KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošao mart, proljeće i bebe

+24
Sofija Veks
Sirijus
MalaSaJuga
SoJa
bobica83
lenjivica
Jerapetra
sanja 73
Ancica 87
bak
BiKsi :)
BabyBear
HappyGirl
AriesGirl
Zmajuška
ganedina
Niny
Vuchica
medolino
Ema78
nina :)
mimi85
tatjanica
Blanka
28 posters

Strana 9 od 17 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Sledeći

Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sirijus 23/3/2016, 15:07

Mimi, ja sam bila 120m pod zemljom..... Sjajan je osećaj ići u ne uređene pećine, samo za to treba obuka. Ali je lepota i divota oblika i onoga šta je priroda u stanju da napravi :) Ja obožavam odlaske u istu i kampovanja i istraživanja novih terena.... ma sve lol!
A sad me podseti, na 50 km ob BG je selo Šalinac. Lepota i bistrina i preporuka za letnje izlete i kupanja a nema gužve. [img]Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 2igcak0[/img]
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sirijus 23/3/2016, 15:10

Tatjanice, prema priloženom ovde su žene ljubitelji roštilja, pečene parike njamiiiiiiiii i tako toga. Organizujem ja vas u speleo kamp da pravimo klopu i potpaljujemo atmosferu a ostatak ekipe neka pećinari lol! Uvek je dobra zabava na tim kampovima, a imamo i mlađane speleologe Wink
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BabyBear 23/3/2016, 15:16

tatjanica ::...babybear,ti konobarises kod zsuki u kafanici sa onim konobarima sa zecijim repicima,ode ti i ostavi nas zene na jutrima...ahahahahahahhaa.....legendooo!!! vv vv vv

Pa ja dok tebe sacekam da progovoris do 12:41h i jos da te jurim gde ces prvo progovoriti, ode mi dan i gosti sa njim, a i gazdarica mi nece dati dnevnicu lol! lol! lol!

Ja ne znam da li cu ka Subotici pre Praga, ali nikad se ne zna, mozda dodjem sluzbeno vozicem do tada da uzivo ljubnem tebe i Sofkicu cveće
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Zmajuška 23/3/2016, 15:59

Evo Žozefine i mačića, žuto je mužjak a šareno je ženkica.
[img]Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 2ah5udt[/img]


Poslednji izmenio Zmajuška dana 23/3/2016, 16:03, izmenjeno ukupno 1 puta
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 23/3/2016, 15:59

Sirius organizuj nam druzenje, ja sam za, evo ako treba dobrovoljno se javljam da cu peci rostilj hihihi
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 23/3/2016, 16:00

Npih ne mogu da vidim slicicu ne znam sto :-(
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od alisa 23/3/2016, 16:01

Ni meni se ne otvara... Zmajuska nisi je verovatno lepo postavila
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Blanka 23/3/2016, 16:05

Sirijus ti si moj čovjek! Ja sam mislila da samo ja volim pentranja i adrenalin. Jeste da sam vise za planinarske ture, ali moj dragi je za sve ekstremne sportove bogom dan. Samo se bogu zahvaljujem sto je odustao od paraglajdinga to nikako nisam mogla da podnesem. Dace bog da vam se nekad negdje i pridruzim na nekoj turi. A sto se tice CG tu sam vodic za sve ove nase predivne planine, narocito Durmitor- to nam je druga kuca na vrhu Durmitora smo se i vjencali.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Zmajuška 23/3/2016, 16:06

[img]Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 2iksl7p[/img]
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Zmajuška 23/3/2016, 16:15

[img]Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 317gmrq[/img]
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 23/3/2016, 16:29

Preslatki su!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Blanka 23/3/2016, 16:52

Male mace mijauuu, ja mislim da uzivaju sad kod vas osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sirijus 23/3/2016, 16:57

Zmajuska mace su preslatke osmeh srce
Blanka, ja i planinarim. Meni su u CG omiljene prokletije. One su mi kao scena iz gospodara prstenova. Prvo jenpocelo planinarenje. A zavrsila sam i letnji alpinisticki i malo pela i sa uzetom vertikalno na stenu lol! Neka tindragoga nek se pentra a mi cemo u manje extremne ture po nekim divnim krajevima.
Mimi moze druzenje samo da prestanu da rastu pecurke od ove kise. A ja se dobrovoljno javljam da jedem rostilj  b  b  b  b
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 23/3/2016, 17:13

Ovako ce Blanka jedno, muz drugo pa u setnju po vrhovima CG sunny drugari iz CG tako nose bebirona kad idu da planinare... Sta znas, svet je mali, verovatno se i poznajete
Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Ek5o94


Poslednji izmenio mimi85 dana 23/3/2016, 18:08, izmenjeno ukupno 1 puta
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Blanka 23/3/2016, 17:23

Ne vidim sliku Mimi :-(
Ali sve koji su bili sa djecom sam uvijek čežnjivo gledala i pomislila u sebi e ovako ćemo i mi jednog dana. I hvala dragom bogu želja se polako ostvaruje.
Biksi mi je davno pozeljela isti scenario. Jao jedva čekam kad skočice porastu ima da uživa četverac. family
Bravo Sirijus, živiš život punim plućima, obožavam takve ljude. likeit Prokletije... Nestvarna ljepota.. Kazu da je čak dio sa albanske strane najljepsi.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Zmajuška 23/3/2016, 17:36

U 4.godini fakulteta smo išli na terensku nastavu: Plavsko jezero, Prokletije, Komovi, kanjon Nevideo, Žabljak i Durmitor. Najveći utisak mi je ostavilo Plavsko jezero i Durmitor, priroda je prelepa.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Jerapetra 23/3/2016, 17:40

Blanka ::Sirijus ti si moj čovjek! Ja sam mislila da samo ja volim pentranja i adrenalin. Jeste da sam vise za planinarske ture, ali moj dragi je za sve ekstremne sportove bogom dan. Samo se bogu zahvaljujem sto je odustao od paraglajdinga to nikako nisam mogla da podnesem. Dace bog da vam se nekad negdje i pridruzim na nekoj turi. A sto se tice CG tu sam vodic za sve ove nase predivne planine, narocito Durmitor- to nam je druga kuca na vrhu Durmitora smo se i vjencali.
Sad se odusevih, Blanki, ovim sto si napisala da ste se vencali tamo.srca  Jedne godine, po povratku sa mora, mm i ja promasimo put negde kod Pluzina (a otkud smo posli na tu stranu ka Pluzinama, to je tek prica za sebe) i zavrsimo na Durmitoru, stigli lepo do Trse i preko Zabljaka nazad za Srbiju. Mi smo kao dve budale kada je orijentacija u pitanju i inace a tad smo se zabavljali tek godinu dana i ja mislila da mm ume da se orijentise i snadje na putevima, bilo mi logicno jer je sportista i voli prirodu pa je to meni bilo logicno, ali sam se zestoko presla lol! I posto sam se ja oslonila na njega i nisam ni gledala, skrenusmo mi gde ne treba i odosmo nebu pod oblake!lol!  Ali, kakvu su prirodu moje oci tada videle, ja nemam reci! Meni je Durmitor, na koji tako slucajno odosmo, bio jaci utisak od celokupnog letovanja i svima sam vise pricala o njemu nego o moru, obozavam slike koje sam tada uslikala. Mi sigurno nismo videli ni 1% i verovatno smo prosli kroz najpitomiji deo planine, ali nas je prodrmao  adrenalin itekako jer smo se izgubili i plasili da nas ne uhvati mrak ili da ne ostanemo bez benzina jer tamo nema benzinskih pumpi, ali smo i uprkos tome non stop uzvikivali: 'Jao, vidi kako je divno, jao ovde moramo jednom doci!' U Trsi nas je covek pogledao kao da smo pali sa kruske kad je video registraciju automobila, u fazonu: 'Odakle vas dvoje Indijanaca iz ravnicarskih predela na ovim visovima?!' Do Trse je i islo nekako, ali od Trse do Zabljaka nas je bas drmao adrenalin, non-stop smo se vozili po krivinama uzbrdo i nikad kraja pa da pocnes da silazis:lol!: taj deo bas pamtim i po strahu, ali pre sveta po lepoti.
Malo ja oduzih, ali stvarno sam morala, Durmitor mi je jedno od par mesta o kojima uvek moram nesto da kazem kad se on pomene iako sam samo par sati samo boravila na njemu:lol!: Ali, stvarno mi je poseban, svakako cemo ponovo da odemo tamo i mogu misliti kako je to bilo predivno i romaticno, Blanki, vencati se tamo osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Zmajuška 23/3/2016, 17:45

Ierapetra, pa to je bio pravi doživljaj!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Jerapetra 23/3/2016, 17:48

Zmajuska, zaista jeste! Prava avantura!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od BiKsi :) 23/3/2016, 17:54

I ja vise volim planine od mora, isto me ostavljaju  bez daha, makar ih i na slikama gledala! Volela bih da  vidim Alpe. No, ni da Durmitoru nisam bila, a zelela bih. U Grckoj smo isli na Olimp, ja sam bila odusevljena, sto rece larapetra, vise je taj  dan ostavio utisak na mene, nego samo more. Kad pukne pogled odozgo, pa cini se coveku da je na krovu sveta, mene isto tako puca adrenalin! Jos kad je lepo vreme, uh, divota samo takva!

Divne mace Zmaje~, neka ste ih zastitili.

Ja sam imala tu cast da vidim Blankine slike sa vencanja, zaista su posebne i predivne! Imala je bidermajer od poljskog cveca i izgledala je kao prava planinska vila! yes srca srca srca srca

Sirijus, ne bih ti se ja tu zavukla, da mi plate ne znam koje pare. Bas skoro pricam sa deverom, zavlacio se na Ponikvama kod Kadinjace u neku pecinu divlju,jedva izasli napolje, on i jos dvojica, bez ikakve opreme. Meni su pecine, s jedne strane velicanstvene,s druge tako jezive.

LJubac za sve.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Blanka 23/3/2016, 18:10

Larapetra ,za mene i mm Durmitor je najljepse mjesto na svijetu i potpuno razumijem tvoj dozivljaj kad iz ravne Vojvodine prodjete kroz ove nase ljepote, pomalo divlje a pitome za dušu. Vi ste prosli čuvenim " Prstenom oko Durmitora". To je raj na zemlji. Sa tog dijela ide jedan od uspona na Bobotov Kuk, najveci vrh Durmitora.
A evo samo jedne slike sa vjencanja, kum, kuma, moj muz i ja
Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 9k5big

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 23/3/2016, 18:11

Kako je Biksi opisala verujem da je vencanje bilo bozanstveno! Blankic okacila sam u onom postu sliku ponovo
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Blanka 23/3/2016, 18:13

Biksi  zagrljaj

Mimi super stvar, sad vidim, meni ce trebati dupli ranac sto kazes osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 23/3/2016, 18:17

Mm je bio na Durmitoru pred nasu svadbu na planinarenju. Ja sam bila na brodu na Baltiku a on na planini. Zao mi ga je sto nema vremena da ide cesce na planinarenje, znam koliko to voli...ja se jos nisam usudila da odem u neku ozbiljniju setnju, nemam ja kondicije za to. A da sedim u kampu i cekam hmmmm nisam ni za to...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od mimi85 23/3/2016, 18:18

Nasa drugarica u PG tako vodi sina u setnju i po parku, ne voli kolica lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dobrodošao mart, proljeće i bebe  - Page 9 Empty Re: Dobrodošao mart, proljeće i bebe

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 17 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu