KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
zvoncica36
dragmilk
sanib
maki021
Mika
masato
JocY
ninica2
dragana76ns
Afrodita
Tebi
SannI-AlL
karakaca
Petkana
AriesGirl
bulevar79
insomnia
Iva79
lelas
branka86
Cala Domingos
BiKsi :)
Ema78
plašljiva
cecilija78
lela1984
Vecka
ShareLove
ivanicasale
SladZana
BabyBear
Niny
ganedina
sandy23
SoJa
jelena.kuburic
Star77
d77
Bubamara
Vuchica
annci
KoMetaK
hocukusurnecuzvaku
Hiperaktivna
luckystar74
Nataly17
PalcicaBg
MalaSaJuga
mamadabudem
mata
Sofija Veks
Ancica 87
sareni leptir
makac71
smile :)
saska1
sandrolina
atomski mrav
62 posters

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 9/10/2014, 11:30

Cure, poslah sinoć Kopitovićki mail, ali još nema odgovora, pa da pitam vas, kad se javi mrljanje par dana, pa onda krene pravo krvarenje sa menstrualnim bolom, da li je prvi dan ciklusa kad krene to mrljanje (jako slabo, sveeeeetlo braon, sa prekidima) ili kad krene ovo pravo krvarenje. Čula sam različita mišljenja... Prilično mi je hitno zbog vađenja hormona i zakazivanja histeroskopije, jer mi od juče pomalo mrlja, pa da znam kako da se organizujem... Unapred hvala Very Happy

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 9/10/2014, 11:32

Drage moje devojke d ,

Vec duze vreme nisam aktivna na forumu. Nagomilale su mi se silne obaveze i jednostavno ne stizem da pisem (sto ne znaci da ne mislim na vas i ne navijam iz sve snage wavecrowd ). Uz sve to, spremam se za 3. inseminaciju i radim jos neke analize.

Javila sam se prvenstveno da bih napisala da sve devojke koje su iz Juznobackog okruga, mogu besplatno, uz uput lekara opste prakse, uraditi analize na urodjene trombofijije na Institutu za sudsku medicinu u Novom Sadu radost radost d Sve mi znamo koliko inace kostaju ove analize, tako da je ovo zaista divna vest. Ja sam radila FV Leiden i FII G20210A.

Ljubim vas sve i zelim da vam svaki korak do beba beba bude uspesan!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 9/10/2014, 11:34

SoJa ::Cure, poslah sinoć Kopitovićki mail, ali još nema odgovora, pa da pitam vas, kad se javi mrljanje par dana, pa onda krene pravo krvarenje sa menstrualnim bolom, da li je prvi dan ciklusa kad krene to mrljanje (jako slabo, sveeeeetlo braon, sa prekidima) ili kad krene ovo pravo krvarenje. Čula sam različita mišljenja... Prilično mi je hitno zbog vađenja hormona i zakazivanja histeroskopije, jer mi od juče pomalo mrlja, pa da znam kako da se organizujem... Unapred hvala Very Happy

Meni je moja dr rekla da je 1. dc kad krene pravo krvarenje.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 9/10/2014, 11:37

Hvala, Ariesgirl sunny Želim ti uspešnu inseminaciju, neka bude treće sreća radost radost

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 9/10/2014, 11:42

SoJa ::Cure, poslah sinoć Kopitovićki mail, ali još nema odgovora, pa da pitam vas, kad se javi mrljanje par dana, pa onda krene pravo krvarenje sa menstrualnim bolom, da li je prvi dan ciklusa kad krene to mrljanje (jako slabo, sveeeeetlo braon, sa prekidima) ili kad krene ovo pravo krvarenje. Čula sam različita mišljenja... Prilično mi je hitno zbog vađenja hormona i zakazivanja histeroskopije, jer mi od juče pomalo mrlja, pa da znam kako da se organizujem... Unapred hvala Very Happy

Pravo,jasno krvarenje je prvi dc,nista mrljanje!Kad se pojaca,kreni s vadjenjem hormona.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 9/10/2014, 11:48

SoJa ::Hvala, Ariesgirl sunny Želim ti uspešnu inseminaciju, neka bude treće sreća radost radost

Hvala ti cvet Nadam se da ce ovaj put biti uspesan i da ce trudnoca opstati (posle druge IUI sam imala spontani u 6. nedelji tuga ).
I ja tebi zelim mnogo srece u postupku c i da nas sto pre obradujes trudnica
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 9/10/2014, 11:58

Ariesgirl ::
SoJa ::Hvala, Ariesgirl sunny Želim ti uspešnu inseminaciju, neka bude treće sreća radost radost

Hvala ti cvet Nadam se da ce ovaj put biti uspesan i da ce trudnoca opstati (posle druge IUI sam imala spontani u 6. nedelji tuga ).
I ja tebi zelim mnogo srece u postupku c i da nas sto pre obradujes trudnica

Ariesgirl,i ja se nadam da ce ti ova IUI biti uspesna i da ce trudnoca opstati,navijam! osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 9/10/2014, 12:38

Ariels srecno!

Soja i ja znam da je 1dc kaf krene pravo krvarenje.

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 9/10/2014, 12:54

Ovnice, na Institutu za sudsku medicinu u NS mogu da se urade i PAI i MTHFR urodjene trombofilije besplatno, rece mi Kopitovicka...

Zelim ti svu, a pogotovu trecu srecu u tvom narednom koraku Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 9/10/2014, 16:24

Drage da li znate da li treba da ponesem spavcicu,papuce...sutra u Genesis?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 9/10/2014, 16:28

lela1984 ::
SoJa ::Cure, poslah sinoć Kopitovićki mail, ali još nema odgovora, pa da pitam vas, kad se javi mrljanje par dana, pa onda krene pravo krvarenje sa menstrualnim bolom, da li je prvi dan ciklusa kad krene to mrljanje (jako slabo, sveeeeetlo braon, sa prekidima) ili kad krene ovo pravo krvarenje. Čula sam različita mišljenja... Prilično mi je hitno zbog vađenja hormona i zakazivanja histeroskopije, jer mi od juče pomalo mrlja, pa da znam kako da se organizujem... Unapred hvala Very Happy

Pravo,jasno krvarenje je prvi dc,nista mrljanje!Kad se pojaca,kreni s vadjenjem hormona.

Tako i kod mene krene ali mi je Koptović rekla kad krene crveno da taj dan računam kao prvi.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 9/10/2014, 17:11

Ivanice,ne treba nista,sve ima!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 9/10/2014, 19:03

d d
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 10/10/2014, 06:56

Sojcice, ko sto ti vec rekose devojke, bol + crvena krv=pocetak ciklusa. I ja se vec jako dugo mucim sa tim mrljanjem par dana pre ciklusa. I svaki put se poadam... provereno sa Kopitovickom. Jednom sam otisla kod nje 2dc ali tog mrljavog. Pogledala me i rekla da se endo jos ne odvaja jer to i nije cikluy. I sa ekale smo pravu krv
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 10/10/2014, 06:59

Ivanice, drzim fige jakooooo. Cim nahvatam neki net popodne, kacim se da vidim koliko celijica imamo. Ljuuuubiiiim!!!!
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 10/10/2014, 07:14

Ivanice,i ja navijam!I jedva cekam izvestaj! Very Happy

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 10/10/2014, 11:28

Nista od mene ni ovaj mesec,folikul porastao na samo 16mm,a endo 6.1mm.
Danas mi je 18dc.
U ponedeljak opet na uz cisto da se vidi sta ce biti s tim folikulom.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 10/10/2014, 11:32

Jbg,Palcice,rece ti da si za remont!Dodatne analize i OGTT uradi.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 10/10/2014, 12:54

Imamo 9 jajnih celijica,malo me boli stomak ali dobro.Aspiraciju radila dr.Crnogorac jer Vesna nije tu. U ponedeljak javljaju koliko embrioncica imamo.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 10/10/2014, 13:07

Bravo Ivancice, nije bas cista desetka, ali tu je .Super je , sad da se ti malo oporavis od aspiracije i spremno docekas svoju decicu, pretpostavljam da ce ici na blaste . A sada ono navaznije u ovoj fazi-zurka u labu juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 10/10/2014, 18:16

jeste cekace blaste.A jer trebam sada da pijem kvas i da setam? zbunjen
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 10/10/2014, 18:32

ma kakav kvas,endo ti je super,izbegavaj slatko,setaj  kolko ti prija,svez vazduh,voda i opustencija,jos malo stizu bebaci u apartman
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 10/10/2014, 18:33

Mozes da pijes kvas da ti se endo jos ubucka za transfer!Navijam za lepe blastice i ludu zurku u labu! radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit as as as as as as as as as as as as as as as as as as as as as as jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 10/10/2014, 21:46

Lela,Petkana pravo ste srce. Ja malo setala i vodio me muzic na picu.
Kad smo krenuli vise me boleo stomak,ali posle od setnje malo manje,ali jos boli nije skroz prestalo. Ljubim vas
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 10/10/2014, 22:03

Odmori sad malo,Ivanice.Nakon dobre klope i setnjice,predstoji odmaranje.Da manje boli stomak. Wink

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu