KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
saska1
labradorka
ragaco
mijaki
HappyGirl
Eho
Niny
SoJa
winni
SannI-AlL
sunny.tp
Vuchica
annci
daki_mm
ncoka
enap
Mika
AriesGirl
Hiperaktivna
Bobaue
ganedina
Sofija Veks
BiKsi :)
SladZana
nadalica
zvoncica36
Dacaa
hocukusurnecuzvaku
libra35
marija123
lelas
mamadabudem
Vanja80
tatjanica
branka86
bak
Nataly17
MalaSaJuga
Baš za andjele 75.
Zmajuška
Blanka
PalcicaBg
DMANA
micaubica83
sandrolina
pegaz
JocY
jelena*mama2andjela*
lenjivica
luckystar74
dragana76ns
millena
Amna84
Vecka
nina :)
lela1984
KoMetaK
61 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 25/3/2015, 08:23

Palcice, Aries, Hiperaktivna...navijam i evo malo roda i od mene Very Happy
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 25/3/2015, 09:30

Palcice, Aries, Hiperaktivna srecno! igracice igracice igracice roda roda roda
Devojke, posto ste obavestene, zna li neka da li radi Kopitovicka sutra na Betaniji?
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 25/3/2015, 13:18

Aries, ne moras samo da lezis, naprotiv, setaj slobodno, ali bez opterecenja i umaranja, tako prokrvljujes matericu. Mislim da ne valja samo ni da se lezi. Meni su svugde savetovali tog dana ET mirovanje a posle sve normalno. Ja sam dosta setala po NS-u u poslednja 3 postupka, jer sam htela da se vidim sa svim prijatlejima tamo, pa sam "Pajala" iz jednog dela grada u drugi i uspele su mi 2 od 3 postupka. Navijam za kacenje embrioncica! tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje

Hiperatkivna, navijam i za tebe i lepu implantaciju! tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje

Palcice, srecno sutra i da smrzlice ostanu kod mame narednih 8.5 meseci! tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje

Bak, Sale, Blanka, Jocy, Daco, navijam za lepe folikule i lepe bete u aprilu!!! tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 25/3/2015, 14:17

AriesGirl ::Palcice, srecno u cetvrtak!!!

Devojke, navijam za sve, ljubim vas!  ♡♡♡

Ja cu jos danas i sutra da leskarim, pa polako u kracu setnjicu oko zgrade. Nista mi nisu striktno rekli na klinici. Mislim da cu raditi onako kako mi prija, naravno bez vecih napora i naprezanja.
Samo osluškuj svoje telo i tako se ponašaj. Cirkulacija je veoma važna za trudnoću. Navijam.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 25/3/2015, 14:19

Navijam za prolećne trudnice. Da sve napupite ovog proleća.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 25/3/2015, 15:35

Poslusacu Kometu i Zvoncicu i otici sutra u laganu setnju. Ne mogu vise da se izlezavam, ubi me gorusica od juce. Pogotovo kad lezim. Koza mi je katastrofa suva, pogotovo na nogama i zadnjici. Malo mi je lakse kad sam se namazala sa Saljicem protiv strija, ne zateze i ne svrbi toliko. Jajnici me zigaju, narocito desni, grudi krenule da bole kao posle ovulacije, stomak boli kao pred m... Ne osluskujem, samo konstatujem. Mozda ce nekoj devojci znaciti ovo sto sam napisala.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 26/3/2015, 07:59

Nase bebice su konacno dobile sansu d
Vracene dve blaste dobrog kvaliteta,pa sad boze pomozi.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 26/3/2015, 08:12

Bravo,Palcice,navijam da uskoro bude ogromna beta! osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 26/3/2015, 08:54

palcice bravo draga ,da bebice budu kod mame jos najmanje 8 meseci radost radost radost radost radost

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 26/3/2015, 09:57

Palcice, Aries, bravo, bravo, bravo! roda roda roda Jos samo jedan korak, navijam iz sve snage za vas!
Nadam se da cu i ja ici vasim stopama. Moji folikuli i endo rastu svojim tokom, dr je zadovoljan i planira aspiraciju za nedelju, pre toga jos sutra UZ i pretpostavljam da cu onda sutra uvece i primiti Pregnil. Danas idem na EKG, to je jos ostalo da uradim i naravno, da primim terapiju i danas. Drz'te fige!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 26/3/2015, 10:23

Palcice, bravo!!! Navijam da bebice ostanu u svojoj kucici!!! ♡☆♡☆♡☆

Lerapetra, srecno na aspiraciji!!! Navijam za dobre jc i jos lepse embrione!!! ♡☆♡☆♡☆
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 26/3/2015, 11:03

Devojke navijam!!!!!
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 26/3/2015, 11:06

....palchiceeeeeeeee,navijam za blastice da se lepo zakache!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
....aries,stizhu rode,otvaraj prozoreee! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
.......lerapetra,puno sreche na aspiraciji i da bude dosta dobrih chelijica za zhurku u labu! juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš
...hiperaktivna,koliko josh imamo do te debele bete? d bb beta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 26/3/2015, 11:13

Palciceeeee igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice srca srca srca srca srca srca srca srca
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 26/3/2015, 11:28

Palchice i ostale devojke igracice igracice igracice b b b
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 26/3/2015, 13:03

Palčice bravo napokon su dječica kod mamice navijam da se fino ugnijezde i ne mrdaju nikud još 8,5 mjeseci igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Ostale djevojke navijam i za vas radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 26/3/2015, 13:15

PalcicaBg ::Nase bebice su konacno dobile sansu d
Vracene dve blaste dobrog kvaliteta,pa sad boze pomozi.

Jeee bravo, stigle bebice!! b b b b b b b

vv vv vv vv vv vv vv vv vv

vv vv vv vv vv vv

d d d d d d d d
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 26/3/2015, 14:45

Pozdravljam sve i navijam za sve....
Ja sam juče vadila krv i danas dobila nalaze.
Što se tiče štitne žlezde TSH je 2,71 a A-TPO je malo povišen 35,91 (0-34)
Fe je 23
Krvna slika:
W-SCR 42 (povišen)
W-LCR 49,1 (ispod granice)
sve ostalo je u granicama... još trebam da radim insulinemiju i neke trombofilije ali to posle Vaskrsa, dok dobijem uputnicu.
Ako imate kakav savet....
Inače samo da podsetim (u zadnje vreme sam baš retko bila na forumu) u junu trebam u Prag pa eto lagano krenula sa nalazima.
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 26/3/2015, 15:18

Palcice , bravo za lepe blaste koje su sada na sigurnom kod svoje mame . Navijam jako da tu I ostanu jos minimum 8 meseci . Konacno docekasmo I tvoj FET, sad da docekamo I trocifrenu betu koja se ovaj put mora lepo duplirati . Vucem te za nosic jako, jako I prasim bebi prasinom .

Aries , Hiperaktivna cekamo prvo da nas vas 2 obradujete ogromnim betama I povucete nogu za nove prolecne trudnice . Mazite svoje stomacice I uzivajte sa svojim mrvicama .

Ostalim koracaljkama srecni koraci ma da ste u kojom god fazi koracanja .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 26/3/2015, 15:52

Palcice, divno, sad si nam trudnica navijam jaaaaaaako!!!

Koracaljke osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micaubica83 26/3/2015, 16:17

Palcice,navijaaaam za veliki stomacic osmeh srce radost radost radost radost radost igracice igracice igracice igracice igracice ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od DMANA 26/3/2015, 17:18

Devojke pratim vas i navijam!!!!! radost
DMANA
DMANA

Broj poruka : 93
Datum upisa : 12.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ncoka 26/3/2015, 17:21

Devojke, danas mi je 13ti dan suprefacta, sutra je UZ, rezultati mojih hormona su E2 17,5 pg/mL, LH 4,26 mIU/ml. Trebalo bi sutra da mi kazu kada pocinjem sa stimulacijom. Da li LH mora da bude ispod 2 da bi pocela stimulaciju?
ncoka
ncoka

Broj poruka : 57
Godina : 42
Datum upisa : 12.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 26/3/2015, 17:28

Palčice, mazi svoju tibu i pričaj svojim bebama najlepše bajke sveta, sigurna sam da će sve biti kako treba. Navijam! igracice igracice igracice igracice igracice

Hiperaktivna, otvaraj prozore stižu rode roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Aries, prašim vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Vama pevam : Pozitivne ste na BETU Hcg i trudne ste o jeee !!! v v v

Sad što se mene tiče, nismo uspeli da popravimo spermogram, još je i gori ali imamo dovoljno zamrznutih spermića za postupak. Suprotno mojim očekivanjima, izgleda da ću biti na kratkom protokolu, mada pijem mikroginon. Ne očekujem veliki broj jajnih ćelija, s obzirom da mi se AMH prepolovio mada nije katastrofa. Verujem da će sve biti kako treba, proleće je a ja obožavam proleće, tako da ću u svakom slućaju da pevam : POZITIVNA SAM Very Happy .

Koračaljke, ljubim vas !!! poljubci poljubci poljubci
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 26/3/2015, 18:01

Zmajuska hvala!Verujem da ce i tebi ovo prolece doneti srecu.

Ja prelezah ceo dan i vec mi je zlo.
Od terapije sam dobila utrogestan,fraxi 0.3,pronizon 10mg i kao do sada siofor 3x500mg i folna.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu