KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+47
SoJa
smile :)
Smrdica
Star77
marija123
Bobaue
Bubamara
Hiperaktivna
pravnica
ninica2
srculence 84
JocY
Endzi
Jelica74
MalaSaJuga
maki021
JednaSova
d77
sareni leptir
ne gubim nadu
Sofija Veks
Niny
mamadabudem
luckystar74
sandrolina
ganedina
Nataly17
Vuchica
Erata
Petkana
saska1
atomski mrav
annci
lela1984
ivanicasale
mata
Ancica 87
BabyBear
Vecka
Tebi
cecilija78
zvoncica36
BiKsi :)
Ema78
Kovalski87
ariadne69
Djurdjevak79
51 posters

Strana 14 od 41 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 9/9/2014, 12:30

Iz vasih usta u Bozije usi,hvala na lepim zeljicama svima! Very Happy lol! sunny osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 9/9/2014, 12:45

Sta li je sa Annci? Ona je rano jutros bila tamo...
Annciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 9/9/2014, 12:55

I ja cekam izvestaj od Annci,da cujem da je kucica za bepce spremna! lol! osmeh srce Very Happy

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 9/9/2014, 13:06

Juhuuu, drage moje, ja stigoh kuci. Sve proteklo ok, osim sto je Kopitovicka toliko zurila da je nisam uopste videla posle histero. Sestra Mira mi je posle sve objasnila i dala otpusnu listu. Koliko sam razumela, skinuli su mi taj poli, i niceg drugog nije ni bilo. Sve ok. Da se javim u oktobru 2 dc, da pokuusamo odmah sa prirodnjakom.
Na otpusnoj pise, pored onog polipa od 5 mm koji je otklonjen u celosti, jos i : " kavum materice uredne velicine i oblika. Oba ostijuma se jasno vizualizuju" I to je to. Valjda to znaci da je sve drugo ok

E sada, ja se zbunih pa ne pitah. Sta je sa sexom? Meni je danas 11 dc, i pre nego sam zaspala cula sam da je na UZ rekla da imam dva lepa folikula. Skoncentrisala sam se da zapamtim da je pitam kada se probudim, da li da pokusam da ih bas "prirodno" iskoristim. Medjutim, posto je nisam uopste videla posle intervencije, potpuno se pogubih. Stvarno mi je glupo da vise cimam onu sestra Miru.

Ima li neka od vas iskustava sa tim? Sta su vam rekli za odnose?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 9/9/2014, 13:09

A sto se tebe tice leki, mogu misliti kako su ti dugi dani do sutra...mada sam ja sigurna da ce te celijice polako dozreti, i navijamo za oplodnje
igra igra igra bravo bravo bravo igra igra igra bravo bravo bravo igra igra igra bravo bravo

vv vv vv v v v vv vv vv v v v vv vv vv
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 9/9/2014, 13:18

Annci,ja sam imala normalno sex-ic posle histero kad sam prestala da krvarim.To bese jedno 2 dana nakon histero.Isto je nisam videla,osim u sali,sestra M. mi sve objasnila i dala otpusnu.
Sto se mene tice,valjda ce se bar jedna oploditi. osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 9/9/2014, 13:42

Anci,drago mi je sto je sve lepo proslo i sto je sve ok.Ja sam radila histero u Genesisu,receno mi je : odnosi tek u sledecem ciklusu .Krvarenje nakon interv.nisam ni imala.
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 9/9/2014, 13:43

Lelo bravo!
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 9/9/2014, 16:03

Ancci, zagrljaj

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 9/9/2014, 16:43

Annci, bravo za lepo zavrsenu histero . Citam vas I nesto mi pade na pamet za cure koje kubure sa svojim jajnim celijama/ da li postoji mogucnost sakupljanja I zamrzavanja jajnih celija iz vise ciklusa , pa kad se nakupi npr., jedno 5 ili 6 odlede I onda radi ICSI . Evo sada bi mogli recimo Annci da , ako vec ima 2 lepa folikuila probaju aspirirati jajasca, pa mozda u jos nekim dobrim ciklusima, pa tek u poslednjem da se odlede prethodne I na svima uradi ICSI ?
Ne znam koliko bi bilo pametno da se odmah bacite na prirodne radove, tim pre sto je tebi histero bila I dijagnostica , ali I operativna, s obzirom da I je dr. uklonila polip , pa da ne dodje mozda do neke infekcijice !!!!
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 9/9/2014, 16:59

Skupljanje jajnih celija odavno radi dr Stamenov u klinici Nadezda u Bugarskoj. Skuplja se i po godinu dana i onda odradi jedan posten ivf ciklus. Nisam cula da jos neko to radi, a super je prica. Anci ja bih ipak jos jednom iscimala tu Miru. Ipak su 2 folikula u pitanju, steta ne iskoristiti ako moze.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 9/9/2014, 17:21

Pa ne znam sto bi nas bilo sramota da ih cimamo za nase pare. Ja cimam kad god treba koga god treba Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 9/9/2014, 17:35

Bravo Anci za kucicu srca
Je l posle histero ne pijes antibiotike?

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 9/9/2014, 17:40

Ja sam pila dovicin posle histero,obavezan je antibiotik.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 9/9/2014, 18:07

ganedina ::Annci, bravo za lepo zavrsenu histero . Citam vas I nesto mi pade na pamet za cure koje kubure sa svojim jajnim celijama/ da li postoji mogucnost sakupljanja I zamrzavanja jajnih celija iz vise ciklusa , pa kad se nakupi npr., jedno 5 ili 6 odlede I onda radi ICSI . Evo sada bi mogli recimo Annci da , ako vec ima 2 lepa folikuila probaju aspirirati jajasca, pa mozda u jos nekim dobrim ciklusima, pa tek u poslednjem da se odlede prethodne I na svima uradi ICSI ?
Ne znam koliko bi bilo pametno da se odmah bacite na prirodne radove, tim pre sto je tebi histero bila I dijagnostica , ali I operativna, s obzirom da I je dr. uklonila polip , pa da ne dodje mozda do neke infekcijice  !!!!
Ja sam se pitala isto i moja dr je rekla da se to ne radi jer je maltretiranje i bolje je raditi sa "svjezim materijalom" zbog vece uspjesnosti.
Zasto to ne bi i ostale klinike radile jer uostalom mu dajemo pare pa cemo i snositi rizik.
Cini mi se da bi mi lakse bilo da mi vrate tri embriona i da imam jos i zaledjena dva. Uf to je tako normalna stvar ali kod mene nemoguca situacija. Sad
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 9/9/2014, 18:13

lela1984 ::4 jajne celije,nisu sve zrele,ali ih ima.U sredu ce da mi jave da li se i koliko oplodilo i onda najverovatnije u cetvrtak transfer.

Atomski mrave,svaka vam cast,rekoh ja da navijam za twins-e! lol! sunny
Leli, to je pravo bogatstvo. Sigurna sam da ce biti vise embriona. Drzim fige !
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 9/9/2014, 18:19

Pametnice moje poljubci
Svakog dana naucim nesto novo...mislila sam da se zamrzavaju samo embrioni, a ne i neoplodjene celije....odlicna ideja! Zasto se to ovde ne radi?
Natali, vidim iz potpisa, i potpuno razumem. Cesto mislim "blago zenama sa 10-15 celija". Pa onda jos dobiju toliko embriona, ali nije to garancija uspeha. Doboljan je i jedan, ali pravi. I ja sam sigurna da cuce negde kod svake od nas.

Ipak cu sutra cimnuti sestra miru. Pa kud bi sve....
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 9/9/2014, 18:29

lela1984 ::Ja sam pila dovicin posle histero,obavezan je antibiotik.

Pa to i mislim, ako se pije ab posle intervencije ja bih taj ciklus preskocila odnose zbog ab i ne daj Boze infekcije.
Ja sam posle HSG dobila Ciprocinal i od pravljenja bebe nista ovog ciklusa, da ne cackam gde ne treba. A planiramo da prirodno vise nista ne pokusavamo dok ne dobijemo tacnu dg i resenje problema, neuspeha nam je dosta.. :/

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cecilija78 9/9/2014, 18:40

Navijam Lela jumping zagrljaj navijači1

cecilija78

Broj poruka : 51
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 9/9/2014, 18:42

I ovde, Lela igra igra igra igra igra igra igra b b b b b b b b b b b b b c molitva molitva molitva
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 9/9/2014, 18:54

lela1984 ::4 jajne celije,nisu sve zrele,ali ih ima.U sredu ce da mi jave da li se i koliko oplodilo i onda najverovatnije u cetvrtak transfer.

Atomski mrave,svaka vam cast,rekoh ja da navijam za twins-e! lol! sunny

Leki, najludja zurka je uveliko u toku!!!
Go-go!!! jumping jumping jumping jumping jumping jumping
juriš juriš juriš juriš
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 9/9/2014, 19:02

annci ::Pametnice moje  poljubci
Svakog dana naucim nesto novo...mislila sam da se zamrzavaju samo embrioni, a ne i neoplodjene celije....odlicna ideja! Zasto se to ovde ne radi?
Natali, vidim iz potpisa, i potpuno razumem. Cesto mislim "blago zenama sa 10-15 celija". Pa onda jos dobiju toliko embriona, ali nije to garancija uspeha. Doboljan je i jedan, ali pravi. I ja sam sigurna da cuce negde kod svake od nas.

Ipak cu sutra cimnuti sestra miru. Pa kud bi sve....

Ancci javi sta su ti rekli povodom toga. Bas me zanima.
Saljem pozitivne vibracije!
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 9/9/2014, 19:10

lela1984 ::Ja sam pila dovicin posle histero,obavezan je antibiotik.

Hm,hm...A zasto meni nisu dali antibiotik nakon histero?Samo mi pise Mikroginon do kraja kutije i predlog za IVF.
Ja sam imala i uz pre histero.
Annci gde radis prirodnjak?

Lela navijam za lepe jajne celije... Very Happy
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 9/9/2014, 19:33

I meni dali dovicin. Pa javljam se Kopitovicki u Betaniju 2 dc. A sam postupak verovatno Genezis. Videcemo
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 9/9/2014, 20:15

Hvala svima.I ja se nadam da je sad vrhunski sex u labu! radost navijacica navijači1

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 14 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 41 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu