KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+47
SoJa
smile :)
Smrdica
Star77
marija123
Bobaue
Bubamara
Hiperaktivna
pravnica
ninica2
srculence 84
JocY
Endzi
Jelica74
MalaSaJuga
maki021
JednaSova
d77
sareni leptir
ne gubim nadu
Sofija Veks
Niny
mamadabudem
luckystar74
sandrolina
ganedina
Nataly17
Vuchica
Erata
Petkana
saska1
atomski mrav
annci
lela1984
ivanicasale
mata
Ancica 87
BabyBear
Vecka
Tebi
cecilija78
zvoncica36
BiKsi :)
Ema78
Kovalski87
ariadne69
Djurdjevak79
51 posters

Strana 26 od 41 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 17/9/2014, 06:29

Meni su na KBC rekli da se on bavi drugim stvarima pa ne mogu kod njega Sad
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 17/9/2014, 07:22

BabyBear ::Meni su na KBC rekli da se on bavi drugim stvarima pa ne mogu kod njega Sad

Isto se bavi kao i Elezovic,samo sto ja idem u Belmedik kod njega,na klinicki nisam ni pokusavala.Vidi na sajtu Belmedik-a.A iz tog Miljica kazu da je dobar,pa mozes kod njega.Ima ovde na forumu zenica koje idu kod tog Miljica,a i kod mog Antica i Elezovica.Sva trojica su dobri.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 17/9/2014, 07:34

Mozda u Belmediku, ali u KCS se ne bavi time. Zato sam i pitala za Miljica jer sam cula da je dobar.

Nego, spavas li ti nekad Lela trudnice? Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 17/9/2014, 07:51

Niny,Sareni leptir,Markosanja hvala vam,dace bog da bude tako.
Nasa Leki je ranoranioc,retko spavka...Ima vreme,jos 8 mes da spavka a posle blizanci pa nema spavanja. :)
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 17/9/2014, 07:59

ivanicasale ::Niny,Sareni leptir,Markosanja hvala vam,dace bog da bude tako.
Nasa Leki je ranoranioc,retko spavka...Ima vreme,jos 8 mes da spavka a posle blizanci pa nema spavanja. :)

Bas tako,ranoranilac.Za mene je mnogo ovo spavanje.Sad malo dremnem danju,a nisam nikad. Shocked

Inace,jutros pre nego sto sam stavila utrogestan temperatura 37 sa 1.Namerno je izmerih pre utrogestana.Juce me isto drmala blaga groznica ujutru pre utrica, zato sad izmerih.To bi trebalo da je dobar znak. Wink

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 17/9/2014, 08:04

BabyBear ::Mozda u Belmediku, ali u KCS se ne bavi time. Zato sam i pitala za Miljica jer sam cula da je dobar.

Nego, spavas li ti nekad Lela trudnice? Very Happy

I ja prvo htela tad kod Elezovica u Belmedik.Medjutim,on bio u Australiji,ja objasnih zasto mi treba,oni mi preporucise Antica ako necu da cekam da ovaj dodje iz Australije i sasvim je ok.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 17/9/2014, 09:05

Ivanice , sretan početak. I da sto pre predjes na trudnicke strane !

Lelo , super ti je temperatura , prava trudnicka. A bas sam htela juce da te pitam da li si je merila i kolika je . Ja sam u poslednjem pokusaju imala oko 35,8 C i tacno sam mogla da znam da mi nije ni tada uspelo  i pre vadjenja bete . Boze , bila sam u soku koliko mi je bila niska tempperatura , rekoh tada- pa sta je ovo, ja se hladim ?!
Posle toga u matru vise je nisam ni merila .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 17/9/2014, 09:40

ganedina ::Ivanice , sretan početak. I da sto pre predjes na trudnicke strane !

Lelo , super ti je temperatura , prava trudnicka. A bas sam htela juce da te pitam da li si je merila i kolika je . Ja sam u poslednjem pokusaju imala oko 35,8 C i tacno sam mogla da znam da mi nije ni tada uspelo  i pre vadjenja bete . Boze , bila sam u soku koliko mi je bila niska tempperatura , rekoh tada- pa sta je ovo, ja se hladim ?!
Posle toga u matru vise je nisam ni merila .

Prethodna 2 puta bila normalna ujutru pre utrogestana.Juce me isto blago drmala groznica pre utrica,ali je nisam merila.Jutros isto,pa odlucih da izmerim. Very Happy Danas mi je 6-i dan od ET.Onda stvarno mogu da vadim betu u nedelju,tj.,10-og dana,kako mi Vesna rekla.Valjda ce biti dobro sad. smajli angel osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 17/9/2014, 09:56

Leki, bas mi se svidja ta temperaturica, samo tako nastavi poljubac Prava pozitivna. Bebice se tu ugnezdile, pa da malo zagreju mamu srca

Ivanice, navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2


BabyBear, i ja sam u potrazi za hematologom zbog ove mutacije PAI. Jos ove nedelje pokusavam na KDS, ako ne, odoh i to privatno. Iste preporuke imamo. Miljic, Elezovic, Antic..Sto se mene tice, gde ubodem, bice ok.

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 17/9/2014, 10:01

6 hiljada je konsultacija u Belmedik kod hematologa.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 17/9/2014, 10:41

Lela i ja mislim da bi mogla da vadis 10ti dan,pokazace se pozitivnom,videces yes
Navijam za nedelju! roda roda roda
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 17/9/2014, 10:44

PalcicaBg ::Lela i ja mislim da bi mogla da vadis 10ti dan,pokazace se pozitivnom,videces yes
Navijam za nedelju! roda roda roda

Hvala. Very Happy

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 17/9/2014, 10:50

A kad ces ti po smrzlice,Palcice?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 17/9/2014, 11:13

Ancice, a sta ti je KDS? Ja sam juce u KCS zakazala kod hematologa za 3. oktobar, ali to moras da odes licno na salter jer telefonom nema sanse da ih dobijes. Oni i kad ti daju papiric sa brojevima telefona kazu "evo uam pa AKO nas dobijete". Na II spratu poliklinike na odeljenju hematologije, glavna sestra mi je rekla da zakazem na glavnim salterima taj prvi pregled kod bilokog hematologa jer su ti pregledi popodne, a ne zna se koji dr je koji dan dezuran u ambulanti, i da ce mi onda dati uput za hematolosku lab (ti si to odradila) i da onda svi ti rezultati
idu kod Miljica (ili pacijenti sa rezultatima idu kod Miljica...nesto ide sujakako kod njega), jer on radi svaki dan tu na II spratu u ambulanti.

Mislim samo da treba licno da odes tamo i pitas, ako vec neces da placas privatno Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 17/9/2014, 11:51

BabyBear ::Ancice, a sta ti je KDS? Ja sam juce u KCS zakazala kod hematologa za 3. oktobar, ali to moras da odes licno na salter jer telefonom nema sanse da ih dobijes. Oni i kad ti daju papiric sa brojevima telefona kazu "evo uam pa AKO nas dobijete". Na II spratu poliklinike na odeljenju hematologije, glavna sestra mi je rekla da zakazem na glavnim salterima taj prvi pregled kod bilokog hematologa jer su ti pregledi popodne, a ne zna se koji dr je koji dan dezuran u ambulanti, i da ce mi onda dati uput za hematolosku lab (ti si to odradila) i da onda svi ti rezultati
idu kod Miljica (ili pacijenti sa rezultatima idu kod Miljica...nesto ide sujakako kod njega), jer on radi svaki dan tu na II spratu u ambulanti.

Mislim samo da treba licno da odes tamo i pitas, ako vec neces da placas privatno Very Happy


lol! lol! lol! Kako sta je KDS? Pa KlinickeDentarSrbije! Logicno!
Kazem ti ja BB, totalni izlapitis!
Svakako cu poraniti u ponedeljak do Interne B da proverim ima li mi jos uvek Trbojevica. A gde mu dodje hematologija? Pa da idem odmah da pokusam da zakazem. Sta fali. Imam i uput imam i sve rezultate. To je u onoj centralnoj zgradi?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 17/9/2014, 11:53

Jel to znaci da je elezovicev prvi sl termin, novembar? Pa onda bih mogla i fa pozovem kako bi stigla na red pocetkom decembra???
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od smile :) 17/9/2014, 13:15

Evo i ja malo da navijam za Lelicu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda b b b b b b b jumping jumping jumping jumping jumping jumping beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
smile :)
smile :)

Broj poruka : 13
Location : Bgd
Datum upisa : 04.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od smile :) 17/9/2014, 13:16

Ostalim devojkama pozdrav i srećno osmeh srce
smile :)
smile :)

Broj poruka : 13
Location : Bgd
Datum upisa : 04.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 17/9/2014, 13:19

Hvala,smile. Very Happy osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 17/9/2014, 14:01

Leptiricu, tako su meni bili rekli juce kad su mi zamalo zakazali kod Elezovica lol! kao zakazi joj onda za novembar kao prvi pregled, jer tek tad ima termin. E sad, opet kazem, ako je kontrola, ne znam, mozda uspes i pre. Inace se zakazuje za njega na II spratu Poliklinike (centralna zgrada, sto bi rekla Annchi Very Happy )

Da, da Anchice, to je u centralnoj zgradi na II spratu. Pise "Bolesti krvi" ili tako nesto slicno, ne pise Hematologija Wink Probaj u ponedeljak, kad vec ides tamo osmeh srce

Ja i sutra idem tamo, bice mi gotovi rezultati iz Biohemijske laboratorije, gde su mi danas vadili krv (onoliki red jos nikad nisam videla negde u klinici ili domu zdravlja...bilo je sigurno 40-50 ljudi ispred mene, ali ide brzo, za 1 sat sam sve zavrsila).

Jel treba nekome jos nesto da pitam? Slobodno recite, postala sam tamo inventar lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 17/9/2014, 14:19

Bb, zvala belmedik. Rekose da imaju termine i da zovem oktobra, obzirom da je jos rano.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 17/9/2014, 14:28

BB-Inventaru, zagrej mi stolicu za ponedeljak! ljubav
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 17/9/2014, 14:57

Lela, mislim na tebe, navijam najjače za beta navijači1 navijači1
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
napred scuro cveće cveće cveće cveće cveće cveće

Ivanice, srećno draga, da te Lela povuče za nosić uskoro, pa da mi obe budete trudnica trudnica igracice

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 17/9/2014, 15:04

SoJa ::Lela, mislim na tebe, navijam najjače za beta navijači1 navijači1
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
napred scuro cveće cveće cveće cveće cveće cveće


Ivanice, srećno draga, da te Lela povuče za nosić uskoro, pa da mi obe budete trudnica trudnica igracice

Hvala,sojcice,pa i ti za nama uskoro! osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 17/9/2014, 16:04

Samo da vam se javim i da vam pozelim svu srecu ovoga svijeta :) Nadam se da ce sve one koje su krenule u proces kao i one koje tek trebaju, sto prije ugledati pozitivnu betu. Pratim vas i navijam jako !!!!!

Lelo, Ivanice, drzim fige :)

Ljubim vas i ppzdravljam sve redom :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 41 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu