KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DACAA-Peta sreca! :)

+43
Vanja80
OKacica
Sanjci87
neris8
Sirijus
micaubica83
Ninche
kokica82
lenjivica
Bobaue
SladZana
noja
tatjanica
dragmilk
nina :)
srculence 84
MalaSaJuga
hocukusurnecuzvaku
Likoli
makac71
JocY
Vecka
lela1984
BiKsi :)
zlatica
Ancica 87
Vuchica
KoMetaK
brinbili
Simona
saska1
bak
Zmajuška
mamadabudem
PalcicaBg
AriesGirl
Niny
Blanka
medolino
lelas
Ema78
jelena*mama2andjela*
Dacaa
47 posters

Strana 11 od 14 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći

Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od KoMetaK 3/6/2015, 13:47

Dacika, samo jos jedna besana noc! Very Happy Veruejm da ce sve biti sutra Ok, bez brige! Nisu trojke, mogu samo dvojke da budu! Very Happy tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje srce srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od saska1 3/6/2015, 14:21

Daco još samo malo ,navijam jako za sutrašnji uz i prebrojavanje igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od noja 3/6/2015, 17:15

Daco beba beba sreca
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od BiKsi :) 3/6/2015, 21:53

Daco, jos samo jednom ne spavas! lol! lol! lol! lol! I onda najlepsa muzika i dan za pamcenje! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od jelena*mama2andjela* 3/6/2015, 22:57

he he ko sto devojke kazu jos jedna noc NE spavanja Very Happy Very Happy Very Happy i onda najbezbriznijih 8 meseci na svetu,od srca yes yes

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od Ninche 4/6/2015, 07:13

osmeh srce
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

beba
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od Dacaa 4/6/2015, 14:05

Evo me devojke.Nisam vam se javila jer sam zabrinuta.Ima jedna beba.Vidi se i vidi se srcana radnja ali dr nije mogla da uhvati srcanu radnju.Pulsira vidi se golim okom ali je beba sitnija.Trudna sam 6+6 a po bebi 6+0.Sledece nedelje je ponovo uz.I sva terapija se nastavlja.Nije bila moja dr vec dr Stepanov.Ona menja dr Crnogorac.Nemam poverenja iskreno prosli put mi za 2mm pogresila endo.Tj kod nje je bio 11mm a kod dr Crnogorac posla dva dana 9mm.I jos se na kraju posvadjam sa sestrom hoce da dodjem opet kod nje sledece nedelje.Kao dr Crnogorac zauzeta.Ne zanima me!Ja cu sebi naci gin.I onda ima mesta!Kad sam rekla da necu i tacka.Napale ko blesave...Nadam se da je nije dobro izmerila.Prodzarala me a jajnici me ubijaju.Jajnike je merila odokativno posto ne mogu da stanu u monitor.Sad su 7cm...Sta da vam kazem jos na sve to nam naplate prvi uz(koji se pre nije naplacivao)5000! Nadam se da ce se ova moja sica izboriti.To su mali borci.Jasno sam videla srce kako pulsira i vide se onako zaceci nogica...Boze pomozi sta drugo da kazem...
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od PalcicaBg 4/6/2015, 14:14

Daco bitno da se vidi srculence kako lupka.
Ne razumem kako i zasto nije mogla da uhvati srcanu radnju ako se vidi.
Ja verujem da je neka greska u pitanju i da ce se naredni put lepo cuti.
Ljubim te i molim se za tebe i tvog borca!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od jelena*mama2andjela* 4/6/2015, 14:17

Daco pre svega JEEEEE za jednu bebu,mozda je tako i najbolje mila Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Bravo i za srculence tj za to sto ste ga videli a sigurna sam da ce te ga i cuti sledece nedelje. E sad sto se tice dr Stepanov hm hm hm i ja sam zapala par puta kod nje i nisam odusevljena ,mislim zena je ok al ja ne znam ko je ona i pre Genesisa nisam nikad bila ni cula za nju tako da ne znam koliko je strucna ....necu da gresim dusu,mozda je vrhunska ali ti imas pravo i zahtevaj dr Crnogorac!!!! a sto se tice naplate nemam reci !! koja sestra je bila? ako su one nove one nemaju pojam! Svaki put kad sam sedela u cekaonici oni su na telefone govorili  da su pregledi do 12 nedlje besplatni kad se rade kod njih vto tako da im nije fazon uopste Mad Mad Mad  
Mila sacekaj jos nedelju dana ,znam da si sad zabrinuta al videla si srculence a sledece nedelje ces ga i cuti,sigurna sam a sto se tice mera znas da je jos rano da se precizira sve u dan al sam sigurna da ce sledece nedelje biti sve u redu:aa: yes yes yes

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od Ninche 4/6/2015, 14:53

osmeh srce
ja sam i navijala za jednu bebu, sta ce ti komplikacije oko viseplodnih trudnoca!!! :)
sve je to OK, nekad srce prokuca kako treba tek sa punih 7 nedelja, ne sekiraj se uopste! Sve je to u najboljem redu, a i od UZ aparata zavisi koliko i kako moze da se uhvati.
A i ta velicina - radi se o milimetru da promashi i ode odmah sedmica trudnoce u minus....
UZIVAJ I BUDI SRETNA DRAGA, TO JE TO!!!!!!
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od Dacaa 5/6/2015, 00:58

I ja se slazem sa vama.Bolje jedna beba manje komplikacija...Ali posle svega ne mozes da brines.Jelena naplatila nam je ona sestra sa pazom brineta.Mozda zato sto nisam htela opet kod dr Stepanov na uz.I jos nam otkucala fiskalni.Pise na njemu uz trudnice.Pitacu Tamaru kad je budem videla.To je prvi uz.Valjda ce sve biti ok sa mojom mrvicom.Brzo ce sreda. :)
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od BiKsi :) 5/6/2015, 01:09

Dacika, naravno da ce sve biti kako treba, cim si ti videla blinkanje, to je sve ok.Meni je blinkanje vidjeno sa 6 plus 2 ili 6 plus 3, tako da moguce da je dr malo i omanula sa merama. Videces u sredu! Ljubim! srca srca srca srca srca srca srca srca trudnica
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od KoMetaK 5/6/2015, 02:31

Dacili, sve sam ti vec rekla! osmeh srce Tvoja bebica je tu, u sredu ces cuti i najlepsu muziku, nista ne brini! yes molitva molitva molitva molitva
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od micaubica83 5/6/2015, 08:47

Daco ako ti je dr rekla da se vidi srculence kako pulsira onda je sve ok. Cuces ga sledeci put.Ne bi pulsiralo da ne daj Boze nije nesto u redu.
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od Sirijus 5/6/2015, 10:21

Daco, evo i ja da se priključim i da ti čestitam na bebetu beba beba beba
I uopšte nemoj da se sekiraš, mojoj drugarici je uredno dala tako uput za kiretažu, ona odlepila, da bi se ispostavilo da nije dobro videla i da je ova (kod druge dr) na sledećem UZ jasno čula otkucaje srca. Sad čeka da dečkonja izađe sledećeg meseca roda
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od saska1 5/6/2015, 11:56

Daco to je to bebica je tu ,ništa ne brini a nisu svi doktori jednako stručni vjerujem da je bila tvoja dr da bi i čuli,ali ubrzo će srijeda pa ćeš i vidjeti i čuti srculence. ljubav
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od Ema78 5/6/2015, 12:08

A nikom nije palo na pamet daje dr mozda zaboravila da ukljuci zvucnik... na vecini uz aprata zvuk moze da se ukljuci i iskljuci... Shocked Ovo govorim iz licnog iskustva...a nedelju dana gore dole, ne znaci apsolutno nista. Daco, bice sve to ok...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od Dacaa 5/6/2015, 12:55

Joj divne ste....Inace d dimer pao na 1020.Sto je super za dve nedelje.Sledece nedelje je kontrola kod hematologa.Odradila sam i dve trombofilije.Kks je manje vise ok.To su neka sitna mala odstupanja...Recimo da je to ok.Ostalo je jos gomila nekih analiza to cu isto u sredu da odradim.I onda sam se istestirala :) Imam jos za tri nedelje ogtt test.Inace danas bi trebalo da mi je punih 7nedelja.Kontam i tolika beta na jednu bebu pa mora da je ok...
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od bak 5/6/2015, 12:56

Bice to super Daco, videces, mamin je to borac! osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od noja 5/6/2015, 14:22

Daco beba je tu , a ta dr i ja nikad nisam cula za nju , ne znam kog bi ti preporucila dr , u genesisu sam isla kod Kopitovicke u prvih par UZ , A posle Dr Stojica oDLICAN Dr i dr Andjelicke ona sad ima svoj private , a posle sam vodila trudnocu kod dr Vejnovica zbog CR i to obe trudnoce ....
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od SladZana 5/6/2015, 14:59

Daco pa i mi smo sa 6+3 blinkali a culi na sl kontroli, dr nije nista dizala frku. 
Cestitam draga na  trudnica  čestitamo
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od neris8 5/6/2015, 23:33

Bravo, divno!
neris8
neris8

Broj poruka : 82
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od tatjanica 6/6/2015, 10:50

...dacooooo,biche sve super,videchesh...jedva chekamo sledechu nedelju i drzhimo fige!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od Dacaa 9/6/2015, 16:37

Evo me cure moje!Nervozna sam strasno!Ubija me ova neizvesnost Shocked c v Sutra nam je uz u 12h.Ajde Boze pomozi da bude sve ok. Da cujem srce beba trudnica Da bude sve ok.Nocas nisam spavala...Sva sam nikakva.Jednostavno ne mozes da se opustis koliko brines...Inace stomak i dalje imam onako kao u petom jajnici bole ali nije strasno.Sad me tu i materica boli sve kontam verovatno se rasteze a malo mesta od ovih jajnika pa se guraju...I tako...Jos ovaj dan da prodje i da mi bude beba sutra ok ma niko srecniji od mene!
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od MalaSaJuga 9/6/2015, 17:23

Daco ajde da sutra cujes srculence,navijam.bice sve ok... srca srca srca srca srca srca srca srca srca radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

DACAA-Peta sreca!  :) - Page 11 Empty Re: DACAA-Peta sreca! :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 14 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu