KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
saska1
labradorka
ragaco
mijaki
HappyGirl
Eho
Niny
SoJa
winni
SannI-AlL
sunny.tp
Vuchica
annci
daki_mm
ncoka
enap
Mika
AriesGirl
Hiperaktivna
Bobaue
ganedina
Sofija Veks
BiKsi :)
SladZana
nadalica
zvoncica36
Dacaa
hocukusurnecuzvaku
libra35
marija123
lelas
mamadabudem
Vanja80
tatjanica
branka86
bak
Nataly17
MalaSaJuga
Baš za andjele 75.
Zmajuška
Blanka
PalcicaBg
DMANA
micaubica83
sandrolina
pegaz
JocY
jelena*mama2andjela*
lenjivica
luckystar74
dragana76ns
millena
Amna84
Vecka
nina :)
lela1984
KoMetaK
61 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 2/4/2015, 09:03

Hiperaktivna cestitam! vv vv vv
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 2/4/2015, 09:05

Blanka srećno bockanje da ovaj put bude onako kako ti prizeljkuješ da sve ide glat navijam najjače što mogu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 2/4/2015, 09:18

Hiperakktivna cestitaam!!! osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/4/2015, 09:27

Blanka srecan pocetak i da ovaj put bude beta plus!

7dpt Sinoc sam se isplakala kao kisa i smejala u isto vreme,stiglo me sve.Danas sam kao nova. lol!
Mozda me je i san malo oraspolozio,sanjala sam neke bezobrazluke Embarassed Very Happy
Od simptoma bolne grudi i dalje,stomak nista,temperatura oko 37 i to je to.
Da popijem kaficu pa odosmo u setnju,dan je divan.
Mah,mah!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 2/4/2015, 09:31

Palčice to meni sve miriše na trudnica ,što ti od srca i želim.Hajde da bude tako i još malo da slavimo ogromnu betuuuuuuu yes radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 2/4/2015, 09:36

hiperaktivna cestitam draga ,to je to,sigurna sam da ce beta bit ogromna b b b b b b

palcice kao sto saska kaze i meni to mirise na trudnocu, yes yes yes yes

blanka srecan pocetak:2uwndf:  

devojke,cekalice navijam jako bravo bravo bravo bravo

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 2/4/2015, 10:17

Hiperaktivna, to je to, još kada nam javiš ogromnu betu biće žurka! igra igra igra igra igra

Blanka, srećnan početak i da se sve završi na najbolji mogući način! sretan početak cvet
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Baš za andjele 75. 2/4/2015, 10:22

Joj što volim ovako ranije kada udjem na kutak pa pročitam sjajne vesti...BRAVOOO HIPERAKTIVNA!!!Samo napred! sunny radost radost yes roda srca igracice angel smajli angel Ostalim devojkama svu sreću želim!!! sreca likeit
Baš za andjele 75.
Baš za andjele 75.

Broj poruka : 114
Godina : 49
Location : Lazarevac
Datum upisa : 10.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 2/4/2015, 10:38

Hiperaktivna,bravo,bravo,to je to...Cestitam trudnice!Ja bih betu sutra vec izvadila,meni crtica bila bleda a beta taj dan 224:)
Blankic moj,pa ti nam kreces sa bockama...Joj,da ti ponavljam sta ti zelim ili znades????Neka ovaj put bude najdobitniji...
Zene drage,sto cekate teta betu,i one druge sto ce tek cekati..gomilu roda vam saljem!!!!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 2/4/2015, 11:50

Hiperaktivna, udjem na kutak i imam sta i da procitam! Predivna vest! Cestitam od srca! d d :aa:D 68: d love love love konfete konfete konfete
A usla sam samo da bih javila da su mi juce vracene moje prvoaprilske bebice - jedan sestocelijski i jedan osmocelijski embrion Very Happy:D  Sada krece, za mene, najtezi deo - cekanje bete, ali sta da se radi… Sad, sta Bog I dobra sreca daju… a ja se nadam  celim svojim bicem da ce ovo biti onaj pravi pokusaj- onaj koji ce uspeti!
Koracaljke sve, na kom god koraku da ste, navijam iz sve snage!
AriesGirl, Palcice, jos malo, pa da se pridruzite Hiperaktivnoj! roda  roda  roda
Bak, za lepe folikule! likeit  vv  vv
Blanka, srecno pocela  I jos srecnije zavrsila! vv vv vv

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 2/4/2015, 12:04

Blankic jeee kreces. Ajde pa da se radujemo ogromnoj beti:12a: 
Palcice ista sam takva bila, ista. Tako da si nam trudnica.. 
Lerapetra saljem rodice samo sad uzivaj i cekaj pozitivnu betu. rodarodaroda
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/4/2015, 12:21

Lerapetra dobrodosla u klub Very Happy
Hiperaktivna je povukla nogu,pa se nadam da cemo i mi sa njom na trudnicke strane.
Ljubac!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/4/2015, 12:40

Mislim da od mene nema nista,grudi prestale da bole,krenulo rozikasto kao pred ciklus.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 2/4/2015, 12:54

DRAGE MOJE HVALA VAM PUNO da ne nabrajam da koju ne bih slučajno zaboravila . Vaša podrška mi puno znači, nadam se da ćemo za nekih 20-tak dana zajedno slaviti.

love d
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 2/4/2015, 13:08

Hiperaktivna, divnoooo sunny sunny sunny d d d
Navijamo za ostale čekalice bete b b b b b b b b b b wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Bak, Blanka , samo napred sretan početak sretan početak igra igra igra
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 2/4/2015, 13:34

PalcicaBg ::Mislim da od mene nema nista,grudi prestale da bole,krenulo rozikasto kao pred ciklus.
Nemoj odmah padati u bedak. Citala sam da mnoge zene imaju pomalo krvarenje u toku implantacije. A grudi i ne moraju stalno da bole. Bice to dobro! zagrljaj
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 2/4/2015, 13:35

PalcicaBg ::Mislim da od mene nema nista,grudi prestale da bole,krenulo rozikasto kao pred ciklus.

Palcice, nista nije gotovo. Glavu gore. Drzim pesnice i navijam.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 2/4/2015, 13:39

Palcice, ne ocajavaj odma nista nije gotovo..pozitivne misli moras da imas..I nikad, ama bas nikad ne zaboravi da si ti jako mlada...
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 2/4/2015, 13:42

Lerapetra, navijam za tvoje aprilske mrvice!

Vec sam spominjala kako sam sva kao pekmez i da bih mogla da placem i uz crtani film. Ali da mi je neko rekao da cu se rasplakati uz decju pesmu "Mis je dobio grip", rekla bih mu da nije normalan. Nesto sam juce cackala po netu, naisla na ovu pesmu, pustila je, i pocela da placem. Sramota me bilo kome da kazem. Sad da li je zbog glupog Utrogestana ili se zaista nesto desava ne znam. I u prethodne dve trudnoce, koje se nisu lepo zavrsile, sam bila ultra osetljiva. Ali mi je lakse da sve pripisem Utrogestanu, nego da se nadam.

Navijam !!!Ljubac!!!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 2/4/2015, 14:08

marija123 ::
PalcicaBg ::Mislim da od mene nema nista,grudi prestale da bole,krenulo rozikasto kao pred ciklus.
Nemoj odmah padati u bedak. Citala sam da mnoge zene imaju pomalo krvarenje u toku implantacije. A grudi i ne moraju stalno da bole. Bice to dobro! zagrljaj

Ma naravno! Necu da cujem za roze mrljanje! Otvaraj prozore
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 2/4/2015, 14:14

Palčice nemoj da stresiraš bebicu većina cura je imala to pa čak i jače krvarenje pa je na kraju ispalo dobro ,a za ciklus je još rano navijam jako da sve bude u redu ,uradi sutra betu .
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 2/4/2015, 14:15

A sadaaaaa: CESTITAM, HIPERAKTIVNA! Pa to su divne vesti! Pupupupu...vuci sve za nosice! Hoces da cekas jos 5 dana? Svejedno, ti si nam trudnica

igra igra igra bravo bravo igra igra igra bravo bravo bravo
navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 2/4/2015, 14:16

Lerapetra, srecno! Sada milki stomak i opusti se sa svojim bebironima. Oni ce se tu lepo ugnezditi kod mamice...mi navijamo za betu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice , a ti prepisuj od Hiperaktivne
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/4/2015, 15:02

Za sad nema nista,samo mrvica braon kad sam se obrisala.Temperatura 37.
Nadam se da su moje mrvice borci na mamu i da me nisu napustile.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 2/4/2015, 15:28

Palcice, ubedjena sam da jesu borci na tebe i da ostaju sa tobom i da si nam trudnica trudnica zagrljaj

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu