoj generaciji od nas 150 na početku, završilo je svega 10-15, od toga je 6-oro u inostranstvu. Meni se dopadala ideja da radim u školi sa decom, mada mi je prvobitni motiv bio da budem u laboratoriji.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od bak 6/3/2016, 21:13

Hahah i ja sam propali student hemije. Mada jedno 10 god pre vas lol! Studirala 94, 95 nicega u laboratorijama, nema posudja, epruvete i kivete sami kupovali... Shvatila da nikad necu poloziti fiziku lol! i da nikad necu naci posao pa batalila....
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 7/3/2016, 07:04

Eh fizika i hemija... To je bila rak rana u prvoj godini, teze od sve hemije lol!. Sad ovim bolonjcima pesma imaju jednu fiz i jednu mat(mi imali po dve) skupljaju poencice i sad vise njih uspeva da zavrsi fax...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od tatjanica 7/3/2016, 07:39

...baby,divan san koji ce se uskoro ostvariti,vec vidim jednog malisu kako pisti za polazak voza a mama sva ponosna...navijam za tvoj voz i u njemu bebcaaa!!!

...zmajuska,mogu misliti kakav je to prizor,taj hercegovacki krs kroz veeeliki prozor,divota!!!...sto bi reko zoster u onoj pesmi,hercegovina kalifornija!!!

...mimice,znas da je hemija za mene isto sto i kvantna fizika,svaka vam cast prirodni naucnici nasi!!!

...aries,miliceee pa filip bas porastao,bravo mamaaaaa....o povratku ne misli,uzivajte vas dvoje,milina vas je videti....ide lepo vreme,vec vas vidim po keju i u dunavskom parku...cim.budemo opet isle za ns,javim ti se da se kafiramo sa bebama,mada sofku vise niko ne gleda ko bebu,svi me pitaju kolika je mala,godinu?

...ljubim moje drugarice lepeee!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od HappyGirl 7/3/2016, 08:38

mimi, biće posla ovako ili onako ali shvatila sam moram i sama da zapnem ne bi li došla do onog što želim da radim. 16 godina radim sa nepunom normom, deca sve gora, fond se osipa, sve više pišemo, kod kuće za školu radim non stop, moj muž se čudi svemu tome. Ne shvataju ljudi šta je danas rad u školi. Zato polako ali sigurno preduzimam neke korake, i molim Boga da mi se ostvare, da napuštam prosvetu. Ako uspem biću srećna ako ne guliću po 2 sata do posla i nazad do kraja života i gledati i slušati sve i svašta lol! Ma uspeću, samo mi trbeba malo vremena da sve složim jer to podrazumeva i promenu mesta stanovanje. Najveći problem mi je sada gde stanovati, sa mužem se koljem oko toga. On bi preko a ja da ostanem ovde s obzirom da ni meni (ako uspe ovo što sam smislila) ni njemu mesto stanovanje za profesiju nije bitno ali mi je bitno da imam prostor a to sa stanom nije moguće. Eto, sad se ganjamo pa videćemo. Very Happy

Cure, ljubim vas i želim vam divnui blagoslovenu sedmicu osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od HappyGirl 7/3/2016, 08:42

E da, Maja je dobro, bori se. Imala je velike probleme sa lekovima, dali je lažne a preskupi su...Novac joj nisu vratili a nije imala više novca za lekove, jedva dali njenom mužu neki kredit pa je uspela da uzme novu turu lekova...Šta da vam kažem ovo je država lažova, lopova i manipulatora kojima ljudski život ništa ne znači. Ipak, ja verujem da će pobediti.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 7/3/2016, 08:49

Happy ja te razumem i navijam za tebe da ostvaris sve sto si naumila! ali trenutno ovaj front mi je najbitniji, zelimo da budemo roditelji, ne mogu da bijem bitke na sve strane. Ja sam skontala da se oko posla ne vredi nervirati. sutra se vracam na posao a iznutra se raspadam, jako mi je tesko pao ovaj negativan rezultat, ne mogu da opisem kako sam se i koliko raspala. i pitam se kako cu medj ljude kad ni u cetiri zida nisam u stanju da se sastavim. ali izguracu, MORAM i kako god znam i umem izvuci cu se iz bunara u kom sam trenutno.

a za sve drugarice jedan video... naravno da sam plakala ko kisa...
https://www.facebook.com/177725675598682/videos/931611360210106/
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BiKsi :) 7/3/2016, 10:15

Mimi, divan video zaista. Ja i dan danas placem ko kisa za mnoge stvari vezane za dobijanje potomstva i slicno. Eto, neki dan sam plakala dok sam gledala na TLC emisiju o VTO, pazi, jos sam ranije gledala tu epizodu, i znala da tom paru nije uspelo, al opet je bilo jace od mene i nateralo mi suze na oci. Jer negde duboko u nama ostane urezan put kojim smo prosli, bar kod mene je tako. Slaba sam na ljude koji se bore sa sterilitetom, i uvek me to vrati na nasu borbu, jer znam koliko je snage trebalo, volje, zelje, novca, obijenih ordinacija, rasirenih nogu, izvadjene krvi, popijenih tableta, primljenih injekcija... Dete mi ima vec dve godine, i ne, nije me napustio taj osecaj, iako je on sreckovic, prosirena ljubav u nasoj vezi, nase sunce i mesec i zvezde i sve! Veruj mi da i sada placem kad citam price nasih clanica sa foruma o dobijenim bitkama, placem kad citam i svoju pricu! Mastala sam da imam trudnicki tiker, nekada mi  je to delovalo tako nedostizno, veruj mi na rec. Dugo nisam verovala da sam trudna. Dugo mi je trebalo da shvatim da sam rodila dete, da, bas to, ja rodila dete, da je nase, i da nam ga niko nece uzeti. Ne racunam kad ga neka shica sutra zdomca pod svoje! lol! Posle neuspesnog feta, tj dobre bete, a potom nicega na uz, bila sam slomljena. Mesec dana nigde nisam mogla da izadjem od tuge. Samo sam plakala, jer me slomilo. Trebalo mi je vremena, al sam se podgila, i gurala dalje i dalje i dalje, i stiglo je nase malo pile. Uvek sam cvrsto verovala da cu biti mama, koliko god bila slomljena ili lose raspolozena. Zaista sam cvrsto verovala u to. Izbacuj tugu, placi, samo nemoj da ostaje u tebi. Docice momenat kad ce ti biti lakse, ne ocekuj ni od sebe da to bude za dan dva, jednostavno pusti nek ide prirodnim tokom.
Bice bolje Mimi, setices se mojih reci kad budes imala svoj trudnicki tiker ovde, kad budes ponosno setala svoj trudnicki stomak, i sutra kad podaris zivot jednoj maloj mimici ili jednom malom mimicu, ili oboma! Veruj mimi, samo veruj u vasu mnozinu! I volite se, negujte vasu ljubav, jer ljubav pobedjuje sve prepreke!
Mozda ce ovo nekome zvucati kao patetika, al pisano je iz srca!

BB, kao supruga jednog zeleznicara, i veliki fan zeleznice, samim tim  lol! , isto sam cesto mastala da sa detetom idemo na neko putovanje, jer smo cesto putovali ranije vozom! Nek se i tebi uskoro ispuni ta zelja! MM je skoro vodio malca i vozio ga bas u tom Stadlerovom vozu na nekoj kracoj relaciji, malac je bio odusevljen! Very Happy Obozava vozice, kao i vecina dece, verovatno.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Zmajuška 7/3/2016, 10:37

Divan crtani, zaista. Isplakala sam se pošteno.

Stalno gledam te emisije na TLC o vto, saosećam sa parovima koji prolaze kroz čitav proces radujem se zajedno sa njima i plačem kada je njima beta negativna.

BAk, dobrodošla u klub! lol!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 7/3/2016, 10:39

Biksi, svaka ti od zlata! Razumem te sve. gledala sam i ja tu emisiju na TLC sinoc naravno da sam plakala nesvesno... kaze mm gledam njih a vidim nas.
Ne mislim da cu se oporaviti za dan-dva nisam od kamena, ali moracu da navucem fasadu vec od sutra jer ne mogu cmizdriti pred decom.
A roditelji ne kontaju da ne mogu da pricam, da nemam snage da pricam... pogotovo moj tata...volim ga najvise na svetu al naporan je za medalju!
bicu ja ok... i idem ka tom trudnickom tikeru! osmeh srce
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Jerapetra 7/3/2016, 12:21

Zaplakah i ja, na video sada, na TLC emisije uvek, a najvise na Biksine reci...Bas se oseti da su iz srca, nikakve tu patetike nema. Meni se takodje cini nestvarnim, cudom nad cudima, da JA mogu imati trudnicki tiker, da MOJA beta moze biti pozitivna, da MENI moze porasti trudnicki stomak - toliko sam se navikla da su to stvari koje se dogadjaju drugim zenama, ne meni... a nadam se da ce i meni, uskoro, ali znam da ce mi biti tesko da poverujem jednom kad se bude desilo.
Grlim vas sve, Mimi, tebe posebno, nadam se da je prvi dan povratka na posao dobro prosao, znam tacno kako je tesko izaci pred decu i raditi kao da je sasvim obican dan, a iznutra umirati...ali, proci ce i sve ce opet biti dobro.
Happy, navijam za ostvarenje svih tvojih planova!
I, kao kcerka zeleznicara i obozavateljka vozova, zahvaljujem BB na tome sto nam je donela vozove kao divnu temu za razmisljanje i izvor uspomena...

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Blanka 7/3/2016, 12:22

Mimi predivan crtani...savrsen... osmeh srce
Žene ljubimo vas sve, vi ste jedne dobre i njezne duse srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 7/3/2016, 12:43

jutros sam slucajno videla taj crtani... I morala sam da ga podelim sa vama! 

Bicemo sve mi mame, nase vreme dolazi sigurna sam u to! 
Sutra idem na posao, patetike ce biti na sve strane znate ono osmi mart koji ne podnosim... Al prezivecu nekako. Procvetali mi narcisi pa se radujem ko malo dete, i zumbuli... Orhideje mi procvetale ljubimo se i pricamo....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od ganedina 7/3/2016, 12:51

Mimi, vidim da si danas vec malo bolje i znam da ces svakim danom biti sve bolje .
I ja stalno virim u moje narcise i cvece , i moji narcisi samo sto nisu procvetali , slikacu ih kad svi procvetaju pa cu tu sliku podeliti sa vama.
Napravila sam pitu sa visnjamai jabukama, ne mogu da zamislim dan bez slatkog
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 7/3/2016, 12:57

Fasada draga ganedina, fasada je u pitanju, gradim je za sutra... 
Ali oporavicu se... Ne smem pasti a da se ne podignem...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BabyBear 7/3/2016, 14:32

Biksi, Ierapetra, jedan zeleznicki pozdrav za vas (sa shapkom i loparicem) i pozdrav mojim kolegama, a vasim zeleznicarima Laughing

Mogli bi neko okupljanje da napravimo u nekom od salona Plavog voza, bio bi to lep dozivljaj. Za sad mogu samo da vam kazem da nas pratite na www.srbvoz.rs ili na nasem FB profilu https://www.facebook.com/srbijavoz/?fref=ts, ima tamo slicica raznih, pa malo da vas vratim u proslost kada ste se mozda i vozile vozom Very Happy

Biksi, a jel znas da je u svetu najprodavanija igracka voz...bilo kakve vrste? Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 3 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 17 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu