KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
saska1
labradorka
ragaco
mijaki
HappyGirl
Eho
Niny
SoJa
winni
SannI-AlL
sunny.tp
Vuchica
annci
daki_mm
ncoka
enap
Mika
AriesGirl
Hiperaktivna
Bobaue
ganedina
Sofija Veks
BiKsi :)
SladZana
nadalica
zvoncica36
Dacaa
hocukusurnecuzvaku
libra35
marija123
lelas
mamadabudem
Vanja80
tatjanica
branka86
bak
Nataly17
MalaSaJuga
Baš za andjele 75.
Zmajuška
Blanka
PalcicaBg
DMANA
micaubica83
sandrolina
pegaz
JocY
jelena*mama2andjela*
lenjivica
luckystar74
dragana76ns
millena
Amna84
Vecka
nina :)
lela1984
KoMetaK
61 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 9/4/2015, 09:07

Eho ::Odlicne vesti, Aries! Znaci, ostajes osma i to ima da bude definitivno! bravo

Imam dilemu da li sam sedma ili osma, ali sam svakako u toj grupi devojaka Wink

U svakom slucaju, resila sam da ostanem Wink
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 9/4/2015, 09:16

Meta zagrljaj mislim da si upravu, ako sada preležom posle sam sigurnija...

Annci probaj kapi divljeg origana kažu da su super za izbacivanje raznih bakterija....

Meni je pre desetak dana bio TSH 2,61 a antitela malo povišena mada to nije problem, ali za transfer TSH mora biti ispod 2. Ja sam korisltila Eutiroks prosli put kad smo išli na VTO jer je TSH bio 5,8 ali ne znam da li i sada da ga uključim i koliko da ga pijemjer definitivno mi ga nijedan doktor neće propisati samo zato što ja hoću da mi je TSH 2 kad je normala do 6... Rolling Eyes
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 9/4/2015, 09:18

AriesGirl bravo bravo bravo
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 9/4/2015, 09:26

Aries bravo! To je mali borac,videces.
Uzivaj u praznicima,farbaj jajca,kazu nikad lepsa kad trudnica farba lol!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 9/4/2015, 09:30

Aries,malo turbulencija na početku i to neka bude dosta,nadalje sve neka ide kao po loju!
Annci,mi smo isto tako jedan ima-drugi nema,mužu dr uvek da je samo Dovicin,meni moja dr Dovicin i Hemomicin...pa smo se gađali da oboje budemo negativni.
Baš mesec dana pred VTO muž pozitivan na Ureaplazmu,ispio terapiju-dalje nismo ni proveravali-naišlo vreme za lepše analize Very Happy
U svakom slučaju ispijte Sumamed,zaštićeni odnosi i nadam se da ćete se rešiti beštija.
A na duge staze-redovne kontrole na 3-6 meseci,jer se gamadi vraćaju,tj. verovatno ih se ne rešimo 100%,a negativan test ne reaguje na male količine-DIF metoda nije nešto prepouzdana.Onda se namnože,pa se dobije pozitivan nalaz .PCR je zakon!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 9/4/2015, 09:43

Bravo Aries...kao sto kaze Palcica, sad farbaj jaja i uzivaj. ljubav

bravo bravo bravo bravo bravo bravo

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od winni 9/4/2015, 10:01

od sledeceg ciklusa treba da krenem sa stimulacijom iz prirodnog ciklusa zbog mog visokog fsh koji je 70 No  amh je 1.92..on je o.k kod dr.Kopitovic pa me zanimaju vasa iskustva klomifen ili femara...klomifen sam pre par god. pila i lose reagovala a femaru nisam sta mislite
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 9/4/2015, 10:01

Bravo Aries,mali borac je tu i ne ide nigde radost radost radost radost radost radost

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 9/4/2015, 10:03

Aries , bravo za tvog malog borca , ostace on kod svoje mame jos 8,5 meseci u to sam sigurna .

Palcice mnogo , mnogo mi je zao sto je opet bila biohemijska . I ja sam iako nisam imala ni 1 vec uvek negativne bête izuzev poslednje pocela da mrzim te biohemijske jer su jako ucetale, a jos niko do sadanije dao ni 1 objasnjenje zasto se desevaju te glupe biohemijske .
Drago mi je da se brzo podigla I da uskoro ides put NS I najboljeg strucnjaka u Srbiji za VTO , kod Kopitovicke .

Bak , drzim fige za danas jako, najjace da tvoj cetverac od danas bude kod tebe I bar dvoje ostane tu I u narednoh 8,5 meseci . Srecno draga na ET.

JocY , posebno navijam za tvoje jedince da da ti bude scenario kao kod D77 . To isto zelim I za nasu Sasku .
Hajmo Saska sa srecom da ti bude ovaj IVF I da nas za desetak dana I ti obradujes trocifrenom betom .

Annci , I ja sam se pred odlazak u Prag mucila sa raznim zgadijama koje su se samo vrtele u krug , koristila sam svasta nesto I na kraju otisla na FET bez prethodne provere briseva I eto ga ovaj mali vrtiguz sada u mom stomaku . Sve ce se to do ET resiti , ne brini, tim pre sto je test blago pozitivan .

Pegaz, lepo ti je rekla Kometa , bolje da sada prelezis boginje, bar znas za posle da je beba bezbedna . Ovde kod nas jos uvek ima rubeola, mada sporadicno I ja ziva nisam zbog toga I uvek mnogo strepim kad krenem u bilo kakvu guzvu .

Ostalim koracaljkama srecni naredni koraci .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 9/4/2015, 10:24

Bakiša srećno danas ,da uživaš s bebicama i da se fino ušuškaju i ne mrdaju nikuda 8,5mjeseci. radost radost radost radost radost
Joci navijam i ja za jedinče jako,jako  igracice igracice igracice igracice igracice
Aries jeeeee bravo za malog borca ,da beta posle praznika bude ooogromna  radost radost radost radost roda roda roda roda
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 9/4/2015, 11:15

Sad stigla sa aspiracije. Izvadjeno 7 jajnih celija, sad jos da se oplode :)
Aries, navijamo za malog borca!
Ostale koracaljke cmok cmok (kucam s tel pa nemam smajlice :)
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 9/4/2015, 11:23

Bravo Aries, tako treba! Uzivaj u praznicima i trudnoci radost I ja se cesem od fraxiparina, dodouse ja se cesem od svih heparina Rolling Eyes

Marija, bravo, navijam za zurku u labu

Danas u 16 transfer Wink

Zenske osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 9/4/2015, 11:30

AriesGirl ::
Eho ::Odlicne vesti, Aries! Znaci, ostajes osma i to ima da bude definitivno! bravo

Imam dilemu da li sam sedma ili osma, ali sam svakako u toj grupi devojaka Wink

U svakom slucaju, resila sam da ostanem Wink

Sedma je bila prijavljena do 1. aprila :), a za osmu se znalo nakon sto si ti prijavila onu trocifrenu betu. :)
Nego sta nego ostajes! yes

Bak, srecno danas! igracice Inace, ti i ja se mozda znamo odavno, ako si koristila isti nick i na drugim mestima pre vise godina. Wink


Ne znam da li je ovo prava tema za pitanje..... znate li do kada traje terapija fraxiparinom ukoliko dodje do trudnoce?
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 9/4/2015, 11:34

Marija, navijam da se jc lepo oplode.

Bak, srecno na transferu. A sto se tice alergije, meni je doslo do tog stadijuma da su poceli da mi se javljaju i crveni pecati po telu, plus ispupcenje na mestu davanja injekcije (kao ujed komarca), plus nesnosan svrab saka i stopala, cak i stomaka. Kad sam radila analizu krvi, eozinofili su mi bili bas poviseni, sto ukazuje na alergiju. Dr kaze da cak i cvorovi na mestu uboda ukazuju na alergijsku reakciju ( meni je stomak prepun cvorova). I jos mi je rekla da nije problem u leku kao leku, nego u nekim pomocnim supstancama koje stavljaju u Fraxi, one izazivaju alergiju i da se jako mnogo trudnica zali u poslednje vreme. Kao da su nesto promenili.

Navijam!

AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 9/4/2015, 11:39

[quote="Eho"][quote="AriesGirl"]
Eho ::


Ne znam da li je ovo prava tema za pitanje..... znate li do kada traje terapija fraxiparinom ukoliko dodje do trudnoce?

Zavisi iz kog razloga primas heparin, da li preventivno ili imas neku od trombofilija. Ja imam FV Leiden, i ako sam dobro razumela, za tu mutaciju daju heparin cak sest nedelja nakon porodjaja.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 9/4/2015, 11:46

Marija bravo za velicanstvenih 7 radost radost radost Neka zurka pocne!

Bak jedva cekamo izvestaj sreca
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 9/4/2015, 11:57

AriesGirl ::
Zavisi iz kog razloga primas heparin, da li preventivno ili imas neku od trombofilija. Ja imam FV Leiden, i ako sam dobro razumela, za tu mutaciju daju heparin cak sest nedelja nakon porodjaja.


Preventivno samo. Znas li kako ide u tom slucaju?
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 9/4/2015, 12:05

Eho ::
AriesGirl ::
Zavisi iz kog razloga primas heparin, da li preventivno ili imas neku od trombofilija. Ja imam FV Leiden, i ako sam dobro razumela, za tu mutaciju daju heparin cak sest nedelja nakon porodjaja.


Preventivno samo. Znas li kako ide u tom slucaju?

Ne znam stvarno. Javice se vec neko ko zna. Koliko sam cula, u NS svima daju heparin nakon VTO. Ne znam kad ga ukidaju zenama koje nemaju trombofilije. Ja sam se vec pomirila da cu se bockati jako dugo.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nina :) 9/4/2015, 12:27

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 10985321_695166123942487_9154345693969392796_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 9/4/2015, 12:36

Bak jos malo pa ide po bebice! Cekamo izvestaj!
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 9/4/2015, 13:44

Hvala, Aries!

A i ti ces izdrzati... Sta sve izdrzimo pre i kroz samu vto, i bockanje na kraju obavljamo mehanicki.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 9/4/2015, 13:57

Aries I ja primam Fraxi jos od 11.decembra . Isto sam primetila da imam svrab koze, narocito nocu, tako da se po celu noc dranjam I cesem . Mene ne svrbe dlanovi I stopala vec koza oko zglobova ruku, skocnog kolena, kao I na stomaku, koji stomak mi je pun velikih cvorova tako da ne znam vise da bodem injekcije . Bila sam do pre 10 dana na dozi 0,3ml a sada sam na 0,4 ml. Sledece nedelje idem u NF da legnem na odeljenje za visokorizicne trudnoce pa da vidimo sta ce mi tamo reci .A te eozinofile mislim da mi do sada nisu ni radili, bar ih ja ne vidim u rezultatima . Fraxiparin nije deficitaran u nabavci, ali zato mislim da Klexan I taj drugi jesu I ako nam hematology prepise nesto od njih 2 trebalo bi da ih kupujemo , pa onda da refundiramo od fonda . Ne znam, nisam pametna sta da radim po tom pitanju .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 9/4/2015, 14:19

ganedina ::Aries I ja primam Fraxi jos od 11.decembra . Isto sam primetila da imam svrab koze, narocito nocu, tako da se po celu noc dranjam I cesem . Mene ne svrbe dlanovi I stopala vec koza oko zglobova ruku, skocnog kolena, kao I na stomaku, koji stomak mi je pun velikih cvorova tako da ne znam vise da bodem injekcije . Bila sam do pre 10 dana na dozi 0,3ml a sada sam na 0,4 ml. Sledece nedelje idem u NF da legnem na odeljenje za visokorizicne trudnoce pa da vidimo sta ce mi tamo reci .A te eozinofile mislim da mi do sada nisu ni radili, bar ih ja ne vidim u rezultatima . Fraxiparin nije deficitaran u nabavci, ali zato mislim da Klexan I taj drugi jesu I ako nam hematology prepise nesto od njih 2 trebalo bi da ih kupujemo , pa onda da refundiramo od fonda . Ne znam, nisam pametna sta da radim po tom pitanju .

Ja sam danas pocela sa Kleksanom, ali me i dalje sve svrbi. Ne znam koliko dana treba da prodje da to izadje iz organizma. Fragmin nisam uspela da nadjem u NS, a Kleksan samo u Iris farmu i to u jednoj jedinoj apoteci. Zvala sam DZ da proverim da li mogu kod njih da primam, proverili i javili mi da mogu da biram koji cu, imaju i jedan i drugi. Bas sam se prijatno iznenadila. Idem posle praznika, pa cu videti, a ovih par dana cu se bockati sa mojim zalihama. Eozinofili su u sklopu KKS (mislim da skraceno pise EOS), nisu ih ni meni radili posebno. Hematolog je trazio KKS, pa je primetio da su poviseni. Meni je prvo krenuo svrab dlanova, pa tabana, a sad me svrbe cele sake i cela stopala, plus nadlaktice i podlaktice s vremena na vreme. Nadam se da ce sad, kad sam presla na Kleksan, svrab prestati, izludeh vise od cesanja.


Poslednji put izmenio AriesGirl dana 9/4/2015, 14:31, izmenio ukupno 3 puta
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 9/4/2015, 14:24

Eho ::Hvala, Aries!

A i ti ces izdrzati... Sta sve izdrzimo pre i kroz samu vto, i bockanje na kraju obavljamo mehanicki.

Nema na cemu! Zelim ti srecu u postupku!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 9/4/2015, 15:30

devojke moje navijam jako za sve vas...
čekalice izdržite i obradujte nas ovde lepim vestima...
koračaljke moje hrabro koracima do uspeha...
ljubim vas :)

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu