KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
saska1
labradorka
ragaco
mijaki
HappyGirl
Eho
Niny
SoJa
winni
SannI-AlL
sunny.tp
Vuchica
annci
daki_mm
ncoka
enap
Mika
AriesGirl
Hiperaktivna
Bobaue
ganedina
Sofija Veks
BiKsi :)
SladZana
nadalica
zvoncica36
Dacaa
hocukusurnecuzvaku
libra35
marija123
lelas
mamadabudem
Vanja80
tatjanica
branka86
bak
Nataly17
MalaSaJuga
Baš za andjele 75.
Zmajuška
Blanka
PalcicaBg
DMANA
micaubica83
sandrolina
pegaz
JocY
jelena*mama2andjela*
lenjivica
luckystar74
dragana76ns
millena
Amna84
Vecka
nina :)
lela1984
KoMetaK
61 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od millena 5/4/2015, 16:33

Devojke nisam izdrzala, moja beta je na 13dpt 663.7 ::

Divnooooooooo,cestitke radost radost radost
millena
millena

Broj poruka : 209
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 5/4/2015, 16:36

d d d d d d d konfete konfete konfete konfete konfete pa da zalijemo onda necim Very Happy
Blanka da to Gonal bude srecan kao i meni :)
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 5/4/2015, 16:42

Hiperaktivna ::d d d d d d d konfete konfete konfete konfete konfete pa da zalijemo onda necim Very Happy
Blanka da to Gonal bude srecan kao i meni :)

Hvala draga, dace bog. A ti ne stedi moj nos, vuci slobodno likeit sreca

Ostale zenice hvala vam od srca. usne usne
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 5/4/2015, 17:13

Hiperaktivna čestitaaam osmeh srce d d d d d ff ff ff ff ff vv vv vv vv vv bb bb bb x x x igra igra igra igra igra igra igra igra
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 5/4/2015, 17:24

Blankice, bockalice sretan početak Želim ti isti scenario kao kod Hiperaktivne! zalivanje zalivanje zalivanje

Hiperaktivna, čestitamo ! čestitamo igra igra igra igra igra igra igra igra

JocY, Bak, Palčice, sretno sutra!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 5/4/2015, 17:47

Hiperaktivna divno bas si me obradovala. beta beta beta beta

Devojke hvala na navijanju videcemo sutra kakva ce biti situacija.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 5/4/2015, 17:50

Hiperaktivna, kolika beta, divno!!! Cestitam!!!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Padobranka 5/4/2015, 17:54

roda Cestitke Hiperaktivnoj!!! Bila si puna pozitivne energije i sirila je na druge. Ima li neko da ceka april u Visegradskoj
Padobranka
Padobranka

Broj poruka : 168
Datum upisa : 25.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od DMANA 5/4/2015, 18:19

Hiperaktibna cestitam!!!!!! d
DMANA
DMANA

Broj poruka : 93
Datum upisa : 12.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 5/4/2015, 19:02

Padobranka, zelim ti uspesan april kao sto je meni tamo bio mart osmeh srce
Hvala svima na cestitkama.....sad cekamo uz za dve nedelje Laughing Do tad cu da saljem mnogo prasine svim bockalicama i cekalicama
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 5/4/2015, 19:47

Cestitkeee!!!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 5/4/2015, 20:18

divno divno divno divno kako divne vesti i divne bete, sve ce to biti divne bebe!!
Hiperaktivna cestitam, koracaljke neka vam se ovakvi dani nastave, a i Palcica sutra da se raduje lepo dupliranom betom, jeste 20 ali to je preko 5 i bice lepo duplirana ja iskreno verujem, da vam svaki dan bude ovako lep i veseo mnogo ste me obradovale! 
osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 5/4/2015, 20:34

Padobranka, Jocy, Blanka, Bak - za nove pobede! wavecrowd wavecrowd wavecrowd zalivanje
Lucky, zelim da sto ti sto pre prodje to sto mora da prodje i da sto pre udjes u postupak i docekas svoju srecicu!
Jelena, zelim ti iz sveg srca to najdivnije iznenadjenje, ma neka ti u aprlu sve procveta na koji god nacin!cveće
Palcice, Daca, sutra da potvrdite ono sto svi znamo i da nas zajedno sa Hiperaktivnom i Aries vucete jaaaako! navijači2 navijači2 navijači2
Hiperaktivna i Areis, cestitke jos jednom, zaista jacate veru u srecan kraj i hvala sto nam saljete dobru energiju! bravo bravo bravo
Ako sam nekog propustila, neka ne zameri, navijam 200%!
Sto se mene tice, kao sto sam ocekivala, standardno - sto raspolozenja izmenjam u 24h. Cas ekstra pozitivna, cas u totalnom bedaku. Moram da primetim da sam pre razdrazljiva nego pojacano emotivna, hocu da kazem da ne zaplacem lako vec se iznerviram lako, ne znam da li je to prosto od potisnute nervoze ili bi ipak mogao biti neki znak.... Jer drugih 'znakova', osim uvecanih grudi koje povremeno boluckaju, i nema, a i te grudi su od Estrofema sto posto. Nadutost i gasovi  lol!  prethodna 3 dana, ali prolazi, iako sam pazila da jedem hranu koja ne nadima, po preporuci dr. Dan je cetvrti nakon transfera. E, da, potpuno suludi neki snovi, ali i to mislim da je zato sto mi mozak radi na milion obrtaja, pa se verovatno to filtrira nocu, kroz snove lol! ... Znam ja da je rano za bilo kakave simptome, ali sve nesto mislim da mi telo mora dati makar neki znak, makar nesto da bude drugacije nego u ciklusu kada dobijem, koliko god da su svi simptomi PMS-a, trudnoce i  ovih hormona koje primamo, slicni... Mogu ja filozofirati ovako do sutra, ali ostaje prosto ona stara: strpljen-spasen! Very Happy

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 5/4/2015, 21:36

Lerapetra ja sam prvih par dana imala sve moguce simptome a sada nista sem bolnih grudi.Videcemo da li su me simptomi prevarili i da li je stvarno bila kasnija implantacija.
Tako da sto se simptoma tice sve je individualno.I ja sam verovala da telo mora da da neki znak,al eto,nekad zna i da prevari taj ,,znak,,
Drzim fige da nastavis niz pozitivnih beta!

Daki,aj nek nam je sa srecom sutra,navijam za tebe kao sto za sebe navijam!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 5/4/2015, 21:42

lerapetra da nastavis niz aprilskih trudnica ljubav ljubav
a simptomi ko simptomi,varljivi, svakakvi neko ih ima neko ih nema,ja se jedino secam da sam prvi put bila ubedjena da sam trudna i bila sam,nije mi ni trebao test ,a drugi put da nisam-i nisam bila,tako da pozitivno razmisljanje moze samo da pomogne a ja ti saljem more pozitivne energije srca srca srca srca srca srca


Poslednji izmenio jelena*mama2andjela* dana 5/4/2015, 21:43, izmenjeno ukupno 1 puta

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 5/4/2015, 21:42

Palcice, hvala na ohrabrenju, po meni ti imas vise nego 'znak', moje skromno misljenje je da si ti imala skolski primer implantacije, ali necu da budem dosadna sada, znam da je delikatan trenutak - veeeliki zagrljaj i ostavljam te na miru do sutra, kada cete nas, dace Bog, obradovati vas dve! zagrljaj

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 5/4/2015, 21:43

Jeco, divna devojko zagrljaj

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daki_mm 5/4/2015, 23:05

Cestitke, drage moje. PALCICE,drzim nam pesnice sutra...
ljubim vas sve, koliko vas ima. Izgleda da je dosao nas red:)
daki_mm
daki_mm

Broj poruka : 123
Godina : 46
Location : Lapovo
Datum upisa : 26.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 5/4/2015, 23:48

Bak, Jocy, Palcice drzim pesnice za sutra, da bude lep dan sa puno prelepih vesti :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/4/2015, 23:51

JocY ::
Ja bila juce na uz imamo jedan folikul dr je malo pojacala treapiju da vidimo da li ce se jos neki mozda pojaviti. Drzite mi fige za sutra...

Zalivam, zalivam, zalivam, da ih pojacana terapija iznjedri, da se pojavi još koji! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

bak ::
Ja sutra aspiraciju, imamo svakakvih folikula, videcemo lol! Primila juce taj Neupogen, to se daje da tkivo u ovom slucaju endometrijum, nabuja , kao neki faktor rasta. Imate na sajtu Ferone. Videcemo, endo inace juce bio 8 mm, lepo izgleda.
Srecno sutra mackice u seksi spavacici! sreca sreca

Blanka ::
A ja sam se sad bocnula, moja misija je upravo pocela. 2015.04.05.
srca srca srca likeit sreca
Srecno Blanka, da ti ova misija bude uspešna!

Hiperaktivna ::Devojke nisam izdrzala, moja beta je na 13dpt 663.7 smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel
Sve čestitke hiperaktivnaaaa!

Daki mm, srecno i tebi sutra, da nas obradujes zajedno sa Palcicom!

Ierapetra, da ti dani prodju sto pre, pa da nas i ti obradujes trocifrenom betom!

Jeco, da ti ciklus stigne sto pre, verovatno posledica uzimanja estrofema.

Laki, srecno na operaciji!

Devojke, navijam za sve vaše korake, da budu laki i uspešniiii!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 6/4/2015, 00:26

I mi se pridruzujemo . Zenske navijamo svim silama kosmosa t vv vv vv vv vv
Cestitke novim  trudnica sad vucite I prasite .bravo Hiperaktivna srca
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 6/4/2015, 01:10

Ja bih samo potpisala Biksi queen

Napred devojke, sjajni su vam koraci!!

bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 6/4/2015, 02:47

Hiperaktivna, bravo za odlicnu i veliku betu!!! BIce tu ili blizanaca ili trojki! trudnica trudnica beba beba beba g g v v

JOcy, za jos neki folikul da se pojavi sutra!!!! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv c c c

Bak, srecno sutra na aspiraciji!!!! DA bude i vise jc nego sto ocekujete i da bude ona prava!!! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv c c c

Saska, srecno sutra na ET!!!! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv c c c

Palcice, Damna, za velike bete danas!!! v v v v v molitva molitva molitva molitva molitva

Blanka, Ierapetra, srecno bockanje!!! b b b b b b b

Jelo, da taj ciklus stigne sto pre! molitva molitva molitva Ili da ne stigne, nego da te doceka lepo iznenadjenje!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 6/4/2015, 04:16

Devojke srecno! Da se sto vise bebica smucka ovog aprila! Cekam betice!  igracice igracice igracice roda roda  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 6/4/2015, 07:49

Bak, srecno na aspiraciji!

Jocy, navijam za dobre folikule!

Saska, srecno na transferu!

Palcice i Daki, obradujte nas velikom betom!

Lerapetra, da ti sto pre prodju dani do velike bete!

Navijam i za sve ostale!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu