KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+58
zvoncica36
dragmilk
sanib
maki021
Mika
masato
JocY
ninica2
dragana76ns
Afrodita
Tebi
SannI-AlL
karakaca
Petkana
AriesGirl
bulevar79
insomnia
Iva79
lelas
branka86
Cala Domingos
BiKsi :)
Ema78
plašljiva
cecilija78
lela1984
Vecka
ShareLove
ivanicasale
SladZana
BabyBear
Niny
ganedina
sandy23
SoJa
jelena.kuburic
Star77
d77
Bubamara
Vuchica
annci
KoMetaK
hocukusurnecuzvaku
Hiperaktivna
luckystar74
Nataly17
PalcicaBg
MalaSaJuga
mamadabudem
mata
Sofija Veks
Ancica 87
sareni leptir
makac71
smile :)
saska1
sandrolina
atomski mrav
62 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Cala Domingos 2/10/2014, 00:11

Draga Vecka, najprirodnije moguce bez ikakvih lekova, vitamina ... Ja radim u Spaniji i dragi dosao da me obidje, ostao 15 dana i to je bio prvi put da nismo koristili zastitu, jer smo jos ranije odlucili da od kraja leta krenemo u akciju. To je bilo to i evo me sada u Srbiji Very Happy
Cala Domingos
Cala Domingos

Broj poruka : 22
Datum upisa : 28.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 2/10/2014, 00:31

Svaka cast! Tvoja prica uliva nadu! Srecno!

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 2/10/2014, 00:54

Cala Domingos ::Draga Vecka, najprirodnije moguce bez ikakvih lekova, vitamina ... Ja radim u Spaniji i dragi dosao da me obidje, ostao 15 dana i to je bio prvi put da nismo koristili zastitu, jer smo jos ranije odlucili da od kraja leta krenemo u akciju. To je bilo to i evo me sada u Srbiji Very Happy



Sve cestitke,uzivaj u trudnoci... likeit good job good job srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci navijači2 navijači2 navijači2
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 2/10/2014, 07:25

Nadji dobrog endokrinologa, i ft4 mora da bude ok.
Mene je endokrinolog terala samo tsh i ft4 stalno da radim.. Pa cak i sad u trudnoci.
Za ft4 mi je prosli out digla eutirox na 50+75mg.tako da i to sredi sto pre, kako bi uspeh vto bio sto pozz
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/10/2014, 10:04

Bravo,Cala Domingos,cestitam i uzivaj u trudnoci! sunny

Vecka,hvala ti puno,ali,i ovako ne uspeh da dobijem uput za laparoskopiju,pa cu i to najverovatnije na leto da radim kod Kopitovicke,ako bude trebalo.Pitala sam na temi-LAPAROSKOPIJA,ali vidim da se ona slabije cita i lista,pa da pitam i ovde.Ima li neko da je radio laparoskopiju skoro,tj.,ove godine na Betaniji?Ako ima,da mi napise cenu,moze i u pp.Hvala. Very Happy

A iz taj OGTT,Vecka,i to cu privatno ovih dana.Ovde,na Karaburmi u Biomedici im odnesoh semu na papiricu s vremenom vadjenja krvi i koliko grama glukoze,rekose mi da je to dovoljno,ne mora poseban izvestaj endokrinologa novi(necu da dajem pare i za to) i s tim da idem u lab na Slaviji da mi plasiraju braunilu da me ne bi bockali 5 puta,na Karaburmi ne moze braunila,vec bockanje svaki put.I na Slaviji se radi pod nadzorom lekara. sunny

Endokrinologu cu da se javim samo ako ponovljeni OGTT ne bude valjao,u suprotnom,nema potrebe. sunny

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 2/10/2014, 11:35

devojke drage, da vam se i ja javim...
od jece krenula vestica, kao i prvi dan bockanja Diphereline 0,1 , od danas Estrofem 3x2mg, polako se pripremamo za embriotransfer po 4 put.
Puno sreće drage moje koracaljke zelim svima...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/10/2014, 11:40

Sandrolina,srecan pocetak,duso,navijam svim silama! lol!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 2/10/2014, 12:11

Hvala Lelice cmoka grljenje

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/10/2014, 12:15

Opet u PFC,pretpostavljam? osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od branka86 2/10/2014, 16:26

Sta nakon embriotransfera? Strogo mirovanje-lezanje do bete ili ne?
branka86
branka86

Broj poruka : 328
Datum upisa : 25.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cecilija78 2/10/2014, 16:30

Cao drage moje danas je 1 dc. Sutra u 7h vadjenje krvi Uz i ostalo sto sledi ...
Imam malu tremu,ali nadam se da ce sve proci ok.I ostalim devojkama isto zelim. zagrljaj za sve i nadam se da cu uskoro biti trudnica

cecilija78

Broj poruka : 51
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/10/2014, 16:37

Branka,ja lezala i mirovala kod sva 3 ET,pa prvi put nista,a zatim dve biohemijske za redom.Ali,ja se nisam osecala sposobnom za setnju.Samo me drugi put nije boleo stomak i tu sam malo setala,a prvi put i sad me je boleo stomak jako,tako da nisam ni mogla da setam.A sad opet bila biohemijska.Najbitnije je da ne dizes nista tesko,da se ne nerviras,koliko je to moguce i neko relativno mirovanje,bez naprezanja.Meni to ima najvise logike,da fizicki napor treba izbegavati.A misljenja,pa i,medju doktorima su podeljena,kako rece Vucica.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/10/2014, 16:42

cecilija78 ::Cao drage moje danas je 1 dc. Sutra u 7h vadjenje krvi Uz i ostalo sto sledi ...
Imam malu tremu,ali nadam se da ce sve proci ok.I ostalim devojkama isto zelim. zagrljaj za sve i nadam se da cu uskoro biti trudnica  

Cecilija,srecan pocetak!Da nam uskoro budes trudnjacica! sunny

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mata 2/10/2014, 17:04

Branka,meni su lekari rekli da treba primeljivati relativno mirovanje, uz sve ono sto je Lela navela, ali da ne treba samo lezati, jer je potrebno da se kretanjem podstice I prokrvljenost donjeg stomaka, sto je vazno za plod.
Mislim da je najbolje slusati poruke svog tela.

mata

Broj poruka : 35
Datum upisa : 25.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cecilija78 2/10/2014, 17:05

Hvala Lela i tebi to zelim u sledecem postupku sunny

cecilija78

Broj poruka : 51
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/10/2014, 17:39

Mato,bas tako.Relativno mirovanje,a svakako telo salje signale o daljem ponasanju.I tusiranje mlakom vodom,to su mi jos u Pragu rekli,a to definitivno ima logike,nikako vrucom.

Mato,kad vadis betu?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 2/10/2014, 20:31

lela1984 ::Bravo,Cala Domingos,cestitam i uzivaj u trudnoci! sunny

Vecka,hvala ti puno,ali,i ovako ne uspeh da dobijem uput za laparoskopiju,pa cu i to najverovatnije na leto da radim kod Kopitovicke,ako bude trebalo.Pitala sam na temi-LAPAROSKOPIJA,ali vidim da se ona slabije cita i lista,pa da pitam i ovde.Ima li neko da je radio laparoskopiju skoro,tj.,ove godine na Betaniji?Ako ima,da mi napise cenu,moze i u pp.Hvala. Very Happy

A iz taj OGTT,Vecka,i to cu privatno ovih dana.Ovde,na Karaburmi u Biomedici im odnesoh semu na papiricu s vremenom vadjenja krvi i koliko grama glukoze,rekose mi da je to dovoljno,ne mora poseban izvestaj endokrinologa novi(necu da dajem pare i za to) i s tim da idem u lab na Slaviji da mi plasiraju braunilu da me ne bi bockali 5 puta,na Karaburmi ne moze braunila,vec bockanje svaki put.I na Slaviji se radi pod nadzorom lekara. sunny

Endokrinologu cu da se javim samo ako ponovljeni OGTT ne bude valjao,u suprotnom,nema potrebe. sunny

Da, to je i meni bilo bitno da je pod nadzorom lekara. Super za beaunilu, ja ne znam da l ce meni da stave braunilu u Visegradskoj. Kad sam vadila krv za hormpne bockali su svaki put. Uh igla... brrr... mislicu o tome za 3 nedelje.
Sto nisi dobila uput? Sad

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 2/10/2014, 20:32

sandrolina ::devojke drage, da vam se i ja javim...
od jece krenula vestica, kao i prvi dan bockanja Diphereline 0,1 , od danas Estrofem 3x2mg, polako se pripremamo za embriotransfer po 4 put.
Puno sreće drage moje koracaljke zelim svima...


Srecno!!!

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 2/10/2014, 20:34

cecilija78 ::Cao drage moje danas je 1 dc. Sutra u 7h vadjenje krvi Uz i ostalo sto sledi ...
Imam malu tremu,ali nadam se da ce sve proci ok.I ostalim devojkama isto zelim. zagrljaj za sve i nadam se da cu uskoro biti trudnica  

Srecno!!!

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/10/2014, 20:49

Pa,Vecka,za OGTT mi ginekolog u DZ rekla da mora endokrinolog da napise da opet treba OGTT i semu za vadjenja krvi,pa ce ona onda da mi da uput! Shocked A dok platim konsultaciju kod endokrinologa,isto mi dodje kao OGTT privatno.Pa,samo ako ne bude valjao OGTT,javicu se endokrinologu.U suprotnom,nema potrebe.

A za laparoscopiju mi rece-dace mi uput samo ako i kad Kopitovicka kaze da treba.Pa,onda ce mi ona i raditi pred novu VTO,svakako cu da joj trazim,kao sto sam trazila i histero,pa mi radila.Dve biohemijske za redom ne mogu da budu slucajnost,sa ili bez uputa neke stvari jednostavno moraju da se urade.Ne verujem u ono cuveno-SVE JE U REDU!Ocigledno da nije i da nisu trombofilije jedini uzrok. Sad

A mene puno ni ne potresa to sto ne dobijem upute,nisam ni navikla,knjizica mi vec dugo sluzi samo za bolovanje i doznake. Rolling Eyes


Poslednji izmenio lela1984 dana 2/10/2014, 20:56, izmenjeno ukupno 1 puta

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 2/10/2014, 20:52

VECKA nece ti staviti braunilu u Visegradskoj. Znam to jer sam radila OGTT tamo prosle nedelje. Kazu da ne stavljaju braunilu jer se desavalo da se ona zapusi zbog guste krvi jer nemamo svi istu, a takodje svima su razlicite vene, nekom tanje, nekom deblje pa moze da se upali vena, pu, pu, daleko bilo.

Jeste da su me boli 5 puta, ali sam vise za to da se ne stavlja braunila
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 2/10/2014, 20:52

VECKA nece ti staviti braunilu u Visegradskoj. Znam to jer sam radila OGTT tamo prosle nedelje. Kazu da ne stavljaju braunilu jer se desavalo da se ona zapusi zbog guste krvi jer nemamo svi istu, a takodje svima su razlicite vene, nekom tanje, nekom deblje pa moze da se upali vena, pu, pu, daleko bilo.

Jeste da su me boli 5 puta, ali sam vise za to da se ne stavlja braunila
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/10/2014, 20:58

Nemam ni ja problem s bockanjem,zaista,ali sto da me bockaju 5 puta ako ne mora.A da mora,nikakav problem.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 2/10/2014, 21:01

Napisala sam zasto
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mata 2/10/2014, 21:01

Lelo, pocetkom sl. nedelje. Wink

mata

Broj poruka : 35
Datum upisa : 25.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu