KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
Nataly17
Bubamara
ne gubim nadu
pravnica
BabyBear
ivanicasale
MAAKKI
Bobaue
Smrdica
mata
Lena_83
ariadne69
OKacica
Tebi
Vecka
marija123
SladZana
tetreb
Afrodita
pticica
annci
plašljiva
srculence 84
makac71
nina :)
neris8
fmala
Dacaa
JocY
LAJTOP
Djurdjevak79
Sofija Veks
jovanka.draskic
ninica2
boni m
saska1
ganedina
Magnolie
dragmilk
cecilija78
insomnia
d77
noja
jelena*mama2andjela*
Vilaa
Vuchica
Erata
KoMetaK
BiKsi :)
Ninche
lela1984
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
lelas
MalaSaJuga
PalcicaBg
ragaco
Star77
mamadabudem
sandrolina
Hiperaktivna
Petkana
Ema78
luckystar74
sanib
Niny
sareni leptir
71 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 8/8/2014, 19:42

Nazalost moja beta je samo 1.4. U Utorak idem na kontrolu pa u nove radne pobede
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od makac71 8/8/2014, 19:45

Zao mi je Aktivna, ali mlada si i puna pozitivne energije. Samo napred. Ne predaj se. Tu su ti drugarice u nevolji zagrljaj
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 8/8/2014, 19:47

Bas mi je zao,Hiperaktivna. No Ali,bice bolje naredni put,mora,zato glavu gore,mi koje jos nismo uspele moramo da se borimo sve dok ne uspe,a jednom hoce!  osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 8/8/2014, 19:52

Nema stajanja, svesna sam da prosto uspeh nije zagarantovan, ali tvrdoglava sam ja  affraid 
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 8/8/2014, 20:04

Hiperaktivna ::Nema stajanja, svesna sam da prosto uspeh nije zagarantovan, ali tvrdoglava sam ja  affraid 

Tvrdoglavost je nekad i pozitivna osobina.  lol! osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 8/8/2014, 22:25

hiperaktivna, samo napred i budi tvrdoglava, jednom nam mora svima uspeti. igracice igracice igracice igracice igracice zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj zagrljaj 
ostalim koracaljkama puno srece

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 9/8/2014, 14:01

Hiperaktivna, zao mi je jako! ALi, vidim da si se pridigla, samo napred. Odboluj, pa u nove pobede. Nekad treba vise, nekad manje vremena da se preboli neupseh, ali nas majcinski instikt tera dalje, da ne odustanemo. Grlim jako!


Cure, navijam za uspesne korake u kojoj god da ste fazi!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 9/8/2014, 14:59

Hiperaktivna, bem mu miša... Ajd, dobro si ti, imaš stav, samo naped do cilja!  yes 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 9/8/2014, 17:35

Hiper, samo napred sa svojom pozitivom... Do cilja i bebice. 
Zao mi je jer svaka neg beta boli...  zagrljaj  zagrljaj 
Kometa, kako si? 
Devojke ostale pozdrav veliki..  pegla  usne  usne  usne
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 10/8/2014, 13:25

Hiperaktivna, bas mi je zao  Sad 
Kao sto su ti cure vec pisale, mlada si i uspeces u svojoj borbi.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 10/8/2014, 13:33

Veliki pozdrav za sve djevojke :) pratim vas stalno, ali se ne oglasavam jer nemam nista pametno za napisati. Juce sam bila kod dr, i stanje je daleko od dobrog. Fsh je sada 48... Dr. Kaze posto se za dva mjeseca dobro spustio, da sacekamo jos dva uz istu terapiju, pa ako se smanji negdje do 15, ona bi pokusala da izvuce makar jednu jc, ako je uopste budem imala. Eto, drage moje, vidjecemo sta ce biti.
Pratim vas i od srca navijam za svaku od vas. Hiperaktivna, kao sto vec i sama znas, digni glavu i guraj naprijed. Mlada si i uspjeces. Grlim te jako.

Veliki pozdrav za sve!!!!
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 10/8/2014, 14:11

Joj ja se ne usudjujem da izvadim hormone posle VTO...
Tvoj amh je kao i moj, a najviši FSH mi je bio 17...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 11/8/2014, 09:15

Dobro jutro cure... Ima li neka koja ceka betu ovih  dana? Nekako mi se cini da je lanac pozz beta, zatajio.. Ne zelim da kazem - prekinut...  Rolling Eyes  cvet
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Afrodita 11/8/2014, 11:16

Drage moje, mene nije bilo dugo jer niceg novog nema. Odmarala sam i pokusavala da se sredim. Ujedno, komisije smo prosli za drugu vantelesnu ali ja nesto ne bih odmah radila. Ciklusi mi se nisu sredili jos uvek. UZ je ok, i hormoni kolik-toliko, ali sam poslednji ciklus imala skoro 20 dana!!! Sve vreme sam krvarila a i more mi je preselo zbog tampona. Prvo sam pila Orgametril, od njega nije stalo krvarenje, a onda Primolut Nur-e od njega jeste :) Sta ce se zbiti sa ciklusom na dalje ne znam. Na klinici kazu da u sustini mogu odmah da krenem u postupak ali sam ja naglasila da ne bih dok ne osetim da je sve ok....Toliko od mene. P.S. Pozdravljam vas sve!!!! :)
Afrodita
Afrodita

Broj poruka : 312
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 22.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tetreb 11/8/2014, 12:38

Kometak draga jaaakooo mi je zao,a znam da neces nikada ali nikada odustati i zbog toga te ljubim i grlim najače.Kopitovic je vrh i nacice resenje u to sam ubedjena.
Ostale moje saborke da pozdravim i budite mi dobre i uvek nasmejane,tesko je znam ali odustajanja nema.
LJUBI VAS I VOLI Tetreb sa malenim tetrebicem
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 11/8/2014, 12:45

Tetreb,uzivaj sa svojim tetrebicem.Ja se odusevim kad cujem da neko zatrudni prirodno nakon nekog VTO postupka.Uzivajte! osmeh srce lol! sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od makac71 11/8/2014, 14:47

Za sve one koje pokusavaju ovog leta da zabebe, jedna optimisticna vest upravo ovde
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 11/8/2014, 16:27

Treba mi hitan help od veteranki za prijateljicu... radila koagulogram, i dobila rezultate koji su pomalo dramaticni, a ona je u 6tom mjesecu trudnoce nakon 3 spontana: dakle, sve je malo ispod, malo iznad, sto je OK ali mene brine sljedece:
fibrinogen 4.4 - gornja granica 3.8
faktor II - 197 a gornja granica 120
Faktor VII - 210 - gornja granica 120
Faktor VIII - 220 - gornja granica 150%
Protein S 10 - donja granica 60%

ja sam joj rekla da ne ceka rezultate urodjenih trrombofilija i da se pocne bockati odmah, jer ovo meni smrdi na mutaciju Faktor II

Ima li neko sa slicnim nalazima da se bockao ili da nije???

Izvinite sto postavljam ovdje ali ne mogu da nadjem pravu temu, poluluda sam od brige!

D dimer je dobar, 0.17, a 0.5 je gornja granica...

Je li hitno da se pocne bockati, ili smije cekati 10tak dana, posto je njoj frka sad bez doktora da krene... ja da sam u pitanju ja bih krenula, ne bih cekala ni sekunde...
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 11/8/2014, 16:43

Nince neznam odgovor na tvoje pitanje,ali se nadam da ce biti sve ok.

Hiperaktivna stvarno mi je zao,ocekivala sam da ces barem ti imati pozz betu.

Leptiricu ostaje nam da se nadamo da ce Annci,Lela,i nemogu da se setim ko je jos u septembru sa nama i ja da krenemo sa pozz betama.Ja krecem sa analizama od ponedeljka pa cekam ciklus za histero i onda idemo na trecu srecu.

Lacky ja hormone nisam vadila do sada posle druge vto videcu sada kakvi su.Do sada su uvek bili ok.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 11/8/2014, 17:22

ivanicasale ::Nince neznam odgovor na tvoje pitanje,ali se nadam da ce biti sve ok.

Hiperaktivna stvarno mi je zao,ocekivala sam da ces barem ti imati pozz betu.

Leptiricu ostaje nam da se nadamo da ce Annci,Lela,i nemogu da se setim ko je jos u septembru sa nama i ja da krenemo sa pozz betama.Ja krecem sa analizama od ponedeljka pa cekam ciklus za histero i onda idemo na trecu srecu.

Lacky ja hormone nisam vadila do sada posle druge vto videcu sada kakvi su.Do sada su uvek bili ok.


I Saska!  sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 11/8/2014, 19:30

E jeste ,znala sam da mi jedna cura fali a to je Saska.Mi smo sledece trudnice... :)

Makac onda smo mi sledece definitivno :)
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 11/8/2014, 19:33

ivanicasale ::E jeste ,znala sam da mi jedna cura fali a to je Saska.Mi smo sledece trudnice... :)

Makac onda smo mi sledece definitivno :)

Iz tvojih usta u Bozije usi!  sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 11/8/2014, 23:07

pozdrav devojke...ivanice ne zaboravi mene,ja idem za vama u oktobru...da sve puca od nase beteeeeeeee... radost radost radost radost radost radost radost radost 
mora da se malo krene sa pozitivnim betama i da se prebacimo na trudnicke strane....
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 12/8/2014, 01:32

Ninche ne znam sta da ti kazem. Ja imam F II heterozigot ali su mi ove vrijednosti bile ok, dok D dimer skace.
Jel moze ona da dodje do hematologa?

Zenske prasimo vas nas dvije  vv vv vv 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 12/8/2014, 14:50

markosanja.radosavljevic ::pozdrav devojke...ivanice ne zaboravi mene,ja idem za vama u oktobru...da sve puca od nase beteeeeeeee... radost radost radost radost radost radost radost radost 
mora da se malo krene sa pozitivnim betama i da se prebacimo na trudnicke strane....


Posto ne uspeh histero u avgustu (i sestra i kopitovicka odmaraju; neka, vala je i zasluzila), onda cu prvo to da odradim u septembru i da puuuuno navijam za vas, a sa radosavljevicima idem u oktobru! Ih kakva ce to blagorodna jesen da bude  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Inace, nisam uspela da ujurim Sumarac, te sutra idem kod Trbojevica sa svojim nalazima.
A pre toga da dajem krv za trombofilije. Spremam sve dodatne nalaze polako! Nece biti vise neprijatnih iznenadjenja. Sve vas jaaako najjaceeee
 d 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu