KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
saska1
labradorka
ragaco
mijaki
HappyGirl
Eho
Niny
SoJa
winni
SannI-AlL
sunny.tp
Vuchica
annci
daki_mm
ncoka
enap
Mika
AriesGirl
Hiperaktivna
Bobaue
ganedina
Sofija Veks
BiKsi :)
SladZana
nadalica
zvoncica36
Dacaa
hocukusurnecuzvaku
libra35
marija123
lelas
mamadabudem
Vanja80
tatjanica
branka86
bak
Nataly17
MalaSaJuga
Baš za andjele 75.
Zmajuška
Blanka
PalcicaBg
DMANA
micaubica83
sandrolina
pegaz
JocY
jelena*mama2andjela*
lenjivica
luckystar74
dragana76ns
millena
Amna84
Vecka
nina :)
lela1984
KoMetaK
61 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od HappyGirl 5/4/2015, 10:56

Aries Girl, bravo! Divno!  vv vv vv vv vv bb bb vv čestitamo bravo poljubci Ulepšala si mi mesec srca vv vv vv vv vv vv vv
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 5/4/2015, 11:20

Joci navijam da se pojavi još koji ,a znaš i sama da i jedan može biti vrijedan .Držim fige igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 5/4/2015, 11:36

saska1 ::Joci navijam da se pojavi još koji ,a znaš i sama da i jedan može biti vrijedan .Držim fige igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Znam Saska a i ovo je malo potpomognut prirodnjak, videcemo u ponedeljak. Slusam dr i ako ona kaze obustavljamo, obustavljamo nema druge. Mislim da je ona ocekivala 2-3 prema mojim hormonima i da zato pojacava sad.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 5/4/2015, 11:40

Aries, cestitam, ako vec nisam, od srca!!! Dosadnu trudnocu zelim!!!!! radost radost radost radost

Palcce, navijam za sutra igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Jocy, da se sutra pojavi jos koji, a i ako ne, da ovaj bude bas TAJ Wink Verovatno si sutra uvece?

Ja sutra aspiraciju, imamo svakakvih folikula, videcemo lol! Primila juce taj Neupogen, to se daje da tkivo u ovom slucaju endometrijum, nabuja , kao neki faktor rasta. Imate na sajtu Ferone. Videcemo, endo inace juce bio 8 mm, lepo izgleda.

Koracaljke osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 5/4/2015, 11:46

Nisam Bak uvece u 4 sam tamo. Drzim fige za sto vise celijica sunny sunny sunny sunny sunny
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 5/4/2015, 11:47

Bak srecno sutra,bice to superiska.
Svidja mi se ta inekcija za endo.Mada i tako ti je dobar.Bice ovo lud mesec :)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 5/4/2015, 12:03

LACKY draga zao mi je sto prolazis sve to,al se nadam i iskreno ti zelim da sve bude u redu i da se sto pre vratis na pravi put:qq:  
JOCY kao sto kazu devojke neka bude to TAJ yes yes

BAK srecno ,prasim radost radost radost radost radost radost radost radost

meni i dalje kasni ciklus,poslednja menstracija bila 1.3. Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad sacekacu jos danas pa cu da vidim sa dr sta da radimo No No No

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 5/4/2015, 12:27

Jecka jel ima sanse za neko iznenadjenje?Ili ste bese prosli ciklus radili ERU?Mozda je od estrofema i utrogestana.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 5/4/2015, 12:41

Jocy, Bak srecno! Bice to sve super pa da krenete stopama Ariesgirl, koja lijepo otvori April i zaprasi nas ogromnon betom.
Palcice, navijam za troduplu betu sjutra, pa da se zalije na kutku.
roda roda roda roda roda roda roda roda roda

A ja sam se sad bocnula, moja misija je upravo pocela. 2015.04.05.
srca srca srca likeit sreca
Ovaj gonal f pen je zakon nema muckanja i spriceva, nastelis dozicu, boc i kraj.
d d d
Sve vas puno ljubi Blanka bockalica poljubci
Svima koji danas slave Vaskrs, cestitam!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 5/4/2015, 12:49

Ohoho, Blanka ,samo napred sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak
Bak, Jocy, Palcice , Saska radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost igracice igracice igracice igracice igracice igracice b b b b b b
Jeco, ako nisi trudna? da što pre stigne meca cvet cvet cvet
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 5/4/2015, 13:39

Blanka srecan pocetak,da se uskoro upises na spisak prolecnih trudnica.
Jeste,taj gonal pen je super stvar,i ja sam ga koristila u postupku.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 5/4/2015, 13:43

PALCICE,MDB na zalost "iznenadjenje" sam odmah iskljucila al se ne bi bunila ni najmanje:D Very Happy Very Happy
Very Happy
jesam,radila sam proslog meseca ERU u martu i bila na estrofemu i utrogestanu ,al su mi rekli da bi trebala normalan ciklus da imam,Crying or Very sad al nema sta drugo da bude,verovatno je od toga. a rezultate ere jos cekam,bas kasne:no: No      

blanka srecan pocetak radost radost

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 5/4/2015, 13:51

Jocy, drzimo fige da se do sutra pojavi jos neki, ali znamo da je i jedan dovoljan. Za svaki slucaj zalivamo zalivanje zalivanje zalivanje

Blankice-bockalice, sretan početak sretan početak sretan početak

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 5/4/2015, 13:54

Bak, srecno sutra. Za taj neupogen nisam cula do sada..covek se uci dok je ziv.
doktor

Da sutra bude puuuuno celijica i da budu "razuzdane" u labu. ljubav ljubav ljubav
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 5/4/2015, 14:13

Jocy, navijam za jos neki lep folikul.

Bak, srecno sutra.

Blanka, srecan pocetak bockanja.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 5/4/2015, 14:24

Devojke nisam izdrzala, moja beta je na 13dpt 663.7 smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 5/4/2015, 14:26

BRAAAVOOOOO, Hiperaktivna!!! vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 5/4/2015, 14:27

bravo hiperaktivna braavo Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy beta ti je savrsena bravo. radost radost radost radost igracice igracice igracice igracice igracice

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 5/4/2015, 14:31

Super,Hiperaktivna,bravo! osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 5/4/2015, 14:34

Bravo,bravo!!! sreca sreca sreca
d d d d d
Cestitam jos jednom!Neka ti je trudnoca laka i bez trzavica.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 5/4/2015, 14:35

PalciceBg vucem te za nosic, ti si sledeca radost radost radost radost radost radost i sve ostale cekalice
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 5/4/2015, 14:38

...samo da ljubnem nashe nove trudnice i da im chestitam....hiperaktivna aries,palchice!!! usne usne usne
...blanki sretan početak
....ostalima puno sreche zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje i velike bete shto preeee!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 5/4/2015, 15:10

Hiperaktivna, bravoooo !!!! igra igra igra

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 5/4/2015, 15:46

HVALA vam puno drage moje! Vasa podrska puno znaci d

Hiperaktivna,znali smo da si trudnjaca prava,mislim da je vrijeme da okrenes turu na kutku,ova beta bre treba da se zalije! Bravo!!!
čestitamo čestitamo čestitamo roda
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 5/4/2015, 16:16

Hiperaktivna bravo ,bravo kakava velika beta čestitam radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Bak,Jocy,Palčice srećno sutra igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Blanka srećno bockanje i da ovo proljeće bude najljepše do sada da ga pamtimo po velikim betama i ostvarenim trudnoćama yes radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu