KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
JednaSova
majat
Ninche
SladZana
luckystar74
ivanicasale
Deni
Orline
bak
bebko
Stenli
Sofka
JAmajka
veki1
Simona
bulevarka
Strumfeta78
JocY
MalaSaJuga
zoxa
cicsa80
medolino
Zmajuška
Vuchica
Šašava
jelena*mama2andjela*
dragana76ns
ragaco
Blanka
leptirica1977
saska1
marija123
Crvic
ganedina
SoJa
MAAKKI
nina :)
Niny
fight&faith
lela1984
millena
KoMetaK
lelas
Sofija Veks
Vecka
Pikseta
Smrdica
AriesGirl
annci
pegaz
Ancica 87
PalcicaBg
BiKsi :)
noja
zvoncica36
Erata
Eho
micaubica83
lenjivica
63 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saska1 6/8/2015, 15:26

BiKsi :) ::Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Sbpljk

Cao tete drage, ja sam Simon! LJubim vas sve!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Medenko mali vidi mu samo obraščića ,ma anđeo ljubim srca srca srca srca srca srca ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marija123 6/8/2015, 16:08

Anci ti nisi ni trebala da radis dabl test. Meni je dr rekao dabl i tripl neces raditi da se ne traumiras.U Kragujevcu u bolnici sve zene preko 35 koje dodju na dabl vracaju jer nema svrhe da se radi jer ce rezultat sigurno biti los. Radila sam samo prenatalni test.bas da bih izbegla amnio. Ako je UZ u redu sigurno je sve ok. Prena test kazu da ce biti za dve nedelje, ali verovatno ce biti za desetak dana, nema potrene da placas za ekspres.
Ne sekiraj se, sve je to ok.
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od veki1 7/8/2015, 09:30

BiKsi :) ::Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Sbpljk

Cao tete drage, ja sam Simon! LJubim vas sve!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca


Jao kaki je smajli angel ljubav srca guzica mala! Cestitamoooo!
veki1
veki1

Broj poruka : 256
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JAmajka 7/8/2015, 10:26

Pročitah najlepšu vest..,Simon je ugledao svet! sreca sreca sreca sreca sreca

MAMA Kometa,čestitam ti od srca.Vredelo je boriti sve ove godine.Život je baš lep!

PS:Tanti,tanti baci da noi-JAmajkovići poljubci poljubci poljubci poljubci
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 7/8/2015, 12:01

Nikako da napisem da mi se posteljica konacno podigla i da je sada, hvala Bogu, sve u redu. Ne moram vise da mirujem. Krajem meseca idem na drugi EUZ i fetalnu ehokardiografiju. Nadam se da ce rezultati biti dobri.

Ove stranice se polako prazne. Cekamo nove trudnicice da nam se pridruze.

Devojke, ljubac.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 7/8/2015, 14:03

Super, Aries, za posteljicu! Bice dobri i naredni rezultati, sigurno.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 7/8/2015, 17:19

Super Aries za posteljicu, i na FESu ce verujem sve biti u redu! :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofka 7/8/2015, 17:48

Draga Meto-Kometo srca1 od srca vam cestitam rodjenje vaseg najmilijeg Simona family as love f c v ziv, zdrav i srecan bio 100 godina smajli angel mnogo mi je drago zbog vas i zelim vam sve najbolje, hvala Bogu za sve, grli te i ljubi Sofka, cmokic za dragog Simona smajli angel ljubav
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 7/8/2015, 21:28

Aries, bas divne vesti srca srca srca srca srca srca

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 7/8/2015, 22:02

saska1 ::
BiKsi :) ::Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Sbpljk

Cao tete drage, ja sam Simon! LJubim vas sve!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Medenko mali vidi mu samo obraščića ,ma anđeo ljubim srca srca srca srca srca srca ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav

Simone dobro nam dosao, slatkis jedan srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 7/8/2015, 23:48

Arijes, divne vesti!!

Devojke, hvala na podrsci. Strpljivo cekam rezultate. Dosla malo u zavicaj kod mojih. Da me mama mazi i pazi, a tu mi je i bratanica...tetkin andjeo srca srca srca. Stalno mi mazi i ljubi stomak, jer je tu "tetkina beba". A ima samo 18 meseci...Ovde ce vreme definitivno brze proci. Bilo bi divno da bude desetak dana, a ne pune dve nedelje....
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 8/8/2015, 08:15

Hvala vam, devojke!

Moj bebac je juce bas bio aktivan, ceo dan me je lupkao. Mislim da se taj osecaj ne moze meriti ni sa srculencem kad se cuje prvi put. Ovo je nesto "opipljivo", dokaz da je beba tu ♡♡♡ A prethodna dva dana je bio miran kao bubica, skoro da ga nisam ni osetila. I dok su tako mali, ponasaju se kao i mi, ni mi nismo svaki dan jednako aktivni.

Uzivajte u vikendu i lepom danu.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 8/8/2015, 13:49

Evo i nas da se javimo....Danas smo pusteni sa Betanije,primljeni u cetvrtak....
U cetvrtak oko podne dobih menstrualne bolove koji su prosli za 1 sat....Pitala dr on kaze ako se ponove pravac bolnica i ponove se,oko 5 sati....Dok smo stigli,ono 8,ne boli vise ali pritisak je tu...Prikljucili me na ctg i odmah ostavili,kazu prave kontrakcije...Primili smo tokolizu,to je mnogo gadna stvar,hoce srce na usi da mi izadje,i primili smo dve terapije deksazona,ili tako nesto,da mu sazru pluca.Juce ceo dan kontrakcija nije bilo,i danas dodjoh kuci...Po sredi imamo veliki problem posteljica prezrela pisu neki dzepovi najveci je 53mm...Kao nemojte se plasiti nije strasno samo svakih 7 dana da se javljam na Betaniju pa kad procene da posteljica vise ne sme da bude tu,icemo na porodjaj...Ja se nadam da ce izdrzati u stomaku bar dok ne udjemo u 9!
Aries super izvestaj...
Debelice uzivajte!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 8/8/2015, 14:36

Ancica 87 ::Evo i nas da se javimo....Danas smo pusteni sa Betanije,primljeni u cetvrtak....
U cetvrtak oko podne dobih menstrualne bolove koji su prosli za 1 sat....Pitala dr on kaze ako se ponove pravac bolnica i ponove se,oko 5 sati....Dok smo stigli,ono 8,ne boli vise ali pritisak je tu...Prikljucili me na ctg i odmah ostavili,kazu prave kontrakcije...Primili smo tokolizu,to je mnogo gadna stvar,hoce srce na usi da mi izadje,i primili smo dve terapije deksazona,ili tako nesto,da mu sazru pluca.Juce ceo dan kontrakcija nije bilo,i danas dodjoh kuci...Po sredi imamo veliki problem posteljica prezrela pisu neki dzepovi najveci je 53mm...Kao nemojte se plasiti nije strasno samo svakih 7 dana da se javljam na Betaniju pa kad procene da posteljica vise ne sme da bude tu,icemo na porodjaj...Ja se nadam da ce izdrzati u stomaku bar dok ne udjemo u 9!
Aries super izvestaj...
Debelice uzivajte!

Navijam da tvoja beba bude u stomaku bar jos 4 nedelje. Sa deksametazonom si sigurnija, njega daju svim pretecim prevremenim porodjajima, da bebica sazri malo brze, ali ja navijam da udjete u termin :*
Aries uzivaj u trudnoci, bebini pokreti su mi uvek bili carobni... ♡♥

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 8/8/2015, 15:10

Lela,ne mogu i necu da razumem doktore koji pored toliko VTO koje si radila kazu pa ne treba vam laparoskopija i odmah krecu u proces.Itekako ti treba,koliko se secam ti nisi radila laparo.Moja sestra je trudna posle toliko godina a na laparo su joj nasli svasta i naravno uklonili.Ako ovaj put ne bude nista uradi tu laparoskopiju mada ne bi bilo lose da uradis laparo zajedno sa histeroskopijom.Zene ja sam u 36 nedelji a krenulo mlekce,sta da radim?Mislim da u ponedeljak idem na dogovor kod interniste.Juce sam ceo dan plakala,moraju da mi seku burmu.Sve su pokusali i nece da se skine.Otekli mi prsti a i noge
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 8/8/2015, 15:23

Joj Mico, pa sto ne skinu burmu pre. Nemoj plakati. Posle odneses kod zlatara i on ce to da ti sredi. Hoce mlekce da krene ranije, priprema se organizam za ulogu mame.

Ancice, uh, huh, samo polako i miruj, ne mrdaj, da izdrzite do ulaska u deveti, navijam jako.

Ima li nam Ganedine, bezdan, makac, i njima je ovih dana termin?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od marija123 8/8/2015, 16:43

Ancice navijam da udjete u deveti! Srecno!
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 8/8/2015, 16:48

Ancice, drzimo fige da lepo udjete u 9. mesec i da sve bude ok do kraja!

Mico, neka je seku, spojice je oni posle i bice kao da nista nije bilo.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ganedina 8/8/2015, 17:00

Drage moje ,

Evo da vam se i ja javim konacno , evo me po sesti put u NF ovaj put do kraja tj., do porodjaja . Uspela sam nekako da vam se pridruzim sa cimerkinog laptopa .

Lelas, cestitam ti rodjenje tvoje princeze Nadezde , da vam je ziva i zdrava i srecna 100 god , a srecnim roditeljima uspesno roditeljstvo.

Kometo ime moje , divna, predivna zeno . Konacno si docekala ono za sta si se toliko borila , zbog cega si prolila reke suza , a bogami i mnoge od nas sa tobom . Evo i sada opet placem , ali sada od srece , jer tvoja sreca je i nasa sreca .
Cestitam ti i ovde rodjenje tvoga Simona i zelim ti sve ono sto bih i sebi pozelela . Sin ti je med medeni , neka je ziv, zdrav i srecan 100 god . Sad se polako oporavi pa vasoj kucici uzivancija koju ste toliko dugo cekali i zasluzili . Presrecna sam zbog tebe .

Annci , nadamo se da ce sa tvojom bebicom biti sve OK i da ce uskoro stici rezultati testa koji ce to i potvrditi .

Uh Vecka , sta reci sem da budes hrabra i da izdrzis do kraja sve te intervencije i sto pre se pridruzis tvojim muskarcima kuci .

Ana, misa mu njegovog , valjda ce tvoj bebac ostati jos koju nedelju kod tebe pre nego sto se upoznate .

E sad nesto o meni .
Ja sam primljena ovde na hospitalizaciju 28.07. racunajuci da cu se kao i prethodnih puta zadrzati samo dan/dva . Medjutim, dr. Filimonovic mi radeci UZ kaze da cu zbog placente previa i svih ostalih mojih dijagnoza ostati do porodjaja . Ja u soku , nista od planiranog nisam zavrsila bila, tako da sam insistirala kod njegove setre da ga pita da me pusti bar na 1 dan da zavrsim bar ono najurgentnije. I on nekako pristane, s tim da se moram vratiti u NF najkasnije u utorak, 04.08.I ja onda izadjem u prosli cetvrtak , ubacim u 5. brzinu i do utorka pozavrsavam skoro svei papirologiju tj u ponedeljak kod ginekologa otvorim i porodiljsko od 01.08., tako da sam od utorka preselila u NF , pustila korenje i sad cekam sl. nedelju otprilike u cetvrtak ili u petak ce mi raditi CR , jer sam sestri rekla da me ipak poradja dr. Filimonovic, s obzirom da je Mikovic od juce na GO naredne 3 nedelje, a i njegov zamenik Filimonovic nece biti tu od 17.08. Inace, ja cu tada biti 37 ned i 3 ili 4 dana, bebac je sada u utorak bio oko 3200 gr i kazu da nema vise potrebe da cekamo , da je on dovoljno zreo, i da mu par dana nece nista znaciti ako bih cekala da se porodim posle 17.08. kad bih bila punih 38 ned.
Za sada je i dalje sve OK i plodova voda i protoci i dalje bez ijedne kontrakcije, grlic cvrst i zatvoren. Ukinut mi je Utrogestan , hemoglobin mi se uz pomoc Feofola vratio sa 110 na 119 , trombociti 149. Jedino mi AST I ALT povecani i dalje, kazu zbog dugog uzimanja Utrogestana .Ddimer mi 1,2 znaci sve skolski , kao i kroz celu trudnocu .

Moram vam priznati da me strah od CR i onoga sto me ceka posle, s obzirom da nikada nista nisam operisala .Ali, nadam se da ce sve dopro proci i da necu imati potrebe za transfuzijama , revizijama i sl.

Izvinjavam se na opsirnosti , nadam se da vas nisam mnogo ugnjavila . Ljubim vas sve i verovatno ce vam neke info o meni biti tek nakon porodjaja.
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 8/8/2015, 18:58

Ancice, navijam da izdrzite dok ne udjete u 9. mesec.

Mico, nemoj se nervirati zbog burme, to se moze popraviti.

Vecka, navijam da se sto pre oporavis.

Ganedina, navijam da ti boravak u bolnici i porodjaj proteknu u najboljem redu i da nas obradujes uskoro sa lepim vestima.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 8/8/2015, 19:46

micaubica83 ::Lela,ne mogu i necu da razumem doktore koji pored toliko VTO koje si radila kazu pa ne treba vam laparoskopija i odmah  krecu u proces.Itekako ti treba,koliko se secam ti nisi radila laparo.Moja sestra je trudna posle toliko godina a na laparo su joj nasli svasta i naravno uklonili.Ako ovaj put ne bude nista uradi tu laparoskopiju mada ne bi bilo lose da uradis laparo zajedno sa histeroskopijom.Zene ja sam u 36 nedelji a krenulo mlekce,sta da radim?Mislim da u ponedeljak idem na dogovor kod interniste.Juce sam ceo dan plakala,moraju da mi seku burmu.Sve su pokusali i nece da se skine.Otekli mi prsti a i noge

Super za mlekce, krenula je laktacija. Meni je saf utrudnoci krenulo u prvoj nedelji osmog meseca, znaci 6 nedelja pre porodjaja. Nista ne radis, ponasaj se normalno, ne masiraj, ne izmlazaj, da ne podstaknes kontrakcije. Posle porodjaja bice mnogo lakse za uspostavljanje laktacije i dojenje jer he sad vec krenulo.
Ja jos sutra zbog terapije ne smem da dojim i izmlazam da odrzim mleko, koliko dojenje bolje utice na laktaciju od izmlazanja... juce sam imala cetvrtu i nadam se poslednju kiretazu, pa da idemo dalje.
Genadina dobro je da je plodova voda i protovi ok navijam za tvoje lepe vesti! :*
Aries :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 8/8/2015, 22:08

Ime moje, navijam jako da izdrzite do ulaska u deveti!!!

Ganedina, da i porodjaj, kao i cela trudnoca protekne skolski!

Vecka, da se konacno vratis svojim decacima.

ostale moje debelice
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 9/8/2015, 10:13

Annci, da u miru prozivis te dve nedelje i opustas se i uzivas sto vise mozes!
Djolence, budi dobar, jesi cuo :) :*
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 9/8/2015, 11:14

Ancice biće sve ok.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 9/8/2015, 11:16

Vecka pa ima li nešto što te zaobišlo? Želim ti lepši period pun radosti i što dalje od bolnica.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu