KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
Nataly17
Bubamara
ne gubim nadu
pravnica
BabyBear
ivanicasale
MAAKKI
Bobaue
Smrdica
mata
Lena_83
ariadne69
OKacica
Tebi
Vecka
marija123
SladZana
tetreb
Afrodita
pticica
annci
plašljiva
srculence 84
makac71
nina :)
neris8
fmala
Dacaa
JocY
LAJTOP
Djurdjevak79
Sofija Veks
jovanka.draskic
ninica2
boni m
saska1
ganedina
Magnolie
dragmilk
cecilija78
insomnia
d77
noja
jelena*mama2andjela*
Vilaa
Vuchica
Erata
KoMetaK
BiKsi :)
Ninche
lela1984
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
lelas
MalaSaJuga
PalcicaBg
ragaco
Star77
mamadabudem
sandrolina
Hiperaktivna
Petkana
Ema78
luckystar74
sanib
Niny
sareni leptir
71 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 20/7/2014, 23:06

Boni m,Kometice evo malo roda za vas  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

Mi smo resili da napravimo predah i da odemo na more,a smrzlici neka cekaju.
Plan je da u septembarskom ciklusu odemo po njih.

Ljubac za korake!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 20/7/2014, 23:24

Navijamo za vas septembar, draga!! Najlepsi su postupci nakon odmora  Very Happy 

 poljubac ljubav 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 20/7/2014, 23:36

boni m ::zene jel pio neko dexsazon u postupku vto a i do bete...........
iy kog razloga se pije


Ja sam pila. 2xpola,alidostinex.a onje isto to. Znam da. Je za povisen prolaktin, al licno mislim da ima jos neka caka, zašto se pije. Samo samkupila 2 tabl. Toliko mi Kopitovicka rekla, mada o na daje tajj dexazon, jer zna m da su se. Sestre bunile i govorile da ona piše dexazon, a ne dostinex. Ali su je pitale i ipak sam. Ja dobila dostinex.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ninche 21/7/2014, 00:41

Draga KOmeta, ja bih ipak betu pomjerila za 25. juli, mislim da ce ti 25. juna biiti mnooogo mala :) ... a meni je taj datum jako drag, jer 25. jula moje zlato puni godinu dana, pa zelim da moja sreca i vama donese srecu najvecu!!!

U to ime,
 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda 


KoMetaK ::BoniM, meni su vratili 3. dana embrione i rekli da radim betu 12. dana. Prosle godine mi vratili isto trodnevne embrione i rekli da mogu da radim najranije 9. dana. Cini mi se da su tebi vratili embrione 2. dana, tako da... mozes i ti kad i ja 25. juna. Mada, ja cu mozda odloziti neki dan, zbog godisnjice braka i rodjendana mm. Videcu. Nemam osecaj da sam radila betu, a od lezanja jedino imam to sto spavam nocu!  lol! lol! lol! lol! Setam po ceo dan sa gostima, ne dizem tesko, ali i ne stajem. Kuvam, perem, radim sve.  Very Happy Kako bude - bice!  yes 
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/7/2014, 09:09

nince ,zar vec godinu dana napunila ?! pa cestitke velike za tvoju curicu ,neka pozivi sa svojom mamom jos sto godin

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 6dyf5u
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 21/7/2014, 09:17

hvala dragi leptiricu........ usne usne usne 
jao samo da imam carobni stapic i da sto pre dodem do bete Laughing 
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/7/2014, 09:29

boni m,kako je kod tebe ...nesto sam pogubila konce pa nisam te propratila najbolje ...ne zameri ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 21/7/2014, 10:11

ja sam et radila pre tacno nedelju dana betu ekam da rdim u sledeci ponedeljak ako ne puknem p odem ranije Laughing 
malo me ziguka stomak i to je to.....
najvise me brine sto mi je endo vec 9-ti dan bio 14 pa ne znam dali je to mnogo i dali od stop injekcije endo stopira....bas sam zbunjena Rolling Eyes 
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 21/7/2014, 12:35

Palcice, odlican plan ste skovali! Taman fino da udahnete sunca i mora, vitamina d i tako to, a onda da se bebe fino zakace kod tebe!

Bonim, navijam jako za trocifrenu betu!

Ako nekom znaci info, jos jedna beba iz vto radjene kod Ivanovica je neki dan stigla. Porodila mi se skolska drugarica, radila vto kod njih, prva uspesna. Prvo se bila zakacila dva embriona, pa jedan odustao, i izborio se! Tako da je stigla jedna devojcica.

Sto vise nek je uspesnih vto, koracaljke, samo hrabro napred, do cilja!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/7/2014, 13:27

cestitke ! sto nas je vise to je bolje ... sunny sunny sunny sunny
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 21/7/2014, 15:41

BoniM, i ja se mislim da radim u ponedeljak, videcu vec. Ovog puta nisam nestrpljiva da uradim sto pre betu, ne znam sta mi je!  lol! lol! Navijam da slavimo zajedno!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda 

Bixi, cestitke za jos jednu bebanu! Neka je ziva i zdrava!  srca srca srca srca srca 

NInche... ja sam lost in space and time!!!!  lol! lol! lol! lol! Moze i 25. jula, bolje nego juna!  Wink lol! lol! lol! v v  b  b  b  b  b 

HIperaktivna, navijam za cetvrtak i prelepe jc!!! zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje  zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 21/7/2014, 16:34

Kometice, tebi i ostalim koracaljkama saljem jato  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 21/7/2014, 16:37

Kometice,Boni m,NAAAAVIIIIIJAAAAM JAAAAKOOOO!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Hiperaktivna,NAAAAAAAAVIIIIIIIIJAAAAAAAAM za lepe i kvalitetne jajne celije u cetvrtak na A i jos kvalitetnije embrione kasnije!b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b b vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb  

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 21/7/2014, 16:45

kometak verovatno cu i ja izgurati do ponedeljka cisto da produzim malo nadu Laughing 
ostale zenice ljubim puno i navijam iz sveg srca
 d d d d d d d d d d d b b b b b b b b b b b vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 21/7/2014, 16:59

Kometak,Boni M navijam za veliku betu.A kada resite da je radite mi smo tu da se radujemo zajedno.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Djurdjevak79 21/7/2014, 23:03

Cao svima!  osmeh srce 
Da se ponovim:
Nova sam na forumima generalno, a i sa VTO iskustvom. Prvi mi je pokusaj, preko Fonda u GAK-u Visegradska i treba mi mala pomoc, a ne mogu , zbog posla, i drugih obaveza, da postignem da iscitam ovde hiljade i hiljade postova, koje bi mi sigurno pomogle, ali...
Moze li neko da mi odgovori na konkretno pitanje, molim Vas?
Ja sam 79.to, i imam jajovod sa priraslicama i cini mi da su svi hormoni bili u granicama normale kada sam predala za komisiju. MM 79.to, ima mnogo morfoloski nepravilnih i malo pokretljivih (ne znam kako se to zove, ne kaze nam niko od lekara)
Dakle 2d.c. dodjem na UZ (End - 2mm, 15 antr.fol) i vadjenje krvi, rezultat stigao posle 14.30h Pise samo E2 - 28 i FSH - 5,9. Sestra kaze to je ok i da dodjem 11 d.c. na terapiju - 10 dana Dipherelin 0,1mg pa zadnji dan na novo vadjenje krvi i na UZ. Sada 2 dana pre kraja, kaze - kada prekosutra dobijete, ujutru dodjite, a ja kazem - kako da dobijem, pa 21,d.c. mi je, ja dobijam na 26-29 dana i dr to zna?! a ona kaze - pa sto ti je onda dao diferelin tako rano u ciklusu  Shocked Kao da ja znam ista?!?!  v A dr mi je terapiju izdiktirao sestri na telefon!
Pitanje - da li mi je doslo do propusta?  c Interesuje me vase misljenje, jer ja zaista nista ne znam o svemu ovome  Embarassed , a vi ipak znate svasta i mnogoooo  b 

Djurdjevak79
Djurdjevak79

Broj poruka : 56
Datum upisa : 14.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 21/7/2014, 23:19

Djurdjevak, dobrodosla. Bas mi je zao sto si tako zbunjena... Neznam sta da kazem, cini mi se da je dr malo nesto zabrljao... Ali javice secure koje su experti na ovim temama i zaista vrede vise od tih tkz. lekara. Prvo, odma mi se njegovpridtup pacijentu, ne dopada... Terapija preko tel.... Uzas affraid affraid Shocked 
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Djurdjevak79 21/7/2014, 23:36

Hvala draga! c 
Takodje i meni je to skroz uzasno, ali ja nisam sklona konfrontaciji, a i preko Fonda sam pa , sve se ustezem i pomisljam - cuti da ti se ne obije o glavu... ali ipak...ljuta sam ljuta sam ljuta sam
Djurdjevak79
Djurdjevak79

Broj poruka : 56
Datum upisa : 14.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 22/7/2014, 00:11

Pitaj licno dr, kad ga vidis... Fino, polako... Sto da ne pitas, ne ustezi se kada je tvoje telo u pitanju. Tebe bodu. Ne njega!!!! .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 22/7/2014, 08:54

DObrodosla Djurdjevak! Diferelin je inace supresiv (kao i suprefact) i oni drze folikule pod kontrolom. Obicno se daju od 16. ili 21. dana prethodnog ciklusa i onda mozes da ih primas dugo, koliko treba da bi ti pao LH, i neces dobiti ciklus, niti ce ti folikuli rasti. Nisam cula da se daju na pocetku ciklusa, ali mozda i mogu. Verujem da ti ih je dao da folikuli ne bi rasli i mislim da dr zna sa radi, slobodno ga pitaj, ne plasi se da pitas. Ono sto ja shvatih za ove godine, je da tebi sad folikuli nisu rasli, nego si stalno bila u toj pocetnoj fazi ciklusa, ali ne bi trebalo da dobijes, nego da se pocne sa stimulacijom. Bar sam ja tako razumela dejstvo diferelina i suprefakta. Na primer, ja sam pocela sa suprefactom (isto supresiv) 25. maja, to mi je bio 16. dan ciklusa, dobila sam junski ciklus regularno, ali sam nastavila da ga primam i stimulacija mi je pocela tek 28. juna, julski ciklus nisam mogla da dobijem jer mi je suprefact drzao ciklus na pocetku. Ndam se da sam bila jasna, ali ti proveri za svoje stanje. Svaki dr ima neku svoju filozofiju. Srecno, svakako!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 22/7/2014, 11:12

Ja sam primala diferelin od 1dc a menopur od 3dc...
Inace zakazala sam kod moje stare dr, posto se ponovo jutros na gacama pojavio braon sekret... krene pa stane uz sve tri puta po primolut nor....stomak me rastura kao da cu da dobijem (danas mi i jeste termin za dobijanje)
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LAJTOP 22/7/2014, 11:15

Djurdjevak sve sto tebe interesuje pitaj....koliko god oni bili nadrndani ti lepo pitaj!!

kometiceeeeeeee...ako sam dobro propratila ovaj dnevnik ti si trebala betu da vadis!!!
prasim prasim..da bude veeelikaaaaaaaa lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! 
LAJTOP
LAJTOP

Broj poruka : 89
Location : novi sad
Datum upisa : 28.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 22/7/2014, 12:47

Djurdjevak, ti si na tzv. dugom protokolu. Laki i ja sam primala diferelin od 1dc, ali to je kod nas bio kratki protokol, a ovaj koji ima djurdjevak je dugi. Ja sam sva 3 puta bila na kratkom, pa o dugom znam samo osnovne stvari...ali nisam nikada naisla na slucaj da se tako rano krene sa diferelinom, od 11dc. Ili je to neka redja pojava, ili je neko zeznuo tamo u Visegradskoj. Zovi, pitaj, budi dosadna. Uci se na tudjim greskama. Nemoj kao sto sam ja, cutala i sve gutala kada sam bila na drzavnom programu, u stilu ovo mi je gratis, pa hajde da se ne bunim , glupo mi. Ali draga moja to su nase pare. Sve smo mi to unapred debelo platili i preplatili, kroz one silne doprinose koji nam se odbijaju od plate, i nama i nasim muzevima, jel tako? A koliko smo iskoristili od toga? I koliko analiza i pregleda placali i placamo privatno? Zato im sedni na kosti, moraju ti dati odgovore.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 22/7/2014, 14:56

Djurdjevak, dobrodosla i da ti ovaj postupak bude uspesan. Ja nisam imala supresiv u postupku, sem u prvom, al to je bilo davno, ne secam se ni juce sta je bilo  lol! ! Meni se cini da je sestra pobrkala loncice, da neces dobiti, nego da ti je dao diferelin dr da ti sve miruje, i da te shtima sa ostalim curama u programu, verovatno, pa kad dodjes za dva dana na uz, da vidi stanje sa folikulima, i endometrijumom, pa da krece stimulacija. E sad, mozda sam i ja pobrkala loncice, ko ce ga znati. .  lol! Ti svakako zovi pa pitaj opet, bolje da imas prave info, nego da posle lupas glavom. Valjda ce ti se sad javiti druga sestra.  lol! 

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 22/7/2014, 14:56

I da. estradiol i fsh su ti ok.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu