KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
Nataly17
Bubamara
ne gubim nadu
pravnica
BabyBear
ivanicasale
MAAKKI
Bobaue
Smrdica
mata
Lena_83
ariadne69
OKacica
Tebi
Vecka
marija123
SladZana
tetreb
Afrodita
pticica
annci
plašljiva
srculence 84
makac71
nina :)
neris8
fmala
Dacaa
JocY
LAJTOP
Djurdjevak79
Sofija Veks
jovanka.draskic
ninica2
boni m
saska1
ganedina
Magnolie
dragmilk
cecilija78
insomnia
d77
noja
jelena*mama2andjela*
Vilaa
Vuchica
Erata
KoMetaK
BiKsi :)
Ninche
lela1984
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
lelas
MalaSaJuga
PalcicaBg
ragaco
Star77
mamadabudem
sandrolina
Hiperaktivna
Petkana
Ema78
luckystar74
sanib
Niny
sareni leptir
71 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 19/7/2014, 08:42

Lucky, kako procitah klimax, tako mi se kosa podigla na glavi. Samo hrabro, draga, to sti su ti rekli je smijesno. Mojoj ppoznanici otklonjen jajovod davno, pa dobila dvoje djece...i ne bih rekla da je u klimaksu. Odmori se draga i kreni dalje...
Evo i ja sam se odmorila pa me hvata trema...ja treba da vidim da li ulazim u klimaks i sta je sa mojim fsh od 169,5 .

Kornacice draga, zao mi je...sledeci put do uspijeha, zelim ti od srca...

Boni m, draga, navijam jako :)

Ljubim vas i grlim sve redom :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 19/7/2014, 10:19

Pijem primolut jer sam krvarila prakticno konstantno od kako mi je krenuo ciklus.... Stane ciklus i nastavi braon sekret. I prošle nedelje dobijem primolut smiri mi se ( treba da ga pijem 18 dana). Meni je sada termin za redovan ciklus i krenuo je stomak da me boli i opet braon iscedak na gacicama.... Ne znam da li da idem kod moje stare dr ne ove sto me je unistila nego moje iz doma zdravlja koja privatno radi na klinici AnaLife... Recimo za njih imam sve reci pohvale... Nabavili su trenutno najnoviji uz za expertski koji je azdaja. Imaju generalno odlicne uz aparate a i odlicnu ekipu doktora za sve.... Frka mi je da me neko na posalje na explorativnu zbog tolikog krvarenja a ja treba na more za mesec dana Sad
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 19/7/2014, 10:42

Ja sam imala eksporativu pre 5 god. i tek onda stade.Isto tako bilo,sve vreme braonkasto.Nije htelo skroz da stane pod lekovima.Mozda ipak da odes kod te tvoje normalne doktorke,Lucky,i to braonkasto nije za zezanje,mene ubacilo u anemiju tad.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 19/7/2014, 10:58

Ja pijem lekove za anemiju i gvozdje mi je skocilo... Ali i dalje su neki parametri zA anemiju tu... Uh roknucu se zaista
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 19/7/2014, 11:20

Pa,i ja sam pila lekove za anemiju.A meni su davali za zaustavljanje dabroston,pa orgametril,pa posto nije stalo,naravno,eksporativa.Tek onda stade.Idi kod lekara,ali kod nekog normalnog!

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 19/7/2014, 12:01

kometa..jeste draga u nedelju bio et i hocu da poludim vise od lezanja tako da od danas planiram malo da se aktiviram jer valjda ako je htelo do sad bi se zakacilo sreca 

rekli mi i jevremove da betu radim za 15 dana a ja vidim da ovde neke zenice rade i 12-ti dan........sta da radim
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 19/7/2014, 12:29

Meni je rečeno deseti dan da radim....
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 19/7/2014, 12:30

draga boni m, mozes da uradis i 12. dana pokazace beta...neki doktori kazu na 15 a neki da moze i posle 11. dana...samo se ti aktiviraj, ali nemoj ni da preterujes osmeh srce 
pozdrav za sve devojke
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 19/7/2014, 13:14

jos malo pa stzu  beba beba beba beba beba beba beba beba beba beba v v v v v beta beta beta beta beta 
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 19/7/2014, 13:41

BoniM, meni su vratili 3. dana embrione i rekli da radim betu 12. dana. Prosle godine mi vratili isto trodnevne embrione i rekli da mogu da radim najranije 9. dana. Cini mi se da su tebi vratili embrione 2. dana, tako da... mozes i ti kad i ja 25. juna. Mada, ja cu mozda odloziti neki dan, zbog godisnjice braka i rodjendana mm. Videcu. Nemam osecaj da sam radila betu, a od lezanja jedino imam to sto spavam nocu!  lol! lol! lol! lol! Setam po ceo dan sa gostima, ne dizem tesko, ali i ne stajem. Kuvam, perem, radim sve.  Very Happy Kako bude - bice!  yes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 19/7/2014, 13:46

KoMetaK ::BoniM, meni su vratili 3. dana embrione i rekli da radim betu 12. dana. Prosle godine mi vratili isto trodnevne embrione i rekli da mogu da radim najranije 9. dana. Cini mi se da su tebi vratili embrione 2. dana, tako da... mozes i ti kad i ja 25. juna. Mada, ja cu mozda odloziti neki dan, zbog godisnjice braka i rodjendana mm. Videcu. Nemam osecaj da sam radila betu, a od lezanja jedino imam to sto spavam nocu!  lol! lol! lol! lol! Setam po ceo dan sa gostima, ne dizem tesko, ali i ne stajem. Kuvam, perem, radim sve.  Very Happy Kako bude - bice!  yes 


A biće!!! sunny sunny osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 19/7/2014, 15:16

Dugo me nije bilo.. Muce me mucnine pa nemam snage ni laptop da otvorim, a hvala bogu i konstantno spavam :) Kornjacice jako mi je zao, ali ides dalje.. Jednom mora uspeti.. Ostalim koracaljkama drzim fige, i sve vas ljubim i grlim jako!!  ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav d d d 
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 19/7/2014, 15:25

mamadabudem :) ::
KoMetaK ::BoniM, meni su vratili 3. dana embrione i rekli da radim betu 12. dana. Prosle godine mi vratili isto trodnevne embrione i rekli da mogu da radim najranije 9. dana. Cini mi se da su tebi vratili embrione 2. dana, tako da... mozes i ti kad i ja 25. juna. Mada, ja cu mozda odloziti neki dan, zbog godisnjice braka i rodjendana mm. Videcu. Nemam osecaj da sam radila betu, a od lezanja jedino imam to sto spavam nocu!  lol! lol! lol! lol! Setam po ceo dan sa gostima, ne dizem tesko, ali i ne stajem. Kuvam, perem, radim sve.  Very Happy Kako bude - bice!  yes 


A biće!!! sunny sunny osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

 smiledraw smiledraw smiledraw Bice,naravno! sreca likeit 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 19/7/2014, 15:27

lela1984 ::
mamadabudem :) ::
KoMetaK ::BoniM, meni su vratili 3. dana embrione i rekli da radim betu 12. dana. Prosle godine mi vratili isto trodnevne embrione i rekli da mogu da radim najranije 9. dana. Cini mi se da su tebi vratili embrione 2. dana, tako da... mozes i ti kad i ja 25. juna. Mada, ja cu mozda odloziti neki dan, zbog godisnjice braka i rodjendana mm. Videcu. Nemam osecaj da sam radila betu, a od lezanja jedino imam to sto spavam nocu!  lol! lol! lol! lol! Setam po ceo dan sa gostima, ne dizem tesko, ali i ne stajem. Kuvam, perem, radim sve.  Very Happy Kako bude - bice!  yes 


A biće!!! sunny sunny osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

 smiledraw smiledraw smiledraw Bice,naravno! sreca likeit Korak po korak na putu do bete + - Page 9 936740
navijam  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  bb  bb  bb  bb  bb  bb  bb  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d  d
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 19/7/2014, 15:48

Navijam za sve vas da budu visoke bete!!!
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 19/7/2014, 17:05

Palcice, draga moja avgust je mesec u kom ces  trudnica  videces bice tako  zagrljaj 
Hiperaktivna zalivanje zalivanje zalivanje roda roda 
Kornjacice, zao mi je ali septembar ce jako brzo pa se radujemo  b b 
Kometice,Boni  igracice igracice igracice  jako za velike beta beta 
Jelena,Genedina zagrljaj zagrljaj poljubac 

Lucky, nisam ispratila u kojoj klinici si bila i kod kog dr. ali iskreno mislim da ti treba drugo misljenje dr. i puno srece ti zelim i nema odustajanja nikad zagrljaj 
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 34
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 19/7/2014, 21:48

kometak navijam za 25 da ti bude najsrecniji dan..............mozda i a uradim tada betu da ne cekam 24-ti......
i jeste upravu si men su dvodnevni embrioni ubaceni
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 19/7/2014, 21:58

A ja cu da poskocim i za tebe,Boni i za Metu! igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igra  igra  igra  igra  igra   igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra

I poslacu vam malo lepih,beogradskih rodica! roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda

 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda

 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda

 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda

 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 20/7/2014, 08:50

Kometak  roda roda roda roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice radost igracice radost igracice radost igracice radost 
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 20/7/2014, 11:39

Pozdrav devojke, evo da i ja malo posaljem ove juznjacke rode  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 20/7/2014, 12:19

Kometice, mislis 25. jula, a ne juna?! Trudnicko brljanje pocelo!  Laughing 

Drzim fige cekalicama, da nas obradujete, nekako bas fale pozitivne bete, prazne se trudnicke strane, treba da se obnove novim trudnocama!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 20/7/2014, 16:13

Hej devojke, evo i mene, nije da vas ne volim nego i dusmani iskljucili internet :) Extra napredujemo u cetvrtak aspiracija :) Ljubim vas sve
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 20/7/2014, 17:01

Hiperaktivna,bas sam se pitala gde si,navijam za lepe i kvalitetne folikule sutr na A!Zato da zalijemo malo za njih i za endo! zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje 

I da zaprasimo! konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 20/7/2014, 17:07

zene jel pio neko dexsazon u postupku vto a i do bete...........
iy kog razloga se pije
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boni m 20/7/2014, 21:33

zna li neko kakav je naj optimalniji endmetrijum za et..............
meni je ve 9-ti dan stimulaije bio 14 a posle ne znam uglavnom et je bio 14-tog dana pa eto koliko do tada moze porasti ustvari jel on stalno raste do ovulacije ili posle se smanjuje..............mene nesto strah da nije mnogo debeo ako je rastao
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu