KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+47
SoJa
smile :)
Smrdica
Star77
marija123
Bobaue
Bubamara
Hiperaktivna
pravnica
ninica2
srculence 84
JocY
Endzi
Jelica74
MalaSaJuga
maki021
JednaSova
d77
sareni leptir
ne gubim nadu
Sofija Veks
Niny
mamadabudem
luckystar74
sandrolina
ganedina
Nataly17
Vuchica
Erata
Petkana
saska1
atomski mrav
annci
lela1984
ivanicasale
mata
Ancica 87
BabyBear
Vecka
Tebi
cecilija78
zvoncica36
BiKsi :)
Ema78
Kovalski87
ariadne69
Djurdjevak79
51 posters

Strana 8 od 41 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 5/9/2014, 15:13

Ne gubi nadu, ja sam sve urodjene i stecene trombofilije bila uradila pre nego sto sam 1. put otisla u PFC . Otkrivena je mutavija na  PAI genu  4g-5g , a sve stecene su uredu. Tada sam radila neka antitela ANA i APA  i to mi je u redu, sta god to bilo. A za antispermatozoidna antitela ne vidim uopste potrebu da radis, pa ne ubacuju oni tebi spermatozoide, vec gotove embrione i to u matericu .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 5/9/2014, 15:17

Joj Baby Bear iste probleme imam ja sa Danicom, sad se kajem šro se nisam ovaj put ivani obratila. Ja sam joj napisala mail u petak prošli sa pitanjem i evo još nema odgovora. Mm rešio da je napuši kad se sretnemo. Mislim da ona te odgovore piše proizvoljno. Probaj da se obratiš Slađani možda?
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 5/9/2014, 15:19

Bb,za taj laserski hatcig sam videla na njihovom sajtu.Ali,mislila sam da je skuplji,s obzirom da je obican hatcing 300 eura. Shocked
PFC ima vrhunsku opremu i uslove,ali su samo servis.Fali im dijagnostika i terapija,taj deo skripi,na zalost.Ja sam zato i otisla kod Kopitovicke u junu,nakon biohemijske.Svakako cu da me ona sprema za novu donaciju,ako nista ne uradim opet u prirodnjaku.Napisala sam ti sta da uradis od analiza,u PFC ne insistiraju na tome,a onda ti se desi biohemijska,kao na,pr.,meni...Crying or Very sad

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 5/9/2014, 15:21

BB Sad

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 5/9/2014, 15:21

A Ivana je mnogo produktivnija i bolja,ja samo s njom komuniciram.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 5/9/2014, 16:27

Sad dobih odgovor da su mi radili  KLASICNI hecing. zna li neko razliku, osim u ceni? :/
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mata 5/9/2014, 18:06

Mozete li mi preporuciti nekog lekara u BG za UZV pregled? U okviru priprema za odlazak na PFC trebalo bi 11.09. da mi se izmeri endometrijum kako bi mi zakazali termin za transfer u Pragu. Lekar kod koga sam to radila je na odmoru, a treba mi samo UZV, a ne celikupan pregled. Sada ne znam kod koga da odem Shocked

mata

Broj poruka : 35
Datum upisa : 25.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 5/9/2014, 19:39

Mato,ja sam endometrijum za oba transfera u Pragu merila u Euromediku u Visegradskoj kod dr. Pavlovic i dr. Nikitovic i obe su odlicne.Lepo mi izmerile endo.Mozes slobodno kod njih.Imaju i neku dr. Arsenovic,i kod nje sam bila jednom na UZ,isto je dobra.Bilo koja od njih. c

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mata 5/9/2014, 20:04

Hvala

mata

Broj poruka : 35
Datum upisa : 25.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 6/9/2014, 01:09

Bila sam kod Kopitovicke. Cudila se sto do sada niko nije probao da mi radi stimulaciju, ali to je bilo zato sto je meni bio jako visok FSH i odlucila se da probamo stimulaciju sa cikloproginovom. Rekla mi je da pijem 21 dan, pa pauza 7 dana, pa opet 21 dan. E sad, posto ga ja nikad nisam pila
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 6/9/2014, 01:22

Sece mi mobilni poruke grrr!
Dakle, posto nikad nisam pila cikloproginovu, zanima me ako ja ne dobijem ciklus za ovih 7 dana pauze ili ako dobijem, a ne zavrsi mi se, da li ja krecem sa novom turom iako mi se nije zavrsio ciklus? Ovo pitam jer ja obicno dobijem tek 4-5 dana posle neke terapije.

Jos jedno pitanje. Rekla mi je da probam da nabavim Total Fertility. Kaze tesko kod nas, mozda i moze, ali da ga ima u Bosni i Hrvatskoj. Jel pila neka od vas to i jel znate da li ima i gde da se nabavi kod nas i koliko kosta?
Ako ne uspem da ga nabavim onda kao moze kao zamena da se pije 4-5 drugih lekica koji se svaki ponaosob sadrze u ovom TF.

Btw, Kopitovicka mi deluje za pocetak sjajna. Platila sam konsultacije 3250 i ne verujem da  bi mnogo manje bilo kod Ilica Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od makac71 6/9/2014, 01:42

BB srecno na novom pokusaju. Nisam nikada bila kod Kopitovicke, vidim da je hvale i jako mi je zanimljivo sta ti je preporucila. Ni za taj lek nisam nikada cula, mozda moze da se naruci na iherb-u. Javice ti se siguro sutra ujutru neko ko je bio kod nje. Samo napred igra
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 6/9/2014, 01:50

Hvala Makac :*

I meni je bilo jako zanimljivo to sto mi je rekla, a kaze zena nikad mi nije dosao neko kome bas nista nisu probali (mislim se sto ja uvek moram da budem izrod) i kaze najlakse je reci tu nista ne moze da se uradi, idite na donaciju, nego hajde da probamo nesto da uradimo.

A posebno sam srecona sto mi se nesto novo desava, a ne puko cekanje da odem u Prag. Taj Prag me svakako ceka, ali hajde da vidimo ovde nesto u medjuvremenu Very Happy
Naravno, treba da uradim i OGTT, ali mi je rekla da bez obzira na njegov rezultat  povecam dnevnu dozu gluformina na 1500 (odmah), jer sam takve konstitucije, a do sada sam pila samo 500 mg. Trombofilije nije ni spomenula dok je ja nisam pitala, a onda mi je rekla da uradim samo sam
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 6/9/2014, 02:03

samo one koje idu na uput i da ce to biti dovoljno, kao da ne dajem tolike pare...jebem ga...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 6/9/2014, 02:10

A da, Ganedina mi rece da taj Total Fertiliti kosta 150 evra affraid
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 6/9/2014, 08:39

BB srecno sa Kopitovickom. Kada je deo oko analiza u pitanju, tu ne treba nikoga slusati, nego sve odraditi bez izuzetka. Kosta, ali kosta deseti deo postupka, pa sa tih 10% cuvas onih 90. A gde su zivci, emocije i sve...Ako u Euromediku radi Rada Arsenovic...ako je to TA..
stare clanice se secaju mojih muka i potrosenih zivaca sa dr iz D. zdravlja. E pa to je taj baksuz od zene. A na prvi pogled bi covek rekao andjeo...Inace zena pojma nema. Zeludac mi zaigra kad je se setim. Samo mi je zao sto je nisam tuzila.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 6/9/2014, 08:43

Rada Arsenović je radila u DZ Kanarevo brdo? Bila sam jednom kod nje kad je menjala moju dr Milševićku queen Imala sam utisak kao da pričam sa drvetom.
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/9/2014, 08:50

Meni je bila sasvim u redu za UZ,tj.,merenje debljine endometrijuma za transfer.To ume da uradi sasvim korektno,tako se i ponasala,korektno.A za dodatne analize se slazem,nema tih para koje mogu da nadomeste neke stvari,ono sto mora,mora.Ako vec krenes u IVF,moras da budes spreman ds ce ti otici mnogo parica,sto se pre pomiris s tim,to bolje.

Ja dala krv za estradiol,rezultati posle 12h. Sutra UZ i kontrola u postupku kod Kopitovicke. osmeh srce

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 6/9/2014, 08:58

Ma sada jje verovatno dobra jer ipak radi kod privatnika,a kod privatnika ne možeš kao u DZ.

Samo napred Lela!!! sunny sunny sunny
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/9/2014, 09:20

Pa,bas tako.Kod privatnika moras bar pristojno da se ponasas. sunny

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 6/9/2014, 09:46

Euromedic je katastrofa i bežite od njih...
Inače moj amh je porastao...
Sada zaista nista ne razumem...
Ista lab iste ref vrednosti..
Sada je 0,118 a prošle god je bio 0,0592 ...
Malo sam se oraspolozila... Nije to Bog zna sta ali opet...
Prošle god radjen u Konzilijumu 0,0592 pa u Biomedici manje od 0,1 i sad ovo...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/9/2014, 10:01

Ja nikad zaista nisam imala losa iskustva s "Euromedikom",isla sam kod njih i kod interniste,majka koja ima multipla sklerozu kod neurologa i zadovoljni smo.

Lucky,mozda ti AMH porastao od DHEA.Ja ga,inace vadila u "Biomedici" i uvek je teska katastrofa. affraid

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 6/9/2014, 10:06

Koje su referentne vrednosti za AMH?

I pitala sam na temi DHEA, ali vidim da niko ne prati, pa hajde da pitam i ovde. Jel zna neko da li kod nas ima da se nabavi Total Fertility, gde i koliko kosta?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 6/9/2014, 10:13

Ja sam videla na temi DHEA,ali ne znam odgovor.Ja pijem DHEA i Q10,pa ne znam za taj Total fertility.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 6/9/2014, 10:17

lela1984 ::Ja nikad zaista nisam imala losa iskustva s "Euromedikom",isla sam kod njih i kod interniste,majka koja ima multipla sklerozu kod neurologa i zadovoljni smo.

Lucky,mozda ti AMH porastao od DHEA.Ja ga,inace vadila u "Biomedici" i uvek je teska katastrofa. affraid

Dhea bi trebalo da spusti FSH i poboljsa odgovor na stimulaciju a ne da povisi amh koliko sam ja razumela...
Moja bivsa dr mi je rekla nemojte vise da vadite Amh može samo da vam pada...
Smešno je sto zamalo da zaboravim da ga odradim, nabrajam ja sta sve treba i znam da mi nesto fali a ne mogu da se setim sta i na kraju rekoh amh... :)
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 41 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu