KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
saska1
labradorka
ragaco
mijaki
HappyGirl
Eho
Niny
SoJa
winni
SannI-AlL
sunny.tp
Vuchica
annci
daki_mm
ncoka
enap
Mika
AriesGirl
Hiperaktivna
Bobaue
ganedina
Sofija Veks
BiKsi :)
SladZana
nadalica
zvoncica36
Dacaa
hocukusurnecuzvaku
libra35
marija123
lelas
mamadabudem
Vanja80
tatjanica
branka86
bak
Nataly17
MalaSaJuga
Baš za andjele 75.
Zmajuška
Blanka
PalcicaBg
DMANA
micaubica83
sandrolina
pegaz
JocY
jelena*mama2andjela*
lenjivica
luckystar74
dragana76ns
millena
Amna84
Vecka
nina :)
lela1984
KoMetaK
61 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 7/4/2015, 19:38

Cure da se malo javim,ja sam danas bez veliko razloga sretna..Od ginekol.sam otisla u soping,morala sam se obnoviti malo sa ovom bojim I pudera- breskeve.. Embarassed Razz .
Sve ovo prolazim, a kao da se ne desava meni.Nisam svjesna da mi je FSH 90 a amh 0.02..Kao da doktori nekom drugom kazu, izvini ali ne mozemo nista,samo pratiti fsh.
Bila sam kod nove doktorice i super je!! Very Happy Very Happy
Dala mi je uputu za Histeroskopiju i ponovno pracenje fsh,nisam joj rekla za ciklu da pijem...
Sad idem na citanje o toj histeroskopij.Rekla mi je samo da moram cijeli dan ostati u bolnici..U svoj trci zaboravila sam pitat da mi da uputu i za produvavanje jajovoda
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 7/4/2015, 20:51

Zmajuska sretan početak

Amna ako si se pocastila Very Happy Da histero prodje kako treba i da ti nova doktorka donese srecu.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 7/4/2015, 22:06

Upravo se vratila sa stop injekcije. Bas mi je frka od aspiracije Sad
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 7/4/2015, 22:19

Marija 123 nek je srecna stop inekcija. Nema razloga za strah. Posmatraj da si srecnica jer ides na aspiraciju. Srecno!
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 7/4/2015, 22:24

Amna84 ::Cure da se malo javim,ja sam danas bez veliko razloga sretna..Od ginekol.sam otisla u soping,morala sam se obnoviti malo sa ovom bojim  I pudera- breskeve.. Embarassed  Razz .
Sve ovo prolazim, a kao da se ne desava meni.Nisam svjesna da mi je FSH  90 a amh 0.02..Kao da doktori nekom drugom kazu, izvini ali ne mozemo nista,samo pratiti fsh.
Bila sam kod nove doktorice i super je!! Very Happy  Very Happy  
Dala mi je uputu za Histeroskopiju i ponovno pracenje fsh,nisam joj rekla za ciklu da pijem...
Sad idem na citanje o toj histeroskopij.Rekla mi je samo da moram cijeli dan ostati u bolnici..U svoj trci zaboravila sam pitat da mi da uputu i za produvavanje jajovoda
Amna, nek ti bude srecna i nova dr i histeroskopija. Super sto ti je to predlozila. 
I treba da se pozitivno ponasas kao da nemas visok FSH jer ces tako privuci i pozitivna desavanja.
Samo opusteno Razz
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 7/4/2015, 22:25

Marija ne sekiraj se,nije nista strasno,videces.Srecno!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 7/4/2015, 23:04

Ariesgirl
jako mi se sviđa tvoj stav, takva sam i ja, biće šta bude, samo glavu gore, i nekad će za nas grijati sunce, mora. Ja ti želim da se ta beta udupla i da sve bude kako ti želiš i da to sunce od sjutra sija za tebe. sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
Marija 123
srećno stopiranje, nema šta da te strah, samo relax draga, zaspeš, ne osjećaš ništa, probudiš se vedra i čila i onda čekaš koji dan da ideš po bebe. Navijam za dobre jajne ćelije, biće to luda žurka f f f f
Amna
srećno na histeroskopiji, i da ti ta nova doktorica bude talična. g

Kako sam ja danas bila bezveze, čitav dan pospana, mučnina, nagon za povraćanjem, pretpostavljam da me siofor dotukao jer sam slabo jela jutros, a onda injekcije - stimulacija... I tako nikakva sam spremila nikad bolji ručak u životu, trk u kuhinju, trk na trosjed i sve tako u krug, nijesam htjela da odustanem. Eto, ja samo da se pohvalim kako ipak nešto znam da skuvam, a to baš i ne volim da radim.
Ljubim vas drage moje ljubav ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 7/4/2015, 23:50

Blanka, srecno bockanje i da bude ovog puta bebicetno!
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 8/4/2015, 00:04

Blanka ljudi kazu da se super klopa sprema kad si gladan nikako sit ...sretno bockanje draga
Koraci samo napred
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 8/4/2015, 00:21

Aries, u pravu si. Nisam bas dobro uporedila ali sam htela da kazem da se cuda desavaju i da se nadam da ce se i tebi desiti. Ja ti drzim pesnice u svakom slucaju i navijam. Moze biti i da je jedna beba odustala, kao sto je mozda i kod mene bio slucaj.

Marija, srecno stopiranje. Ne brini se za aspiraciju, sto rekose devojke zaspes i probudis se i onda zurka pocinje :)

Blanka srecno bockanje i da bude uspesno :)

Amna, srecno na histero i da fsh padne sto vise :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 8/4/2015, 07:11

Devojke vucem vas za nos!
Blankic srecno bockanje! :*
Amna srecno na histero, da kucica bude lepo pripremljena za bebu :*
Lelice kako si? :*

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 8/4/2015, 08:24

Blanka da bokanje bude uspesno!
Amma srecno na histero!
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 8/4/2015, 09:55

Blanka,bravi za bocjanje i sve aktivnosti!
Amna,bravo za histeroskopiju!
Marija,aspiracija je najlepsii zavrsetak stimulacije,opusteno,nek bude puno jajnih celija.
Annci,srecno ,koji god kontraceptiv da uzmes,nebitno je,vazno da ti uskladi ciklus sa donatorkom!
Vecka,evo dobro smo,pu,pu,pu,svrnjuli malo kutkom i dosle da podrzimo drugarice!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daki_mm 8/4/2015, 10:45

Arijes,
Ti i ja smo danas na tapeti... I ja cekam rezultate danas... Pa da podvucem crtu.
Nada nam dalje stoji...
Nadam se za obe :)
Ostale devojke, vetar u jedra :)
daki_mm
daki_mm

Broj poruka : 123
Godina : 46
Location : Lapovo
Datum upisa : 26.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 8/4/2015, 10:48

Cure, da li poslije histeroskopije mogu ici na odmor..misli. na dan dva nakon toga. Da krenem put domovine ..jel ima neki rizik
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 8/4/2015, 11:01

Daki, Aries da.nam donesete lepe vesti danas!
Devojke valja li da se puno seta pred aspiraciju? Planiram pet sest km da ne bih razmisljala o hrani, posle 12 ne mogu nista da jedem :)
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 8/4/2015, 11:13

Marija, srecno na aspiraciji!

Blanka, srecno bockanje!

Amna, srecno na histeroskopiji. Ja sam nepunih nedelju dana posle histeroskopije i transvaginalne laparoskopije putovala automobilom oko 600 km i nije mi predstavljalo nikakav problem.

Daki, navijam da ti je beta lepo porasla!

Ja ne ocekujem nista dobro. Valda zato sto sam vec prosla kroz to, pa znam da obicno ne izadje na dobro. Oprostila sam se od ove trudnoce i jedva cekam da se sve zavrsi i da se vratim u normalu. Jedino me nervira sto ne znam sta vise da ispitujem pre sledeceg postupka. Valda jos jedino nisam dubila na glavi.

Devojke, navijam.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 8/4/2015, 11:26

Amna84 ::Cure, da li poslije histeroskopije mogu ici na odmor..misli. na dan dva nakon toga. Da krenem put domovine ..jel ima neki rizik
Ja sam odmarala samo taj dan a posle toga sve normalno. Tokom histeroskopije je u slucaju potrebe moguce uraditi neku manju intervenciju ali meni nisu radili jer nije bilo nista tako da nisam bila pod totalnom anestezijom vec nekom mnogo blazom.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 8/4/2015, 11:42

Aries,Daki hajde da se danas desi čudo i da vam bete budu baš onako kako treba,navijam jako .

Marija srećno na aspiraciji ,nemaš se šta bojat malo odspavaš i to je to.
Blanka sreno bockanje i da bude uspješno.
Amna srećno na histero.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 8/4/2015, 11:53

Ponovila bih od reci do reci ovo sto je Saska napisala, ceo post. Devojke, neka sve bude kako treba kod svake. Ima nade, bas kao sto je Daki rekla, a dok ima nade ja nepopravljivo verujem u srecan kraj. Tako isto verujem i nadam se i za sebe, ali imam jos da cekam do bete, danas je 7dpt. Opustila sam se i mirno cekam, prestala sam da izludjujem samu sebe osluskujuci sopstveno telo.
Navijam za svaki pojedinacni korak svake od vas! osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 8/4/2015, 11:57

Aries, Daki, cekamo radost radost radost radost radost

Jocy drugarice, drzim fige, da nam se danas deca druze yes yes yes

Marija, srecno na aspiraciji yes

Nama se sva cetiri embriona super razvijaju, sutra transfer radost Divna embriolog nam je javljala i juce i danas stanje, svaka joj cast. Lakse je kad covek ne razmislja previse....

Blanka i ostale bocalice osmeh srce

Koracaljke osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 8/4/2015, 11:58

bak smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel srecna na transferu sutraaaaaa.
Ostale cekalice vucem za nosic
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 8/4/2015, 12:08

Ja sam juče dobila morbile... samo mi je ovo falilo c
U junu planiramo postupak sa doniranom jć valjda ću popraviti imunitet do tada.
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daki_mm 8/4/2015, 12:11

Drage moje,
da javim: moja beta danas je 3,7. Biohemijska. U svakom slucaju, bolje nego prosle godine.
Idemo dalje
Svim devojkama srecno od srca !
daki_mm
daki_mm

Broj poruka : 123
Godina : 46
Location : Lapovo
Datum upisa : 26.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 8/4/2015, 12:15

Daki zao mi je Sad

Bak bravo za embrione i za divnog embriologa,od sutra si nam trudnica. :) Jedva cekam tvoju veliku betu!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu