KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+53
Erata
saniii
ragaco
ChillyVilly
Vilhelmina
Magnolie
Bubamara
makac71
ShareLove
Jelka
SannI-AlL
SladZana
Vuchica
jovanka.draskic
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
snedra
Djeni
MalaSaJuga
OKacica
Mili2
sanib
KoMetaK
adriatika
d77
PalcicaBg
leptirko82
boni m
Petkana
saska1
fight&faith
Star77
BiKsi :)
Afrodita
Hiperaktivna
cecilija78
sandrolina
AriesGirl
Niny
mamadabudem
dragmilk
karakaca
SoJa
lela1984
luckystar74
sareni leptir
bak
missile
ivanicasale
annci
ahosame
Nataly17
57 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 24/6/2014, 20:37

Koracaljke, cekalice, mamice, trudnice i sve divne cure  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 24/6/2014, 20:58

Palcice srecno  igracice  igracice  igracice
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/6/2014, 12:12

devojke ja se izvinjavam ,ali postavicu ovde jedno pitanjce na brzinu ,nadams e da ce urednica imati sekundu razumevanja ,ako treba neka se prebaci onda moja poruka na odgovarajucu temu ...dakle zamolila me drugarica koja leci tsh da Vas pitam ovde o misljenju dali je njen ogtt sa insulinima dobar ,mada ja licno mislim da je isulin malo povisen ,ali neznam koliko je to strasno .
dakle ...ovako _ima samo 2 merenja ,glukoza je ok-
 INSULIN   ulU/ml    ref vrednosti su   2,6-24,9


 0 min  4,1
 120 min 32,3
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 25/6/2014, 14:07

sareni leptir ::devojke ja se izvinjavam ,ali postavicu ovde jedno pitanjce na brzinu ,nadams e da ce urednica imati sekundu razumevanja ,ako treba neka se prebaci onda moja poruka na odgovarajucu temu ...dakle zamolila me drugarica koja leci tsh da Vas pitam ovde o misljenju dali je njen ogtt sa insulinima dobar ,mada ja licno mislim da je isulin malo povisen ,ali neznam koliko je to strasno .
dakle ...ovako _ima samo 2 merenja ,glukoza je ok-
 INSULIN   ulU/ml    ref vrednosti su   2,6-24,9


 0 min  4,1
 120 min 32,3

Blago povisen,nista strasno,ali treba da se javi endokrinologu koji ce da joj odredi rezim ishrane.To je za dijabeticnu dijetu samo,tj.,propisan rezim ishrane.Mislim da to nije za terapiju lekovima,eventualno gluformin,ali u minimalnoj dozi. sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 25/6/2014, 16:35

Radila sam danas kontrolnu betu i ona je sada 3621 :) UZ zakazan za 08.07..  igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda trudnica trudnica 
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 25/6/2014, 16:37

sanabi, super draga bas je beturina, odmaraj i uzivaj dok cekas prvi UZ... srca  srca  srca  srca  igracice

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 25/6/2014, 16:37

Sanib jeeeeeeee odlično jedva čekam prebrojavanje.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 25/6/2014, 16:41

Sad sam opet cekalica :) I ja jedva cekam prebrojavanje.. I sa radoscu iscekujem UZ.. Imenjakinjo kad bese radis betu? Ja sam zaboravna u poslednje vreme..
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 25/6/2014, 17:04

Sanib ekstra beta,sada uzivancija...
Saska navijam,kada radis betu sutra ili prekosutra?Sta si odlucila?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/6/2014, 17:32

sanib ,beta je ogromna ..sigurno su  beba  beba male guze ,ne brini !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 25/6/2014, 18:10

Sani, cestitke jos jednom!

Palcice, srecno u petak maco!

Cure, navijam za vase korake!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 25/6/2014, 18:57

Sani, odlicna beta!!!
Sandrolina, navijam da prepises!!!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Palcice, srecno u petak! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Kornjaca, kako ide bockanje? Kad je stop? igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 25/6/2014, 19:02

Palčiceee, jupiiiiiii igra igra igra igra igra igra igra 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 25/6/2014, 19:23

kometak hvala ti puno, nadam se da cu nastaviti niz pozitivnih beta.
Sanabi po pravilu trebalo bi da je radim 15dnt sto ispada 3 jul, ali mislim da cu je uraditi u ponedeljak tada je 13 dnt, ako su se bebice prikacile trebalo bi da se bar mala beta prikaze... da ne cekam nista 15 dan.
mada simptoma nema ko od korova hahhhahahahahahhahah, ali nada umire poslednja  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 25/6/2014, 20:08

sanib, super, prelepa beta... trudnica cvet cvet cvet cvet odusevila si me stavom pre bete...
sandrolina, samo opusteno, sanib je primer za to, bice i kod tebe  beta , jer kao sto rece sanib, ne moze drugacije...
devojke, srecno ...i evo da vam posaljem malo rodica iz Leskovca roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 25/6/2014, 20:14

Zene hvala!! Palcice drzimo palceve!! Sandrolina Ja sam radila betu 13-ti dan.. I bila je super, videla si.. Simptome sam imala tek 8-9 dan.. I to ono curkanje.. Mora se nastaviti niz pozitivnih, drugacije ne moze.. Prasim i vucem za nosice  vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost konfete konfete konfete srcasti poljupci 
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 25/6/2014, 20:17

Sanib, bravo, bravo!!! sunny sunny sunny Koji su ti simptomi bili?
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 25/6/2014, 20:27

Sredu proslu tj 8-mi dan ceo dan me je boleo stomak kao pred menstruaciju a uvece je bio rozikast obris na papiru, onda celu noc nista, ni prethodni dan nista, tek oko 4-5 vrtoglavica i braonkasti iscedak i to je bilo sve.. Joj Sanjice ja smatram da nekako sve polazi iz glave, ustvari to jeste tako, i nisam dozvolila sebi zbog tih malih zivota sto se u meni razvijaju da budem uplasena tuzna i neraspolozena, normalno je da ta doza straha postoji, lagala bih kad bi rekla da je nije bilo, ali sam se iz dana u dan trudila da je potisnem lepim raspolozenjem setnjom, odmaranjem, druzenjem sa dragim ljudima. I onda uzivas u svemu tome i ne razmisljas o ruznim stvarima, govoris sebi da ce to uspeti, da mora uspeti, da nema razloga da bude drugacije i eto! Dosli smo do sjajne bete debelice :) I sada sa nestrpljenjem cekamo UZ!  cvet cvet cvet cvet roda roda roda 
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 25/6/2014, 21:53

u tome se Sanib i ja razlikujemo, sto ja nikako da mislim pozitivno, do pola dana i nekako ali kada dolazi vece ja pocnem da tonem, kako nisam ja ta kojoj ovo može poci za rukom...ali opet necu d a se bedačim uspece jednom, mozda i sada ne predajemo se dok ne vidim pozitivnu betu. Mislim da su siptomi individualni, ja nema nista sem da me ponekad nadima stomak i imam bolove kao pred vesticu ali to pripisujem untrogestanu....
ali trudicu se da mislim na lepu i pozitivnu betu.

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 25/6/2014, 22:21

Sanib,svaka cast,extra beta! radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 
 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 25/6/2014, 23:24

I meni je stomak bio naduven.. I sad je i non stop mi se spavalo.. Kao da sam u trecem mesecu trudnoce.. Nemoj da se bedacis i da imas crne misli, to ti nece pomoci.. I razmisljaj da bas ti jesi ta kojoj ce to uspeti.. Bice ti mnogo lakse, zeno druzi se sa ljudima, izadji, setaj, idi na kafu sa drugaricama, muzem.. Skreni misli, uvece ces biti umorna i neces imati snage da razmisljas negativno.. Citaj knigu, gledaj neki dobar film, crtani.. Misli na bebice.. Mazi stomak i pricaj sa njima, zvuci mozda smesno ali meni je pomagalo.. Lela hvala od srca.. Znala sam da mora biti tako Wink  roda roda igracice igracice igracice ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav Ljubim vas sve!!
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 26/6/2014, 07:53

Palčice  likeit b b b b b b b b b b b b b svim snagama za tvoje eskimčice  tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje tapšanje sretan početak napred scuro 

Sanib  čestitamo čestitamo čestitamo  divna beta  bravo bravo bravo igra igra igra 

Vuchice a jedan prirodnjak sa mnom u septembru?  Wink  ljubav  ljubav  ljubav 

Koračaljke drage srećni vam i bebićetni koraci  navijači2 navijači2 navijači2 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 26/6/2014, 08:26

Kusurko moj dragi hvala! Aj pa da te vucem za nos  lol! 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 26/6/2014, 09:21

Palčice, navijam jako, biće ovaj put beba, sigurna sam  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Sanib, super se uduplala beta, sad uživaj sa bekanama  osmeh srce osmeh srce osmeh srce  Čekamo uz da vidimo koliko vas je  srca srca srca srca
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 26/6/2014, 10:07

sanib ::Radila sam danas kontrolnu betu i ona je sada 3621 :) UZ zakazan za 08.07..  igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda trudnica trudnica 


Ma braaavo, trudnjaco! Jedva cekam da se prebrojavamo 08/07  beba beba

Do tada navijamo da se dosadjujes u trudnoci

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu