KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SEPTEMBAR-pocinju hladni dani,pripreme za zimu i bete velike

5 posters

Ići dole

SEPTEMBAR-pocinju hladni dani,pripreme za zimu i bete velike Empty SEPTEMBAR-pocinju hladni dani,pripreme za zimu i bete velike

Počalji od micam 3/9/2019, 19:42

Ajde cure pa zar samo ja na forumu.Mene su ovde dizali i kad sam padala i kad mi je bilo lose.Moramo se odrzati javljajte se.Ajde devojke u akciji napisita kad i dokle ste stigle,ostale pravite planove. osmeh srce osmeh srce osmeh srce
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 52
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR-pocinju hladni dani,pripreme za zimu i bete velike Empty Re: SEPTEMBAR-pocinju hladni dani,pripreme za zimu i bete velike

Počalji od BiKsi :) 4/9/2019, 00:36

Tu smo, al ne stizem pisati.
Evo je Ruska jos uvek budna.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR-pocinju hladni dani,pripreme za zimu i bete velike Empty Re: SEPTEMBAR-pocinju hladni dani,pripreme za zimu i bete velike

Počalji od Blanka 6/9/2019, 15:31

Holla zene moje. Ja Kutak pratim, citam, ukoliko stignem i nesto napisem. Ali da je zamrlo jeste. Nadam se septembru i nekom novom talasu pisanja kao nekada.

Akmo zene gdje ste, pisite sta radite, kako zivite?

Da septembar bude plodonostan na svim poljima osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce radost radost radost radost
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR-pocinju hladni dani,pripreme za zimu i bete velike Empty Re: SEPTEMBAR-pocinju hladni dani,pripreme za zimu i bete velike

Počalji od BiKsi :) 7/9/2019, 18:16

Pozdrav za Vecku, videh da se javljala! zao mi je sto si imala spontani. Svaka tebi cast kad si i pomislila na novu trudnocu. Meni dr koja me je porodila rekla da ne planiram vise trudnoca, da moje telo to tesko da bi izdrzalo. Rekoh joj da svakako ne planiram, svoje snove sam ispunila.

Moje dete je konacno prihvatilo obdaniste, nasao najboljeg druga i danas je ostao kod njega sam, sto se prvi put desilo.
Pre tri dana se sam okupao. Vidim da je za poslednjih 7 dana odjednom sazreo. Svidja mu se osamostaljivanje.
Simpatija mu se odselila, uciteljicu smo pitali gde je ta devojcica, pa nam ona rece da se odselila. Kaze moj sin ja ti mama ne mogu vise traziti devojku, te prva, te druga, te treca, hahahaha, nek mi ostane Kaja iako se odselila. On je shou.
Sa bebom uzivam jer sam valjda svesna da vise necu biti trudna niti da cu toliko imati vremena za nju kao sada.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR-pocinju hladni dani,pripreme za zimu i bete velike Empty Re: SEPTEMBAR-pocinju hladni dani,pripreme za zimu i bete velike

Počalji od Blanka 7/9/2019, 23:35

Bravo za Arsu, kakav je to mali pametnjaković. Drago mi je da je počeo da se osamostaljuje, on raste Biksi. Mislim da ga jako lijepo vaspitavate, a to se svakako ogleda u njegovom ponašanju, zrelosti, priči, ma on je divan sam po sebi jer je Arsa s Marsa ali boga mi zahvaljujući i vama. Uvijek se sjetim ove pamatne izjave i meni jako puno pomaže u mom odnosu s vojskom : Sva filozofija vaspitanja djece staje samo u dvije riječi a to je : BUDI PRIMJER!!! I jeste tako zaista.
Ljubac za svo četvoro, ali malo više za Rušku ❤️❤️❤️❤️
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR-pocinju hladni dani,pripreme za zimu i bete velike Empty Re: SEPTEMBAR-pocinju hladni dani,pripreme za zimu i bete velike

Počalji od BiKsi :) 8/9/2019, 12:55

Hvala Blankic, ljubi lepu najlepsu i najsladju vojsku!

Jeste, i ja se slazem da se primerom najvuse utice. Zapravo, dwca su preslikana svoji roditelji, nijanse tamo ovamo. Ali sa decom se zaista mora puno raditi.
Ja sam jako ponosna na Arsu sto ima empatiju za druge.
Kad sam ga skoro pitala je li svestan da zeli da se druzi sa rodjakom koji ga cesto zeza i ponizava, on je rekao da je svestan, ali da necw da bude kao on. A to je moja recenica. Svaki put je ponavljam da ako se ponasa kao druga deca koja ga diraju, da je onda i on isti kao oni. I eto, uslo mu u glavicu pametnu. Odusevio me bio.
A Petra je tesio i grlio u vrticu, jer je Petar plakao. Sedi napolju na klupici, i nece da se igra jer mu drug place. Uciteljice su to ispricale Peteovoj mami, priznala mi da nije mogla da veruje da u danasnje vreme ima takve dece. Njih dvojica su se odmah skontali, a shvatila sam da su obojica zapravo osetljivi. Nasli se sapatnici. Arsa je nepune tri godine plakao u vrticu svaki dan i jako je patio. Verovatno se prepoznao u Petru. Sad konacno uziva. A i ja, jer je stvarno bilo tesko gledati tu njegovu patnju koja nije prolazila. Jbga, nisu sva deca ista, a individualni pristup nigde nema, sem verovatno u privatnim vrticima koji kostaju... Konacno je on sa svojom genneracijom i konacno ide i vraca se srecan.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR-pocinju hladni dani,pripreme za zimu i bete velike Empty Re: SEPTEMBAR-pocinju hladni dani,pripreme za zimu i bete velike

Počalji od MalaSaJuga 11/9/2019, 13:41

Cao drage moje.
Kod mene uveliko spremanje zimnice. Kuvala onaj Dan ajvar, Evo danas krastavice da stavim...
Hvala Bogu dobro smo.
Bravo za Arsu.
Pozdrav za sve
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR-pocinju hladni dani,pripreme za zimu i bete velike Empty Re: SEPTEMBAR-pocinju hladni dani,pripreme za zimu i bete velike

Počalji od Vecka 15/9/2019, 17:07

Zdravo devojke 💙
Super za Arsu, i mi smo imali problem sa adaptacijom, koje olakšanje kad prihvate vrtić. Mi smo za godinu dana promenili 4 grupe, silom prilike, i sad je evo druhu godinu u grupi gde ide sa zadovoljstvom.
Bixi, dobili smo dozvolu za novu trudnoću krajem prošle godine. Nismo u trci, ali voleli bismo još jednu bebu. Prošlo je 4god od poslednjeg carskog reza i kaže dr po pregledu da izgleda kao da se telo sasvim lepo oporavilo. Da je dr rekla da ima rizika, ni nama ne bi palo na pamet. :)
Mala vrednice svaka čast! Ja sam zimnicu spremala kao devojka, sada posao i kuća, jedva i za ručak imam vremena 😁

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

SEPTEMBAR-pocinju hladni dani,pripreme za zimu i bete velike Empty Re: SEPTEMBAR-pocinju hladni dani,pripreme za zimu i bete velike

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu